Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
UFO i inne tajemnice świata

open minded na supernatural?
Tak
59%
 59%  [ 25 ]
Nie
11%
 11%  [ 5 ]
Staram sie ale za mało dowodów i poprostu nie mogę
16%
 16%  [ 7 ]
W ogóle mnie to nie interesuje
11%
 11%  [ 5 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-27, 16:19   

mnie najbardziej kiedyś "nie pamiętam na którym discovery" leciał program o duchach i była tam mowa o "Succubie" dość piękna kobieta objawiająca się w nocy mężczyzną "już nie pamiętam z jakiego powodu" i wykorzystująca ich seksualnie "od dziś boje się o siebie w nocy :D "
_________________
Have you seen a little girl around here ?
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-27, 16:41   

A pamiętasz może czy mówili tam jak wywołać takiego demona albo komu się objawia?
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-27, 16:48   

Desperacja xD a swoja droga ciekawy temat, też o nim czytałem juz kiedyś...notabene był odcinek South Park o nim traktujący xD
_________________
 
 
 
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-27, 17:13   

Hmmm tylko ten duch robi to podobnież dość boleśnie więc wolałbym sam niepróbować "a on chyba sam przychodzi czy jakoś tak" . A ten odcinek South Parku oglądałem =D
_________________
Have you seen a little girl around here ?
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-27, 17:21   

Raq napisał/a:
Desperacja xD

Raq pytałem w celach poznawczych ;)

A ja znalazłem o Sukubach taki tekst:
Cytat:
Sukub (łac. succubus od succubare - "leżeć pod"; w późnej łac. succuba - prostytutka) - w demonologii sukubami nazywa się demony przybierające postać nieziemsko pięknych kobiet (często obdarzonych również atrybutami charakteryst. dla demonów), nawiedziające mężczyzn we śnie i kuszących ich współżyciem seksualnym.

Wiele źródeł podaje, że motywacją sukubów jest wyssanie energii życiowej. Kilka źródeł podaje również, że kuszenia najczęściej zdarzały się wśród mnichów zakonnych, którzy, jak wiadomo, nie mogą mieć żadnych kontaktów seksualnych z płcią przeciwną. Tak więc mnich to najłatwiejszy cel.

Wg. Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") zbierały od skuszonych mężczyzn nasienie, którego potem inkuby używały do zapładniania kobiet. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana.

Od XVI w. umieszczona przed gospodą rzeźba przdstawiająca sukuba oznaczała, że karczma prowadzi również dom publiczny.


I męskich odpowiednikach:
Cytat:
Inkub (łac. incubus od incubare - "leżeć na czymś") - w demonologii inkubami nazywa się demony przybierające postać uwodzicielskich mężczyzn (często obdarzonych również atrybutami charakteryst. dla demonów), nawiedziające kobiety we śnie i kuszące je współżyciem seksualnym.

Wg. Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") miały zdolność zapładniania kobiet nasieniem, które sukuby zbierały od skuszonych przez siebie mężczyzn. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana.
 
 
 
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-27, 17:25   

Bardzo możliwe ... dość dawno oglądałem ten reportaż na discovery i nie pamiętałem zbyt wiele


hmmm to może jak mamy wyjaśnione co to jest Succubus itd to przejdziemy na poltergeisty i inne tego typu stwory ?
_________________
Have you seen a little girl around here ?
Ostatnio zmieniony przez Yorra 2008-10-27, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-10-27, 17:53   

Yorra napisał/a:
może jak mamy wyjaśnione co to jest Succubus itd to przejdziemy na poltergeisty


poltergeisty fajna rzecz :D To znaczy może nie fajna ale ciekawa :p Oglądałem wiele filmików na których żekomo jest ukazane działanie poltergeista i musze przyznać, że robi wrażenie. I gdyby takie coś działo się naprawde, przed moimi oczami to nie wiem co bym w tym momencie ze sobą zrobił.

A tak apropo. Jest Taki film (skąłdający się chyba z 3 części) a mianowicie Poltergeist. Czytałem, że ten film nosi miano przeklętego. Że po nagraniu wielu aktorów zmarło (w tym główna bohaterka, krórą grała mała dziewczynka) SZczerze wam powiem, że boje sie go obejrzeć. Uwielbiam horrory i wszystko co z nimi związane, ale na ten film jakoś nie moge sie zdecydowac. Może boje się, ze klątwa przejdzie na mnie :p brrr
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-27, 18:11   

hmmm dość ciekawe ... z dziewczyną jakąś to obejrze ;D ... jak oczywiście się zdecyduje na taką głupotę ... a co do samych poltergeistów to widziałem pare filmików i wygląda to dość przerażająco i nie chciałbym czegoś takiego u siebie w chacie albo gdziekolwiek zobaczyć bo bym chyba na zawał padł albo cholera wie jeszcze co innego XD . Widziałem jakiś filmik gdzie siedzi chyba ojciec z synem a gdzieś obok przelatuje coś nazywanego orbem <mała kulka o jakimś tam kolorze> wlatuje w ściane i znika normalnie szok XD
_________________
Have you seen a little girl around here ?
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-10-27, 18:27   

Słyszałem i czytałem o orbach, ale na mnie one jakos nie działają. Ani strach, ani orgazm. Takie jakieś "bezpciowe" są jak dla mnie.

Jakiś czas temu natrafiłem na ciekawy filmik.

http://www.siedemcudow.pl...ub-demon-2.html

co o tym myślicie?

EDIT :

Wstawie jeszcze filmik, który najbardziej wrył mi się w psyche. Normalnie szok. Ostatni raz oglądałem go moze z rok temu, ale prześladuje mnie przez cały czas. Niby nic strasznego, bo wcale bym sie nie zdziwił jeśli to by było fake, ale to nie zmienia faktu, że na mnie zadziałało.

sami obadajcie sprawe. Na początku koles idzie i gada a potem kamera pokazuje cos ciekawego.

http://www.siedemcudow.pl...-cmentarzu.html
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

Ostatnio zmieniony przez wawmaster 2008-10-27, 18:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-27, 18:30   

Z tymi orbami to często jest wałek, takie coś można na kompie zrobić, bo zwykle orby na filmikach wyglądają jak światło, które się przemieszca, wystarczy trochę umiejętności.
 
 
 
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-27, 18:41   

na początku wyglądało to jak spadający człowiek a potem jakby się wzniosło albo coś w tym stylu ... sam nie wiem jak to określić Oo ... poprostu taka schiza że szok ...


Edit:
o w dupe zarąbisty ten filmik z dziewczynką Oo ciekawe co było dalej bo chyba zwiali z tamtąd


znalazłem dość ciekawą stronke na której jest dość dużo opisanych rzeczy tego typu http://www.paranormalium....oria,alfab.html
_________________
Have you seen a little girl around here ?
Ostatnio zmieniony przez Yorra 2008-10-27, 19:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-27, 19:43   

na tym linku co podałem looknijcie sobie na "tajemnicze wizerunki" według mnie jest to jednoznaczne :/ nie możliwe aby to się działo przypadkiem
_________________
Have you seen a little girl around here ?
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-27, 19:45   

..
 
 
 
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-27, 19:53   

hmmm ja szukam raczej jakichś artykułów rzeczy niewyjaśnionych niż filmików ale widziałem właśnie na discovery <miałem z tego śmiech jak szło> niby ducha nakręcili a później okazało się że ktoś przeszedł gdzieś obok kamery i zrobił się cień na ścianie :hihi:
_________________
Have you seen a little girl around here ?
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-27, 22:10   

Był tutaj raz poruszany temat krakena i przerośniętych stworzeń morskich http://www.rafy.pl/artyk_squid.php -bardzo ciekawy artykuł o Kałamarnicy Kolosalnej. Nie chciał bym się z tym w wodzie zmierzyć..brrr
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-24, 21:25   

z Przypadku looknałem sobie filmik zamieszcozny tu http://www.nautilus.org.pl/?i=1622 ....i pwoeim wam ciekaw jestem opinii bo jest IMO dosć ciekawy, sam anrazie wstrzymam sie z jakąś oceną...obczajcie :)
_________________
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-11-25, 10:52   

Bardzo możliwe, że akurat jeden człowiek na milion był świadkiem zderzenia się z ziemią jakiegoś obiektu podobnego do meteorytu. Takie rzeczy przecież się zdarzają, rzadko, ale się zdarzają. ;)
Tyle, że możemy tak gdybać w nieskończoność i równie dobrze może być to tak prawdziwe, jak nieprawdziwe.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-25, 12:19   

no tak, ale nie powiesz ze nie wygląda to ciekawie :D
_________________
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-11-25, 17:14   

Niby tajemniczo zniknął itp, ale nie wydaje mi się, żeby był to NOL. Temat zaiste ciekawy.
 
 
 
STRusz 
Mumbler
migoku



Wiek: 35
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 173
Skąd: Reda
Wysłany: 2009-07-07, 21:18   

Nowo odkryte nieznane formy życia http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Rodem z SH3 tkanki na ścianach o.O

artykuł: http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html

mocne, ale takich tajemnic jest bardzo dużo na świecie wystarczy na nautilus.org.pl wejsć.

Co do UFO to nie raz widzialem, dużo wiem na ten temat i wlasciwie to mio znajomi =]
_________________
koncentryczna, unitarna kaleidosfera rzutująca treści katastrofy w nadfiolecie
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-08-01, 11:48   

Z gatunku "teorie spiskowe i inne pierdy":
http://www.youtube.com/wa...3oIbO0AWE&hl=pl (angielski, bez napisów)
http://www.youtube.com/watch?v=AaNkSvNiCIc (część pierwsza z polskimi napisami, podzielona na 14 partów)
Gorąco polecam zapoznać się z tym prawie półtoragodzinnym reportażem, przedstawiającym konkretne dowody na to, że atak na World Trade Center i Pentagon 11 września 2001r. był jednym wielkim rządowym spiskiem. Nawet nie muszę się tu rozpisywać - wszystko tu jest: po co mieliby to robić, jak to zrobili, jakie były tego skutki...

Wiadomo, że teorie spiskowe niekiedy są bezsensowne, a ich zwolennicy często wymyślają niestworzone rzeczy, żeby ściagnąć na siebie uwagę, jednak tutaj zbyt wiele elementów układanki do siebie pasuje, żeby to była kolejna pusta teoria spiskowa. Koleś przedstawia twarde argumenty, podważone dodatkowo szczyptą naukowego podejścia, dzięki czemu wszystko się klei. Co innego powiedzieć, że lądowanie na księżycu było bzdurą, bo oświetlenie na zdjęciach jest dziwne, ale matematyczne obliczenia przedstawiające w jakiej temperaturze topi się stal i porównywanie tego z pożarem WTC...? Tego jest więcej - udokumentowane na przestrzeni lat przypadki zderzenia samolotu z budynkiem (np. z Empire State Building, który stoi przecież do dzisiaj), dziesiątki innych pożarów drapaczy chmur, które trwały nawet i po 24 godziny, a jednak budynki się nie zawaliły. Polecam to obejrzeć, bo takich dowodów jest znacznie więcej.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-08-01, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-08-01, 15:13   

chyba to oglądałem, ale na wszelki wypadek rzucę okiem jeszcze raz. BTW cholenrnie lubię teorie spiskowe wiec temat mnie kręci nieco ;d co do tego czy to prawda czy nie ciezko mi powiedziec. Osobiscie uważam ze z całą akcją 'coś jest nie tak' ale nie koniecnzie chodzi o to dokładnie.
Kiedyś czytałem zajedwabistą notę o jakimś projekcie który miał by imitować 'drugie przyjscie mesjasza'..niby durnota, ale było to genialnie opisane, plus było parę faktów i ciekawostek naukowych które zdaje sie potwierdzają całą akcje.
Że zacznę o nieco innej sprawie. Zna ktoś historię śmierci rosyjskich studentów w górach? Jeśli nie to polecam poczytać ( http://www.paranormalne.e...ginicia-w-rosji ) jak dla mnie cholernie fajne i bardzo ciekawe...ogólnie polecam ten sajt. bo w przeciwieństwie do nautilus'a nie są tak bardzo 'in your face'...wiecie nie piszą w kazdym artykuje 'niezaprzeczalnym faktem jest że (wstawić cokolwiek) więc...' mozna poczytać choćby o dzieciach indygo (zajebisty temat chętnie mozemy pogadać) czy innych ciekawych rzeczach. Dobre jest to ze mają podział na działy i poddziały dzięki czemu szybko omijamy tematykę która totalnie ans nie jara...
_________________
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-01, 15:42   

Mam gdzieś płytę z podobnym filmem. Część materiału się pokrywa, ale tam były jeszcze więcej informacji odnośnie pasażerów i samolotów. Gdy znajdę, to podam tytuł :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-08-01, 15:56   

http://www.paranormalium....64775,film.html

to jest dosyć ciekawe. Ponad godzinny materiał (z polskimi napisami) Zatytuowany "WYWIAD Z OBCYM" Jest to dokument z wykorzystaniem nagrania z taśmy wykradzionej ze STREFY 51, która pokazuje coś w rodzaju przesłuchania obcej istoty. Polecam obejrzec całość, ale dla niecierpliwych powiem, że nagranie z tej taśmy jest około 31-32 minuty.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-08-01, 22:27   

Raq napisał/a:
Że zacznę o nieco innej sprawie. Zna ktoś historię śmierci rosyjskich studentów w górach?


Przyznam, że siedzę teraz zupełnie sam na chacie, jedynie przy świetle lampki nocnej i monitora, z głosników sączy się Ministry, a mniej więcej w połowie czytania tego artykułu odstawiłem go na bok bo umysł już mi zaczął figle płatać. xD Tym bardziej, że siedzę plecami do wyjścia do drugiego pokoju, w którym jest kompletnie ciemno.

Szczerze powiedziawszy to połowa z tych historii zbyt nieprawdopodobna się wydaje. Zwłaszcza te ze znikającymi załogami statków, gdzie to niby dosłownie z godziny na godzinę znikło kilkadziesiąt osób. jak dla mnie to bajki, ale te historie o ludziach dostających nagłego p***dolca w górach są już bardziej do przyjęcia. Kto wie, ruscy znani są ze swoich tajnych eksperymentów zwłaszcza w okresie zimnej wojny. Tym bardziej, że za poligon mieli do dyspozycji takie gigantyczne połacie terenu, jakie obejmują granice ich kraju. Być może testowali jakąś eksperymentalną bombę błyskową, od której traciło się wzrok. Zdezorientowani i przestraszeni studenci w panice rozbiegli się w cztery strony świata, żeby szukać pomocy, ale nie myśleli trzeźwo pod wpływem szoku i skończyli jak skończyli. Oczywiście resztę rosjanie mogli zatuszować, mianowicie ślady po wybuchu. Reszta takich historii wydaje mi się są już efektem wyobraźni miejscowych, które szybko się rozeszły. Wystarczyła jedna historia o studentach ginących w tajemniczych okolicznościach, żeby rozpuścić więcej takich historii.

Ciekawa sprawa. Może zaraz się zbiorę w sobie i doczytam to do końca. xD
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-08-01, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group