Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill'owe sny
Autor Wiadomość
Sinedd 
Cockroach



Wiek: 29
Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 17
Wysłany: 2018-03-20, 18:03   Silent Hill'owe sny

Miałem dzisiaj sen, który zaraz po przebudzeniu skojarzył mi się ze Silent Hill'em, i
przypomniał mi właśnie Silent Hill tylko to był mój Silent Hill...
To niesamowite. Ale jest to bardzo smutny sen, i w jakiś sposób opowiada moje życie uczuciowe, z pewnego punktu widzenia.
Coś w stylu Jamesa, z Silent Hill 2. Opowiem wam ten sen.

Znalazłem się w korytarzu, ciemnym korytarzu.
Oczkowice ten korytarz nie miał okien, jedynie na końcu tego korytarza znajdowały
się jedyne drzwi w nim, stare drewniane drzwi, z ciemnobrązowego drzewa.
Były to drzwi jakby wejściowe do domu, korytarz miał z około 15 metrów, ściany tego korytarza, były pomalowane na
zielono, taka ciemno zielona farba jakby, jednak choć światło nie miało z skąd padać, to w tym korytarzu nie było całkiem ciemno, było wszystko widać wręcz, mimo że nie znajdowała się w nim żadna lampa, czy coś co mogłoby oświetlać teren.
Idąc dalej, zbliżyłem się do drzwi i otworzyłem je, te drzwi prowadziły do takiego samego korytarza, gdzie na końcu, znajdowały się takie same drzwi, i tak następnie i następnie i następnie aż gdy otworzyłem któreś z rzędu, znalazłem się na
zewnątrz, stanąłem na progu, jakiegoś jakby miasta.
Było mglisto i pusto, można byłby odnieść wrażenie że to miasto jest od dawna wymarłe.
Na przeciwko mnie oprócz ulicy, znajdował się blok,
stary ciemno szary blok mieszkalny, z drewnianymi i zaniedbanymi oknami, w ogóle rozglądając się, zauważyłem że znalazłem się na jakieś jakby dzielnicy mieszkalnej coś w tym stylu, gdzie znajdowały się same bloki, podobne do siebie bloki. Po pewnym czasie, zauważyłem też że przy wejściu do jednego z nich, stoi dziewczyna.
Ubrana już nie pamiętam dokładnie, ale chyba w zwykłem dżinsy, i w ciemno różową podkoszulkę, uśmiechała się do mnie, pięknie się uśmiechała,
była to dziewczyna która wglądała jak osoba w której się podkochiwałem, i której uśmiech
zapamiętam chyba do śmierci, ale która niestety też wywołuje u mnie smutne wspomnienia, ponieważ mnie odrzuciła, boleśnie to zapamiętałem...
Zauważywszy ją, zacząłem biec, wiadomo znajoma twarz i w ogóle. Ta osoba widząc to, odtworzyła szybko drzwi przy których stała i weszła do środka, ja oczywiście bez wahania otworzyłem te drzwi i wszedłem za nią do środka, tam znalazłem się w takim samym korytarzu jak na początku.
I tak otwierałem te drzwi tak jak przedtem, goniąc ją jakby, ale jej za każdym razem nie było.
Wołałem ja z imienia i szedłem dalej, ale za każdymi tymi drzwiami znajdowałem się w takim samym korytarzu, aż chyba po 15 próbach, doszedłem do drzwi których nie dało się już odtworzyć, były takie same jak wszystkie do tej pory, ale z tą różnicą że były zamknięte. Możecie się śmiać ale, rozpłakałem się przy tych drzwiach, prosiłem żeby były otwarte, bo chciałem ją chociaż zobaczyć, znaczyła dla mnie tak wiele.
Ale nic to nie dawało. Wołałem ale nic. Były zamknięte. I tak się obudziłem.
Dlaczego moim zdaniem to jest mój silent hill ? Ponieważ tak jak u Jamesa wszytko coś symbolizuję i jest to symbol mojego upadku i mojej gonitwy i starań jakie zrobiłem w kierunku tej osoby, które na końcu okazały się katastrofą, choć na początku wszytko wydawało mi się że idzie w dobrym kierunku, i nic nie zapowiadało końca, tak jak tu. Nic nie zapowiadało tego że do jej serca, pewne drzwi będę w końcu zamknięte... Skojarzył mi się ten sen właśnie z SH, a też co ciekawe było w nim opuszczone miasto i mgła i moje cierpienie. PS. Wiem jestem nienormalny...

A wy mieliście jakieś Silent Hillowe sny ? ;D
_________________

 
 
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2018-03-21, 11:54   

Naprawdę smutny sen. Moje sny przypominają raczej niesamowity świat Gumballa.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
2mastersh2 
Cockroach



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2018-03-29, 23:37   

Mnie z kolei raz śniło się że ruszając Jamesem z Observation Deck znalazłem w lesie ścieżkę która pozwalała na szybsze dostanie się do miasta niż standardowa która biegła potem przez cmentarz ;D .
_________________
How Can You Say That This Town Is Insane? Perhaps It's We Who Are Insane
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-04-14, 14:36   

Kiedyś mi się Piramidek przyśnił i to był erotyczny sen(OMG!) A jakiś czas temu śniło mi się zmiksowanie SH3 z Grave Encounters.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group