Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
UFO i inne tajemnice świata

open minded na supernatural?
Tak
59%
 59%  [ 25 ]
Nie
11%
 11%  [ 5 ]
Staram sie ale za mało dowodów i poprostu nie mogę
16%
 16%  [ 7 ]
W ogóle mnie to nie interesuje
11%
 11%  [ 5 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-06, 17:40   

Jak by mógł zagłosować cżłowiek zkładajacy taki topic? :D jasne ze open minded i to mocno chyba we wszystko wierzę prócz wilkołaków frankensztajnów itp xD
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-06, 17:41   

..
 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-04-06, 17:42   

Raq: A ktoś w to w ogóle wierzy? xD
_________________
Pay or Flee!
Ostatnio zmieniony przez Skjoldsvar 2008-04-06, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-04-06, 17:44   

bloo napisał/a:
Światłocień,
Cytat:
The captured hum's power spectral density peaks at a frequency of 56 hertz[3]
- tutaj trochę to się kupy nie trzyma. Nie wiem skąd wzieli te dane, ale 56herców to już całkiem dobrze słyszalny zakres przez wszystkich. A w artykule jest wyraźnie napisane, że tylko jakaś część osób słyszała to buczenie. Ktoś by musiał mieć poważną wadę słuchu, zeby nie słyszeć tej wspomnianej częstotliwości 56Hz. Większość ludzi słyszy dźwięk już od częstotliwości 20Hz. Rzadko u kogo dolna granica może sięgać 30Hz. Ja mam porąbany słuch i słyszę jakimś cudem już 13-16Hz (za to górną granicę słuchu mam obniżoną). Miałem z tego laboratoria na fizyce, więc wiem co mówię ;) W tym artykule się rypnęli chyba z tą częstotliwością, chyba że to chodzi o jakiś odosobniony przypadek.


Jeśli to zjawisko paranormalne, to normalne że nie podlega takim żałosnym, zwykłym prawom fizyki , jakie ty tu prezentujesz :grin: Może słyszenie Taos Huma nie zależy od jakości zmysłu słuchu czy częstotliwości, ale od ilości energi Chi, poziomu miniflorianów u słuchacza, czy czegoś równie niezwykłego xD
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
Ostatnio zmieniony przez Światłocień 2008-04-06, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-06, 17:53   

Oczywiście, że Tak. Chociaż sam też niczego takiego nie uświadczyłem, to na świecie zachodzą różne zjawiska których nie umiemy wyjaśnić (chociaż większość to miejskie legendy).
W końcu ET jakoś potrafił wznieść rower xD
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-06, 20:10   

Skjoldsvar napisał/a:
Raq: A ktoś w to w ogóle wierzy?
Zdziwił byś sie :p w USA np mamy łowców wampirów, czarownic, wilkołaków itp xD ludzi którzy jeżdrzą po kraju i szukają tego badziewia...w sumie nie mówię kategorycznie że nei moze takie coś istnieć bo "wszystko sie moze zdażyć" jak śpiewa popularny polski zespół ale ja do tego akurat podchodze sceptycznie
_________________
 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-04-06, 20:20   

W sumie ... tyle lat zombie i inne stwory były fantazją ale od kiedy robią te eksperymenty genetyczne to wcale nie jestem już taki sceptyczny ... mam tylko nadzieję, ze nie dojdzie do tego za mojego życia bo dojść do tragedii to dojdzie na pewno.

OMG Raq Ty poważnie mówisz? :D to ja do stanów jadę i się ubiorę jak Van Hellsing xD
_________________
Pay or Flee!
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-06, 20:24   

Hehe serio ;)
Zombie natomiast to inny temat poszukaj cnieco an necie mozna znaleźć naprawdę mocne rzeczy mnie ruszyły troche...bardzo dobre i nie trudno znaleźć
_________________
 
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-06, 20:34   

http://www.fvza.org/

Macie tu łowców ścierwa :P
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-04-06, 20:58   

Powiem tylko...lol...

Ta organizacja ma sens równie głęboki jak ta: http://bloodandhonour.com/

xD
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-06, 21:43   

I znajdą raz tyle :P
Ja nie mówię ze nie da sie ich wyjaśnić ale myślę ze jest jakis stuff który jest "inny"
_________________
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-05-17, 14:24   

Ja jestem z grupy "nie uwierze jak nie zobacze" a nie widziałem...
Chociaż oczywiście dopuszczam taką możliwość i szczerze to chciałbym żeby była jakaś inna obca cywilizacja
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-07-28, 22:42   

Czy ktoś z was słyszał o Projekcie Blue Beam?? Powiem tylko 'wow'... wiadomo teorie spiskowe, ufo pod ziemia itp itd...ale to w jakiś sposób mnie zadzwiwiło, szczególnie rozmachem...cholernie ciekawe to to i w pewien sposób przerażające.. chętnych odsyłam tu http://www.rumormillnews....8588%20%20oraz: I jesli sami coś znajdziecie dajcie cynk, chętnie podyskutuję na ten temat bo wydaje mi sie dosć ciekawy (nawet cholernie ciekawy!) :)
_________________
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-07-29, 00:58   

Swego czasu interesowałem się "paranormalnymi" sprawami i doszedłem do wniosku starego jak świat: ludzie boją się tego, czego nie znają. Choć nie zawsze...
Wampiryzm to nie taki znowu wymysł. Wampirami nie są stwory z długimi kłami, których odstrasza czosnek, a zabija słońce i kołek osikowy wbity prosto w serce. To "zwykli" ludzie, którzy lubią pić krew. Jeżeli kogoś interesuje ten temat, może sobie w googlach wpisać "sanguarianie", bo tak obecnie są określane "wampiry". Ogólnie rzecz biorąc, układ jest taki: ktoś chce pić krew, a inny chce, żeby tą krew z niego upić. Żadnego wgryzania w szyję itp., po prostu zwykła żyletka, oczywiście z zapewnieniem dawcy maksymalnego bezpieczeństwa jeśli chodzi o zakażenia. Oczywiście, jest do tego dorobiona cała ideologia, o której, szczerze mówiąc, niewiele wiem.
Wilkołaki, według dawnych wierzeń, byli to ludzie ukąszeni przez dzikie zwierzęta, najczęściej wilki. Opisy pochodzące z czasów średniowiecza wskazywały, że na co dzień byli to zwykli ludzie, którzy ulegali przedziwnej transformacji, gdy na niebie był księżyc w pełni. Skąd to się wzięło? A no przede wszystkim stąd, iż nasi średniowieczni przodkowie doskonale zdawali sobie sprawę z naszych pradawnych instynktów, które uaktywniały się, czyniąc z nas zwierzęta. Taka symbolika przewija się bardzo często w różnych treściach pisanych z okresu średniowiecza.
Co do duchów to nie byłbym pewny, czy one nie istnieją. Skoro wierzę, że istnieje dusza, to muszę wierzyć, że coś dzieje się z nią po śmierci (dusza to przecież cuś nieśmiertelnego). Oglądałem kilkanaście zdjęć, których autentyczności nie podważyli najznakomitsi specjaliści z dziedziny fotografii, w tym dwóch biegłych sądowych Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych. Większość zdjęć to jednak albo sprytnie wykonane podróbki, albo przypadkowy efekt prześwietlenia kliszy.
Z Ufolami jest jeszcze inaczej. Kiedyś czytałem o liczbie (tu powinno paść nazwisko twórcy, ale zapomniałem, jak się ów człowiek nazywał), która określa prawdopodobieństwo istnienia we wszechświecie innego życia niż nasze. Pan ten (matematyk) wziął pod uwagę następujące parametry:
- liczba znanych galaktyk,
- liczba znanych układów planetarnych w znanych galaktykach,
- liczba układów planetarnych z gwiazdą centralną podobną do naszego Słońca,
- liczba planet w tych układach podobna do Ziemi,
- prawdopodobieństwo występowania na tej planecie warunków koniecznych do zaistnienia życia organicznego (czyli takiego, jakie znamy),
- prawdopodobieństwo, że na tych planetach rozwinęło się życie,
- prawdopodobieństwo, że życie to rozwinęło inteligentną formę,
- prawdopodobieństwo, że ta inteligentna forma życia rozwinęła technologię,
- prawdopodobieństwo, że ta technologia unicestwiła tę inteligentną formę życia.
Dochodzi do tego parę pomniejszych założeń. W zależności od przyjętych parametrów, liczba Ziem (czyli planet podobnych do naszej) waha się od 0 do jakiejś olbrzymiej liczby. Chyba nie muszę tłumaczyć, po co zastosowałem pogrubienia...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-29, 22:35   

http://www.dziennik.pl/sw...aja_Ziemie.html
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-07-29, 22:51   

http://www.mportalik.net/...93d95c57b13570c

to jest też dość ciekawa sprawa. Zobaczcie ten obraz. Nie wiem jak wy ale ja jak patrze na ten obraz to odrazu mega ciary przechodzą mi po plecach. Nie wiem czemu, przecież ten obraz nie jest straszny... ale jednak coś w nim jest. Sprawdźcie sami.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Bakara_ 
Cockroach



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-07-30, 20:34   

http://www.prw.pl/article...udzkosci-zobacz

Raq EDIT: staraj sie napisać coś więcej niż tylko wklejenie linku, choćby lekki wstęp o czym jest artykuł itp...
_________________
Żołnierzu mój pozostaw dom i serce swe, ona już wie, że nie spotkacie sie.
Lecz dusza jej i serce zawsze będą twe, radości brak gdy on daleko tak.
Kiedy nadzieji mój żołnierzu miły brak, ona już wie że nie powrócisz już.
Lecz dusza jej i serce zawsze będą twe, bo żołnierz twój na wojne ruszył w dal.
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-07-31, 01:38   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-24, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-07-31, 09:19   

Zagłada ludzkości? Tak po prawdzie to być może zanim jeszcze dojdzie do zlodowacenia to będziemy w stanie skolonizować Marsa, na którym powtórzy się ten sam schemat co na Ziemi. Z drugiej jednak strony biorąc pod uwagę różne organizacje istniejące na naszej planecie śmiem sądzić, że prędzej czy później wybuchnie trzecia - ostatnia - wojna światowa, przez którą nasza planeta stanie się jedynie polem bitwy. W II wojnie światowej technologia nie była jeszcze aż tak fenomenalnie rozwinięta, a przecież to tylko trochę więcej niż pół wieku od tamtych wydarzeń. Wyobraźmy sobie, że za 100 lat pojawia się taki drugi Hitler. Co by się stało, gdyby uznał wszystkich ludzi za osoby z niżej grupy społecznej? Za szkodników, których trzeba zlikwidować. Cały świat sprzeciwiłby się przeciw niemu. Użyte zostałyby najpotężniejsze środki zagłady byleby tylko pokonać przeciwnika. To nie czas jest naszym głównym wrogiem i nie będziemy musieli czekać do epoki lodowcowej. Dla człowieka najlepszym przyjacielem nie jest pies, lecz drugi człowiek, tak jak i największym wrogiem człowieka jest druga osoba.

Tak czy inaczej zagłada jest nieunikniona i żadni naukowcy jej nie powstrzymają.
_________________




 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-07-31, 09:40   

Do zagłady ludzklości doprowadzą sami ludzie. Już teraz widać jak wymyślają i budują różne roboty, które już nawet same myślą (co prawda są zaprogramowane, ale potrafią poruszać się same, bez pomocy człowieka, co prawda puki co troche pokracznie, ale to tylko kwestia czasu) No i załóżmy, ze takie inteligentne roboty sie zbuntują :!: :?: i zaczną się mścić za to ze przez tyle czasu byli pod czyjąć kontrolą i zaczną rozpi****lać całą planete. Począwszy od swoich twórców, na zwykłym Kowalskim kończąc.

Widziałem kiedyś taki program na Discovery, że wszczepili do mózgu szczura czipa i jeszcze jakieś inne badziewie i dzięki temu mogli przez komputer kontrolowac jego ruchy. A gdyby takie coś poszło na szerszą skalę i zaczęto stosować to u ludzi... Załóżmy, że terroryści porwali ileśtam set osób i każdemu wszczepili taki syf. I już mają swoich podwładnych którzy odwalą za nich całą brudną robote.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-07-31, 09:47   

wawmaster napisał/a:
No i załóżmy, ze takie inteligentne roboty sie zbuntują :!: :?: i zaczną się mścić za to ze przez tyle czasu byli pod czyjąć kontrolą i zaczną rozpi****lać całą planete.

Z czymś mi się to kojarzy... Czyżby za dużo Terminatora się naoglądałeś? Oczywiście nie jest to przyczepianie się do Twojego posta... Przeciwnie. Wydaje mi się, że jest to możliwe. W końcu ludzka wyobraźnia nie zna granic i kiedyś na prawdę człowiek stworzy inteligentne maszyny, a inteligencja jest niebezpieczna.
_________________




 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-07-31, 12:46   

Yoda napisał/a:
Czyżby za dużo Terminatora się naoglądałeś


otóż nie :P Nawet tego nie oglądałem i nie wiem o czym to jest. Tak poprostu przyszedł mi na myśl taki pomysł.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-07-31, 13:30   

Więc obejrzyj. Całkiem dobry film. Pierwsza część bez fenomenalnych efektów specjalnych, a mimo to nawet niezła :razz:
Przepraszam za małe odstąpienie od tematu, ale...
_________________




 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-07-31, 14:46   

no własnie :P
dla tych którym nie chce sie czytać o projekcie blue beam w angielskim tu macie po polsku...bardzo ciekawe moimz daniem i takie ...disturbing
http://www.paranormalne.p...showtopic=16020
_________________
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-07-31, 15:47   

o dzięki Raq, po polsku sobie przeczytam, bo po angielsku mi sie nie chciało zbytnio ;|
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group