Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Testy psychologiczne
Autor Wiadomość
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-04-01, 00:41   

Physical rating: B
Mental rating: C
Experience rating: D
Emotional rating: D

Ogólny ranking: A

Dziwnie tak :P
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-01, 00:58   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-01, 19:14   

Dobra zrobiłem jeszcze raz enagram i mam 4w5 lub 5w4.Padłem.
Ale zmieniłem jedną odpowiedź (w zależności od tego czy czuć radość z działania zespołowego lub czuć bliskość i wsparcie)

I jestem 8w9.
Cytat:
faworyzuje zasady, które wspierają osobisty zysk. Nagina zasady, które takie nie są
Cytat:
"moim sposobem, albo żadnym sposobem". Widzi swoją opinię jako jedyne prawidłowe podejście do sprawy
Cytat:
pasja życia i potrzeba stymulacji, oznacza pracę do późnych godzin, intensywną zabawę i mocną hulankę. Zbyt dużo, zbyt głośno, zbyt wiele. Jeśli coś jest dobre, to chce tego więcej
Cytat:
Potrafią mocno naciskać innych, tylko po to by oszacować ich wytrzymałość na różne sposoby traktowania. Mogą być często zbyt aroganckie i nieczułe oraz zachowywać się apodyktycznie. Pod tą twardą skorupą, ósemki czują się nadwrażliwe na zdradę, podatne na kpiny lub słabe w sposób, który uważają za wstydliwy. Większość ósemek nie zdaje sobie z reguły sprawy z tego jak mogą wyglądać bojowniczo. Głównie dla tego, że defensywnie odrzucają wszelkie reakcje na ich zachowanie, zwłaszcza w przypadkach gdy swoim zachowaniem mogą kogoś ranić. Niezdrowe ósemki odrzucają poczucie winy, zazwyczaj zasłaniając je większą ilością agresji, utrzymując jednocześnie, że nie mają za co przepraszać. W ich spostrzeganiu świata, widzą innych ludzi w postaci karykatur, dwu-wymiarowych obiektów, które mogą dowolnie przebijać szpadą bez żadnych konsekwencji.

Dużo się zgadza ,a nawet piszą tu o rzeczach o których 5w4 nie było.
Więc teraz jestem 5w4 oraz 8w9.
Wynikało by to tak jestem spokojny mam dużo czasu jestem 5w4.
Nie ma czasu jestem wściekły i trzeba działa emocjonalnie 8w9.
Boże co życie studenta ze mnie zrobiło.
bloo napisał/a:
Mówiąc wprost, z jakiegoś urojonego świata marzeń po prostu "zszedłem na ziemię"
Co ty gadasz NIEMOŻLIWE nie istnieje. :lol:
Ja znalazłem sens życia ,ale nadal tu siedzę.Chociaż ci powiem ,że 4w5 to prawdziwe EMO w enagramie.

Jak widać nie jest on doskonały.Niestety ,ale mbti rox.

Ja jestem ENTP oraz INTJ.
Cytat:
ENTp mają odległe, dalekie spojrzenie w swoich oczach i często wydaje się nie poświęcają zbyt dużo uwagi na to co się dzieje dookoła. Podczas rozmowy ENTp lubią się bawić rzeczami np. ołówkiem który czasem im się łamie w rękach. Mogą gestykulować kiedy pasjonująco opowiadają historię.

ENTp nie wiedzą jak utrzymywać właściwy psychologiczny dystans z ludźmi. To jest szczególnie zauważalne podczas długoterminowej interakcji. Jednego dnia mogą być przyjacielscy, a podczas następnego wręcz przeciwnie. Często zachowują się bezceremonialnie i mogą niegrzecznie wtrącać się w rozmowę innych. ENTp jest często trudno ocenić co inni myślą o nich i dlatego mogą się mylić wybierając przyjaciół.

ENTp lubią zgłębiać wszystko i są całkowicie nieświadomi jak inni reagują na to. Często proponują pomysły które chociaż mają duży potencjał są całkowicie niepraktyczne w danym momencie. Zazwyczaj szybko zapominają o tym pomyśle i generują nowy który ma nie mniej potencjału i oryginalności, lecz nie ma logicznego połączenia z poprzednim. ENTp zwracają małą uwagę lub po prostu nie szanują swoich osiągnięć w przeszłości. Prawie nigdy nie przyznają, że ponoszą winę. Nawet jeśli formalnie przeproszą to zazwyczaj zachowują się później tak samo jak wcześniej.

ENTp są zainteresowani i rozmawiają o wszystkim co nowe i niezwykłe nawet jeśli nie należy to do ich głównej sfery wiedzy. Wygląda to tak jakby byli przyciągani przez każdy rodzaj nowych teorii i są zafascynowani przez każde zjawisko które nie może zostać wyjaśnione za pomocą logiki i rozsądku, np. telekineza lub UFO. Często nie mogą logicznie wyjaśnić swoich pomysłów ponieważ są one intuicyjne i niewyraźne. Większość ludzi nie może w pełni pojąć ich pomysłów i po prostu im wierzą lub nie.

Główną cechą szczególną zachowania ENTp jest ich niewiarygodne roztargnienie. Zwykle zostawiają rzeczy gdzie ich używali i maja skłonność do częstego gubienia małych przedmiotów. Miejsce pracy ENTp i ich rzeczy osobiste są często trzymane w nieładzie. Niezmiennie zapominają co zostało zrobione i co trzeba zrobić. Jednakże są szybcy i sprytni w różnych sprawach i wykorzystują każdą sposobność która się nadarza. Z powodu tego niektórzy myślą że są przebiegli lub podstępni.

Inną główną cechą ENTp jest zdolność do mobilizacji w warunkach ekstremalnych. Jeśli ktoś naciśnie na nich natychmiast kontratakują często z większą siłą. Lubią również doradzać jak wyplątywać się z trudnych sytuacji, często proponując najbardziej radykalne rozwiązanie. Jeśli nie są zainteresowani jakimś zadaniem, często zostawiają je na ostatni moment. Wtedy w krótkim okresie czasu mogą wykonać wszystkie oczekujące zadania ale z gorszą jakością.

Jeszcze jedną cechą szczególną jest to, że ENTp wnoszą do każdej dziedzina działalności element chaosu i zniszczenia. Jest to zwłaszcza widoczne w instytucjach o dobrej reputacji gdzie powszechna jest silna dyscyplina. Jednakże wprowadzają oni ten chaotyczny element twórczo, tworząc ze zniszczenia poprawę. Z powodu tej cechy ENTp często zostają przywódcami.

Cytat:
NTj zachowują się w powściągliwy sposób z nieznajomymi, nigdy nie okazują pierwsi inicjatywy i zawsze utrzymują daleki dystans psychologiczny. Ich mowa jest bardzo klarowna i logiczna i zawsze podążają logicznym ciągiem. Maja również skłonność do akcentowania kluczowych słów. Kiedy bronią swoich koncepcji i pomysłów podczas konfrontacji ich logika może być się zwarta i absolutna. Usuwają nieistotne szczegóły które mogą mącić istotę sprawy.

Mimo iż pierwsze wrażenie jest takie że INTj nie mają emocji, kiedy zostana zainspirowani podczas rozmowy poprzednio nie widziana emocjonalność zaczyna się pojawiać. Ich oczy zaczynają błyszczeć entuzjastycznym światłem, a ich pasja wzrasta w miarę postępów rozmowy. Jednak ciągle próbują utrzymać samokontrolę. INTj podtrzymują rozmowę tylko jeśli jest dla nich interesująca. Wolą raczej siedzieć cicho niż wyrazić swoja opinię na temat dla nich obojętny.

INTj zawsze dają innym szansę na powiedzenie tego co chcą. Uważają że każdy ma jakieś talenty i próbują przynajmniej się nie wtrącać. Nie odmawiają od razu na żadną propozycje, najpierw chcą ją zanalizować. INTj są bardzo powściągliwi i zazwyczaj nie przejawiają inicjatywy w rozmawianiu o swoich zainteresowaniach i życiu prywatnym. To może prowadzić do tego że inni myślą że oni nie mają w ogóle prywatnego życia.

INTj mają charakterystyczną skłonność do niezależności i mogą tylko zaakceptować pełną wolność. W sprawach zawodowych łączą swoją potrzebę wolności z uczuciem odpowiedzialności. INTj nie są bardzo wymagający. Często są obojętni co do jedzenia. Może być proste, ale musi być świeże. Kiedy są zaangażowani w coś interesującego mogą zupełnie zapomnieć że potrzebują coś zjeść. W codziennych sprawach są skromni i zadowoleni mając minimalny stopień wygody.

INTj zazwyczaj mają zainteresowania które zostają z nimi przez dłuższy okres czasu i są całkowicie obojętni co inni o tym myślą. Nigdy nie aprobują swojej pozycji w życiu. INTj żyją w świecie swoich własnych koncepcji. Po prostu ignorują zasady, pojęcia i dyrektywy które im nie odpowiadają. Dużo ludzi nie rozumie INTj i stara się trzymać od nich daleko.

Jak to nie "JA" ,to już nie wiem co.
Problem ,że nie ma tego testu wersji polskiej.
http://www.socjonika.pl/hugo.html
Ktoś przetłumaczył ,ale najkrótszą wersje takiego testu.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-04-02, 23:04   

bloo napisał/a:
Robak, może po prostu siódemki(w8) na pewnym etapie życia mylnie interpretują się jako 4w5. A może po prostu pewnie zdarzenia mogę zmienić sposób myślenia czwórek(W5) w określonym kierunku i zmieniają się one w 7w8? Ja na przykład mogę dokładnie określić godzinę, dzień, miesiąc i rok kiedy się zmieniłem :) więc u mnie był to zdecydowanie czynnik zewnętrzny, który mnie wkurzył i sprawił, że się wziąłem w garść ;)
Mówiąc wprost, z jakiegoś urojonego świata marzeń po prostu "zszedłem na ziemię" ;) Przestałem roztrząsać wszystko i zamiast poszukiwać sensu życia zacząłem po prostu ŻYĆ. Zamiast marzyć o podróżach zacząłem podróżować, zamiast marzyć o tym by być kimś, po prostu się tym kimś stałem. Z biernego stałem się czynny. Ot cała zmiana.
Myślę, że po prostu spory ładunek frustracji może w czwórkach spowodować przełam i wspomnianą zmianę z bierności w czynność. Ot taki schemat psychologiczny, jedna z możliwych ścieżek "rozwoju" osobowości indywidualisty. Pasuje takie coś do twoich znajomych o których wspomniałeś? :)


Hmmm, w sumie szczerze mówiąc z boku trochę ciężko to ocenić, bo z tych osób tylko jedną znam lepiej i owszem, cały czas ta osoba działa coś, zajmuje się czymś, z tym, że od zawsze tak raczej było. Co prawda często mu się zmieniało to co chciał robić, ale działał w kierunku tego co w danym momencie go ciekawiło. Myślę, że najlepiej na to by mógł on sam odpowiedzieć, bo kto zna nas lepiej niż my samych siebie ? ;)
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-03, 02:46   

Physical Rating: B
Mental Rating: B
Experience Rating: C
Emotional Rating: F ( no ładnie... ^^" )

Podsumowany rank: Z+ ( z tego co piszą o bardzo fajnie :3 )
 
 
Iskariota 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 47
Wysłany: 2008-04-03, 10:54   

Komentarz usunięty
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-03, 12:08   

...
 
 
 
Rodzynka:) 
Cockroach



Dołączyła: 19 Lut 2008
Posty: 36
Wysłany: 2008-04-30, 17:35   

No, to jak już wiemy, jakim jesteśmy bohaterem z SH, to zobaczmy, jakimi możemy tam być potworami :twisted: .

Mój wynik to:

You Are a Ghost
Mysterious, independent, and often unseen - you always do things your own way.
You are introverted, shy, and even a little secretive.
People are dying to know you better, but you're a difficult person to know.
A lot of your contributions to the world are left invisible and unfelt.

Your greatest power: Blending in really well

Your greatest weakness: Being too passive

You play well with: Witches



A oto link:
what kind of monster are you?
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-04-30, 20:01   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 19:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-01, 01:55   

Dokładnie to samo mi wyszło co Mike'owi
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-05-01, 04:28   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-05-01, 10:04   

Cytat:
You Are an Alien

You're so strange, people occasionally wonder if you're from another world.
You don't try to be different, but you see most things from a very unique, very offbeat perspective.
Brilliant to the point of genius, you definitely have some advanced intelligence going on.
No matter what circles you travel in, you always feel like a stranger. And it's a feeling you've learned to like.

Your greatest power: Your superhuman brain

Your greatest weakness: Your lack of empathy - you just don't get humans

You play well with: Zombies



Tylko czasami :P
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-05-03, 01:43   

You Are A Vampire

You have a real thirst for bliss, and you consider yourself a true hedonist.
And you're not afraid to walk alone in life, if it means getting what you truly crave.
You truly enjoy entrancing people. Not to mention the ensuing pleasures of the flesh.
Your tastes have been called decadent and bizarre. You usually give in to your temptations, no matter how primal

Your greatest power: Your flawless ability to seduce and charm

Your greatest weakness: Human flesh

You play well with: Werewolves


Mike-L:Zostańmy razem... (Jo-Jo) W nas jest MOC!
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-05-04, 11:29   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-05, 03:17   

Nie nie - w Transylwani dostaniemy wpiernicz od Księżnej Zła - Shanon z Within Temptation :eek: ....
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-05-06, 11:30   

Cytat:
You Are a Witch

Coś w tym jest.
Szczególnie z tym manipulowaniem x] ...
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-05-06, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-06-05, 02:53   

Testy z "Death Note" ^^

http://main.deathgod.org/...-character-test - Tu wyszedl mi L

http://www.allthetests.co...stid=1179649916 - Tu Ryuuk

http://www.gotoquiz.com/w...aracter_are_you - A tu Light/Raito

Chociaz po dwokrotnym sprawdzeniu najczesciej wychodzi Light/Raito, wiec krotki opis;

"Your Result: Light Yagami

You are most like Light Yagami. You are extremely brilliant for your age and completely serious. Although, you may lose it from time to time. You're pretty cute and want to change the world so that you'll be a new God."

^^
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Cheryl Mason 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 2008-06-05, 07:49   

W tym pierwszy co podałeś to mi wyszedł Kira -.-
W drugim mi wyszedł Matsuda,
A w trzecim Mello.
 
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-06-05, 10:49   

1 - Yagami Soichiro
2 - Matsuda
3 - Ryuzaki aka "L"
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-06-06, 16:36   

1- Near
2- Light, nie wiem jakim sposobem, bo z nim zgadzaly mi się 2 odpowiedzi.
3- Near

Czyli, biorąc pod uwagę wszystkie, wychodzi N :-].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2009-03-06, 21:25   

1-Near (Postać która najmniej mi sie podobała :/ Ale opis się zgadza, tylko że w ogóle nie pasuje IMO do "Loczka" :? )
2-Matsuda (Eeeeeeee...)
3-Mello (Moja ulubiona postać. Z tym że opis dla odmiany miejscami nie halo. Ja rządny sławy? Nie chciałbym prawdziwej sławy nawet za dopłatą!)
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-05-23, 16:24   

Zwykle takie teściki wykonuję jak mi się nudzi i nigdy nie biorę ich wyników serio, ale ten był wyjątkowo ciekawy. Oczywiście nie jest idealny, bo takie nie istnieją, niemniej wart jest wypróbowania. Ze wszystkich jakie do tej pory robiłem, wynik tego był najbardziej sensowny.

http://enneagram.pl/

Mi wyszło:
Cytat:
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

Słynne siódemki ze skrzydłem osiem: Jack Nicholson, Anthony Quinn, Michael Caine, Clark Gable, Barbra Streisand, Joan Collins.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-05-23, 16:45   

..
 
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-05-23, 17:43   

zdaje mi się że ten test był już na tym forum mocno wałkowany
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-05-24, 11:10   

Był, był. Ale można przecież odświeżyć :) .

Cytat:
Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik"

Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna do utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża liczba komików posiada typ 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łatwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli,


Tak jak Berseka, opis oddaje mnie naprawdę bardzo dobrze. Zgadza się niemal wszystko; popadanie w kłopoty, niestałość, lekkomyślność, samodestrukcja, wrażliwość na konfrontacje z innymi, lęk przed osamotnieniem. Bywa, że zachowuję się płytko emocjonalnie. Nie umiem okazywać złości wobec osób, na których mi zależy, nawet, gdy w środku się gotuję.
Cytat:
Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu.

Zdarza mi się to często, z bardzo błahych powodów.
Uchodzę za osobę bardzo zabawną, lubię zabawiać towarzystwo żartami, ponad wszystko wielbiam się śmiać.
Cytat:
Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając.

Wcale nie jestem z tego dumna, ale takie coś również mi się zdarzyło :oops: .
Jedyne wątpliwości mam co do zakochania, mianowicie, wydaje mi się, że inaczej interpretuję to słowo; owszem, często zauroczenie przechodzi mi równie szybko, jak przyszło, aczkolwiek miłości samej w sobie- takiej czystej i prawdziwej chyba nie udało mi się jeszcze doświadczyć.

Cytat:
siódemki uciekają od swoich problemów

Cytat:
Wiele siódemek ma problemy z ukończeniem tego co zaczęły

Cytat:
problem z radzeniem sobie z długoterminowymi zadaniami, które szybko je nudzą

Cytat:
Siódemki "konsumują" życie ale nie analizują go ani nie starają się uporządkować. Ciągle szukają nowego, próbując utrzymać wysoki apetyt

+
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2009-05-24, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group