Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2008-10-26, 12:39
Wasz ideał!
Autor Wiadomość
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2007-11-25, 15:18   Wasz ideał!

Z braku lepszego pomysłu, wyjechałem z takim tematem :roll: . Chodzi o to, abyście przedstawiali tutaj jakie aspekty wyglądu, no i charakteru u płci przeciwnej, które odpowiadają Wam najbardziej. ;)
Ja uwielbiam kobiety wysokie (równe, bądź ciut wyższe ode mnie), o tzw. pełnej figurze (nie grube i nie chude), z długimi nogami (pełne uda, "rzeźbione' łydki), brunetki z grzywkami do oczu i resztą włosów do ramion, albo krótko ścięte z tyłu, gęstsza fryzura z przodu, wąskie usta, ciemna oprawa oczu, mały nos. Jeżeli zaś chodzi o charakter, to kobieta musi być osobą spokojną (nie porywczą), racjonalnie myślącą, od czasu do czasu chcącą zaszaleć, oraz nie uważać się za bardziej mądrą niż jest.
Moim ideałem pod względem wyglądu jest Monica Belluci! :lol:
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-25, 16:06   

Niewysoka blondynka, o jasnych blond wlosach. Ew. platynowych. Szmaragdowe lub gleboko szafirowe oczy. Nie musi miec piersi Anderson, ale musi miec ladna figure... Ladny usmiech. Muszi byc kobieca. Szukalem, szukalem, no i znalazlem, ale jeszcze nie zdobylem ;)
FHOMGHT napisał/a:
brunetki z grzywkami do oczu i resztą włosów do ramion, albo krótko ścięte z tyłu, gęstsza fryzura z przodu, wąskie usta, ciemna oprawa oczu, mały nos.
Jesli chodzi o brunetki to mamy podobny gust ;)
Ostatnio zmieniony przez Makaroniarz 2007-11-25, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-25, 16:24   

A ja nie mam ideału, szczerze mówiąc. Czasem bardzo duże wrażenie robi na mnie blondynka, czasem rudzielec, czasem chuda, innym razem wręcz przeciwnie. No nie, jedna rzecz - musi mieć wyczucie rytmu, umieć się ruszać :D W Norwegii raz byłem w klubie i zobaczyłem dziewczynę, która była naprawdę śliczna, zgrabna, ale jak zaczęła podrygiwać... oO Kłoda pod napięciem, elfi paralityk po prostu ;) I przy całej jej urodzie natychmiast straciłem zainteresowanie. Stąd mój wniosek co do powyższej cechy. Poza tym nie mam jakichś ogromnych preferencji. Mnóstwo zależy od tego czy kobieta potrafi oczarować zachowaniem, uśmiechem itd. Znam przypadki kobiet atrakcyjnych, do których tłumy nie ciągną i kobiet, które w pierwszej chwili są oceniane jako "nie aż tak" atrakcyjne, a potem mnóstwo facetów jest nimi zafascynowanych. Zresztą, podejrzewam, że to samo jest i w drugą stronę :)
O, jeszcze wolałbym, żeby nie była ode mnie wyższa (choć zdarzyło się, że i z taką byłem, więc - ponownie - nie jest to warunek, który musi być spełniony ;) ).
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-25, 16:32   

Głupi temat- nie ma ideałów.

3 rzeczy jakie najbardziej się liczą to charakter, charakter i charakter- wstawienie jakiejkolwiek innej cechy w tą trójkę oznacza kłopoty, wszystko inne jest drugorzędne.

Dlaczego? Bo jeśli się dobiorą ludzie charakterem to się dogadają we wszystkich tematach, obecność ze sobą nie będzie męcząca i sztuczna ale naturalna, łatwo wtedy dojść do porozumienia we wszystkim, ew. dopasować się tam gdzie trzeba.
Ostatnio zmieniony przez _Music 2007-11-25, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Talvi Oiroke 
Cockroach
Royal Soldier



Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 47
Skąd: Oto-Gakure
Wysłany: 2007-11-25, 20:09   

Długie włosy, piękne, nietypowe kolorystycznie oczyska, jak najgłębszy głos i charakter.

Poza wyżej wymienionymi cała gama panów, którzy mi się podobają, nie ma żadnych cech wspólnych. Nie mam określonego typu, bo w każdym znajdzie się taki, który mi się będzie podobał, i odwrotnie - taki, na jakiego nie spojrzę, chociaż z pozoru będą się różnić nieznacznie.
Nie lubię określać swoich preferencji oklepanym zdaniem 'musi mieć to coś', ale... chyba nie mam wyboru.
_________________


Avatar by http://spriteocarina.deviantart.com/

I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę,
I Piąty Jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu,
I słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły:
- O Boże, teraz to naprawdę mamy kłopot!.

...xD''
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-25, 22:22   

Hmmmmmmm.....
Idealna kobieta to taka, która zakręci mi w głowie na tyle, że na żadną inną nie spojrze jakakolwiek piękna by była. Spotkałem się chyba z dwoma takimi. Oczywiście nieosiągalnymi, ale co ja będę tu pisał (to nie temat "moje zawody miłosne"xD). W skrócie ta w której się zakochasz jest już dla Ciebie idealna, a jak nie to najwyżej się nie zakochałeś.
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-25, 23:32   

Zgadzam sie z Kośminem w 100%... z reguły ludzie dziewczyny niższe od siebie... pare razy w zyciu sie zauroczylem.... ale ostatnio spotkalo mnie cos innego... nie wiem czy to kolejne zauroczenie czy nie... ale akurat ta osoba... z nia jest inaczej... nie wiem (tak Cez.... dla twojego dobra psychicznego to napisalem :P )
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-11-25, 23:38   

Cytat:
Głupi temat- nie ma ideałów.

3 rzeczy jakie najbardziej się liczą to charakter, charakter i charakter- wstawienie jakiejkolwiek innej cechy w tą trójkę oznacza kłopoty, wszystko inne jest drugorzędne.

Dlaczego? Bo jeśli się dobiorą ludzie charakterem to się dogadają we wszystkich tematach, obecność ze sobą nie będzie męcząca i sztuczna ale naturalna, łatwo wtedy dojść do porozumienia we wszystkim, ew. dopasować się tam gdzie trzeba.


Nic dodać, nic ująć.. Zgadzam się w 100%.
Ideał to tylko wymysł. I to chyba ludzi, którzy w życiu się nie odnaleźli.
Liczy się uczucie - jeśli kogoś kochasz to jest on dla Ciebie ideałem.
Wygląd to Nasze pierwsze spostrzeżenie, coś co przyciąga Naszą uwagę, ale jeśli mielibyście być z przepiękną kobietą z którą w ogóle się nie dogadujecie to na pewno byście zrezygnowali.

Czasem na pewno myślimy sobie jak to by pięknie było być z tą super laską na którą patrzymy itd.. ale jak leżymy sobie w ciemnym pokoju, który bez Naszej dziewczyny/chłopaka można nazwać 'martwym' - wtedy dopiero doceniamy, że tak naprawdę mamy tyle ile Nam się nigdy nie marzyło..
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2007-11-26, 21:34   

Nie jest dodą - ideał gotowy. ;)
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2007-11-27, 01:40   

No to masz wygórowane wymagania.. Chociaż takich Dod całkiem sporo się namnożyło ostatnio. Smutne.
 
 
PR is back
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-03, 13:51   

Nie ma ideałów !! I tyle krótko i na temat 8-)
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-12-04, 15:31   

Wydaje mi się, że FHOMGHT, pisząc ideał, miał na myśli wasze wyobrażenie o pięknie; mianowicie, jaki jest wasz typ płci przeciwnej, jakiej urody partnerkę/partnera najchętniej widzielibyście obok siebie (oczywiście z miłym charakterem),

To, że ideały nie istnieją, wie raczej każdy. Wątpię również, że znalazły by się u nas tzw 'plastiki', patrzące jedynie na wygląd zewnętrzny; wydaje się to raczej oczywiste, że charakter jest najważniejszy, nie traktowałabym więc tego tematu tak surowo.

Jeśli chodzi o mnie, nie szukam żadnych szczególnych cech, tak jak Shav.
Nie mam określonego typu; może mnie zauroczyc brunet, blondyn, z oczami szarymi, niebieskimi, brązowymi i tak dalej. Wszystko zależy od zachowania.
Jedynie co, chciałabym, żeby często i ładnie się uśmiechał :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:43   

Cytat:
Jedynie co, chciałabym, żeby często i ładnie się uśmiechał .
Sic, czyli odpadam xD.
 
 
PR is back
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:58   

I ja ;D lol
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-04, 16:28   

Pamiętam jak fotograf mi robił zdjęcie do jakiś dokumentów na tych wakacjach- na jednej wersji miałem amerykański uśmiech od ucha do ucha- jakbym je podpiął pod papiery to by ludzie pomysleli że na czyms jechałem podczas sesji fotograficznej.
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-12-04, 16:49   

Puty napisał/a:
Sic, czyli odpadam xD.


Ja się za to kwalifikuję :D

u mnie też nie ma na to reguły. Może jedynie to, ze powinna mieć delikatne rysy, nie lubie babochłopów ;] Mile wdziane też duże oczy (bez podtekstów ;]).
Bardzo podobają mi się też niektóre azjatki, głównie Japonki i Koreanki, z tym, że też nie wszystkie, bo IMO dzielą się na te śliczne i te paskudne, nie ma pośrednich ;]

A tak poza tym to wiadomo, że tak naprawdę liczy się wnętrze ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-12-04, 16:52   

PiK napisał/a:
tak poza tym to wiadomo, że tak naprawdę liczy się wnętrze ;]
;D :lol: ...nie no joke
PiK napisał/a:
nie lubie babochłopów ;]
me 2
japonki i te inne sa takie same tylko fryzy mają róne xD
_________________
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-04, 17:06   

Mój ideał ? xD Nie myślę o pierdołach xD Nie mam czasu zastanawiać się nad takimi kwestiami i jeszcze sporo czasu upłynie zanim jakaś dziewoja zawiruje mi w głowie. Jestem typem samotnika i przykro przyznać, ale nie interesują mnie na chwilę obecną jakiekolwiek związki partnerskie xD Ot, taki zryciuch ze mnie xD Jednak wiem jedno póki co...to musi być dziewczyna xDxDxD
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-04, 17:24   

Osobna sprawa że niewiele osob jest właśnie gotowych na związek partnerski- zamiast tego zbyt często ludzie wręcz żądają bezgranicznego oddania, codziennego wielogodzinnego wyznawania sobie miłości, pisania conajmniej 15 smsów dziennie o treści "kochany misiaczku mój kolorowy, słodziutki" tak że aż lukier się wylewa z ekranu, a nieodpisanie na sms'a w przeciągu 15 min. od otrzymania oznacza kryzys w "związku".

Hmm.... dlatego bardzo chwalę sobie brak pośpiechu w szukaniu aktualnie kogoś kto nie cierpi na powyższe cechy.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-12-04, 18:13   

mnie w ogóle śmieszy trochę "szukanie partnera"...co kupujecie pokeball i biegacie po cwentrum handlowym i łapiecie co i jak sie nawinie??...IMO to musi wyjśc jakoś samo przeciez jakiekolwiek "szukanie" wiąże się z tym że w pewien sposó bierze sie co jest byle dobre...a to nie tędy droga IMO
_________________
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-04, 18:23   

Carmash napisał/a:
Mój ideał ? xD Nie myślę o pierdołach xD Nie mam czasu zastanawiać się nad takimi kwestiami i jeszcze sporo czasu upłynie zanim jakaś dziewoja zawiruje mi w głowie. Jestem typem samotnika i przykro przyznać, ale nie interesują mnie na chwilę obecną jakiekolwiek związki partnerskie xD Ot, taki zryciuch ze mnie xD Jednak wiem jedno póki co...to musi być dziewczyna xDxDxD


Jakbys wyjal mi to z ust ;D co prawda jestem za mlody by myslec o takich sprawach ale w przyszlosci takze widze siebie jako wielkiego samotnika, ktory nie mysli o zwiazku; ideal czy nie ideal zawsze bedzie posiadal wady. Postawiwszy sie w sytuacji bez wyjscia: glupia i ladna czy madra i brzydka stawiam na (C) poczekam na piekna i inteligenta xD
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-12-04, 18:41, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-04, 18:48   

Raq napisał/a:
mnie w ogóle śmieszy trochę "szukanie partnera"...co kupujecie pokeball i biegacie po cwentrum handlowym i łapiecie co i jak sie nawinie??...IMO to musi wyjśc jakoś samo przeciez jakiekolwiek "szukanie" wiąże się z tym że w pewien sposó bierze sie co jest byle dobre...a to nie tędy droga IMO


Egzakli.
 
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 20:45   

Nie mam określonego ideału.
Patrzę na laskę i to się czuje - fajna dupa, czy nie ;}

Ale! Nie lubię "kobiet z maską", chyba wiadomo o co chodzi ;x Wolę naturalne dziewczynki ;}
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2007-12-12, 20:59   

Kamuch napisał/a:
Patrzę na laskę i to się czuje - fajna dupa, czy nie ;}

A pewnie to czujesz najbardziej w spodniach :P
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-12-13, 16:45   

Jeszcze tak dodam do tematu, że idealna partnerka powinna być powinna być damą w towarzystwie, kucharką w kuchni i ku*wą w łóżku.
Niestety w dzisiejszych czasach wszystko się pomieszało i przeważnie jest kucharką w łóżku, damą w kuchni i ku*wą w towarzystwie.;]
Co wrażliwsze osoby przepraszam za szczyptę seksizmu ;)
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group