Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Zapytaj, a odpowiem...

Wendigo - 2010-12-02, 09:40

Czemu na świecie jak tak ujowo?

Obecny cel w życiu?

vilku666 - 2010-12-02, 10:32

Dawniej miałem kilka priorytetów :
1. Dobrze zarabiać
2. Mieć dobrą fure
3. I piękny dom z basenem i tarasem
4. A i jeszcze leske z sylikonowymi cyckami :grin:
Ale moje gówniarskie myślenie zmieniło sie z czasem i stałem sie naprawde dobrym człowiekiem, dzięki pewnej osobie. Mój cel zmienił się, i można powiedzieć, że nowy jest realizowany każdego dnia. A jest nim bycie szczęśliwym i to szczęście rozdawć moim bliskim, tym na których mi tak bardzo zależy, aby wiedzieli że na tym świecie nie liczą się tylko pieniądze, władza, zazdrość nienawiść i myślenie tylko o sobie.... Dobra teraz je zadaję pytanko a brzmi ono. Twój ulubiony sposób na spędzenie wolnego czasu?

Kwiatek1993 - 2010-12-02, 17:09

Rozmowa z przyjacielem, spacer po mieście, piątek wieczór w pubie.


twój najdziwniejszy dzień w dotychczasowym życiu ?

LaMuertePL - 2010-12-02, 20:59

Najdziwniejszy dzień? Hmm... Szczerze powiedziawszy to nigdy się nie zastanawiałem, ale prawdopodobnie ten w który już kiedyś przeżyłem we śnie, albo mi się wydaję, że go przeżyłem we śnie, ale raczej go przeżyłem. Dobra, masło maślane. :D

Jak Ci się wydaję, jaka jest ta "druga strona", która rzekomo jest piękna i świetna itd. ?

Plazior - 2010-12-02, 21:30

Wydaje mi się iż jest taka jak ten obrazek .

Lubisz spacery w deszczu?

Robak - 2010-12-02, 22:54

Uwielbiam. Ale o wiele przyjemniejsze są jeśli jest to ciepły deszczyk z dużymi kroplami ;]

Czy chciałbyś znać datę własnej śmierci ?

LaMuertePL - 2010-12-02, 23:12

Znając ją zrobiłbym rzeczy, których teraz nie mam odwagi zrobić. Zostałbym po prostu zmuszony.

Co myślisz o świętach Bożonarodzeniowych ?

Plazior - 2010-12-02, 23:44

Myślę że są spoko.

Co Cię zniechęca?

Kwiatek1993 - 2010-12-03, 17:09

Monotonia w życiu, czasem zniechęca mnie czyjeś zniechęcenie


Czy kiedykolwiek czułeś strach przed większą liczbą osób ? coś a'la fobia społeczna,unikałeś specjalnie itp ?

OldSnake - 2010-12-04, 22:28

Czułem, ale raczej nie chodzi o fobie społeczną tylko o to, że nie miałem pewności czy chcą mnie przekopać w danej sytuacji, aczkolwiek bez walki bym się nie poddał.
(Na przyszłość radze każdemu jak przeciwników jest więcej niż czterech, rób jedno..........................UCIEKAJ.)

Z kim najchętniej byś się teraz napił/a?

Robak - 2010-12-04, 22:57

Z dobrym towarzystwem, czyli tym co zazwyczaj. Po prostu znajomi z którymi przeważnie chodzę na imprezy.

Czy chciałbyś urodzić się w innym kraju ? Jeśli tak to gdzie i dlaczego ? Jeśli nie to też dlaczego ?

LaMuertePL - 2010-12-05, 00:28

Nie. Mimo, że ludzie w tym kraju są idiotami to cieszę się, że jestem Polakiem. Mamy świetną historię i piękne dziewczyny, i morze, i góry.

Wymarzone miejsce na wakacje/urlop ?

Suavek - 2010-12-05, 00:39

Już się bałem, że ktoś Japonię wymieni ;) .

Odp - Spokojne i ciche miejsce jak np. góry, jezioro czy morze, jakiś domek z tarasem i przede wszystkim brak jakichkolwiek innych ludzi wokół. Krótko mówiąc, nierealne ;>. No chyba, że bym był bogaczem i mógł sobie pozwolić na wykupienie sporych połaci terenu tylko dla siebie.

Gdybyś mógł/mogła cofnąć się do konkretnego momentu w czasie, aby zmienić coś w swoim życiu, to co byś zmienił(a)?

Plazior - 2010-12-05, 04:30

Jednak zabawa się spodobała...? ;)

W 2008 roku, uważniej dobierał bym model PS2 (kupił bym srebrny. PS2 jest bardzo wadliwą konsolą...), nie kolekcjonował bym gier. Plastikowe pudełka z krążkami w środku zajmujące tylko miejsce. Dobrze że są wypożyczalnie, torrenty i steam. A ważniejsze rzeczy to: 1. Nie przejmował bym się niczym. Dosłownie. Tyle co ja w życiu niepotrzebnie najadłem się stresu przez całkowite pierdoły to nie masz pojęcia. I jeszcze zdecydowanie zmienił bym swoje nastawienie do spełniania się i obowiązków. Tzn. Wyeliminował bym lenistwo i słomiany zapał do realizacji swojej pasji.

Co Cie najbardziej przeraza w kobietach?

Kwiatek1993 - 2010-12-05, 11:27

Feminizm, morderczy feminizm który powoduje, że każda jedna z kolei chce "wipe out" całą rasę męską z planety Ziemia ( coś jak Żniwiarze z Mass Effect ;) )
(każda kobieta w swoim życiu przechodzi ten okres )

to, że gdy przychodzi jakaś sprzeczka, i masz mocne argumenty i chcesz je wypowiedzieć to kobieta broni się prostym : Zamknij się ! Nie chcę Cię słuchać. Nie rozmawiam z Tobą ( nawet jeśli chcesz już dojść tylko do porozumienia )
Ale to już nie tylko napawa strachem co denerwuje ...

Wiele się ostatnio mówi o kolonizacji marsa, czy jeśliby zbierali załogę która ma polecieć tam z biletem w jedną stronę (było coś takiego) czy byś zgodził się na członkostwo, by być w załodze pierwszych kolonizatorów Marsa jeśli tak/nie to napisz dlaczego ? ( powiedzmy, że wszystko niezbędne do przeżycia mamy już załatwione )

Żelazko - 2010-12-05, 23:33

Nie zgodziłbym się, zakładam, żeby byłoby zero prywatności i wszystko by filmowali. Poza tym nigdy nie miałem zamiaru ruszać się z tej planety. Nie wspomnę stresu, którego by się pewnie najadał będą kolonistą na czerwonej planecie. Wolałbym już zamieszkać z jakimś plemieniem z dżungli amazońskiej.

Dlaczego Łendi lubi tak długo siedzieć u nas na forum? :P

Kwiatek1993 - 2010-12-05, 23:58

Bo być może, jest to jego second life, or maybe only life ? dunno ..

Jeśli miałbyś do wyboru żyć w jakiejkolwiek epoce na świecie, jaką byś wybrał ? Jedną z opcji jest też przyszłość w stylu Mass Effect ( wiem, marzenie ;) , lub dowolnego ulubionego sci-fi )

Plazior - 2010-12-06, 00:35

Czas Wiedźminów,Bardów, Dziwek i plugawych skurwysynów. O tak. to są moje klimaty.

Jaką pogodę lubisz najbardziej? (słońce, śnieg, deszcz itp.)

Kwiatek1993 - 2010-12-06, 00:56

I przy okazji Ciemnoty, wiecznego mieszkania na farmie i całego życia pracowania na roli ? ;) i nie opuszczania jej ? :D wszystko ładnie wygląda w epickich opowieściach ...


wracając do tematu :
wiosenne słońce ;) , jesienny deszcz , zimowa zamieć ;)

Jeśli swój charakter miałbyś przyporządkować do jakiejś postaci z gry komputerowej ? jaka by to była postać ?

Plazior - 2010-12-06, 01:15

Była by to mieszanka Yosuke z Persony 4 i Agenta 47 z Hitmana albo Dingo z Z.O.E 2

Lubisz szwędać się po odludziach?

Kwiatek1993 - 2010-12-06, 20:44

Plazior napisał/a:
Była by to mieszanka Yosuke z Persony 4 i Agenta 47 z Hitmana albo Dingo z Z.O.E 2


W moim przypadku by to było połączenie dość skrajne bo taka jest ma rozszczepiona osobowośc : Thane z Mass Effect 2 i Joker ( jeśli to musi być gra niech to będzie Arkham Asylum )


Moja cała osobowość to jedno wielkie odludzie, często więc chodzę na pole przed fabryką obok miasta i wpatruje się w dym z komina miejscowego Kronopolu, rzadko kto tam chodzi, jedynie ludzie z psami, jest cicho, szum fabryki mnie uspokaja, i zawiechę taką łapię ;)

http://commondatastorage....nal/2812903.jpg

Czyż nie wspaniały widok ? ;) mam już do niego sentyment

Czy lubisz święta, okazje w których się daje zamiast brać ?

Robak - 2010-12-09, 01:12

Lubię święta, ale wolę w nie dostawać jakieś prezenty niż dawać. W ogóle wolę dostawać rzeczy niż dawać. Taki egoizm jedynaka, ale dobrze mi z tym ;p Poza tym jestem mało kreatywny i nigdy nie mam pomysłów na ciekawe podarunki.

Najobrzydliwsza rzecz jaką zrobiłeś w życiu ?

Plazior - 2010-12-09, 01:20

Było tych wiele, ale jak dla mnie wygrywa moda na jedzenie wszystko z piaskiem za dziecka. Lody z Piaskiem, Czipsy z Piaskie, Lizaki z Piaskiem, a nawet Pierogi i Muzyka z Piaskiem. Za małego nie patrzy się na takie szczegóły :lol: Jestem ciekaw jaki to wpływ miało na mój układ trawienny...

Czego najbardziej nienawidzisz w "ludziach"?

Ghaand - 2010-12-09, 06:06

Ludzie w cudzym słowie, na pewno to jest podchwytliwe pytanie.

Denerwują mnie nie tylko ludzie dwulicowi, którzy mówią jedno, robią drugie, a myślą zupełnie co innego, do tego narzekający na to i tamto, podczas gdy po kryjomu robią to, co ich "wkurza". Nienawidzę ludzi, którzy prowokują. Mówią "o Boże, jaka ja jestem brzydka i gruba" nie ze względu na naprawdę niską samoocenę, ale na bezczelne zwrócenie na siebie uwagi; a kiedy ktoś taką osobę naprawdę skrytykuje, ta się zaczyna wściekać. No proszę, na Boga.

Okazuje się, że wygrałeś 1 miliard złotych w totka. Co postanawiasz zrobić z wygraną?

Kwiatek1993 - 2010-12-09, 16:29

Chciałbym polać to wszystko benzyną i patrzeć jak płonie ... to by było w jakimś przypływie aktu anty-konsumpcjonizmu... a na prawdę ? kupił bym dom rodzicom, w którym by mieszkali na emeryturze. Pierwsza rzecz jaka mi przyszła do głowy to wycieczka do Egiptu na Saharę i odciąć się od ludzi ... nie wiem czemu, dziś był "cichy" dzień ...

Pytanie : na ile procent uważasz, że tego czego nas uczą/uczyli w szkole, w prawdziwym życiu będzie totalnie bezużyteczne ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group