Forum Silent Hill Page

Kinematografia - Filmy - Temat ogólny

bloo - 2008-04-17, 02:42


Rooster - 2008-04-17, 07:49

Cytat:
Rooster a w jakim jezyku tam gadali? (U ciebie)

Oryginalnie czyli po Hiszpańsku. A dlaczego pytasz?

Mi - 2008-04-17, 11:40

Co do Labiryntu Fauna, to ja zamierzam się wybrac na Orphanage, tych samych twórców. Film został nakręcony już daawno temu, a dopiero teraz wchodzi do polskich kin :roll: . W każdym razie trailer bardzo mnie zainteresował,

Labirynt Fauna również oglądałam w wersji orginalnej, bez napisów i co zrozumiałam, to moje xD. Reszta z kontekstu, ale muszę się pochwalic, że po roku nauki hiszpańskiego poszło mi całkiem nieźle :lol-sweat: .

Raq - 2008-04-17, 12:26

Trailer puszczali w Multikinie przed Mist, i się spodobał mi że ujmę to tak xd poza tym został mi polecony Przez Car'a i Juryska...sam mam film już trochę czasu na PC ale chciał bym do kina na to skoczyć
notabene moja mama na to jedzie xD

Carmash - 2008-04-17, 12:44

Ja mam zamiar podarować szansę polskiemu "horrorowi", co to "Pora Mroku" się zowie. Słyszałem tu i ówdzie, że ta produkcja nie jest wcale taka zła, jak malowały ją niektóre plotki. Czas więc chyba wydać kolejne pieniądze na kino :)
Raq - 2008-04-17, 14:18

Te plotki które pewnie i ja czytałem :D też mnie zachęciły ...podobnoć wypada całkeim dobrze mimo ze nie jest wspaniale...ale jak na polski shit to podobno jest dobrze dlatego też chętnie bym się wybrał :)
StuntmanMikeL - 2008-04-17, 15:28

plazi napisał/a:
Cytat:
Opsrany i do dupy


Sądząc z ortografii i głębi przesłania tej wypowiedzi to ten komentarz napisał pewnie 10-cio latek:), a dziesięciolatkowie o twórczości Tarantino wiedzą tyle co ja o fizyce kwantowej, więc sorry... Co do Labiryntu Fauna - zabieram się za obejżenie tego filmu od jakiegoś czasu, ale tegoż nie mam (czasu w sensie xD ). Może mi ktoś podpowiedzeć czy film jest wart obejrzenia?

Raq - 2008-04-17, 19:11

Mike-L napisał/a:
Może mi ktoś podpowiedzeć czy film jest wart obejrzenia?
Ja się zawiodłem, ale ale! dlatego ze miałem oczekiwania nie z tej ziemi, film okazał się badzo dobry a ja liczyłem na cud, więc śmiało mogę powiedzieć żebyś oglądał tylko nie nastawiał sie na film stulecia :) bardzo fjane kino :) miło uciec w taki świat :D choć czasami jest przewidywalny ;)
Cytat:
Oglądał ktoś Palimpsest? Jestem ciekaw co o nim sądzicie..
Nie oglądałem ale "zkontinont" wiadomo mi ze film jest dobry :)
Plazior - 2008-04-17, 19:21

Rooster napisał/a:
Oryginalnie czyli po Hiszpańsku. A dlaczego pytasz?


Chcialem sie upewnic czy kupilem orginalna wersje bo u mnie tez po spanish, ale moj kumpel kupil jaks wersje z angielskim dubbingiem.

sullivan_1989 - 2008-04-18, 19:06

MZet napisał/a:
Oglądał ktoś Palimpsest? Jestem ciekaw co o nim sądzicie..


A widziałem widziałem... I uważam, że jest to naprawdę niezły film (pragnę też w tym miejscu zaznaczyć, że zazwyczaj nie przepadam za Polskimi filmami, chociaż trafiają się i perełki). Najważniejszy w tej produkcji jest wg mnie klimat, który jest nieźle pokręcony i daje świetne uczucie "zmęczenia mysłu". A i pan Chyra zagrał rolę perfekcyjnie. Tak więc z czystym sumieniem polecam.

szametu - 2008-04-18, 19:24

idioci ... zastanawialem sie, czy tyylko ja mam wlasnego idiote ? czy moze kazdy z nas, ma w sobioe taie cos, co powoduje, ze czasami stajemy sie troche inni ? po obejzeniu tego filmu, a po dluugiej przerwie od filmow larsa, poczukem sie w pewien sposob dowartosciowany ... ppolecam tym, ktorzy maja problem z dowartosciowaniem ;)
Kilroy - 2008-04-18, 21:05

Co do filmu Pora mroku, to tu macie zwiastun:

http://pl.youtube.com/watch?v=gBc15m2wF1E

sullivan_1989 - 2008-04-19, 08:11

No trzeba przyznać, że zapowiada się nieźle. To będzie chyba pierwszy polski horror z prawdziwego zdarzenia, bo "Legenda" była wg mnie bardzo kiepska.
szametu - 2008-04-19, 08:51

dlaczego cos mi mowi, ze bedzie to polskie polaczenie pily i hostela ? czyli nuda jak sie zowie ?
sullivan_1989 - 2008-04-19, 09:18

Nie ma co narzekać. Obejrzymy-ocenimy. Ja póki co mam nadzieję, że film okaże się dobry. Zwłaszcza, że jest to horror rodzimej produkcji.
Rooster - 2008-04-19, 12:55

Palimpsest - polecam i Ja
nie ma drugiego takiego filmu

StuntmanMikeL - 2008-04-19, 16:06

Geez, oglądał ktoś wczoraj na TVN The Core? Jak nie to uprzedzam - omijajcie z daleka. Film jest GŁUPI, nudny i kiepsko wyreżyserowany. Nawet do końca nie dojechałem bo wolałem na jedynce po raz 67 890 obejżeć From Dusk Till Dawn xD
szametu - 2008-04-19, 16:32

mowa o filmie o wyprawie do wnetrza ziemi? bo jesli tak, to jako odkurzacz na chwile jest ok ... bo tak na sile, to jak ja mialbym sie czepis innych filmow, to by wyszlo, ze szukam dziury w calym ;)
Rooster - 2008-04-20, 00:06

Mam pytanko:
czy widział ktoś któryś z tych filmów
Serpico z Al'em Pacino
Bitwa o Irak (Reżyseria: Nick Broomfield)

O ile Serpico z tego co czytałem jest filmem świetnym, tak o tym 2 nie mam opinii ani zdania
PLZ o jakąś małą recenzję

Plazior - 2008-04-20, 00:10

Serpico oglandalem 5 razy... Jesli oglandales Carlitos Way to Serpico jest nawet lepsze to klasyka...
PiK - 2008-04-20, 13:23

Świerzy teaser filmu Spirit w reżyserii Franka Millera :D
http://www.youtube.com/watch?v=kEv7z9GeHdk
Zapowiada się godny następca Sin City.
Jaram się okrutnie :sweet:

sullivan_1989 - 2008-04-20, 18:52

O kurza twarz. Po co ja obejrzałem ten trailer :roll: .
Dołączam się do ciebie PiK. Strasznie się zjarałem tym zwiastunem. Tylko teraz czekaj do 2009...
A teraz powiedzcie mi co o tym myślicie:
http://pl.youtube.com/watch?v=5sIaMt3-JPg
Niby jest to Teaser, który zapowiada premierę Sin City 2 na lato 2008, a tymczasem na niektórych stronach (chociażby na filmweb.pl) podany jest rok 2009 :?: ... Sam już nie wiem co myśleć, zwłaszcza, że Sin City to mój ulubiony film. Najlepszy z najlepszych.

Mr_Zombie - 2008-04-20, 20:44

Bo to nie jest ten Sin City 2 ;) . To teaser do jakiegoś amatorskiego filmu na podstawie Sin City.
sullivan_1989 - 2008-04-20, 20:51

Kurde a już się tak napaliłem ;( . No, ale jest też dobra strona. W 2009 będziemy mieli dwa świetne filmy :grin: .
yuniku - 2008-04-21, 17:54

Obejrzałam wczoraj Oldboy. Kompletnie mnie zaskoczył, nie wiem dlaczego spodziewałam sie czegoś innnego. Świetnie zagrany, z dobrym scenariuszem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group