Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Mobile Intel(R) 965 Express - wersje sterowników

ficz - 2010-02-07, 17:13
Temat postu: [R] Mobile Intel(R) 965 Express - wersje sterowników
szanowni gracze jest problem... :\ ściągnąłem sobie sh2 i wszystko było zajebiscie do momentu dotarcia do apartamentów i włączenia latarki. kiedy ja wlaczam to albo widac mnie , potwory i przedmioty interakcji, albo to wszystko , a zamiast tła zielono-czarne tekstury. wiadomo ze taka gra nie ma sensu i nie oddaje całego swojego zajebistego klimatu. probowałem zmieniac ustawienia grafiki i nic. ciagle to samo. z tego co wiem nie tylko ja mam taki problem. czy zna ktos skuteczny sposob na naprawe tego? dodam ze moja karta graficzna to
Mobile Intel(R) 965 express Chipset Family. Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam graczy

Nazar - 2010-02-07, 18:46

A sterowniki masz aktualne? Swoją drogą - jest odpowiedni dział forum na takie tematy
Devinitum - 2010-02-08, 01:46

Próbuj różne wersje sterowników i przed każdym odpaleniem gry módl się - cóż innego możemy poradzić? Możesz też ściągnąć patcha dostępnego na naszej stronie - nie wiem co one dokładnie zmieniają, bo nigdy z nich nie korzystałem, ale może pomogą. Doxepine ma podobną grafikę i jemu SH2 działa. Może jak się pojawi to napisze chociaż z jakich korzysta driverów.
Nazar - 2010-02-11, 20:07

Rozwiązanie:
http://www.youtube.com/watch?v=TR2EDoaUSW0
lub:
http://www.youtube.com/watch?v=wXoeUQGczg8

Doxepine - 2010-02-27, 17:30

Tak, zgadza się. Miałem ten sam problem, który został rozwiązany dzięki pomocy Deva. Gdzieś w tym dziale znajdziesz temat mojego autorstwa, w którym powinieneś znaleźć odpowiedź. Co do sterowników, to nie mam zielonego pojęcia, jak znaleźć o nich informacje :oops: Przez menedżera urządzeń znalazłem tylko informacje o wersji sterownika, więc nie wiem, czy dobrze to wszystko rozumuję. Tak czy inaczej, ja mam wersję 6.14.10.4926 sterowników Intel Corporation z 15.02.2008 r., ściągnięte ze strony producenta mojego laptoka...

PS Proszę się nie śmiać ze mnie, gdyby te informacje okazały się zupełnie bezsensowne... :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group