Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Testy psychologiczne
Autor Wiadomość
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-05-24, 11:45   

Cytat:
Dziewiątka ze skrzydłem osiem: 9w8 - "Komfortowy"

Świadoma dziewiątka ze skrzydłem osiem jest skromna, spokojna, stabilna. Posiada energię ósemki gdy się skupia na celach, które realizuje. Często posiada dużą siłę woli, kończy sprawy, które rozpoczeła. Może posiadać wielki magnetyzm o czym nie zawsze jest świadoma. Bierze na serio to co wykonuje, ale nie jest zachwycona samą sobą. Dziewiątka z tym skrzydłem jest relatywnie odważna i posiada wysoką intuicję. Generalnie nie jest intelekualistką chyba, że jest to wyuczone.
Gdy jest w stresie, okazuje zaprzeczenie tych dwóch typów. Może być pasywnie uprzejma jak dziewiątka i nagle przejść na bardzo ostrą ósemkę. W jednej chwili jest przykra i krytyczna, a po chwili czuła i pomagająca. Często nie słyszy swojego głosu gdy jest rozłoszczona. Może bardzo powoli się zbierać na złość, a po chwili eksplodować. Może mylić bycie asertywnym z byciem nieuprzejmym. Może być nie co nie czuła, obydwa typy to zachowanie wspierają. Nietaktowna, dyskryminująca i niedyskretna. Może być niechcący nielojalna, rozpowiadając sekrety innych osób. Seksualne chaotyczne, często kierują się pożądaniem.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem osiem: Clint Eastwood, John Goodman, Peter Falk, Keanu Reaves, Ringo Starr, Whoopi Goldberg, Kevin Costner.


U mnie pół na pół, nie jestem odważny, nieuprzejmy, nietaktowny, dyskryminujący i nie rozpowiadam o sekretach innych, a już na pewno nie kieruję się pożądaniem xD. Zgadza się to, że wole przeczekać lub się wycofać, kiedy mam jakiś problem.
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2009-05-24, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-05-24, 11:59   

Ah no właśnie, zapomniałem się odnieść do tego co mi wyszło. Jak już pisałem, całkiem trafny wynik wyszedł.

Owszem, mam szeroki wachlarz zainteresowań, jednak wynika to z tego, że wiecznie szukam sobie jakiegoś hobby, ale nigdy przy żadnym nie zostaję na dłużej. Także staram się często zwrócić na siebie uwagę, właśnie poprzez chwalenie się owocami swojej pracy, a już kompletną "ekstazę" osiągam kiedy ktoś je pochwali (chociaż często wypieram się tych pochwał, bo wiem że mógłbym lepiej). Także prawdą jest, że uwielbiam podróże, mimo że nieczęsto mogę sobie na nie pozwolić.

Czy jestem lojalny? Tak. Ale pod warunkiem, że jestem z kimś silnie związany, jedyną taką osobą na której bezgranicznie polegam i zawsze bym się za nią wstawił jest mój brat, więc w zdaniu "Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym." jest trochę prawdy.

Także zgadza się, że często jestem w gorącej wodzie kąpany. Nienawidze czekania na cokolwiek, a już zwłaszcza nie cierpię stania w kolejce w supermarkecie :lol: Często także zapominam o różnych "drobnostkach" chociaż nie zawsze tak ze mną było.

Bersek, chcesz sie zamienić na osobowości? xD Dusza artysty to rzadko spotykany dziś towar :lol:

Wendigo napisał/a:
nietaktowny

Oj czasem Ci sie zdarzy być nietaktownym xD Chociaż wątpię, że robisz to celowo.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-05-24, 12:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2009-05-24, 15:30   

Mnie przy niektórych odpowiedziach wypośrodkowanych wychodzi:



Cytat:

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.


a przy wybraniu wszystkich odpowiedzi najbliższych prawdzie mam:

Cytat:
Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik"

Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna do utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża liczba komików posiada typ 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łatwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli


I co najlepsze... oba są bardzo trafne. Jednego dnia potrafię być wesołym optymistą z dystansem do wszystkiego i bez krzty troski o cokolwiek a następnego zamykam się w pokoju i patrząc w sufit myślę nad sensem tego wszystkiego tudzież idę porobić zdjęcia/popisać żeby odreagować ból egzystencjalny xD

W każdym razie oba w dużej mierze są prawdziwe.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
Ostatnio zmieniony przez Światłocień 2009-05-24, 15:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2009-05-31, 12:14   

Kiedyś robiłem enneagram - wyszedł mi 4w5, niedawno znowu i teraz też jest 4w5. I jest w tym dużo prawdy! Podobnie z wewnętrznym bohaterem - 17 pkt Męczennik, 16 Wędrowiec reszta na ok. 7-10. Też dużo prawdy. A w teście Hipokratesa jestem perfekcyjnym melancholikiem. Wszystko się zgadza.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-06-01, 16:00   

Wychodzi na to iż NoLiefom wychodzi 4w5
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-06-01, 18:36   

plazi napisał/a:
Wychodzi na to iż NoLiefom wychodzi 4w5


Tobie też taki wyszedł? ;P
Może nie tyle no life'om co ludziom o niezwykle trudnym charakterze . Tzw. "trudny człowiek" xD
 
 
Cheryl Mason 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 2009-06-01, 18:48   

Cytat:
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.


Cholera, wszystko się zgadza :wtf:
 
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-02, 11:11   

Cytat:
Piątka ze skrzydłem cztery: 5w4 - "Obrazoburca"


Test po raz pierwszy robiłem kilka lat temu i właśnie tak mi wyszło. Po tamtym czasie robiłem go jeszcze dwa razy przynajmniej z roczną przerwą i za każdym z nich wychodziła mi 5w4. Coś musi być na rzeczy, bo większość się zgadza. Chociaż z drugiej strony 4w5 też by się sporo zgadzała, ale oba typy są w miarę podobne. Jako ciekawostkę zawsze uważam, że Stephen King co się urodził podobnie jak ja 21 września, również jest 5w4. Ale to już kwestia czy ktoś wierzy w to, że dzień naszych narodzin ma wpływ na nas i naszą osobowość. W otoczeniu mam jeden świetny przykład, że to może mieć znaczenie, jednak z drugiej strony kto wie, może to tylko przypadek ;)
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-07-15, 01:13   

http://www.nerdtests.com/ft_nt2.php?score

Jesteście nerdami? xD Zapomniałem skopiować kodu ze swoim wynikiem ale wyszło mi coś w stylu "kinda dorky non-nerd" czy jakoś tak. xD Yay, nie jestem nerdem, ale jestem debilem, kocham te "testy" :sugoi:
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-07-15, 01:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-07-15, 01:49   

Mój tytuł Slightly Dorky Light-Weight Nerd, czyli coś w ten sam deseń co Mike (myślałem że jestem bardziej znerdowaciały, a tu tylko light) fajny test, dowiedziałem się co to jeopardy :)
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2009-07-15, 09:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-07-15, 04:26   

Rozwiązałem parę testów Cez'a z pierszej strony i wyszło mi



Według tego testu jestem skłonym przestępcą. Hedonizm 83% xD

A tu pod spodem krótki opis powyższej tabelki.

Cytat:
trait snapshot:

introverted, secretive, reclusive, tough, non social, observer, fearless, solitary, libertarian, detached, does not like to lead, outsider, abides the rules, mind over heart, good at saving money, does not like to stand out, does not make friends easily, self sufficient, not aggressive, likes the unknown, unconcerned with external opinion, strong, abstract, independent, very intellectual, analytical, high self control




No to Cez jesteśmy w klubie paranojików :lol:



A to polski teścik, który moim zdaniem najlepiej mnie podsumował, planuje zostać psychologiem.




A na koniec nerd test. Wychodzi na to że jestem slightly dorky non-nerd xD



Najgorzej chyba było zostać okrzykniętym w tym teście church nerd :razz:
_________________
:



 
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2009-09-26, 21:07   


:roll: Did I must coment this?
 
 
 
owsik 
Cockroach



Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 20
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-12-29, 22:54   

Jeśli chodzi o enneagram, wyszło mi coś takiego:

Cytat:
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posępne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.


Niewiarygodne, zgadza się słowo w słowo... :roll:
_________________
Maurycy patrzył na nich i myślał: Jak to ludzie, znowu się kłócą. A mają się za panów stworzenia. Nie to co my, koty. My jesteśmy panami stworzenia. Czy ktoś kiedyś widział kota karmiącego człowieka? To niezbity dowód.
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2010-04-05, 21:29   

http://www.mypersonality.info/personality-types/
Szufladki MBTI. Bardziej rozbudowane i jakby mniej pseudo a więcej naukowe niż enneagram.

Mi wyszło INFP. Oczywiście mnóstwo się zgadza. Zwłaszcza:
Cytat:
Empathetic and compassionate, they want to help others and humanity as a whole. INFPs are imaginitive, artistic and often have a talent for language and writing


:razz:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2010-04-05, 22:37   

Też mi wyszło INFP. Fajne :D I się zgadza.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-04-05, 23:34   

:lol: Oczywiście też INFP. I oczywiście się zgadza. Albo jesteśmy tacy zajefajni i razem stworzyli byśmy Dream Team albo po prostu jesteśmy młodymi człowiekami którzy mają marzenia i blablabla... Tak czy siak wyszło INFP.
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2010-04-06, 13:28   

Plazior napisał/a:
Tak czy siak wyszło INFP.

Plazior, co jak co, ale u ciebie literki "F" się raczej nie spodziewałem. :razz: Obstawiałem raczej ENTP albo INTP. No... ale w końcu dorastasz... :hihi:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2010-04-06, 14:06   

Zróbmy sobie to za 5-7 lat, bo teraz dopiero nasze osobowości się kształtują :) jeszcze wiele rzeczy w życiu naszym może się zmienić. Albo po prostu nie odpowiadacie szczerze.
Ostatnio zmieniony przez Ghaand 2010-04-06, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-04-06, 14:16   

INTP - The "Engineer"- wyłamałem się ;] Wydaje mi się, że może nie jestem tru inżynier, ale raczej zgadza się.
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-06, 15:11   

Cytat:
INTP - The "Engineer"

INTPs are logical, individualistic, reserved, and very curious individuals. They focus on ideas, theories and the explanation of how things work. They are especially adept at discussions and debate. They have the ability to focus intently on a subject. They appreciate and respect intelligence in others.


Chyba coś źle pozaznaczałem.
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2010-04-06, 21:18   

Cytat:
INTJ - The "Strategist"
Jungian Personality Types (Free Test)

INTJs are introspective, analytical, determined persons with natural leadership ability. Being reserved, they prefer to stay in the background while leading. Strategic, knowledgable and adaptable, INTJs are talented in bringing ideas from conception to reality. They expect perfection from themselves as well as others and are comfortable with the leadership of another so long as they are competent. INTJs can also be described as decisive, open-minded, self-confident, attentive, theoretical and pragmatic.


W zasadzie się zgadza poza jednym - nie mam za grosz zdolności przywódczych.
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2010-04-06, 22:10   

StuntmanMikeL napisał/a:
Cytat:
INTP - The "Engineer"

INTPs are logical, individualistic, reserved, and very curious individuals. They focus on ideas, theories and the explanation of how things work. They are especially adept at discussions and debate. They have the ability to focus intently on a subject. They appreciate and respect intelligence in others.


Chyba coś źle pozaznaczałem.

Mi też na początku wychodziło INTP. Zresztą, w słupku myślenie/czucie mam przewagę kilku zaledwie procent, jest po równo. Czasami czuję się INTP, jednakże ogólnie rzecz ujmując zbyt emocjonalna ze mnie bestia.

Za to Judging mam 0% a Perceiving 100% Obserwacja świata dookoła i wysnuwanie wniosków to moje ulubione zajęcie. :razz:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2010-04-06, 22:14   

http://www.mypersonality.info/ghaand/
u mnie jest podobnie.
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2010-04-06, 22:53   

Mój wynik: http://www.mypersonality.info/zelazko/

Cytat:
"ISTJs are often called inspectors. They have a keen sense of right and wrong, especially in their area of interest and/or responsibility. They are noted for devotion to duty. Punctuality is a watchword of the ISTJ. The secretary, clerk, or business(wo)man by whom others set their clocks is likely to be an ISTJ."


Więcej o osobowości ISTJ: http://www.mypersonality....ity-types/istj/

Dla mnie test się nie sprawdził :lol: . Limitowana liczba odpowiedzi możliwych do zaznaczenia, to główna przyczyna niepoprawności wyników jakie można uzyskać xD e.g. wynika MikeLa i mój. Test psychologiczny, który odzwierciedla profesjonalizm, to test zapodany w pierwszym poście przez Ceza.

P.S. Dla zabawy jest w sam raz. :D
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2010-04-07, 18:17   

Widzisz panie Żelazki, a mi w Twoim właśnie głupoty powychodziły :razz: To znaczy sam wykres może się zgadza:
Extraversion |||||||||| 36%
Stability |||||||||||||||| 70%
Orderliness || 10%
Accommodation |||||||||||| 50%
Intellectual |||||||||||||||||| 80%
Interdependence |||||||||||||| 60%
Mystical |||||||||||||||||||| 90%
Materialism |||||| 30%
Narcissism |||||| 30%
Adventurousness |||||||||||| 50%
Work ethic || 10%
Conflict seeking |||||||||||| 50%
Need to dominate || 10%
Romantic |||||||||||||||||| 80%
Avoidant |||||| 30%
Anti-authority |||||||||||||||||| 80%

Wealth || 10%
Dependency |||||| 30%
Change averse |||||||||| 40%
Cautiousness || 10%
Individuality |||||||||||||||||||| 90%
Sexuality |||||||||||||||||| 80%
Peter pan complex |||||||||||||| 60%
Histrionic |||||||||||| 50%
Vanity |||||||||||||| 60%
Artistic |||||||||||||||||||| 90%
Hedonism |||||||||| 40%
Physical fitness |||| 20%
Religious |||||| 30%
Paranoia |||||| 30%
Hypersensitivity |||||||||||||||| 70%
Indie |||||||||||||||| 70%

Ale te tipy pod spodem? Przezorny i optymistyczny? Nieasertywny? Coś tu jest nie tak...
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
Ostatnio zmieniony przez Światłocień 2010-04-07, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group