Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowi użytkownicy.
Autor Wiadomość
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-05-16, 14:31   

Witamy, witamy^^
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Juveninho 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-06-14, 17:54   

Witam, jestem Tomek.
Kilka dni temu skończyłem 18 lat, 24 czerwca skończę natomiast drugą klasę liceum. Oprócz szkoły pracuję (o ile 250 zł na miech można nazwać wynagrodzeniem) na SerieA.pl- w czasie MŚ na Mundial.kadra.pl. Interesuję się właśnie nożną przede wszystkim, a oprócz tego muzyką, gdzie szczególne miejsce ma metal, a już tron okupuje zespół Trivium (na polskiej (oficjalnej) stronie zespołu jestem redaktorem). Ponadto lubię gry komputerowe, jednak ostatnimi czasy szczególnie przeglądarkowe- Hattrick, czy go2goal. Ze strite PC gier uwielbiam serię Gothic oraz wiele innych RPG, nie pogardzę też dobrymi FPSami. W horrory grałem rzadko, jednak Silent ma szansę to zmienić.

Pozdro
_________________

Ostatnio zmieniony przez Juveninho 2010-06-14, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-14, 18:51   

Witamy i zapraszamy ;].
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-06-15, 00:01   

Witamy i zapraszamy do częstego odwiedzania i wpisywania się na forum :D i czerpania wiedzy i mądrości z tego owego forum :P
_________________

 
 
drinkofmylife 
Cockroach


Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 20
Wysłany: 2010-06-17, 22:49   

Od niedawna siedzę i rozgryzam wasze posty więc postanowiłem się przywitać :)
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2010-06-17, 22:54   

drinkofmylife - witamy i zapraszamy.
_________________
:



 
 
 
Kris500 
Cockroach


Wiek: 33
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-06-19, 15:09   

Witam wszystkich, mam na imię Krzysztof, mam 20 lat (od jutra :grin2: ) interesuje się Chemią , Astronomią, SH (w szczególności część 2) i od października będę, mam nadzieje, studentem Technologii Chemicznej :) Miło mi Was poznać :)
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-19, 15:19   

Witamy i zapraszamy^^
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-06-19, 19:08   

AlaV napisał/a:
Witamy i zapraszamy^^

Zamieniasz się w Ironbota? :D
Nie, no. Witamy, witamy :)
 
 
 
PaLa 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-07-13, 11:40   

Rowniez sie przywitam :) Nazywam sie Paula, mam 19 lat, pochodze z Piotrkowa Trybunalskiego. Moje zainteresowania to : sport (sztukiwalki & pilka nozna), gry (zagorzala fanka serii Resident Evil :) ) , filmy, muzyka (nie mam jakiegos ulubionego konkretnego gatunku - slucham wszystkiego co wpadnie w ucho, lub w zaleznosci od nastroju; jedynie nie slucham HH).

Znalazlam sie na tym Forum by poczytac informacje o SH - glownie o Shattered Memories i Orgins. Sa to jedyne czesci w jakie gralam z serii Silent Hill :oops: Zatem nie jestem jakims ekseprtem, bo dopiero poznaje te pokrecona serie xD
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-07-13, 12:07   

Damn, dziewczyna z Polski która uwielbia Biohazard i SH... i używa Mac'a.... rzadki przypadek.... witamy :)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
PaLa 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-07-13, 15:17   

R4Zi3L napisał/a:
Damn, dziewczyna z Polski która uwielbia Biohazard i SH... i używa Mac'a.... rzadki przypadek.... witamy :)


To jest tu duzo dziewczyn zza polskiej granicy ? xD Mac'a uzywam tylko tymczasowo, gdyz jestem u wujostwa i posiaaja oni tylko takowy sprzet komputerowy :D
 
 
WujekFu 
Cockroach



Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Vice City
Wysłany: 2010-07-13, 23:17   

Witajcie ludki kochane. Mam 27 lat , jestem absolwentem Prawa UŁ i jak dobrze pójdzie już niedługo aplikantem sędziowskim. Swoje zainteresowania opisałem w profilu, oprócz wymienionych lubię gry komputerowe (zwłaszcza survival horrory). Z filmów głównie te z zombiakami (najlepiej klasyki George`a Romero) a także science-fiction. Z literatury głównie horrory (King,Lovecraft) a także powieści historyczne (ostatnio zaczytuje sie w Komudzie).Co tam jeszcze... Lubię dobrze zjeść (zwłaszcza barszczyk czerwony z uszkami), wypić (najlepiej Heinekena) i generalnie dobra zabawę. :lol:

W "Silent Hill" wciągnął mnie jeden użytkownik na youtubie, który zrobił let`s pleje pierwszych czterech części. Po obejrzeniu jak przechodzi jedynkę, tam mnie zafascynowała że postanowiłem zapoznac się z tym uniwersum dogłębniej. I tak wpadłem. Na razie przeszedłem pierwsze 4 gry i SH Origins a gram obecnie w Homecominga.
Ostatnio zmieniony przez WujekFu 2010-07-13, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-07-15, 15:01   

Witamy chlebem i solą oraz mamy nadzieję, że zagościsz na naszym forum na dłużej :razz: .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Deus Ex 
Cockroach



Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 42
Wysłany: 2010-07-15, 19:02   

...
  
 
 
MichcioPL 
Cockroach


Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 24
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-07-20, 15:37   

Witam!

Nazywam się Michał. Mam 20 lat i jestem studentem drugiego (od października) roku filologii angielskiej.
Silent Hill'em interesuję się od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tą grę odpaloną na PSX-ie u znajomego ok. 12 lat temu.

Poza SH interesuję się muzyką lat 80. i 90. (mniejsza o gatunek), podróżami i innymi grami komputerowymi (zwłaszcza horrorami)

Forum odwiedzam od ponad roku, lecz dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować

I szczerze mówiąc, nie żałuję tej decyzji :)

Pozdrawiam przy okazji wszystkich użytkowników, których posty czytałem spędzając
czas na forum jeszcze jako gość, a z których to postów wiele się dowiedziałem na temat naszej ulubionej serii wirtualnych horrorów.
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-20, 15:59   

MichcioPL napisał/a:

Nazywam się Michał. Mam 20 lat i jestem studentem drugiego (od października) roku filologii angielskiej.


Haha, no bez jaj :D 20 student fil. angielskiej na tym forum ^^
Witam i zapraszam do postowania! :P
_________________
Last.Fm
 
 
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-07-21, 16:22   

Witaj na forum MichcioPL!
MichcioPL napisał/a:
Silent Hill'em interesuję się od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tą grę odpaloną na PSX-ie u znajomego ok. 12 lat temu.

Ja też miałam 8 lat, kiedy pierwszy raz zetknęłam się z Silent Hill :grin:

MichcioPL napisał/a:
Poza SH interesuję się muzyką lat 80. i 90.

Ja tak samo :lol: Chyba mamy ze sobą dużo wspólnego. Znasz może Depeche Mode? :razz:
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
MichcioPL 
Cockroach


Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 24
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-07-21, 18:27   

Alice27 napisał/a:
Znasz może Depeche Mode? :razz:


Nie jestem fanem czy coś w tym stylu ale znam. I dziękuję za tak miłe powitanie :)
 
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-23, 01:43   

Jako bardzo nowa, przywitam się.
Na imię mam Ola. Oczywiście też lubię SH. Dzięki niemu odkryłam co to Let's Play i sie nie nudzę. Ale znalazłam też to forum. Zwykle krążyłam tylko, czytając bez rejestracji, ale zawsze w końcu się zarejestruję, jeśli coś mnie ciekawi. Uwielbiam dobrą grę, dobry film, dobrą książkę i dobre nuty na pianino. Dzięki SH bez spolszczenia zaczęłam ostatnio intensywniej uczyć się angielskiego, ale i tak jestem marna ; ] Moim nałogiem jest internet i komputer, a telewizor włączam najczęściej by mieć poczucie kontaktu ze światem zewnetrznym (nie wiem, czemu laptop mi tego nie daje, ale czyba przez tzn. newsy i progr. info.). Gdy czytam ile macie lat, sama boję się przyznać. ; ]
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-07-23, 01:48   

Apfers napisał/a:
Gdy czytam ile macie lat, sama boję się przyznać. ; ]


Jak patrzę na twoje posty to przed oczami staje mi dorosła osoba.Śmiało możesz mówić.Tu nikt się z nikogo nie śmieje.

No może trochę. :D

Tak czy inaczej witamy na forum.Twój post w dziale SH4 jest bardzo ciekawy.Poprosimy o więcej. :)
_________________

 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-07-23, 18:01   

Zaratul napisał/a:
Tu nikt się z nikogo nie śmieje.

No może trochę. :D

No właśnie, i raczej nie z powodu wieku, myślę ;)

Ja również witam na forum i życzę przyjemnego postowania. Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas na dłużej :)
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-23, 22:08   

MichcioPL napisał/a:
Nazywam się Michał. Mam 20 lat i jestem studentem drugiego (od października) roku filologii angielskiej


<_<
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-07-23, 23:57   

Witamy na englishpage.pl xD
 
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-24, 03:19   

Zaratul napisał/a:
Jak patrzę na twoje posty to przed oczami staje mi dorosła osoba.Śmiało możesz mówić.Tu nikt się z nikogo nie śmieje.


Dobrze... Jak tutaj czytam, widzę prawie same dwadzieścia-ileś lat, a ogólnie to zwykle jest 15+. Cudem zobaczyłam, że ktoś ma 11. A ja? 13. Poczekajmy do października, a będzie 14. W każdym razie... wyróżniam się.
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group