Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła
Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-04, 10:18   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-04, 16:22   

Zdany najważniejszy egzamin- ale została jeszcze anatomia w poniedziałek (cała głowa), i 3 działy z materiałoznawstwa, więc b. dużo.
Plus mogę mieć problemy z modelarstwem (dzisiaj odlewam co trzeba w chromopanie).
Ale mam 4 z wf'u.

Zresztą tak planuję, że jeśli by mi nie wyszło, to wbijam na drugi semestr filologi hiszpańskiej od razu :]
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-11, 16:19   

ugh... ja wczoraj oddałem ostatni projekt z hyrdauliki, a dzisiaj odpowiadalem z projektu z klimatologii i meterologii... na szczescie zaliczylem... teraz tylko egzamin...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-01-12, 12:51   

Zaliczyłam Logikę, na styk. Gdybym miała o 0,1 pkt mniej...
Najlepsze jest to, że na ok 70 osób zaliczyło 10 :eek: .

Zbliża się tydzien zaliczeniowy, na uczelni szaleństwo, kolos za kolosem, kolosem popychany. Dobrze, że w tym semestrze nie mam żadnego egzaminu, zlitowali się w końcu nad nami, jak już obrona się zbliża.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-12, 13:08   

Oj tak... filologie nie są zbyt ciekawym kierunkiem jeśli chodzi o sesje i zaliczenia... Przedmiotów jest od cholery i ze wszystkiego trzeba zdawać :|

Osobiście od początku stycznia mam trzy obszerne prace pisemne zaliczeniowe, pięć egzaminów w ramach sesji oraz osiem zaliczeń w formie kolokwiów lub odpowiedzi... - wszystko z całości dotychczasowego materiału. Chyba tylko z writingu i gramatyki wpis będzie na podstawie dotychczasowych ocen. Z czego zaliczone na razie mam dopiero dwa przedmioty... prace pisemne napisane ale nieocenione więc nic pewnego jeszcze. Ogólnie rzeźnia...

Żyć nie umierać... i to wszystko w przeciągu miesiąca :| . W dodatku taka literatura GB czy językoznawstwo przy obecnych wykładowcach stoją pod wielkim znakiem zapytania... Oby obyło się bez warunkowego.
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-01-12, 13:24   

Suavek; a Ty też się w czerwcu bronisz?
Na którym jesteś roku/semestrze?

Językoznawstwo - fuj.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-12, 13:34   

Jestem na drugim roku - najgorszym... Gdy przypominam sobie teraz obie zeszłoroczne sesje to aż mi się śmiać chce, że w ogóle śmiałem marudzić, że jest ciężko, gdyż to co mam teraz przechodzi ludzkie pojęcie.

Na szczęście w przyszłym semestrze odchodzi mi 5 przedmiotów a dochodzą bodajże dwa + seminarka, więc o ile dotrwam to będzie znacznie lepiej.

W ogóle w tym semestrze mam od cholery tych zajęć, w dodatku o śmiesznych godzinach. Literaturę GB dali nam "przez pomyłkę" nie w tym semestrze, w dodatku w dniu praktyk od 16 do 20... Genialne...

I aby było zabawniej, oprócz tych wszystkich zaliczeń i egzaminów będących w toku, nadal dręczą nas zwykłymi kolokwiami dzień w dzień... Ach, i jeszcze praktyki...

Wybaczcie, ale musiałem się wyżalić ;> Chwilami po prostu mam ochotę rzucić wszystko przy takim natłoku...

Byle do końca sesji...
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-12, 13:50   

Ja nie mam sesji zimowej :D ...za to na letniej 9 egzaminów...jak to wyrobie to nie wiem..a te tygodnie teraz tez sa ciekawe...
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-01-12, 14:09   

Ha, pamiętam, też przez to przechodziłam... po 8-10 egzaminów co sesję ^^" .
Ale nie było aż tak źle .. rzadko kiedy uczyłam się na egzamin, no może ze 2 razy, tak to na tym, co pamiętałam jechałam, bądź też improwizowałam... i w 85% to wychodziło,
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-01-12, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-12, 15:56   

Cytat:
Jestem na drugim roku - najgorszym...


Najwięcej tego wszystkiego po prostu i mnóstwo egzaminów na koniec roku (chyba 8 miałem), nie licząc zaliczeń.
Ale byłem z siebie dumny kiedy zaliczyłem wszystko za pierwszym podejściem i to na fajniutkie oceny (głównie czwóreczki).

Za to aktualnie jest coraz gorzej- na 96% nie jestem już studentem protetyki (wszystko przez modelarstwo)- już szukam mieszkania w rzeszowie (prawie znalazlem już) i od przyszłego tygodnia przypominam sobie 3 lata hiszpańskiego.
Chce ktoś kupić szlifierkę i zgryzadła do szczęk?
Ostatnio zmieniony przez _Music 2008-01-12, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-28, 18:16   

A ja się dowiedziałem, że chcą zamknąć moją MEGAszkołę :/ . Na stronce interentowej nie ma o tym nic, ale mójk kuzyn który chodzi do liceum na tej samej ulicy powiedział mi, że na oknach pojawiły się kartki "Nie oddamy szkoły" "Stop durnym ustawom" czy jakos tak :/ . Ciul ze szkołą - czy wie ktoś czy w takim wypadku mogę dostać Call of Duty w wersji Live :/ ?
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-01-29, 14:59   

Ja dzisiaj oficjalnie rozpoczęłam sesje i chyba zrobiłam to dosyć... hmm... gówniano :wht: Ale może nie dam jutro plamy na ustnym i trójczyna będzie. Choć po ostatnim teście, z którego wyszło mi 67% i dostałam ndst, to jakoś cieńko to widzę. Heh. A zawsze myślałam, że AR to uczelnia z niskim poziomem <_<
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-01-29, 15:12   

A przypadkiem od 60% nie powinno byc zaliczenia :shock: ?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-29, 15:22   

heh... u mnie na polibudzie zaliczenia jest od 50% :D ... co nie znaczy ze jest łatwo takie coś na egzaminie otrzymać...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-29, 15:29   

A u mnie w liceum 40% xD. Kurde... Chcę iść na informatykę, ale mimo, że jestem jedną z niewielu kumających osób z klasy to i tak jakoś wątpię, że się dostanę na politechnikę...
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-29, 15:34   

Cytat:
A przypadkiem od 60% nie powinno byc zaliczenia
Niestety wszystko zależy od wykładowcy. W zeszłym roku na uczelni mieliśmy babkę od Rosyjskiego, u której zaliczenie było dopiero od 80%. Dzięki bogu studenci się zbuntowali i ją zwolniono, gdyż miałbym z nią zajęcia w tym roku ;>

U mnie sesja w toku, dwa egzaminy i wszelkie zaliczenia (a w pizdu tego było...) z głowy i teraz czekają mnie jeszcze Językoznawstwo, Literaturoznawstwo i Literatura GB... Z czego pierwszy i ostatni to najgorsze co może być, szczególnie przy obecnych wykładowcach.
Szczytem marzeń jest obycie się bez poprawki...

No ale przynajmniej już się nie traci czasu na łażenie na zajęcia przez co trochę więcej możliwości do nauki i zarazem odpoczynku jest.

EDIT:
Ad. poniższa wypowiedź - bo ja wiem... 50% to taki "ni to umie ni nie umie". Moim zdaniem jeśli ktoś idzie na studia to aby w przyszłości wiedza z danego kierunku była dla niego użyteczna, i którą będzie potrafił praktycznie zastosować. A jeśli ktoś sobie skończy kierunek z takimi 50% to tak naprawdę czy się do czegoś nadaje? IMO 60% na marne dst. jest akurat.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2008-01-29, 15:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-01-29, 15:34   

Jak dla mnie to i 50-55% powinno być zaliczane. Ale widocznie wykładowcy mają na to inne spojrzenie :X
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-29, 15:53   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-01-29, 16:11   

Kośmin napisał/a:
Chcę iść na informatykę, ale mimo, że jestem jedną z niewielu kumających osób z klasy to i tak jakoś wątpię, że się dostanę na politechnikę...
Ja miałem problem rok czy lepiej pójść na studia 300m od domu czy do lublina i jeszcze dalej.
Po za tym fizyka trzeba było zdawać ,a w liceum to pier### uczą ,że nawet matmę cały zakres roz się przerobiło ,więc studia nie były dla mnie jakiś szokiem.
Wybór dokonałem .ale do lublina to się wyląduje na magisterce.
Suavek napisał/a:
Niestety wszystko zależy od wykładowcy.
He he kolkwium z 8 / 24 punkty...3 z dwoma to wtedy wam napisałem ,że 1 punkt uratował mi tyłek.

Ja mam takie luzy ,moja dziewczyna jest na pedagogice a wydaje się mieć 5 razy więcej rzeczy niż ja ,albo jest niezbyt bystra.

Luzy to znaczy sesja się jeszcze nie zaczęła ,a ja już zaliczyłem 2 egzaminy.
Widać jestem czymś odwrotnym do studenta ,nie pije ,nie pale , i zwykle 18h
przed kompem ,coś tam after effects se poćwiczę i się o zgrozo po uczę. :lol:
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-29, 16:12   

wow... to wy macie w liceum procenty? ciekawe...
Suavek napisał/a:
Moim zdaniem jeśli ktoś idzie na studia to aby w przyszłości wiedza z danego kierunku była dla niego użyteczna, i którą będzie potrafił praktycznie zastosować.
Prawda jest taka ze wiekszość tego co się uczę na studiach mi się do pracy mało przyda... roboty się bede uczył jak ją podejmię... tak to bedzie wygladac... :P
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2008-01-29, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-29, 16:24   

Ha! mało, że procenty... Mamy oceny na średnią ważoną xD. Jak ktoś nie wie co to jest to to coś takiego, że oceny są podzielone na 3 grupy. Za 0,1 0,3 i 0,6 czyli np. sprawdziany są za 0,6, kartówki za 0,3 i prace dodatkowe za 0,1. Potem się jakośtam oblicza średnią i jak wyjdzie powyżej 1,6 wtedy można się chwalić "zdałem". :\
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-29, 16:31   

eh... widze ze jednak cos robia z edukacja... jest coraz trudniej... juz 4 z referatu nie pomoze...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-01-29, 16:34   

Tak was czytam i stwierdzam że dobrze że skończyłem szkołę na zawodówce bo nie dałbym rady. :razz:
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-29, 23:44   

Czas sesji i zaliczeń dla studentów- słucham tego i nie ukrywam satysfakcji że mam z tym spokój i już mnie to nie dotyczy ^_^
Choć od października znowu zacznie się ta zabawa w zaliczenia.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-30, 11:24   

Ja sesyji nie miałem i od poniedziałku cieszę sie 3 tygodniowymi feriami :D ....sam z siebie jestem natomiast dumny bo wszyskie kolosy machnięte za 1 podejściem (chyba ze byłem nieobecny wtedy w innym terminie) i ładna średnia (moim zdaniem w ogóle super) na koniec 1 semestru :D jak narazie cieszę się z wyników za to z uczelni ogólnie srednio...ale co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group