Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-04-07, 20:48
Komentarze odnośnie newsów
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2009-10-07, 09:42   

Mr_Zombie napisał/a:
(tym razem już nie z początku gry)

Ech... Myślałem, że zobaczę w końcu jakieś inne potwory oprócz tych różowych cosiów. ;| Jeśli chodzi o lokacje, to również spodobała mi się ta z początku filmiku - Climax sobie dobrze radzi z lokacjami i mają ciekawe pomysły, w porównaniu do tych prostaków z DH. ;)
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2009-10-07, 10:16   

Nie ma co gadać, jojcyć i narzekać. Nowy SH zapowiada się nad wyraz dobrze. Wreszcie jakieś znaczące zmiany w tej skostniałej serii. Lodowy otherworld prezentuje się bardzo dobrze. Stary był monotonny, wiecznie rdzawy i zakracony. Ten też jest monotonny, ale przecież lodowych rzeźb nikt się nie spodziewał. Motywy z telefonem jak dla mnie idealnie wpisują się w konwencję. Wreszcie nie będzie idiotycznych notatek, które cholera wie skąd tam się brały. Ta gra potrzebuje odświeżenia i Shattered Memories takim właśnie jest.
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-10-07, 10:44   

fajans82 napisał/a:
Nie ma co gadać, jojcyć i narzekać.

:bored:

fajans82 napisał/a:
Stary był monotonny, wiecznie rdzawy i zakracony.


To ja jednak poproszę o ten ch*jowy, "stary" otherworld ;)

fajans82 napisał/a:
Ten też jest monotonny, ale przecież lodowych rzeźb nikt się nie spodziewał.


I dlatego jest taki fajny? Różowych słoni też by nikt się nie spodziewał :)

fajans82 napisał/a:
Wreszcie nie będzie idiotycznych notatek, które cholera wie skąd tam się brały.


Myślałem, że to wie każdy kto kiedykolwiek grał w SH....

fajans82 napisał/a:
Ta gra potrzebuje odświeżenia i Shattered Memories takim właśnie jest


Oby nie takim jak Homecuming.
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-10-07, 10:51   

Dzięki najnowszemu gameplayowi wróciła mi wiara, że SM faktycznie będzie bardzo dobrym następcą. Przed zamianą świata w Otherworld poczułem ten klimat... który potem jakoś uleciał. Mi też nie pasuje ten cały lód, ale może zmienię zdanie jak zagram.
No i jeszcze coś, co mnie dołuje, męczy i nie daje spokoju - gdzie są napisy do dialogów?! :cry:
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-10-07, 11:06   

Alex napisał/a:
gdzie są napisy do dialogów?! :cry:

Będzie można je włączyć.
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-10-07, 11:10   

Bersek napisał/a:
Będzie można je włączyć.


No mam nadzieję, bo z moim angielskim z trudem będę wiedział co gadają ^^"
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2009-10-07, 14:03   

Bersek napisał/a:

Oby nie takim jak Homecuming.


Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to zupełnie inna gra.

Ps. Czy Ty wiecznie na wszystko musisz narzekać?
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-10-07, 15:28   

Jeśli seria ma skończyć jak RE to jestem jak najbardziej za smęceniem ...
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-10-07, 15:32   

Ja się boję, że gra będzie zbyt monotonna. Tzn. najpierw trochę łażenia i rozwiązywania zagadek typu "zamknięte drzwi - poszukaj kluczyka gdzieś na półce obok", a potem przejście do świata alternatywnego i nieustanna liniowa ucieczka przed potworami z obowiązkowym uwzględnieniem QTE. Na filmiku widać to idealnie - gość po prostu biegnie przed siebie. Ogólny pomysł z omijaniem potworów imo jak najbardziej trafiony, tylko aby cała gra nie sprowadzała się wyłącznie do biegu.

I mnie także nie podoba się lodowe miasto. W sensie, sam pomysł i tutaj jest bardzo dobry, ale wykonanie nieco zawodzi. Zbyt to wszystko monotonne, proste, ubogie. Ciekawi mnie też jak prezentować się będzie sterowanie na PS2 i PSP.

Ogólnie jednak czekam na grę niecierpliwie i cicho liczę na udaną produkcję, przynajmniej pod względem fabularnym.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-10-07, 15:41   

Jo-Jo napisał/a:
Jeśli seria ma skończyć jak RE to jestem jak najbardziej za smęceniem ...


No właśnie SH:SM to odwrotność RE więc raczej nie ma czego się obawiać.

Suavek napisał/a:
Ja się boję, że gra będzie zbyt monotonna.


IMO nie będzie.Taka Penumbra(w której się omijało i uciekało przed potworami)nie była nudna więc SH:SM też nudny nie będzie.
_________________

 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-10-07, 16:03   

Zaratul napisał/a:
IMO nie będzie.Taka Penumbra(w której się omijało i uciekało przed potworami)nie była nudna więc SH:SM też nudny nie będzie.
Nie kwestionuję pomysłu, ale zobacz filmik - gość przez parę minut biegnie przed siebie na oślep jedynie zrzucając z siebie potwory. Nawet się nie zatrzymuje na chwilę aby zbadać otoczenie czy coś w tym rodzaju. Tego się właśnie obawiam - że gra co jakiś czas dawać będzie tego typu segmenty składające się z prostej drogi pełnej potworów i ewentualnie paru rzeczy do przewrócenia.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2009-10-07, 16:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-10-07, 17:28   

Jeśli Panowie Programiści wszystko doszlifują to dostaniemy Najstraszniejszego Silent Hill ... Vrrrrrrr Mnie aż ciary przechodzą na samą myśl o Silent Hill W Nocy zasypane śniegiem ... Premiera już niedługo więc Szykować zwolnienia L4 do Pracy i te do szkoły Hehe ... Gra jest strasznie żywa i dynamiczna a to już jakaś innowacja w Cichym wzgórzu . HomeComing coś w tym aspekcie pokazał ale za mało ... CZEKAMY ! :evil:
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-10-07, 18:51   

Devlock napisał/a:
Ech... Myślałem, że zobaczę w końcu jakieś inne potwory oprócz tych różowych cosiów. ;|


Też się pod tym względem zawiodłem. Tzn. widać, że te cosie się zmieniły (mają bardziej kobiecy kształt), ale to tylko zmiana wizualna, bo zestaw ciosów i dźwięków pozostał taki sam. Mam naprawdę nadzieję, że w grze pojawi się coś więcej, niż tylko te potworki.
 
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-10-07, 19:24   

Długo nie będziemy musieli czekać gra ma wyjść na przełomie listopad/grudzień czyli za jakieś 2 miechy już nie mogę doczekać się 1 recenzji wtedy będzie już wszystko wiadomo i wszystkie nasze domysły,ciekawość zostaną zweryfikowane.Chodź jeśli mam być szczery jako fan tej serii to nie spodziewam się tak dobrych ocen jakie miały pierwsze 3 części,wydaje mi się,że ten Silent Hill Shattered Memories będzie lepszy od The Room i Homecoming ,ale nie na tyle dobry jak pierwsze 3 części,mam nadzieje,że będę się mylił:)
Ostatnio zmieniony przez Statek 2009-10-07, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-10-10, 18:16   

Muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony tym nowym gejmplajem z SH:SM. Spociłem się lekko z nerwów, szczególnie przy fragmencie traktującym o ucieczce przed potworami. Ta "rozmowa" pod sam koniec również była interesująca. Jest jednak jeden problem... Czy mi się wydaje, czy rzeczywiście wszystkie potwory są do siebie łudząco podobne? Miałem nadzieję, że, pomimo zmian jakie SH:SM wprowadza, zostanie zachowana względna różnorodność maszkar... Niezbyt mi się to podoba...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2009-10-12, 19:00   

Ja to już dawno wpisałem Silent hill SM na moją listę zakupów...Mam nadzieję, że nie okaże się takim zawodem jak Alone in the park...No i podoba mi się sama wizja gry ^^ Tylko czy widział ktoś psiaki albo pterki? Bo ja nie trafiłem na nic xp Osobiście liczę na latarnie morską i szkołę :D Intrygują zaś lokacje typu las etc...Zobaczymy :D
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-10-13, 09:50   

Nie sądze aby wszystkie potwory były do siebie łudząco podobne,wydaje mi się,że będziemy mieli do czynienia z różnymi odmianami ,ale jak będzie to zobaczymy.Ja mogę nawet przeboleć brak różnorodności potworów byle by klimat i poczucie strachu było zachowane.Cholernie ciekawy jestem czy zima,śnieg będą w nas wzbudzały taki lęk jak brud,krew we wcześniejszych częściach.Homecoming pokazał,że dużo krwi itp nie oznacza od razu,że jest strasznie więc żywię nadzieje,że w Shattered Memories to się sprawdzi,aczkolwiek dalej będę się upierał ,że taki rodzaj strachu a raczej przerażenia jaki towarzyszył nam podczas SH1 nie uświadczymy już nigdy.
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-10-13, 10:04   

Statek napisał/a:
Nie sądze aby wszystkie potwory były do siebie łudząco podobne,wydaje mi się,że będziemy mieli do czynienia z różnymi odmianami ,ale jak będzie to zobaczymy.


Dadzą i nowe potowry. Z oficjalnego pzecieku na czarnym rynku rzepy, będziemy mieli doczynienia z takim bossem



Miho napewno się spodoba :lol:

Żeby nie zbaczać z tematu xD to wydaje mi się, że producenci specjalnie pokazali jednego potwora, aby za dużo nie spoilerować gry. Ja staram się nie oglądać gameplayów i trailerów, żeby sobie wogle nie spoilerować sobie gry, więc mogę się mylić.
_________________
:



 
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-10-13, 10:25   

Przecieki tak jak i trailery trzeba traktować ze sporym przymrużeniem oka.Ile to razy było,że gra zapowiadała się świetne a potem była WIELKA kicha.Ja kiedyś już napisałem jeżeli faktycznie zmiany o jakich się piszę będą a są bardzo ciekawe i jest ich dużo,zostanie zachowany strach,klimat z pierwszych odsłon a fabuła będzie ciekawa to otrzymamy jedną z najlepszych gier tej zimy i bardzo dobrego Silent Hilla,tak uważam.Bo ludzie chcieli zmian i zmian jest dużo więc zobaczymy co z tego garnka wyjdzie:D ciekaw jestem kiedy mniej więcej wyjdą w necie 1 recenzje hmm wydaje mi się ,że grudzień to będzie taki miesiąc gdzie sypną nam recenzjami ,a 1 mogą być pod koniec listopada.
Ostatnio zmieniony przez Statek 2009-10-13, 10:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2009-10-13, 16:37   

Co do śniegu, to sądzę, że nie będzie wzbudzał lęku. Ja obstawiam raczej coś w rodzaju niepokoju ;] A wydaje mi się, że wersje do recenzji czasopisma itp. dostają trochę czasu przed premierą...To by nawet miało sens. Co do samego gameplaya, to boję się o część w której trzeba będzie uciekać przed potworami. Wiimote może naprawdę stanowić przeszkodę...oczywiście taką, z którą może damy sobie radę ;]
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-10-16, 10:45   

Opóźniona premiera hmm miejmy nadzieje,że nie będziemy musieli czekać na marne i ,że dostaniemy dobrego SH.Pod takim warunkiem ja mogę czekać:P
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-10-16, 11:32   

Alex napisał/a:
Kolejna zmiana... Aż można mieć wrażenie, że coś jest nie tak :hmm:


Wygląda na to, że nawet nie przeczytałeś newsa, którego wkleiłeś.
Jest tam przecież wyraźnie napisane, że Konami wcześniej nie podawało żadnej oficjalnej daty premiery tej gry i dopiero teraz potwierdzają, że gra wyjdzie w lutym. Jak więc można tu mówić o przesunięciu daty premiery, jeżeli ta się w ogóle nie zmieniała - po prostu wcześniej były to daty podawane przez sklepy, nie przez Konami.
 
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-10-16, 11:39   

Mr_Zombie podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rękami.Na necie jest wiele nie wiadomo skąd dat premier tej gry jedni piszą październik a inni dopiero nowy rok ...

Doxi: Zlituj się nade mną i nad całym światem, bo aż mnie serce boli, gdy widzę perełki językowe w stylu: "z kąt" czy "oboma"...
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-10-16, 12:23   

Mr_Zombie napisał/a:
Jest tam przecież wyraźnie napisane, że Konami wcześniej nie podawało żadnej oficjalnej daty premiery tej gry i dopiero teraz potwierdzają, że gra wyjdzie w lutym.


No teraz to tak oficjalnie gadają, choć wcześniej też było, że oficjalnie w sklepie gra będzie w... no właśnie.
W każdym razie, ja poczekam jeszcze te dodatkowe miesiące.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-16, 17:40   

Mr_Zombie napisał/a:
Alex napisał/a:
Kolejna zmiana... Aż można mieć wrażenie, że coś jest nie tak :hmm:

Jest tam przecież wyraźnie napisane, że Konami wcześniej nie podawało żadnej oficjalnej daty premiery tej gry i dopiero teraz potwierdzają, że gra wyjdzie w lutym. Jak więc można tu mówić o przesunięciu daty premiery, jeżeli ta się w ogóle nie zmieniała - po prostu wcześniej były to daty podawane przez sklepy, nie przez Konami.

Filmiki z targów E3 wieściły: Fall 2009.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2009-10-16, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group