Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Save'y
Autor Wiadomość
matej88 
Cockroach


Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-18, 19:12   Save

Witam. Nie mam motywacji żeby zaczynać od nowa Silent Hilla a skończyłem w ratuszu kawałek po zabiciu porcelanowej lalki. W związku z tym że po awarii systemu i formacie straciłem moje pliki save ma ktoś może jakiś save mniej więcej na zbliżonym poziomie. Może być nawet trochę wcześniejszy (byle by nie latać po cmentarzu i hotelu bo to zabiera za dużo czasu a to jest już mój 4 podchód pod SHH i chciałbym go w końcu skończyć przed wyjściem Downpour). Czekając na odpowiedź pogram trochę w Shattered Memories, o którym dowiedziałem się przed chwilą z waszego forum :) . Pozdrawiam wszystkich fanów.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2011-09-18, 21:28   

Zapytaj użytkownika OldSnake na privie, on jest najprawdopodobniej posiadaczem na swoim komputerze tejże części. Inni za nią nie przepadają więc raczej Ci nie pomogą. Życzę powodzenia.
_________________

 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-09-19, 20:29   

Niestety nie pomogę, wszystkie Silent Hille posiadam na konsole PlayStation. Mogę jedynie doradzić, że lepiej zacząć od nowa ponieważ gra ma pewne błędy względem seve'ów(o których wiem między innymi z doświadczenia), więc takie kombinowanie może Ci w którymś z przyszłych momentów uniemożliwić przejście gry, oczywiście te błędy nie muszą zawsze się ujawnić, ale wersja PC to bynajmniej podwójnie podwyższone ryzyko.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group