Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2011-04-27, 22:19
Quentin Tarantino

Ulubiony Film Q.T. ?
My Best Friend's Birthday (1987)
0%
 0%  [ 0 ]
Reservoir Dogs (1992)
10%
 10%  [ 3 ]
Pulp Fiction (1994)
50%
 50%  [ 15 ]
Four Rooms (1995)
3%
 3%  [ 1 ]
Jackie Brown (1997)
0%
 0%  [ 0 ]
Kill Bill Vol. 1 (2003)
16%
 16%  [ 5 ]
Kill Bill Vol. 2 (2004)
3%
 3%  [ 1 ]
Grindhouse: Death Proof (2007)
0%
 0%  [ 0 ]
Inglourious Basterds (2009)
3%
 3%  [ 1 ]
From Dusk Till Dawn (1997) ft. R. Rodriguez
13%
 13%  [ 4 ]
Inny (jaki?)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 37
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-20, 14:52   

Ja niedawno niemal usnąłem przy "Wściekłych psach". Absolutnie mnie ten film nie porwał, nudny i przewidywalny. Parę fajnych dialogów to dla mnie trochę za mało. Po obejrzeniu miałem uczucie niedosytu i straconego czasu. Dla mnie górą jest wiele razy lepszy Pulp Fiction. Będę musiał obejrzeć "Inglourious Basterds", może coś się zmieni w tej materii ;)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-04-20, 21:06   

Nie każdy lubi TYLKO filmy w których co 10 sekund pada fak albo się strzelają pół filmu, kulami albo dzołkami. A taki NIE jest właśnie film "Wściekłe Psy", imo 2 film po palp fikszyn, w niektórych elementach przewyższający go o głowę.
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Rooster 2010-04-20, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-20, 22:30   

Rooster napisał/a:
Lobocyfer napisał/a:
Mam wszystkie filmy QT. Kocham go! Koles jest moim Bogiem jesli chodzi o kino.
Jeśli tarantino jest dla ciebie Bogiem, to kim są Ci na których się wzorował i od których czerpał inspiracje ;) No chyba że istnieje takie stanowisko jak Bóg Bogów :D


Mawia się, że uczeń przerasta mistrza. Tarantino czy taki Eastwood to moi ulubieni reżyserowie, aktorzy i producenci w jednym :) jeśli sięgnąć pamięcią, to chyba jeszcze się nie wypowiedziałem o From Dusk Till Down. Nie wiem jak ten facet to robi, ale potrafi stworzyć w każdym filmie jakiś groteskowy klimat. Clooney'a nigdy nie zaliczyłem do grona ulubionych aktorów, tak tutaj uważam, że zagrał świetnie - kilka dialogów mnie po prostu wgniotło w fotel :D najbardziej wielokrotnie powtarzany tekst o wampirach + upodobnienie do naszych menelów wtrącających w co drugie słowo jakiś wulgaryzm. Z tym wyjątkiem, że w filmie to było 'śmieszne' i jakoś bardziej inteligentne, bynajmniej takiego dziwaka jak mnie rozśmieszyło :P
_________________
Last.Fm
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 37
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-20, 23:14   

Rooster napisał/a:
Nie każdy lubi TYLKO filmy w których co 10 sekund pada fak albo się strzelają pół filmu, kulami albo dzołkami. A taki NIE jest właśnie film "Wściekłe Psy", imo 2 film po palp fikszyn, w niektórych elementach przewyższający go o głowę.

Sugerujesz, że jestem fanem tego typu filmów, bo nie spodobały mi się "Rezerwowe psy"? Wolałbym czas zmarnowany na obejrzenie tego filmu wykorzystać w lepszy sposób. Dla mnie ten film jest co najwyżej średni. To jest moje zdanie i nikomu nic do tego.

Aha, zapomniałem. Po "Pulp Fiction" jest, na mojej liście filmów QT, bardzo fajny "Od zmierzchu do świtu" :) "Kill Bill" obejrzałem w odwrotnej kolejności, w sumie to nie mógłbym sobie teraz przypomnieć, czy mnie czymś przykuł. Dobrze wypadł na tle innych filmów tego typu i tyle.

Innych filmów QT nie widziałem lub nie kojarzę, bo z reguły nie pamiętam tytułów filmów i piosenek. W wolnym czasie ponadrabiam zaległości.

O "Hostelu 2" już się kiedyś wypowiedziałem, ale to nie jest pełnoprawny film QT. Jeszcze bardziej zmarnowany czas :P Jeśli jedynka jest tej samej jakości produkcją, to dobrze, że nie oglądałem :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2010-04-20, 23:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-20, 23:44   

Pod Hostelem to się Quentin tylko podpisał co by zareklamować. Podobnie jak pod Hell Ride, który ostatnio obejrzałem i który był biedny jak para adidasów z bazaru u chińczyków.
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 37
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-20, 23:50   

Dlatego wykluczyłem go z mojej listy filmów QT i o tym napisałem :P
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-21, 22:07   

Rooster napisał/a:
Jeśli tarantino jest dla ciebie Bogiem, to kim są Ci na których się wzorował i od których czerpał inspiracje No chyba że istnieje takie stanowisko jak Bóg Bogów


Wziales to zbyt doslownie. Kazdy z czegos czerpie inspiracje. Idac dalej twoim rozumowaniem musielibysmy uznac za Boga, a wlasciwie "dwojce" przenajswietsza: braci Lumiere :razz:
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-05-05, 14:13   

Cytat:
Kolejnym filmem Quentina Tarantino będzie spaghetti western z Christophem Waltzem, Franco Nero i Keithem Carradine w rolach głównych.

Projekt nosi tytuł "Django Unchained". Autorem scenariusza jest Quentin Tarantino. Artysta chce złożyć swoisty hołd westernowi "Django" z 1966 roku z Franco Nero w roli głównej. Produkcja opowiadała o rewolwerowcu uwikłanym w spór między dwoma frakcjami: Ku-Klux-Klanem i meksykańskimi bandytami.


Spaghetti Western Django? Już gdzieś to widzieliśmy, tylko w wersji Sukiyaki. Jak dla mnie, zapowiada się niezwykle smakowicie :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2011-05-05, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-05, 17:33   

Yeah, brzmi dobrze. Już Sukiyaki mi się klimat podobało, co jest wyczynem bo normalnie mnie skręca jak widzę dziki zachód.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-05-05, 17:53   

Ja się bardzo cieszę że Christoph Waltz będzie występować w tym filmie.Występował on wcześniej w Inglorous Basterds i za swoją rolę dostał zasłużonego oscara.
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-05-05, 20:11   

_Music napisał/a:
Już Sukiyaki mi się klimat podobało, co jest wyczynem bo normalnie mnie skręca jak widzę dziki zachód.

Ja mam podobnie, Sukiyaki Western Django to jeden z moich ulubionych filmów, a teraz po tej drugiej stronie kamery zasiądzie Quentin, więc musi być dobrze :grin: . Jara mnie to 10 razy bardziej niż trzecia część Kill Billa - do tej podchodzę z dosyć sporym dystansem, choć na pewno do kina się przejdę.

Zaratul napisał/a:
Ja się bardzo cieszę że Christoph Waltz będzie występować w tym filmie.

Dokładnie, Waltz obok Pitta pokazał w Bękartach największą klasę więc świetnie będzie go zobaczyć w kolejnym filmie QT :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2011-05-08, 20:59   

Tarantinowcy, ja zabieram się z kolei za Cztery Pokoje, ale po obejrzeniu około 10 minut, za cholerę nie mogę się zebrać by przebrnąć przez ciąg dalszy.

Nadrobiłem ostatnio Hero i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał. Urodziwy, klimatyczny, zajechało mi wonią znad Azji.
Momenty, w których postacie wręcz unoszą się w powietrzu, co przyznaje czasem było dla mnie sztuczne, to rzeczy, które również kojarzą mi się z filmami z tego kontynentu. Często jest tam coś wyolbrzymiane, ale za to kocham to kino. Jest jakieś takie... takie jakieś.
W każdym bądź razie, film bardzo dobry, w skali filmwebowskiej, 8/10.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group