Forum Silent Hill Page

Silent Hill - Duchy lekarzy przy szpitalnym łóżku Alessy

RIKSIA - 2009-06-15, 11:35
Temat postu: Duchy lekarzy przy szpitalnym łóżku Alessy
Dlaczego są duchami i o czym mówią? Czemu oni są jedynymi duchami z zaświatów?
Wendigo - 2009-06-15, 11:48

Chodzi Ci o ten moment? http://www.youtube.com/watch?v=fsa49ZAdGYw [5 minuta]

Wydaje mi się, że to nie są duchy, po prostu oglądamy przeszłość Alessy.

Dzejdzej - 2009-06-15, 12:02

To przeszłość Alessy. Dookoła jej łóżka nie są lekarze (z wyjątkiem dr. Kaufmana) tylko członkowie "The Order"
Nazar - 2009-06-16, 00:14

A te fartuszki tak dla ściemy dostali? :) Czemu więcej osób ze szpitala nie mogło być w to zmiaeszanych?
RebelINS - 2009-06-16, 00:25

Widocznie członkowie The Order obecni we wspomnieniu Alessy to lekarze.To najprostsze wyjaśnienie :grin:
Dzejdzej - 2009-06-16, 09:46

W faruchach są tylko dwie osoby dr. Kaufmann i ktoś kto stoi plecami do nas (nie rozpoznaje ale wygląda na mezczyzne). Obok stoją jeszcze Dahlia Gillespie i normalnie ubrany gość (możliwe ze jest to inspektor ktory działał pod przykrywką w The Order)
timothy7 - 2009-06-16, 10:52

naprawdę, nie wiem nad czym się tu dłużej rozpisywać. W tym pomieszczeniu stały "duchy" Dahlii, Kaufmanna, i dwóch członków The Order, którzy odkryli brak cząstki duszy Alessy i powiadomili "najwyższe władze" o tym fakcie:)
Nazar - 2009-06-16, 13:14

Dzejdzej napisał/a:
W faruchach są tylko dwie osoby dr. Kaufmann i ktoś kto stoi plecami do nas (nie rozpoznaje ale wygląda na mezczyzne). Obok stoją jeszcze Dahlia Gillespie i normalnie ubrany gość (możliwe ze jest to inspektor ktory działał pod przykrywką w The Order)

Ten normalnie ubrany gość to właśnie Kaufmann.

Swoją drogą: dopiero teraz zauważyłem, że tam są polskie napisy :D Nie wnikam, kto to tłumaczył, ale ja bym się do takiego partactwa nie przyznał :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group