Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zaratul
2008-11-23, 15:06
Problemy techniczne
Autor Wiadomość
baphomet 
Cockroach


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-09-21, 14:39   Filmiki

Elo mam taki problem: wszystko pięknie chodzi na full ustawieniach, a przy filmiku w windzie i we wszystkich dalej się strasznie tnie. Czy to może być wina procesora, bo nie wiem czy mam kupić nowy?? W Prototype z filmikami miałem identyczny problem więc nie jest to raczej wina gry.
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-09-21, 21:46   

Hmm na logikę skoro gra chodzi płynnie to i filmiki powinny chodzić,bo są zrobione na silniku gry.Nie wiem być może to wina wersji gry ,której masz bo u mnie nie było takich problemów.Skoro jak mówisz gra chodzi Ci na fuul detalach to i filmiki powinny chodzić.Spróbuj inne wersje gry od kolegów bądź ściągnij z internetu.Ja mam 2 wersje gry 1 spakowaną w WinRar a 2 normalnie obraz i nie mam na obu żadnych problemów.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-10-16, 20:42   

Niektóre filmiki są prerenderowane (np. przyjazd Alexa do miasta), ale to tylko niektóre; gra korzysta (z tego, co pamętam) z formatu BINK, a on raczej nie stwarza problemów. Prototype również korzysta z tego formatu filmików, ale nie mam pojęcia, w jakich ilościach (grałem tylko chwilę w Prototype).

Skoro sama gra chodzi ci płynnie na full-detalach, to na pewno nie jest to wina procesora. Bardziej stawiałbym na jakiś sterownik (albo coś innego w systemie) lub też samą grę. Osobiście na moim sprzęcie nie miałem żadnych problemów z cut-scenkami (a daleko moim ustawieniom do full-detali i płynności :P ), ale teraz przeglądając wyniki google to sporo osób miało problemy z tnącymi się cut-scenkami.
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2009-10-16, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wielebny 
Cockroach


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-11-28, 12:50   

Ja mam problem z SH:H
Gra chodzi dobrze ale czasami klawiatura przestaje reagować gdy wczytuje sejwa lub po wpisaniu kodu ,aby uwolnić Josha. Muszę wtedy zrobić alt+tab i powrócić do gry, żeby wszystko wróciło do normy. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że gdy biorę pilota do garażu w piwnicy domu głównego bohatera klawiatura przestaje reagować, robię alt+tab, wyskakuje error mówiący że gra SH:H przestała działać i wywala mnie na pulpit. Próbowałem już kilka razy przejść ,ale za każdym razem to samo.
PS.U mnie w Menedżerze Zadań nie ma Urządzenia półdupleksowego.
 
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2010-09-30, 22:18   

Czy ktoś wie jak można zaradzić na wyłączanie się gry w momencie wyjścia z The Attic? Do tego momentu nie było żadnych problemów, więc raczej nie chodzi o konfigurację.
Ostatnio zmieniony przez Shi'nayne 2010-09-30, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-10-03, 01:44   

Może spróbować przeinstalować grę? Jak to nie zadziała to podrzucam sejwy do homecominga, jest to paczka z kilkoma sejwami więc polecam sprawdzić każdy plik. Może znajdzie się lokacja The Attic, a jak nie to jakaś bliska miejscówka obok tej lokacji. :)

Tutaj jest link do paczki:
http://www.wanderer.boo.p...homecominga.rar
_________________
:



 
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2010-10-04, 19:57   

Dzięki, na szczęście to nie będzie konieczne, bo spróbowałam jeszcze raz i tym razem nic się nie wyłączyło. Jakiś czas później znowu sprawdziłam ten odcinek, i tym razem wynik był pół na pół (raz się wyłączyło, a raz nie).

Ta gra jest pełna tajemnic.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-10-04, 20:41   

Jak mialem wersje SteamRIP to tez mialem problemy....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2010-10-04, 21:25   

Ale ja to kupiłam jak Bozia przykazała w sklepie, jakieś pół roku temu, czy chyba już nawet dawniej, za stówkę. Wydawało mi się, że okazja się trafiła, bo była przecena.

Jak zaczęłam grać, zrozumiałam czemu to przeceniono. Teraz się przymuszam, by to w końcu przejść do końca.

EDIT
Patrzę: "Utworzony 13 lipca 2009". Heh, strasznie ten czas szybko zleciał...
Ostatnio zmieniony przez Shi'nayne 2010-10-04, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group