Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-05-08, 01:19
I have an confession to make ...
Autor Wiadomość
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-11-24, 21:45   I have an confession to make ...

W rolach głównych:
Kira - Jo-Jo
Mikami - Plazi ( przypadkowo )
Edgeworth - Cez
The Judge - Devlock
Godot - moje fajki

... http://aj.em.di.ansler.patrz.pl

( preferowana piosenka - Low Of Sopilism II )

A więc zapewne chcielibyście wiedzieć po co zrobiłem tu sobie drugie konto...

Będę się streszczał - aby udowodnić całemu SHP, że ten " trollujący, bluzgający na wszystko co popularne i nie tró Jo-Jo " to niezbyt prawdziwy Jo-Jo ... chciałem pokazać, że " tak się zachowuję/piszę jak nikt się na mnie nie uwziął " .

Mówiłem parę razy, że jest sporo osób, które mogą potwierdzić, że nie jestem taki, za którego mnie uważaliście tutaj na SHP, ale jak powiadają " najważniejsze jest pierwsze wrażenie " i raczej trudno będzie je usunąć po tym wszystkim co się kiedyś działo.

... a więc ... czy jako Amaterasu na kogoś bluzgałem ? czy kogoś prowokowałem ? czy pisałem teksty a'la " moja racja jest najmojsza " ? nie ...

Poza tym tak jak się spodziewałem, paru luda z którymi miałem wcześniej niezbyt przyjemne stosunki jako Amaterasu miałem lepsze ( żeby nie powiedzieć " o wiele " ) vide Zaratul czy Suavek i vice versa

Także cóż zrobicie ? zbanujecie mnie za złamanie jednego punktu regulaminu o posiadaniu podwójnych ( bądź multi ) kont, czy może pozwolicie mi tutaj sobie żyć " z czystą kartą " ?

" ... now I know the truth ... now it's time to end this " :P
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-11-24, 21:53   

Amaterasu napisał/a:
Także cóż zrobicie ? zbanujecie mnie za złamanie jednego punktu regulaminu o posiadaniu podwójnych ( bądź multi ) kont, czy może pozwolicie mi tutaj sobie żyć " z czystą kartą " ?


Jedno słowo, Raziel. Identyczna sytuacja jak z Tobą (z tym, że ty miałeś jeszcze 2 szanse), ale ty przynajmniej się zmieniłeś...i to nie do poznania, przyznaję.
Dlaczego miałbyś nie dostać bana jak on? Dlaczego mają być równi i równiejsi?
Nie chcę tutaj wysłuchiwać jakiś dramatów, że "jak to przecież się zmienił itd.". Tak zmienił się, jako Amaterasu zupełnie mi nie przeszkadzał, bardzo fajnie mi się z nim rozmawiało na chacie, ale chyba innej opcji nie ma.
W każdym bądź razie, będzie mi obojętny jego los. Nie zadowoli się wszystkich. W jednym i drugim przypadku będą narzekania.

Amaterasu napisał/a:
Także cóż zrobicie ? zbanujecie mnie za złamanie jednego punktu regulaminu


Myślę, że w tym punkcie raczej nie chodziło o multikonta w sensie "odpierd*le kiszke na forum po czym zrobie nowe konto". Od czegoś są te bany prawda?
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-11-24, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-24, 21:53   

Ja tam Jo-jo nie pamietam ale jak mnie kieruje puty pisał o anime więc nei am sie co dziwić...Materac pare razy wbił na chata i był cool...a werdykt? nie do mnie nalezy i ie ja sie wypowiem an jego temat :)
_________________
 
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-11-24, 21:56   

Bersek - ja się nie zmieniłem, ja taki byłem od zawsze, tylko, że nieszczęśliwie taki a nie inny obraz mojej osoby się wykreował na tym forum przez najróżniejsze perypetie ;)
Ostatnio zmieniony przez Jo-Jo 2008-11-24, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-24, 21:56   

Jedno pytanie:dlaczego się normalnie nie zachowywałeś jak miałeś maina?
Jak chcesz to umiesz.Tylko szkoda że już trochę za późno na zmianę zachowania.

"Mówiłem parę razy, że jest sporo osób, które mogą potwierdzić, że nie jestem taki, za którego mnie uważaliście tutaj na SHP"

Gdybyś się zachowywał tak jak w RL czyli normalnie to by do tego nie doszło.
_________________

 
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-11-24, 22:05   

Zaratul - wolałbym nie rozdrapywać starych ran, bo by się kolejne Epic Flame'y zrobiły .... just let it go ...
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 22:08   

Jo-Jo/Amaterasu napisał/a:
.... just let it go ...

Eeee, czyli już?
MZet napisał/a:
Zachowałeś się honorowo ujawniając się bo mogłeś sobie być dalej Amaterasu i nie dało się tego udowodnić czarno na białym co dawało by gwarancję dalszego hulania na forum.
Hę? Przecież nie przyznał się gdy Dev go do tego wzywał tylko kazał naszemu adminowi pokazać dowody.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-11-24, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-24, 22:09   

Amaterasu napisał/a:
Zaratul - wolałbym nie rozdrapywać starych ran, bo by się kolejne Epic Flame'y zrobiły .... just let it go ...


"I have an confession to make ..."
Chciałeś o tym porozmawiać to rozmawiaj. :)
I widzę że już robisz z siebie EMO,nie będzie flame`u tylko po prostu powiedz co ci chodzi po głowie.
Powiedz to jako Amaterasu a nie jak Jo-Jo. :)
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-11-24, 22:14   

MZet napisał/a:
bo mogłeś sobie być dalej Amaterasu i nie dało się tego udowodnić czarno na białym co dawało by gwarancję dalszego hulania na forum

No nie całkiem, bo Dev miał niezbity dowód; to samo IP.
Ehh... ale i tak... nie wiem, myślcie co chcecie, ale jako Amaterasu Jo-Jo naprawdę był ok- pokazał, że umie się zmienić, umie egzystować z ludźmi, z którymi wcześniej miał prztyki.
Ja to mimo wszystko kupuję- aczkolwiek to tylko moje osobiste zdanie.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-11-24, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-11-24, 22:14   

No cóż ... jak większość z was zapewne zauważyła, po wydarzeniach z Putym i Suavkiem NIE MÓGŁBYM " żyć " normalnie na tym forum ... the purification was necessary ... there was no other way ...
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 22:17   

Ja wiem, i oba bany dostałeś za nic... Gimi e brejk stary...
Cytat:
the purification was necessary ... there was no other way ...

Poza tym - mówisz tak jakbys sam z siebie stworzył to konto a przecież zmusił Cię do tego inny, jakże prozaiczny powód jakim był ban.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-11-24, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-11-24, 22:21   

Po co ten bajzer ,
Amaterasu napisał/a:
wolałbym nie rozdrapywać starych ran
Nie wiem więc many zbanować bo to drugie konto ,wiem ,że to naciągane ,ale nie ma pojęcia co mam powiedzieć bo wolałem SH5 grać niż śledzić co tu tutaj się dzieje.
Tak czy siak jestem na nie.
Powód :?: czytaj post MZeta.
Tyle ze mnie moje zdanie i tak G warte.
Ludzie się zmieniają.
Każdy jest tylko człowiekiem ma prawo popełniać błędy he.Rzuć kamień jeśli jesteś bez grzechu.
Każdy zauważył ,że się zmieniłeś ,nie widzę powodu by to tak musiało się skończyć.
Gdzie każdy żołnierz jest potrzebny na tym poligonie.
Cytat:
there was no other way

Być może ,ale nie można wygrać gry jaką jest życie cofając się trzeba iść do przodu i nie oglądać się za siebie.Mnie już nie interesuje co było ,ale co jest ,i wam życzę tego samego.

Cytat:
jakże prozaiczny powód jakim był ban.

A jakie to ma teraz znaczenie. :chillout:
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-11-24, 22:22   

Z tego co mi wiadomo to Jo-Jo sam chciał by go zbanowano.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-11-24, 22:23   

Cytat:
MZet napisał/a:
Zachowałeś się honorowo ujawniając się bo mogłeś sobie być dalej Amaterasu i nie dało się tego udowodnić czarno na białym co dawało by gwarancję dalszego hulania na forum.
Hę? Przecież nie przyznał się gdy Dev go do tego wzywał tylko kazał naszemu adminowi pokazać dowody.

No i co w związku z tym?
Cez- rozwaliłeś nie z tymi żołnierzami i poligonem :lmao:
Ostatnio zmieniony przez MZet 2008-11-24, 22:58, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-11-24, 22:24   

Cez i Mzet mają sporo racji, ale to nie jest takie łatwe.
Wszystko sprowadza się do jakże prostego wyboru:
Sprawiedliwość, twarde i skrupulatne trzymanie się zasad bez względu na wszystko czy jednak tworzenie w miarę przyjaznej atmosfery, gdzie każdy sobie wybacza i w ogóle jest peace & love xD
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-11-24, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-11-24, 23:00   

To jest dobry test na człowieczeństwo dla wszystkich teraz.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-24, 23:00   

Amaterasu po ujawnieniu się zaczyna się zachowywać znowu jak Jo-Jo.
Czyli znowu to samo:posty pełne bełkotu,zachowywanie się jak attention whore.
Devlock zrobi co uznaje za słuszne ale gdyby to ode mnie zależało nie dałbym ci drugiej szansy.
Już ją dostałeś i nie skorzystałeś z niej.
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-11-24, 23:05   

Cytat:
Amaterasu po ujawnieniu się zaczyna się zachowywać znowu jak Jo-Jo.

Właśnie, coś tak nagle zmienił styl na "Jo-Jo before ban". Przecież podobno ten Amaterasowy styl jest stylem prawdziwym.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-11-24, 23:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 23:07   

MZet napisał/a:
Cytat:
MZet napisał/a:
Zachowałeś się honorowo ujawniając się bo mogłeś sobie być dalej Amaterasu i nie dało się tego udowodnić czarno na białym co dawało by gwarancję dalszego hulania na forum.
Hę? Przecież nie przyznał się gdy Dev go do tego wzywał tylko kazał naszemu adminowi pokazać dowody.

No i co w związku z tym?

Mzet napisał/a:
No i co w związku z tym?

Mama upiekła ciastka dla gości, Ty je zjadasz. Mama mówi, ze to Ty i ma dowody i prosi zebys się przyznał. Ty nie wiedząc co ma w rękawie mama mówisz jej, że czekasz jakie ma dowody. Mama zostawiła przypadkiem włączony aparat na nagrywanie, które Ci pokazuje, wtedy Ty, nie mając innego wyjścia eee "honorowo" się przyznajesz? No ja Cię proszę...
PS. Próbuję tylko zobrazować sytuację nie bierz tego do siebie.
PS2.
PiK napisał/a:
(...)nie wiem dlaczego banuje się jednego użytkownika z multikontem, a zostawia drugiego."

Odpowiedź Devlocka:
Devlock napisał/a:
Odpowiedź na to dlaczego banuje się jednego użytkownika za multikonto a zostawia drugiego jest jedna - na obecność R4Zi3La na forum mieliśmy więcej dowodów niż na obecność Jo-Jo.

Post pisany miesiąc temu. Nie rozumiem też tej sytuacji skoro wtedy jedyną przeszkodą w banie był brak dowodów.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-11-24, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-11-24, 23:14   

Hahaha mogłeś wstawić chipsy zamiast ciastek, bardziej by do ciebie pasowało Puty :lmao:
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 23:15   

:-]. Dobrze, że się zrozumieliśmy ;].
PS. Nie "chipsy" tylko w moim przypadku "cipsy" x).
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-11-24, 23:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-11-24, 23:19   

Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa. Szkoda mi patrzeć na jakąś chorą zawiść i znieczulicę lejącą się od pewnego czasu z wypowiedzi na tym forum.
Jasne, łatwiej "kryminialiście" strzelić kulkę w łeb niż próbować resocjalizować.
Nie powiem nic więcej, bo moje zdanie utonie po raz kolejny tylko w zalewie bump-postów. Do zobaczenia kiedyś gdzieś. We mgle.
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-11-24, 23:21   

Wychodzisz z pieskiem na spacer, piesek robi kupkę, patrzysz idzie strażnik miejski, zaraz wlepi mi mandat! Chowasz kupkę do kieszeni ale Strażnik podchodzi bo coś podejrzewa więc ty http://www.youtube.com/wa...feature=related
O coś takiego chodziło Puty? :lol:
Ostatnio zmieniony przez MZet 2008-11-24, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-11-24, 23:21   

bloo napisał/a:
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa. Szkoda mi patrzeć na jakąś chorą zawiść i znieczulicę lejącą się od pewnego czasu z wypowiedzi na tym forum.
Jasne, łatwiej "kryminialiście" strzelić kulkę w łeb niż próbować resocjalizować.

AMEN.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-24, 23:24   

bloo napisał/a:
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa. Szkoda mi patrzeć na jakąś chorą zawiść i znieczulicę lejącą się od pewnego czasu z wypowiedzi na tym forum.


Nie ma żadnej zawiści tylko próbujemy postąpić tak żeby rozwiązanie było kożystne dla wszystkich.

bloo napisał/a:
Jasne, łatwiej "kryminialiście" strzelić kulkę w łeb niż próbować resocjalizować.


Jo-Jo miał już kilka szans na poprawę,nie wykorzystał ich.

bloo napisał/a:
Nie powiem nic więcej, bo moje zdanie utonie po raz kolejny tylko w zalewie bump-postów. Do zobaczenia kiedyś gdzieś. We mgle.


Twoje zdanie też się liczy,nie wiem skąd takie twoje podejście.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group