Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
Wiedźmin
Autor Wiadomość
Fantagiro 
Cockroach
Fantagiro



Wiek: 30
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-20, 21:58   

Wiedźminskie teksty rządzą!! Świetna gra, zachowująca klimat Sakowskiego.
_________________
Cthulhu Fhtagn

http://dagobah.biz/flash/nazi_kitty.swf
 
 
Devil 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 42
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-03-15, 20:06   

Ja Wiedźmina przeszedłem dwa razy i mam zamiar zagrać jeszcze raz. Jest to doskonała produkcja, chyba najlepszy cRPG w jakiego do taj pory grałem.

A co do wersji konsolowej słyszałem, że ma się ukazać już w jesieni tego roku( ale nie jestem na 100% pewny czy to prawda)
_________________
Gry
 
 
 
Arch Enemy 
Cockroach



Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 42
Skąd: Twin Peaks
Wysłany: 2009-04-07, 22:46   

Devil napisał/a:
Ja Wiedźmina przeszedłem dwa razy i mam zamiar zagrać jeszcze raz. Jest to doskonała produkcja, chyba najlepszy cRPG w jakiego do taj pory grałem.


Zgadzam się z przedmówcą, nigdy nie lubiłem cRPG - ów, aż do Wiedźmina, którego przeszedłem dwa razy i na pewno na tym nie skończę :)
Najlepsza polska gra :)
_________________
"....Self Destruct Sequence..." \m/
 
 
 
Devil 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 42
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-04-08, 15:55   

Arch Enemy napisał/a:
Najlepsza polska gra


Tu się zgodzę w 100%. nie dawno CD-P oficjalnie ogłosił, że The Witcher sprzedał się ponad milion razy. Jest to chyba druga polska gra która osiągnęła taki sukces(pierwsza to Two Worlds także ponad milion pudełek)

PS. nie długo dostaniemy kolejnego znakomitego polskiego cRPG. Będzie to druga część wcześniej już wspomnianej gry Two Worlds The Tempation, miejmy nadzieje, że powtórzy sukces poprzedniczki i Wiedzmina.
_________________
Gry
 
 
 
Arch Enemy 
Cockroach



Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 42
Skąd: Twin Peaks
Wysłany: 2009-04-08, 15:57   

Podobno CD - Project pracuje nad kontynuacją Wiedźmina :)
_________________
"....Self Destruct Sequence..." \m/
 
 
 
Devil 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 42
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-04-08, 16:09   

Arch Enemy napisał/a:
Podobno CD - Project pracuje nad kontynuacją Wiedźmina


A no pracuje, pracuje ale oficjalnie jeszcze nie zapowiedział. Ale po takim sukcesie jedynki kontynuacja musi być. Jak dwójka i trójka (bo wieżę, że będzie) powtórzy sukces jedynki to śmiało będzie można porównywać Wiedźmina z Gothickiem i Morrowindem nie ubliżając żadnej z serii.

Trzymamy kciuki za Wiedźmina 2,3 i cały CD-Projekt. Postarajcie sie panowie. :grin2:
_________________
Gry
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-28, 15:47   

Z ostatniej chwili:
http://polygamia.pl/Polyg...skasowany_.html
Wg. serwisu Polygamia konsolowy Wiedźmin został skasowany.
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-04-28, 19:01   

Puty napisał/a:
Wg. serwisu Polygamia konsolowy Wiedźmin został skasowany.

T__________________________________T
niee....
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-28, 23:21   

Update, update:
Wdłg nowych wieści Wiedźmin został skasowany.
Za to cały zespół dłubie już przy drugiej części, która ma się ukazac i na pc i na konsole.

No ale czekamy na potwierdzenie.
 
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2009-05-25, 19:24   

Adam Kiciński, szef CD Projekt RED napisał/a:
CD Projekt RED informuje, że po kolejnej ewaluacji projektu Wiedźmin: Powrót Białego Wilka przez osoby odpowiedzialne za stronę technologiczną projektu, prace nad konsolowym Wiedźminem zostają czasowo wstrzymane. Związane jest to z ryzykiem niedotrzymanie wysokich norm jakościowych narzuconych przez CD Projekt RED. Wraz ze wstrzymaniem prac rozpoczęliśmy poszukiwania możliwych rozwiązań.


I wszystko jasne ;)
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-09-18, 12:14   

Film z The Witcher 2: Assassins of Kings
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-09-18, 19:58   

Tylko alpha, ale i tak robi wrażenie- świetne rozwinięcie idei poprzednika no i mam nadzieję że znajdą wydawcę.
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2009-11-16, 19:16   

Już się nie mogę doczekać! Ciekawe, co tym razem wymyślą?

Wiedźmina przeszłam 3 razy, genialna gra, zdecydowanie przebijająca Gothica (grałam w 1, 2 z 3 razy i w Noc Kruka też chyba z 3 razy, a za 3 nie mogę się wziąć, mimo że mam na kompie). Teksty tam wymiatają, choć nawiasem mówiąc, większość jest wzięta z książki... Moim ulubionym momentem jest recytowanie przez Jaskra na Polach początku "Upiora" z "Dziadów" Mickiewicza. Piękny motyw.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-11-17, 18:40   

Nowy gameplay z Wiedźmina 2:
http://www.cdaction.pl/ne...iedzmina-2.html
 
 
 
Kamar 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 99
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-11-19, 19:56   

Wiedźmin to moim zdaniem najlepsza gra cRPG ostatnich lat. Niezła fabuła, ciekawy system walki, świetny, ładna grafika, zachowany klimat prozy Sapkowskiego. No i jest przy tym jakiś taki... inny. Obecnie wszystkie cRPG są do siebie tak bliźniaczo podobne, że aż odechciewa się grać. Teraz tylko trzeba być dumnym, że to polska gra! :D
_________________
I may be bested in battle, but I shall never be defeated
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2009-11-19, 20:04   

W sumie to chyba pierwsza polska gra stworzona na światowy rynek. I myślę, ze zadaniu podołała, bo jak to napisał Kamar, zdecydowanie się wyróżnia na tle innych gier... Naprawdę jedna z najlepszych^^
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-03-23, 11:52   

http://www.gametrailers.c...e-witcher/63501
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-03-23, 19:03   

Trailer podsumuję tak: będzie się działo. Zapowiada się fantastycznie. Życzyć mi pozostaje (CDProjectowi i sobie też^^), żeby im nie wyszło coś takiego jak Ubisoftowi Assassin's Creed II -początek i większość gry świetna i zamerykanizowana patetyczna i bezsensowna końcówka. Ale mam nadzieję, że wręcz przewyższą 1.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Kamar 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 99
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-03-23, 19:12   

Mnie nieco martwi fakt, że gra jest od razu planowana na konsole. Możecie mnie nazwać malkontentem pod tym względem, ale multiplatformowość gier (szczególnie RPG) wielokrotnie sprawiała, że tytuły traciły na wartości (szczególnie względem części poprzedniej). Ale wierzę w dojrzałość twórców (patrząc właśnie po Wiedźminie) i trzymam za nich kciuki by kontynuacja była nawet lepsza od oryginału.
_________________
I may be bested in battle, but I shall never be defeated
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-23, 19:25   

Shit just got real...

Trailer opisał bym tak: Jak porządny Wrpg powinien być zrobiony.
Po pierwsze, klimat z trailera wylewa się hektolitrami jak miało to miejsce w pierwszej części gry a nawet bardziej. Wykonanie pod względem technicznym dwa poziomy wyżej niż w poprzedniku. Fabuła również zapowiada się ciekawie. Wreszcie VA brzmi jak brzmieć powinien w Angielskiej wersji, oby w Polskiej była równie wielka poprawa. Combat System wygląda rewelacyjnie. Czar na rozbieranie kobiet?! GOTY. Stosunek seksualny z każdą napotkaną kobietą w grze?! Osom. Więcej kart do zebrania?! Gotta catch'em all! :lol: Podoba mi się iż żyjemy w tak patologicznej nacji i obędzie się bez zbędnej cenzury. Wspominałem już o klimacie? Czuć o wiele bardziej klimat Sagi Wiedźmińskiej i klimat 'Polszczyzny' No kierwa... Szykuję się Game of the Year, All Years.

Moje obawy to: Holiłud maderfaker zuo moralne decyzje. Trochę zajeżdża mi Amerykanizacją. Temu mówimy jak najbardziej nie. Ja rozumiem iż gra kierowana jest na globalny rynek, no ale już nie róbmy z CD Projekt drugiego Bioware a z Wiedźmaka drugiego Mass Effect (Tak wiem mało chybione porównanie, ale wiecie o do czego zmierzam.) Ogółem, swoją reakcje póki co 'opisałem' za pomocą zdjęcia na początku posta i mam nadzieję iż na Redach ani na Wiedźmaku 2 się nie zawiodę.

Post był pisany pół-żartem, pół-serio. Żeby nie było efektu 'napalonego nastolatka' czy zaraz okrzykiwaniem mianem trolla, mimo iż nim jestem.
 
 
Tomasz 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 78
Wysłany: 2010-03-24, 12:16   

Fajny trailer. Niewiele można powiedzieć o gameplayu z niego, ale plus za klimat (szczególnie część z "koronowaną głową" ;) ). Szkoda że Geralt wygląda dość wymoczkowato. Dla mnie najlepiej wyglądał jako Żebrowski, na drugim miejscu - z ilustracji z "Miecza Przeznaczenia" w jedym z pierwszych wydań Supernowej.

Edit:
Przykładowo:
Ostatnio zmieniony przez Tomasz 2010-03-24, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-25, 16:13   

Ano zapomniałem wspomnieć o wyglądzie Geralta. Teraz wygląda jak Kominek :lol: Albo jakiś taki przeciętny Polak-Men. Ale o to się akurat nie martwię...
Tomasz napisał/a:
Szkoda że Geralt wygląda dość wymoczkowato.

Daj może... Nie wiem... Z 15 minut jakiejś grupie modderskiej i do ściągnięcia będzie 100 różnych modeli twarzy w tym pewnie ta z części pierwszej.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-05, 11:37   

http://www.gametrailers.c...-witcher/100992
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-05, 12:19   

Zapowiada się interesująco, naprawdę. Ale najbardziej jestem ciekawa fabuły, co tym razem wymyślą. No i, skoro w 1 wykorzystali najlepsze teksty z książki, to czy teraz scenarzysta sam się trochę wysili, czy będą też teksty się powtarzać?^^
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-11-18, 19:44   

Szczegóły dotyczące edycji podstawowej i kolekcjonerskiej Wiedźmin 2 - http://www.gram.pl/news_8...ie_gram_pl.html

Aż użyję określenia "megawypas". Zarówno standard jak i kolekcjonerka wypadają genialnie jak na swoją cenę. Już miałem zamówić tę drugą, ale ostatecznie się wstrzymałem póki co (nie lubię planować zakupów na takie kwoty z dużym wyprzedzeniem). Niemniej jednak jedną albo drugą edycję z pewnością kupię w dniu premiery.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group