Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowi użytkownicy.
Autor Wiadomość
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2012-05-11, 16:58   

A ty co, synek, moderator? ;)
 
 
WinterGuardian 
Cockroach
WinterGuardian



Wiek: 31
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 15
Skąd: Białystok
Wysłany: 2012-05-17, 10:24   

Washburn jest całkiem spoko. Ja wolę Les Paula z powodu pięknego bluesowego brzmienia, ale Straty są bardziej funkcjonalne. Dlatego kupuję. : d
_________________

 
 
Linmarin 
Cockroach
Homosadonekropanda



Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-07-20, 19:02   

Bry~ Um, więc Linmarin jestem, Lin dla przyjaciół, znajomych, znajomych znajomych i reszty otoczenia też, bo nikomu się co rusz linmarinować nie chce. Jestem w posiadaniu dwudziestu trzech wiosen. Książki kocham, anime&mangę wszelaką (Hellsinga wielbię) choć w głębi duszy to ja perfidna yaoistka jestem, historię lubię, trupki kocham niebywale, nekrofil teoretyk taki, ekonomię w tym roku kończę, o ile jakieścoś napisze za mnie magisterkę. Japonię noszę w sobie.
W Silent Hill zaczęłam grać w liceum. Najpierw stwierdziłam, że gra jest zaiste chędoga, później zagłębiłam się nieznacznie w system zależności, jeśli mogę to tak nazwać, nieprzypadkowość zabrzmi może trochę lepiej (coś na kształt pokoju 208 z drugiej części, każdeńki drobiazg jest zamierzony, przemyślany dokładnie i wstawiony w odpowiednie miejsce) w grze i utonęłam na amen, niech mi fala lekką będzie. Dwójka to moja ulubiona część, za Homecoming nie mogę się zabrać, podchodziłam parę razy jak napalony kot do kaktusa i za każdym razem tydzień skubałam w kącie igły z tyłka.
Tak więc witam, yoroshiku, mam nadzieję, że nie naspamuję, nie nabałaganię i w ogóle, no!
Odrobinę Jedynie Chaotyczna Lin.
_________________
Killing people is easy.
Making them suffer is an art.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2012-07-20, 19:16   

Witamy :] Wydaje mi się, że będziesz tu pasowała (sądząc po zainteresowaniach). :3 Yaoi... brrrrr.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-07-25, 00:04   

Płci pięknej zawsze brakuje, więc tym bardziej witamy ;]
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Leszek91 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-02, 23:02   

Mam na Imie Leszek , Mam 20 Lat Silent hill to Najlepsze co moze byc po nocach ciogle slucham soundtrakow z 2 ,3 i 4 szczegolnie i Want love , lub Letters From The Lost Day lub you are not here , przeszedlem wszytskei czesci silenta Hill , a poza tym Mieszkam w Wienna , Austria Pozdrawiam i kocham serie Silent Hill , unosi mnie przy Zyciu.
 
 
 
Towarzysz Lenek 
Cockroach
Mah drills!



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 40
Skąd: Lab X-21
Wysłany: 2012-08-15, 23:58   

No, na forum siedzę ładnych parę dni, ale że ze względu na wysoki poziom obcych substancji we krwi wzięło mnie na wylewność, to i uznałem, że czas coś napisać o sobie. Jak ktoś już może zauważył, lubię pisać długie shoty na shoutboxach. Zboczenie z poprzedniego (RIP) forum, z którego mam sygnaturę, gdzie to co potocznie nazywało się shoutboxem, było zwykłym czatem. Nawet BBCode działał! Lubię też obce substancje we krwi, przez które już Silent Hilla mam jedynie za ciekawą przygodówkę, a nie horror. Prócz tego gram w FPSy (ze szczególnym powinowactwem do Stalkera, Half-Life'a i Wolfensteina) i Touhou Project, które może nie jest FPS, lecz dalej strzelanką. Prócz tego interesuję się też naukami ścisłymi (obierany kierunek studiów inżynieria chemiczna, choć przez humanistyczny ogólniak zmuszony jestem podjąć doszkalanie), oraz językami obcymi, przede wszystkim ukraińskim i rosyjskim którymi posługuję się w stopniu wystarczającym do kulturalnej libacji. Lubię też koty, tabakę, kino , abstrakcyjny humor, psychodelę i dobrą muzykę zwłaszcza z gatunków ambient, d'n'b oraz industrial, chociaż nie pogardzam żadną. Na codzień jestem cichym spokojnym człowiekiem o diabolicznym wnętrzu. Nie lubię polityki, o której niestety coś wiem, piłki nożnej, krzykaczy wszelkiej maści i konsolbojów (mniemam że właśnie jestem spalony u połowy forum). Danych o sobie nie podaję, gdyż cenię swoją prywatność w internecie i na próżno pytać mnie o różne pejsbuki i enka.
That's my story. Задавайте свои ответы.
_________________
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-08-16, 06:35   

Towarzysz Lenek napisał/a:
Задавайте свои ответы.


Jak masz na imię, nazwisko, wiek i miejscowość. :lol:

:

Nie wydaje mi się że mamy jakiś aktywnych konsolowców na forum, więc problemu nie powinno być. A no i witamy w obozie .

_________________
:



 
 
 
Towarzysz Lenek 
Cockroach
Mah drills!



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 40
Skąd: Lab X-21
Wysłany: 2012-08-16, 10:43   

Lenek veil Analrapist, 142 lata, od kwietnia bez stałego miejsca zamieszkania, tymczasowo Sosacz, touhou.pl i obecnie Forum SHP. Cenię swoją prywatność w internetach i jako taka persona tu występuję. :)
Myślę, że od tego kim jestem, ważniejsze jest tutaj, jaki jestem. Also, miło, że macie tu niewielu lub też brak wojujących konsolowców. Dawniej lubiłem udzielać się w tzw. platformosraczu, ale teraz jestem na to po prostu za stary, albo za leniwy... w sumie jedno z drugiego wychodzi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Towarzysz Lenek 2012-08-16, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-08-16, 14:25   

Wojujący PCtowcy/konsolowcy to wymysł Onetu - regularnie opłacany okruchami ze stołu. Nigdzie indziej ich nie widziałem.
_________________

 
 
Towarzysz Lenek 
Cockroach
Mah drills!



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 40
Skąd: Lab X-21
Wysłany: 2012-08-16, 14:45   

Bullshit, you are lion. Jako emerytowany wojujący pecetowiec w życiu nie byłem na onecie. Jako czynny też.
_________________
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-08-16, 17:22   

Towarzysz Lenek - witamy i zapraszamy.

:


Towarzysz Lenek napisał/a:
Lenek veil Analrapist, 142 lata, od kwietnia bez stałego miejsca zamieszkania, tymczasowo Sosacz, touhou.pl i obecnie Forum SHP. Cenię swoją prywatność w internetach i jako taka persona tu występuję.
Myślę, że od tego kim jestem, ważniejsze jest tutaj, jaki jestem.
Towarzysz Lenek napisał/a:
Lenek veil Analrapist, 142 lata, od kwietnia bez stałego miejsca zamieszkania, tymczasowo Sosacz, touhou.pl i obecnie Forum SHP. Cenię swoją prywatność w internetach i jako taka persona tu występuję.
Myślę, że od tego kim jestem, ważniejsze jest tutaj, jaki jestem.

Widzę, że nie załapałeś żartu. :razz:

_________________
:



 
 
 
Towarzysz Lenek 
Cockroach
Mah drills!



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 40
Skąd: Lab X-21
Wysłany: 2012-08-16, 18:01   

Kac morderca nie ma serca. Takie są konsekwencje w(y)lewności! :D
_________________
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2012-08-20, 18:41   

Weird chap you are. I like you already.
 
 
Johan 
Cockroach


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-09-02, 18:29   

Witam wszystkich,

Nakręcony poziomem scenariusza świeżo ukończonych SH 2 oraz Shattered Memories, postanowiłem zgłębić temat SH, a meldunek na forum to niejako obowiązkowa procedura w tym przypadku :)
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2012-09-07, 14:08   

Junior Adminie, a gdzie "witamy i zapraszamy" dla Johana :puppyeyes: ?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-09-07, 16:04   

Mi - Zapominanym i przepraszamy.

Johan - witamy i zapraszamy.
_________________
:



 
 
 
Redrum 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Luton, UK
Wysłany: 2012-09-11, 23:09   

Witam serdecznie wszystkich.
Nie wiem, czy są na forum jeszcze osoby, które mnie pamiętają z dawnych czasów, jeśli tak to bardzo mnie to cieszy, jeśli nie, trudno nie obrażę sie przecież. :)

Aczkolwiek muszę powiedzieć, że już jak tylko wszedłem do jednego z tematów rozpoznałem kilka nicków bardzo starych użytkowników. Nie mówię tu bynajmniej o ich wieku tylko stażu. Nie wiem, czy mój profil przetrwał, czy nie aż do teraz. Pewnie nawet nie pamiętałbym hasła, więc to bez znaczenia. Ale miło jest zobaczyć Was po tylu latach nieobecności na moim ulubionym forum o Silent Hill na jakim miałem okazję się wypowiadać :)

Eh, mój pierwszy post, czas zacząć od nowa.
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-09-12, 00:18   

Witamy Redrum. Nie pamiętam za bardzo starszych użytkowników, ale pamiętam, że był user o nazwie R3DRUM? To był twój nick?

Kiedyś twoje konto widziałem, ale teraz go znaleźć nie mogę. Pamiętasz może stary email? Może zostało przemianowane na inną nazwę. :D

Eh a już myślałem, że w końcu będzie jakaś administracyjna robota. xD
_________________
:



 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-09-12, 00:52   

Pamiętam Cię Redrum ze starych czasów.Witamy ponownie na forum. :)
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2012-09-12, 07:47   

Tak, znajomy nick. Witaj :)
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-09-13, 21:38   

Beresker on pewnie cię nie poznał. xD
_________________
:



 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2012-09-14, 13:53   

Pamiętam Twoje posty jeszcze ze 'starego' forum, przed shackowaniem. Fajnie, że wracasz, nawet po tak długim czasie :-> .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
nensha 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2012-12-18, 14:39   

A zatem i mi przyszło się przywitać w końcu...

Na imię dali mi Marta, obecnie mam 22 lata i studiuję anglistykę na 1 roku studiów magisterskich. O filmowych adaptacjach Silent Hilla będzie też najprawdopodobniej moja praca magisterska, promotorka zaakceptowała propozycję tematu bez zastrzeżeń.
Wstyd trochę przyznać, ale forum poczytuję bez odzywania się gdzieś tak od... 2007 roku? W każdym razie pamiętam atak :razz: No ale przyszedł czas na pierwszy post.

Co o mnie więcej? Uwielbiam świeczki, koty, Japonię i gotowanie. Swego czasu pisałam sporo opowiadań, rysuję i fotografuję (http://nensha.deviantart.com). Muzycznie - przede wszystkim metal (w rozpiętości od poweru po black, nie znoszę tylko metalcoru, nu metalu, progresywy i alternatywy), ale dobrym rockiem też nie wzgardzę. I taki mały konik - soundtracki do gier.
A mój ulubiony Silent to SH2 :grin:
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2012-12-18, 18:34   

nensha napisał/a:
w rozpiętości od poweru po black, nie znoszę tylko metalcoru, nu metalu, progresywy i alternatywy
O, to tak jak ja, choć za power też nie przepadam :]. Witamy, może uda Ci się jakoś ożywić to forum i przepędzić zastój.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group