Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-04-07, 19:48
Komentarze odnośnie newsów
Autor Wiadomość
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2010-01-21, 22:47   

Alex napisał/a:
nie mam zielonego pojęcia co tam wpisać :cry:


System (w komputerze) powinien zadać Ci kilka pytań, zaś odpowiedzi znajdują się w gabinecie. Rozejrzyj się po pomieszczeniu, obiektach tam się znajdujących, kalendarzu itp itd. ;)
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2010-01-21, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-21, 23:07   

Mr_Zombie napisał/a:
System (w komputerze) powinien zadać Ci kilka pytań, zaś odpowiedzi znajdują się w gabinecie. Rozejrzyj się po pomieszczeniu, obiektach tam się znajdujących, kalendarzu itp itd. ;)

Sądziłeś, że tak długo trzymałaby mnie jedna zagadka? ;D

Dopiero co ją ukończyłem, i zakończenie z lekka zwaliło mnie z nóg.
Seria ma godnego i kolejnego członka rodziny, którego można postawić na równi z czterema pierwszymi częściami.
W moim osobistym rankingu, jest nawet lepiej niż w trzeciej części.
Przy Shattered Memories, Homecoming w ogóle nie istnieje.
Wersja na PS2 jest na 99% portem z PSP - poznałem to po miejscami naprawdę okropnych teksturach - na szczęście, w ogóle to nie miało wpływu na klimat.
Oglądanie tej gry, zamiast granie w nią, równa się 40% straty przyjemności.

Nie wiem w sumie co jeszcze napisać, być może szarpnę się na jakąś reckę, ale to dopiero jak otrzeźwieję ;D :)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2010-01-22, 00:45   

Sorki, nie spojrzałem na godzinę :P

I fakt, o ile Homecoming jeszcze jako tako mi się podobał, gdy w niego grałem, tak po "przejściu" Shattered Memories (dawno nie odświeżałem sobie starszych części - planowałem na święta, ale nie wyszło :( ) zdałem sobie sprawę, jak bardzo był on płytki i w pewnych momentach wręcz karykaturalny. W SM zaś, pomimo iż zabrano stąd niemalże wszystkie cechy "typowego" Silent Hill, kompletnie zmieniono gameplay, kompletnie zmieniono koncepcję fabuły, wciąż czuć było ten powiew Silent Hill.
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2010-01-22, 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kimas
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 19:30   

Alex chętnie przeczytamy twoją reckę SM:) więc dawaj teraz jest weekend więc możesz poświęcić się nieco:).
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2010-01-22, 20:28   

Też już gram, chociaż jeszcze daleko nie zaszedłem. Niedługo opiszę szerzej swoje wrażenia, a są już one spore, tym bardziej, że do tej pory unikałem tego działu jak ognia ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 22:01   

No i ja też pogram w tym tygodniu. Kolega zmienia mi soft na psp. Yay.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-01-24, 01:48   

Ta okładka Japońska znacznie lepsza jest.Nie zamrożona Alessa znacznie lepiej wygląda i do tego ogólne przyciemnienie dodaje klimatu.Jestem na tak.
_________________

 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-01-24, 01:51   

Ja też będę grał, ja też będę grał! Niestety, nie na Wii (a tak chciałem pomachać sobie Wiilotem :( ), ale na PS2. Koleżanka, która tak bardzo zachwycała się Homecoming (bezczelna) była powalona, zmiażdżona, zniszczona itp. itd., gdy puściłem jej dwa filmiki na youtubie (trailery)... Nie mam pojęcia, czy będę grać w oryginała czy w "kopię zapasową", ona ma się wszystkim zająć. Póki co, jest na studiach, a ja umieram z niecierpliwości. Muszę, niestety, poczekać na przywiezienie PS2... :) Już mamuśce zapowiedziałem, że biorę telewizor do swojego pokoju (nie wytrzymałbym komentarzy, a poza tym co to za przyjemność grać w towarzystwie mamy, która na dodatek nic nie kuma jeśli chodzi o Silent Hill), więc niech się nie szykuje na oglądanie głupich, amerykańskich filmów :D
_________________
My computer says no...

(cough)
Ostatnio zmieniony przez Doxepine 2010-01-24, 01:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-01-24, 01:55   

Doxepine napisał/a:
Muszę, niestety, poczekać na przywiezienie PS2


No ja już w poniedziałek zagram czyli tylko jeden dzień mnie dzieli od zagrania w SH:SM.Już się nie mogę doczekać,ludzie naprawdę chwalą tą grę.
_________________

 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-24, 01:58   

Zaratul napisał/a:
No ja już w poniedziałek zagram czyli tylko jeden dzień mnie dzieli od zagrania w SH:SM.Już się nie mogę doczekać,ludzie naprawdę chwalą tą grę.

Czyli że będziesz grał w nią pierwszy raz? Pamiętaj, nie przestrasz się tych cholernie prostych zagadek x]
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-01-24, 02:07   

Alex napisał/a:
Czyli że będziesz grał w nią pierwszy raz?


No tak bo PS2 nie mam i muszę pożyczyć żeby zagrać w SM. :)

Alex napisał/a:
Pamiętaj, nie przestrasz się tych cholernie prostych zagadek x]


Lepiej trochę za proste niż za trudne.Jak coś jest za trudne to tylko człowiek zirytować się potrafi. :)
_________________

 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-24, 02:10   

Zaratul napisał/a:
Lepiej trochę za proste niż za trudne.Jak coś jest za trudne to tylko człowiek zirytować się potrafi. :)

Cóż, nie wiem jakie zagadki satysfakcjonowały Cię ogółem w serii, ale jak wspominałem, te w Shatteredzie są łatwiejsze od tych w The Room i Homecoming razem wziętych. Ta prostota na pewno mnie trochę irytowała ;)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
Ostatnio zmieniony przez Alex 2010-12-09, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-01-24, 02:17   

Alex napisał/a:
Cóż, nie wiem jakie zagadki satysfakcjonowały Cię ogółem w serii


No najlepiej było w SH2 i SH3 na normal riddle,te zagadki były w sam raz.Ale taki SH1 i SH3 hard riddle to już była przesada.Pewnie będą dla mnie za łatwe ale to nic,dobrze że są bo survival horror jednak potrzebuje zagadek żeby mieć zróżnicowanie akcji.
_________________

 
 
 
tee-boom 
Cockroach



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-01-25, 23:32   

zna ktos dokladna date premiery w europie ? bo chcial bym w tym dniu wyskoczyc do sklepu i kupic SH ;p ?
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-01-25, 23:39   

4 bądź 5 Marca 2010. Jak już Zaratul pisał na gram.pl można składać pre-ordery w cenie 129.90 zł.
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-26, 00:02   

Homik napisał/a:
4 bądź 5 Marca 2010. Jak już Zaratul pisał na gram.pl można składać pre-ordery w cenie 129.90 zł.

Z wikipedii wynika, że w Europie 4 marca. 5 jest zarezerwowany dla Australii :)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group