Forum Silent Hill Page

Silent Hill 4: The Room - Dziwne dźwięki w WC w Subway

KwQ - 2011-08-14, 13:14
Temat postu: Dziwne dźwięki w WC w Subway
Siema,
W lokacjach Subway i Subway 2 w bodajże męskim kiblu słychać jakby upadł jakiś metalowy pręt. To coś oznacza czy to taki straszak?
Pzdr,
KwQ

Devinitum - 2011-08-14, 13:42

Myślałem nad tym, ale nie wpadłem na nic wartego odnotowania. W każdym razie to nic metalowego - drewniany kijek, deska, coś w tym stylu.
OldSnake - 2011-08-19, 19:58

Też jestem zdania, że to drewniana deska, kiedy usłyszałem ten dźwięk od razu dzięki wyobraźni ją zobaczyłem... To jeden z tych dźwięków SH, na które chyba nie ma większego wytłumaczenia i których z tego powodu nie lubię(tak jak np. zbita szyba/szkło w SH2, w szpitalu).

Okien tam nie ma z czego pamiętam wiec ten dźwięk dochodzi z którejś kabiny, tyle że jak wchodzi się do WC męskiego to ten dźwięk dochodzi jakby z damskiego(czy na odwrót).

:

Podobnie miałem z duchem/cieniem na wózku inwalidzkim w szpitalu. => siedzi jakaś dziwna postać, niezłe schizo na początku=>ale po chwili zastanowienia przychodzi na myśl jaki to ma sens, związek ze szpitalem, nazwisko, powód tej obecności, cokolwiek co ma związek z tą postacią. W takich sytuacjach wymagam więcej od takiej gry jak SH niż zostawienie pytania bez odpowiedzi. Aaa jeszcze dobra była 4-metrowa postać nakryta prześcieradłem: i tu co => pytanie bez odpowiedzi. Domysły jedynie mogą podpowiedzieć, że za prześcieradłem mogą być dwie osoby.


_Music - 2011-08-19, 20:31

Cytat:
Aaa jeszcze dobra była 4-metrowa postać nakryta prześcieradłem: i tu co => pytanie bez odpowiedzi. Domysły jedynie mogą podpowiedzieć, że za prześcieradłem mogą być dwie osoby.


Ja tam lubię takie patenty bez odpowiedzi- mają za zadanie budowac klimat i niepokój, gdyby zostały wyjasnione w jakimś wpisie straciłoby to swoją magię i siłę.

lolek00 - 2011-08-19, 20:33

Wy tu o łamiących się deskach - a co z wielką twarzą w pomieszczeniu szpitalnym ^_^
AlaV - 2011-08-19, 20:36

http://www.espritdesign.p...p?p=24594#24594 Oto dywagacje na ten temat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group