Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
UFO i inne tajemnice świata

open minded na supernatural?
Tak
59%
 59%  [ 25 ]
Nie
11%
 11%  [ 5 ]
Staram sie ale za mało dowodów i poprostu nie mogę
16%
 16%  [ 7 ]
W ogóle mnie to nie interesuje
11%
 11%  [ 5 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-17, 14:14   UFO i inne tajemnice świata

Topic zerżnięty z innego 4um choc i na SHP pojawił sie podobny....proste czy wierzycie? jak tak dlaczego? jak nie dlaczego?
Moze macie jakies własne przeżycia? a moze jakies ciekawostki?
Ja nadal apeluję o większa ilość wiadomości na temat tej wioski w której wszyscy ludzie są tacy niscy !
Z chęcią dowiedział bym sie czegos więcej na ten temat.
Zrobimy tak jak w "mniam mniam" co jakiś czas będziemy dodawać ankiety na różne tematy. tą pierwszą zrobi standardową ;) UFO tak lub nie :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Raq 2008-04-06, 16:15, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-17, 16:17   

Ja nie mam zdania na ten temat... należę do grupy ludzi którzy nie uwierzą dopóki nie zobaczą.

Na pewno nie wierzę, że UFO przylatują do nas i robią na nas badania itp.
Jeśli już są to raczej siedzą sobie na swojej planecie na drugim końcu galaktyki albo i Wszechświata...
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-17, 16:53   

Jestem na "raczej tak". Nie za sprawą świadków, relacji, zdjęć itd. tylko wydaje mi się niemożliwe statystycznie, żeby w czymś tak ogromnym jak kosmos narodziło się inteligentne życie tylko na jednej planecie.
Chociaż właściwie źle zagłosowałem, bo to że gdzieś istnieje, nie musi oznaczać, że mamy z nim kontakt xD Do czego podchodzę dość sceptycznie...
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-19, 07:39   

Ja jestem na nie. Z tego samego powodu dla którego nie wierzę w świętego Mikołaja :) .
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2007-11-23, 21:57   

Ja wierzę i to jak najbardziej, czasami to ja czuję jakbym był przybyszem z kosmosa (znaczy kosmosu).
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-23, 22:06   

o kutwa...zapomniałem zagłosować xD
Ja na 100% na tak..było by idiotyczne jakbyśmy naprawdę mieli być sami w takim du;pnym eee....dużym miejscu jak wszechświat
_________________
 
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-24, 19:02   

Mzet ja właśnie ten błąd popełniłem - zagłosowałem jakby pytanie było o alienów w ogóle, a nie konkretnie o UFO. Robię za błąd statystyczny w tej ankiecie xD
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-24, 20:32   

xD no w sumie chodziło mi o kosmitów ogólnie nie o pojazdy, mój bład więc...dokąłdnie też stylistyczny ;) sorry
_________________
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-25, 12:52   

Na stowe istnieje UFO (Ukryty Funkcjonariusz ORMO). Skoro teoretycznie wszechswiat jest nieskonczony musi byc jakas planeta, gdzie sa warunki do zycia. Pozatym mowili kiedys, ze na Marsie znaleziono szczatki prymitywnych zyjatek i to, ze byla tam kiedys woda.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-28, 23:21   

Ok dajmy OOBE ;) myślę ze topic bardzo ciekawy, kto miał, kto wie jak wywołac itp :D
_________________
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-29, 09:27   

Out of Body Experience :D
Podróże astralne :D wiesz leżysz i wychodzisz z ciała umyślnie/nieumyślnie :D powiązane nieco z paraliżem sennym
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-29, 12:42   

OOB jest przez niektórych silnie powiązywane z Deja Vu oraz świadomym snem.
Podczas OOB występuje tak zwana duplikacja osobowości ;] - ciało fizyczne pozostaje w bezruchu (czytałam gdzies, ze w niektorych przypadkach moze nawet funkcjonowac osobno), podczas gdy ciało astralne "podróżuje".

Osobiście nigdy nie przeżyłam, ale wierzę w cos takiego.
W zeszłym roku jako robiłam prezentację właśnie o Deja Vu i trochę przesiedziałam w tym temacie.

Istnieją nawet sposoby nauczenia się osiągania Out of Body Experience, miałam gdzieś chyba nawet o tym książkę :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-29, 18:26   

Wierzę w OOBE. Sam nic takiego nie przeżyłem, ale liczę, że wszystko przede mną :D Od pewnego czasu raczej sobie odpuściłem podobną tematykę, ale jak będę nieco wolniejszy, to pewnie znowu zacznę w niej się babrać. Fascynuje mnie to zjawisko i mam nadzieję, że to prawda xD
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-30, 20:39   

Jeśli to zalicza się do nadzwyczajnych umiejętności i zjawisk to powiem, że (nie wiem jak Wy) ale ja potrafię kalkulować siłę i efekt uderzenia w ziemię z wysokości na którą patrzę. Np. widząc balkon na trzecim piętrze, jest w stanie obliczyć i "poczuć" moc upadku z takiej wysokości. W ten sposób mierzę sobie czy przeżyję skok i ile mnie on będzie ewentualnie w razie pomyłki przy lądowaniu kosztował. Przydatne gdy wypadam z kolegami na parkour. Też tak potraficie czy to moja indywidualna zdolność?
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-30, 21:30   

No niestety nie... :) Dlatego właśnie skoki z wszelakich murków przeważnie kończą się dość boleśnie, ale nigdy nie miałem nic złamane.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-12-26, 14:55   

Ja też próbowałem...niestety było mi tylko niedobrze od lezenia na wznak...i po jakimś czasie zaczęło kręcić mi sie w głowie, jednak oczywiście wierzę w 100%...ogólnie jestem osoba z bardzo otwartum umysłem xD
Pamietam zajęcia z mówienia już na uczelni...i mieliśmy temat "supernatural"...to było moje 90 minut :D

EDIT: Zmieniłem pytanie do ankiety. Żeby było jasne nie chodzi mi o to czy codziennie w drodze do szkoły/pracy mijamy marsjan (chyba ze ktoś w to tez wierzy) tylko czy myślicie ze gdzies na ziemi rezydują sobie zieloni?...czy faktycznie gdzieś w USA w bardzo tajnym hiper-ultra-mega nowoczesnym labolatorium szaraczki trzymane są w klatkach?...rozumiecie o co biega...czy myślicie ze to naprawdę mozliwe że gdzies na ziemi przebywają (niekoniecznie z własnej woli czy na stałe) kosmici....myśle ze dość ciekawe
_________________
 
 
 
Delishia 
Cockroach
Fanka sh2



Dołączyła: 01 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-02, 22:17   

OBCY Są WSRóD NAS !! xD A w duchy jeszcze bardziej wierzę.
Wiem co było w moim domu.. tragedia na maksa.
Przykładowo: kiedy byłam mała zobaczyłam mojego wujka który umarł.
Zbliżał się do mnie powoli , powoli ...[byłam sama w domu z mamą]
i mówiłam po cichutku : mama ! achał idzie ! achał [zamiast Rafał to achał xD].
Aż w końcu znikł... Może pomyślicie że, zmyślam .. ale to jest prawda.
Mniej więcej można powiedzieć że w tak młodym wieku jestem ... eekmh.. medium.. [?]
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-03, 09:28   

Moją znajomą też duchy nachodziły, zmarłych bliskich chyba..... ale to we śnie...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-02-06, 12:45   

...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-06, 13:07   

Fakt jest faktem że na ziemi żyje jeszcze wiele gatunków zwierząt nieodkrytych/niesklasyfikowanych więc istnienie Chupacabry jest jak najbardziej możliwe. A jeśli chodzi o całą tą mistyfikację że niby chupacabry to "kosmity" czy inne dziwolągi to po prostu wymysły weśniaków. Moim zdaniem chupacabra to albo jakiś znany nam drapieżnik tylko że mocno zdeformowany albo jakieś niesklasyfikowany gatunek.
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-04-06, 13:07   

Ja ostatnio zainteresowałem się niezidentyfikowanymi odgłosami

Najbardziej znana tajemnica dźwiękowa to Taos Hum:
http://en.wikipedia.org/wiki/Taos_Hum

Tu możecie sobie Taos Hum posłuchać:
http://www.youtube.com/watch?v=EuRBM0i8mbI

Weird... :roll: Może jakaś tajna niewidzialna/podziemna baza amerykanów :grin2:

Przy okazji natrafiłem na jeszcze 2 niewyjaśnione odgłosy:
http://en.wikipedia.org/w...tified_sound%29
http://en.wikipedia.org/wiki/Bloop

Po sprawdzeniu współrzędnych w atlasie oba miejsca w ktorych wystepowało: "Spowolnienie" i "Blup" znajdują się niedaleko zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej (Peru i Chile) stosunkowo blisko siebie. Tym razem to może być podwodne laboratorium xD Albo sekretne podwodne miasto, niczym Rapture z Bioshocka :grin:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-06, 13:44   

Co do duchów, to tutaj macie całkiem fajny filmik
http://pl.youtube.com/wat...2Ephp%3Ft%3D645
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-06, 15:56   

http://www.nautilus.org.pl/?i=1158 całkiem ciekawe moim zdnaiem
http://www.nautilus.org.pl/?i=616 to nawet bardzo
W ogóle to jesli macie coś o tajmniczych zniknięciach etc chetnie bym poczytał bo to akurat lubię bardzo, a tym bardziej ze ksiazka którą czytam o to zachacza i znów mnie wzięło :P
co do szumu to kiedyś własnie czytałem chyba 10 największych zagadek świata i to był nr1...co ciekawe podobno nie wszyscy ludzie to słyszą...ciekawe czy jest jakaś zależnóść
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-06, 16:23   

...
 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-04-06, 17:33   

Czego nikt nie głosuje? xD
ja oczywiście Open Minded :) nie mogłem po prostu uwierzyć kiedy poznałem w zasadzie identyczną z charakteru osobę, która wciągnęła mnie w takie rzeczy i postanowiła mi coś udowodnić - medytowaliśmy sobie ( o umówionej godzinie około 22.00 ) i rano ta osoba zadzwoniła i powiedziała co widziałem podczas medytacji i to się w 100% zgadzało!! Od tej pory wierzę :) w duchy oczywiście też - nawet bardzo.
_________________
Pay or Flee!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group