Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowi użytkownicy.
Autor Wiadomość
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-12-31, 00:31   

Witam, mnie już znasz z innego fora ;) . Życzę ci miłego prostowania i żebyś dowiedział się o Silent Hill jak najwięcej z naszego forum :) .
_________________
:



 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-12-31, 00:33   

To się źle skończy xD
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-12-31, 00:45   

Bersek napisał/a:
To się źle skończy

Więcej wiary w ludzi... xD Choć i ja mam złe przeczucia... :) Oby się nie sprawdziły...

EDIT: A tak poza tym, witamy w naszych skromnych progach i życzymy przyjemnego (i sensownego) postowania... :)
_________________
My computer says no...

(cough)
Ostatnio zmieniony przez Doxepine 2009-12-31, 00:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lagos 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 16
Skąd: Dziwnów
Wysłany: 2009-12-31, 15:41   

Witaam! Nazywam się Marcin i mam 16 (troszkę przekłamałem, ale za tydzień w sumie mam urodziny więc wszystko jedno) lat. Lubię Silent Hill (które traktuję jako swoiste arcydzieło), gry jRPG, wszelkie gry na NESa, klasyczny polski hip-hop oraz ruskie pierogi ;P Nienawidzę hipokryzji. I pomidorów. No i kotów nie lubię. I pozdrawiam wszystkich fanów SH ;)
_________________
By Lagos
 
 
 
loginus 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-05, 21:02   

Cześć. Jestem Patryk i mam 18. Też jestem Anonimowym Sillenthillczykiem, chociaz dopiero niedawno to odkryłem. Lubie piłkę nożną, gry komputerowe oraz muzykę (trance ;*). Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, ze spotkamy się nie raz w tym uroczym miasteczku ;]
 
 
 
lonewined 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 15
Skąd: Miasto Dzieci Świata
Wysłany: 2010-01-10, 12:18   

Witam :) Nazywam się Agnieszka i w listopadzie skończyłam 17 lat. Ze światem Silent Hill mam styczność dopiero od niedawna (a niedługo, o ile będę miała trochę szczęścia, po raz pierwszy sama zagram w jedną z gier z tej serii - konkretniej drugą część). Na co dzień interesuję się grafiką 2D, ostatnio również zaczynam bawić się 3D (Blender). Lubię dobre filmy (chętnie horrory) i piosenki Davida Bowie. Z książek najchętniej czytam fantastykę (Pratchett, Gaiman...) i ciągle darzę niesłabnącym sentymentem twórczość Verne'a. No i chyba tyle o mnie ^__^
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-01-10, 13:20   

Witaj!
Masz bardzo intrygujący avatar, mogę spytać, co przedstawia :) ?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-10, 15:00   

lonewined napisał/a:
Witam :) Nazywam się Agnieszka i w listopadzie skończyłam 17 lat.


Wybacz za bycie bezczelnym, ale nie mogę się powstrzymać: ha! jestem o 2 dni starszy :D witamy i zachęcamy do wyrażania opinii o jednej z najlepszych serii wszech czasów :)
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2010-01-10, 15:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-10, 15:30   

Witamy w naszych skromnych progach :)

Mnie natomiast intrygują Twoje zainteresowania, a w szczególności te:
lonewined napisał/a:
Na co dzień interesuję się grafiką 2D, ostatnio również zaczynam bawić się 3D (Blender).

;D
Może chciałabyś dołączyć do forumowego projektu? ;D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
lonewined 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 15
Skąd: Miasto Dzieci Świata
Wysłany: 2010-01-10, 19:59   

Miho:
Jest to fragment obrazu Muncha pt. "Madonna", który uwielbiam od pierwszego momentu, gdy go zobaczyłam. Ma w sobie jakiś taki nastrój i ekspresję, które wyjątkowo przypadły mi do gustu. :) Całość dzieła wygląda tak. Kiedyś z pewnością powieszę sobie na ścianie reprodukcję, ale na razie pozostaje mi ten avatar :razz:

Nazar:
Bardzo chętnie. :) Muszę zresztą przyznać, że do zarejestrowania się zachęcił mnie głównie wasz projekt. Parę dni temu przekopałam się przez większość tematów w tym dziale i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie wrażenie.
(Trochę mi szkoda, że 7 osobowości ostatecznie odpadło - już zdążyłam się przywiązać do Davida :razz: - ale ten pomysł chyba faktycznie potrzebowałby zbyt dużo pracy. Zresztą ja osobiście bym go widziała jako przygodówkę 2D z ręcznie malowanymi tłami. Możnaby kiedyś zrobić z tego osobny, zupełnie niezwiązany z SH projekt... Ale to już nie moja działka)
Tutaj jest moja galeria. Sam oceń, czy faktycznie moje umiejętności stoją na odpowiednio wysokim poziomie, by jakoś wam się przydać. Jeśli tak, mogę dołączyć do ekipy. :)

Trivane:
Trivane napisał/a:
ha! jestem o 2 dni starszy :D

Ha! Jestem 2 dni młodsza! Zmarszczki ci wyjdą szybciej niż mnie (oby). :grin:
_________________

Ostatnio zmieniony przez lonewined 2010-01-10, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
morda_kapciu 
Cockroach


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 57
Wysłany: 2010-01-10, 21:33   

A mnie się ten avatar skojarzył z matką boska (czy jak on tam miał na imię?).
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-01-10, 22:09   

lonewined napisał/a:
Na co dzień interesuję się grafiką 2D, ostatnio również zaczynam bawić się 3D (Blender). Lubię dobre filmy (chętnie horrory) i piosenki Davida Bowie


A tak dobrze zaczęłaś...


Ale i tak witamy :]
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-10, 22:24   

_Music napisał/a:
lonewined napisał/a:
Na co dzień interesuję się grafiką 2D, ostatnio również zaczynam bawić się 3D (Blender). Lubię dobre filmy (chętnie horrory) i piosenki Davida Bowie


A tak dobrze zaczęłaś...


Ale i tak witamy :]


Nawet nie wiem kto to ten David Bowie, ale co z nim jest nie tak? ;P
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2010-01-10, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-01-10, 23:25   

David Bowie fajny, a Music się nie zna. ;D

Witamy towarzyszkę, kolejną zresztą, zasilająca wątłe szeregi płci pięknej na naszym forum.
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-11, 00:42   

lonewined napisał/a:

Nazar:
Bardzo chętnie. :) Muszę zresztą przyznać, że do zarejestrowania się zachęcił mnie głównie wasz projekt. Parę dni temu przekopałam się przez większość tematów w tym dziale i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie wrażenie.
(Trochę mi szkoda, że 7 osobowości ostatecznie odpadło - już zdążyłam się przywiązać do Davida :razz: - ale ten pomysł chyba faktycznie potrzebowałby zbyt dużo pracy. Zresztą ja osobiście bym go widziała jako przygodówkę 2D z ręcznie malowanymi tłami. Możnaby kiedyś zrobić z tego osobny, zupełnie niezwiązany z SH projekt... Ale to już nie moja działka)
Tutaj jest moja galeria. Sam oceń, czy faktycznie moje umiejętności stoją na odpowiednio wysokim poziomie, by jakoś wam się przydać. Jeśli tak, mogę dołączyć do ekipy. :)

Fajnie, że nasz projekt oglądają też ludzie spoza forum :) Moim zdaniem Twoje zdolności wykraczają nawet poza wymagania POD WARUNKIEM, że należą do nich też: słowność i twórczy zapał :-> Jeśli tak - witaj w naszym dosyć szczupłym gronie ;D Jeśli chcesz, wyślę Ci dokładne info "co i jak", żebyś mogła ocenić, czy chciałabyś się tym zająć.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
lonewined 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 15
Skąd: Miasto Dzieci Świata
Wysłany: 2010-01-11, 16:34   

Nazar napisał/a:

Moim zdaniem Twoje zdolności wykraczają nawet poza wymagania POD WARUNKIEM, że należą do nich też: słowność i twórczy zapał :-> Jeśli tak - witaj w naszym dosyć szczupłym gronie ;D

Hm, z tym zapałem to zależy, ile akurat mam planowanych sprawdzianów w szkole... :razz: Ale generalnie jeśli już w coś chcę się zaangażować, to robię to porządnie. Nie wiem tylko jak będzie za pół roku, bo w klasie maturalnej czas wolny podejrzanie się kurczy...

Nazar napisał/a:

Jeśli chcesz, wyślę Ci dokładne info "co i jak", żebyś mogła ocenić, czy chciałabyś się tym zająć.

To czekam. :)
_________________

 
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-12, 11:51   

Witam. Nazywam się Rafał, prawie 22 lata, studiuję socjologię, bardzo lubię boksować, pić piwo, spać i do tego robić inne rzeczy które robią studenci w moim wieku 8-) Lubię się też obżerać, zwłaszcza salami czy golonką a mimo to wciąż jestem chudy jak patyk. Interesuje się starożytnością z naciskiem na stronę militarną. No i oczywiście lubię dobre japońskie horrory...
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
QuadraxiS 
Cockroach



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: TERRA
Wysłany: 2010-01-17, 22:59   

Witam wszystkich!Mówcie mi QuadraxiS.Przybywam z planety TERRA.Jestem porąbanym Inspektorem BHP z tendencjami do socjopatii.Uwielbiam świeże mięsko,Philipa K.Dicka i chłód elektroniki w moich żyłach.
Postanowiłem odwiedzić te rejony,gdyż tam gdzie stołowałem się ostatnio zabrakło już mięska i.... mięska hehe.
POZDRAWIAM!
_________________

 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-18, 00:48   

Witamy :) A czemu SH, a nie RE, skoro masz kolesia od bananów w podpisie? ;)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
QuadraxiS 
Cockroach



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: TERRA
Wysłany: 2010-01-18, 01:05   

Nazar napisał/a:
Witamy :) A czemu SH, a nie RE, skoro masz kolesia od bananów w podpisie?

W Racoon już mnie poznali :evil: :grin: .Wygryzłem trochę świeżego mięcha...A teraz Silent Hill...Nie żebym chciał pożerać...pożerać...no właśnie.Szukam kompanów do konwersacji na tematy nie koniecznie wegetariańskie :grin2:
_________________

 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-18, 01:14   

To tutaj się nie najesz, bo większość osób chyba się mało świeżo odzywa;) I krótka piłka - tatar z kiszonym i cebulką ;D Naturalna kreatyna i białko ;D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
QuadraxiS 
Cockroach



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: TERRA
Wysłany: 2010-01-18, 01:23   

Fajnie!Podoba mi się ten wzór :thumbup: Tatar mówisz hmm...Toż to uczta iście królewska! ;P Chyba wykupię sobie abonament.Od razu zaznaczam.Piątek jako dzień bezmięsny mnie nie dotyczy :D
_________________

 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-01-18, 13:41   

Witam na forum!

We mnie się raczej nie wgryzaj, bom żylasty, niesmaczny i z przeznaczeniem innym niż zjedzenie. Poza tym, ugryziony, wyjade Ci z takim wykładem z medycyny, że po 5 minutach nie będziesz wiedział, jak się nazywasz i skąd jesteś, a po 10 umrzesz z nudów w przerażających i niewyobrażalnych męczarniach.

No, czyż to nie jest miłe powitanie? xD
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
QuadraxiS 
Cockroach



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: TERRA
Wysłany: 2010-01-18, 15:22   nowi uzytkownicy

Doxepine napisał/a:
Witam na forum!

We mnie się raczej nie wgryzaj, bom żylasty, niesmaczny i z przeznaczeniem innym niż zjedzenie. Poza tym, ugryziony, wyjade Ci z takim wykładem z medycyny, że po 5 minutach nie będziesz wiedział, jak się nazywasz i skąd jesteś, a po 10 umrzesz z nudów w przerażających i niewyobrażalnych męczarniach.

No, czyż to nie jest miłe powitanie? xD

Nawet bardzo.Takie z podtekstem.Lubie takie.Mam nadzieję,że będzie ciekawie.A jak zrobi się nudnawo to zawsze mogę zrobićcoś co rozrusza nieco towarzystwo :grin:
_________________

 
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-18, 21:33   

Po jaką cholerę obcinać sobie język? Ale mocne. Gdyby nie to, że oglądałem po pijaku to bym był zdegustowany.
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group