Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2008-11-23, 18:10
Ekhm...
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 12:33   

MZet napisał/a:
Nie gadaj. Przecież wiesz ż jesteś jedną z tych osób dla których tu zaglądam.
Czekałem az to powiesz :D ja Ciebie też lubusiam :oops: hehe
MZet napisał/a:
Tylko że nikomu się nie chce i tak pewne zostanie.
no dokładnie, i nie mówię tego z wytkniętym palcem, a jesli to w siebie...bo znam siebie i wiem jaki ze mnie leń...choc muszę przyznać ze rozmowa z MZet'em jakiś czas temu na gg mnie zmotywowała. W sumie to sowa 'jak już coś robię to robię to porządnie'...do tego wystarczy podpiąć prace Marcina (nie mła xD) i czyż nie ładnie? teraz jak czegoś mi sie nei chce a wiem ze musze to mysle 'jak mam robić to porządnie' i żyje się lepiej ;d co to ma do tematu? hmm...nie wiem...ale pewnie wszyscy musieliby 'robić porządnie' ;d
MZet napisał/a:
-Wywalenie WSZYSTKICH tematów OT lub ich zamknięcie na miesiąc. Poza tym konkretne czystki w nich.
radykalnie to przyznam :D ja tam te tematy lubie ale się obejde czemu nie..
MZet napisał/a:
-Założenie kilkunastu/kilkudziesięciu tematów Do SH i Cafe 5to2 na podstawie zagranicznych for.
było by super ale tu pojawia sie problem o którym pisałem troszku wyzej
MZet napisał/a:
-Odłożenie wszelkich zwad, kłótni, sprzeczek na bok.
waaaay ahead of you ;)
MZet napisał/a:
-Jakaś akcja w celu pozyskania nowych użytkowników i próba skontaktowania się ze starymi.
to oczywiście ciezko..ja osobiście staram sie na innych forach itp forum podawać jako swoja strone (wiecie w profilu...mam nadzieje ze nie łamie prawa xD)...no i chciałem pozyskac bannerek horror online (w koncu największy taki serwis w PL jeden z większych w EU...ale neistety zero odzewu na kilka próśb..
_________________
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-26, 12:35   

I to mi się podoba, zamiast ,,forum zdechło' piszemy ,,co by tu zrobi,ć by było lepiej'',
a co do tematów z zagranicznych for, to też czegoś poszukam
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2008-10-26, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-26, 12:45   

To nie ma e czegoś poszukam tylko trzeba by było to zrobić za jednym zamachem np. w dwa dni i tyle. Zamknąć forum, pokasować tematy, pozakładać nowe i otworzyć. Nie można tego robić stopniowo bo nic nie wyjdzie.
To tak jak byś chciał tępić po jednym karaluchu na raz za miast zrobić całą dezynsekcję i mieć spokój.
Trzeba podjąć decyzję albo nie robić nic.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 12:50   

Trzebaby bylo wyznaczyć kilka osób, między innymi tych, którzy mało piszą o SH (a nóż znajdą coś co ich zainteresuje), przedłożyć tą listę, przeanalizować i można działać. Ja jestem jak najbardziej za. Teraz konrety, kto, gdzie i kiedy?
Dev co ty na to?
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 12:51   

no to musi się tu zjawić Dev bo bez szefostwa mozemy sobie narazie tak pogadać...choć nie powiem ze gadka jest zła
_________________
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-10-26, 13:08   

Też dorzucę swoje 3 grosze, bo uwielbiam tego typu tematy ;]

Silent Hill mnie na chwilę obecną najmniej interesuje. Owszem miał na mnie ogromny wpływ i pomógł mi odkryć piękno, tam gdzie większość nie jest w stanie go dostrzec.
Nie mam jednak chęci na samo granie, a tym bardziej dyskutowanie o tej serii, dlatego nawet nie zaglądam do większości tematów tzw. właściwych.
Po co w takim razie wciąż tu zaglądam?
Z przyzwyczajenia. Odruchowo po włączeniu kompa klikam na skrót do SHP. Siedzę tu codziennie i wciąż zadaję sobie pytanie, po co, skoro od jakiegoś czasu mało co mnie tu interesuje.
Jest jeszcze co prawda kilka osób, których dokonania bardzo szanuję, na których posty wyczekuje z niecierpliwością, ale jest tego znacznie mniej.

Prawda jest taka, użytkownicy tego forum są strasznie leniwi. Nawet nie chodzi już o samą tematykę forum, ale praktycznie każdy temat, przy którym trzeba ruszyć odrobinę mózgownicą, okazuje się za wielkim wysiłkiem.
Pewnie z tego powodu opuściło nas ostatnio kilku wartościowych użytkowników (Carmash, bloo, PH...)
Co do tych wszystkich kłótni. Mało używam gg i nie mam teraz z nikim kontaktu poza forum, więc pewnie nie znam wielu pikantnych szczegółów, ale jak tak stoję i patrze z boku na to wszystko to niekonsekwencję w działaniu administracji widać jak na dłoni.
Albo trzymajcie userów krótko za mordę, albo postawcie na luźną, kumpelską atmosferę, a z tego co widzę próbujecie nieudolnie połączyć jedno z drugim i stad te nieporozumienia.

Nie będę pisał, że odchodzę, bo odejść do można od kobiety czy rodziny, a nie forum internetowego. Po prostu widzę coraz mniej powodów dla których warto tu zaglądać. A traktuję to forum głównie jako źródło ciekawych informacji na temat muzyki/filmów/gier. A tak się składa, że userzy, którzy najwięcej o tym dziedzinach pisali przestali się udzielać

Edit:
Widzę, że się nie wpasowałem w temat, bo zaczęliście się motywować. No cóż nie wierzę, że się uda stworzyć tu drugie forum Silent Hill Heaven, ale powodzenia w każdym razie :D
Widzę, żeście się zmobilizowali
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-10-26, 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-10-26, 13:09   

No to już jest bardziej konkretny pomysł od tej blokady pisania w tematach nie mających nic wspólnego z SH, jeśli się nie napisało przynajmniej 20 postów o SH.

Też jestem zdania, że jeśli nie zrobimy czegoś naprawdę konkretnie, to wyjdzie z tego to co zwykle - chwilowe ożywienie i tyle.

Może warto zrobić porządek nie tylko w tematach, ale i z poszczególnymi forami. Np. czy na jakichś innych forach o SH widział ktoś takie działy jak "Trick or Treat"? Nie dość, że powstające tam tematy nie mają żadnej wartości, to i tak wszystkie poumierały...
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 13:11   

PiK napisał/a:
ak tak stoję i patrze z boku na to wszystko to niekonsekwencję w działaniu administracji widać jak na dłoni.
Albo trzymajcie userów krótko za mordę, albo postawcie na luźną, kumpelską atmosferę, a z tego co widzę próbujecie nieudolnie połączyć jedno z drugim i stad te nieporozumienia.

Co w takim razie byś zaproponował, Pik? Widzisz propozycje się sypią więc i Twoja ma szansę się spełnić :D
Ja Ci się nie dziwie, że już Cię to w ogóle nie kręci. Swego czasu pisałeś sporo i po prostu "wyczerpałeś pomysły", ale to nie oznacza, że mamy nie zachęcać innych do pisania. Nie oszukujmy się, zostało zaledwie kilka "starych" userów, a większość to "nowi", którzy ani myślą zajrzeć do rozkmin. Nie twierdzę, że ja cały czas coś piszę o SH, ale przynajmniej się starałem i to nie raz. Nawet jeśli miałbym napisać coś głupiego, to wolę to zrobić (a nie siedzieć bezczynnie), a może się okazać, że coś jest do rzeczy. Także "nowi" nie bójcie się pisać :)
Devlock napisał/a:
"Trick or Treat"?

...wywalić w pizdu? Ktoś będzie płakał z tego powodu, a może straci sens życia i skoczy z okna?

Ponawiam pytanie: Kiedy zabieramy się do szukania nowych tematów i kto jest chętny. Czy jest możliwość zamknięcia forum na jakiś czas? Oczywiście gdy już będziemy wiedzieli jakie tematy wrzucać.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-26, 13:26, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-10-26, 13:26   

Bersek napisał/a:
Co w takim razie byś zaproponował, Pik? Widzisz propozycje się sypią więc i Twoja ma szansę się spełnić :D

Grać w otwarte karty i nie udawać, że się czegoś nie widzi. Tak jak pisałem nie znam szczegółów i nie wiem dlaczego banuje się jednego użytkownika z multikontem, a zostawia drugiego. Wiem, że to są pomniejsze pierdoły, ale jak widzę ciągnące się przez pół dnia rozmowy w Shoutboxie na ten temat.

Co do rewolucji na forum.
Jeśli chcecie, żeby forum to traktowało przede wszystkim o SH, to tak jak pisaliście trzeba podjąć radykalne działania. Wywalić T&T, Przetrzepać mocno IR, LAP i OSP.
Wywalić Shoutboxa.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-10-26, 20:39, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 13:30   

PiK napisał/a:
Co do rewolucji na forum.
Jeśli chcecie, żeby forum to traktowało przede wszystkim o SH, to tak jak pisaliście trzeba podjąć radykalne działania. Wywalić T&T, Przetrzepać mocno IR, LAP i OSP.
Wywalić Shoutboxa.

T&T probably poleci, OSP (jest jeszcze sprawa jednego tematu, nad którym trzeba się zastanowić) przetrzepane, LAP i IR się zajmę, ale to nie dzisiaj.
PiK napisał/a:
nie wiem dlaczego banuje się jednego użytkownika z multikontem, a zostawia drugiego.

Odpisz mi najpierw na PW, a tym zajmiemy się za chwilę ;>
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-10-26, 13:34   

Odpowiedź na to dlaczego banuje się jednego użytkownika za multikonto a zostawia drugiego jest jedna - na obecność R4Zi3La na forum mieliśmy więcej dowodów niż na obecność Jo-Jo.

A co do wyłączenia shoutboxa - dziś w rozmowie z Bersekiem też o tym wspomniałem. Ostatnimi czasy widzę, że shoutbox wnosi do forum więcej złego niż dobrego.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-26, 13:40   

Jeśli chodzi o SB to w sumie nie mam zdania. Z jednej strony trochę szkoda, ale z drugiej strony jak patrzę na te ciągłe flame...
Gdyby już do tego doszło to proszę się nie załamywać bo zawsze jest czat, na którym swego czasu siedziało sporo osób. Tam można się kłócić do woli xD
Jednak wątpię czy to wypali. Na pewno kolejne kłótnie nie wpłyną pozytywnie na decyzje o usunięciu SB.
(kali być głodny)
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-26, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-26, 13:42   

Bersek napisał/a:
Jeśli chodzi o SB to w sumie nie mam zdania

Moim zdaniem to dobra decyzja ,ale usuniecie SB ma być na góra 2-3 miesiące ,problem nie w SB ,ale to co z nim robimy.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-26, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-10-26, 15:04   

No to teraz ja powiem coś za co zostanę skrytykowany na maksa. Gadałem chyba o tym z Iron'em i Majkelem, ale głowy nie dam.
Moim zdaniem najlepszy pomysł to zrobienie jednego forum o SH w Polsce. Oficjalnego forum i oficjalnej strony. Zapewne teraz powiecie, że ludzie się nie zgrają i potworzą się dwie grupy na forum, SHP się będzie trzymało razem a TC też razem. I wiecie co? Nawet jakby tak było to będzie lepiej niż teraz. Bo tak naprawdę tworzymy świadomie, czy nieświadomie sobie konkurencję. A czy jak Suavek, Bishop, Juli, Iron Savior, Kośmin, Cez, Puty (itd.) zaczęli wchodzić raz na jedno raz na drugie forum, zaczęliśmy ich odrzucać? Żadne z for nie powiedziało user'owi z drugiego żeby wypie****ał. I nie zauważyłem jakiś uprzedzeń do nich. Mnie też przyjęto bardzo dobrze i nie spotkałem się ze zbytnią krytyką. Ba, nawet do dzisiaj jak napisze do kogoś na GG z tego forum to mi odpisze i sobie pogadamy.
Jeszcze plusy fuzji? Można by zrobić jeden wielki bum sajlenthillowy bo to forum naprawdę byłoby ogromne. I jestem tutaj za MZetem, że usunęłoby się z niego tematy typowo offtop'owe.
Ja kiedyś dałem pomysł, żeby offtop zostawić, ale offtop jakoś związany z SH. Typu książki: King, Koontz, Lovercraft; filmy: Drabina Jakubowa itd. Rozumiecie? Coś z gatunku horroru klimatem podobnego do SH.

Teraz tylko czekam na waszą reakcję i ciekaw jestem czy ktoś to w ogóle poprze. Nie wiem, ja dałem tylko pomysł, od was zależy co z nim zrobicie. ;)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 15:08   

No moja reakcje przewidziałeś...ja jestem na nie...konkurencję? konkurencja ma bardzo pozytywny wydźwiek...nie widze takeigo czegoś bo wiadomo ze shp jest inne tc inne...i to tak ajkby składać puzzle oba z tematem 'dżungla' ale jedno ma 500 elementów drugie 700...niby można z tego obrazek zrobić ale czy on bedzie ładny?
_________________
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-10-26, 15:10   

Raq napisał/a:
niby można z tego obrazek zrobić ale czy on bedzie ładny?


Różnica jest taka, że ludzie mogą swoje nastawienie zmienić a puzzle cały czas pozostaną takie same. To wszystko zależy od ludzi, od niczego innego.. A człowiek to Ty, ja. I sami musimy odpowiedzieć na pytanie czy byśmy to zaakceptowali? Ja tak.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 15:23   

ja nie wiem...nie powiem nikomu tak bedzie mi super i w ogóle skoro nie wiem...i szczerze wątpie. Nie móie ze nei ale dla mnie akurat pluralizm na scenie SH jest ajk najbardziej in+...popatrzmy na inne serwisy tematyczne, praktycznie każdy ma swojego 'rywala' i ejde napędza drugiego
_________________
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-10-26, 15:25   

No każdy ma swoją opinię. Z jednej strony to plus, z drugiej więcej plusów miało by połączenie dwóch for. Poczekajmy na opinie innych, może ktoś jeszcze zabierze głos w tej sprawie. ;)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-10-26, 15:26   

Mi osobiście pomysł SbobekHa bardzo sie podoba. Forum byłoby większe przy czym: więcej userów którzy jeszcze nie zdążyli wymienić ze sobą poglądów na temat SH -> więcej postów w tych teamtach. Dałoby to duże odświerzenie, dałoby możliwość nawiązania nowych znajomości i poprawiłoby sytuacje SHowych tematów. Ale niestety wątpie w szanse wdrożenia tego w życie. Przede wszystkim byłoby zbyt wielu przeciwników takiego rozwiązania a po drugie podejrzewam że techicznie nie byłaby to taka prosta sprawa... ale co by nie było jestem na tak.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-26, 15:36   

SbobekH napisał/a:
Z jednej strony to plus, z drugiej więcej plusów miało by połączenie dwóch for.
widzisz, to tez opinia ;)
Widzisz mi sie znów wydaje mukunio, że nie było by az takego wymieniania się poglądami o SH (chyba ze kilkudniowe) a zaczęły by sie dyskusje przez które ten topic mamy na 4um :) ...każdy chce poznać innych, a nie pozna ich piszac oSH ale o zainteresowaniach itp...więc znów wpadamy w tematy offtopowe...a od tego chcecie uciec prawda?
_________________
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-10-26, 15:39   

Raq napisał/a:
a od tego chcecie uciec prawda?


Znaczy, mi osobiście nie na tym zależy najbardziej. Mi chodzi o powiew świeżości dla forum. Nowi ludzie, nowe dyskusje, nowe tematy(trudno że niekoniecznie na temat SH, byleby były z sensem i ciekawe). Oczywiście można to uzyskać i bez fuzji, ale jest ona na to najszybszym i chyba najwydajniejszym sposobem.
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-26, 15:39   

Ja pamiętam to był luty 2007 roku ,nie było nadziej,ale dwójka userów sprawiła ,że jak to powiedział Robak poczuł przez chwile jak za dobrych czasów.

Moim zdaniem musimy się przygotować gdy wyjdzie SH5 na PC ,to będzie prawdziwa bomba (i nie pier### ,że będzie tak samo jak z Orgins) ,z resztą już pojawił się user z tą grą na PS3 jakby już oczekiwał od nas multum tematów gdzie mógłby się wypowiedzieć.

Po za tym co ja tu widzę ,że multum userów do nasz dołączyło i pokonaliśmy niemożliwe to znaczy zrobiliśmy forum od zera ,nawet ja nie byłem takim optymistą i dla mnie ta wiadomość równała się z THE END ,ale teraz znowu parę dobrych userów odchodzi i znowu pojawia się blizna i jęk który szuka przyczyny.

Pomysł co dwa tygodnie(miesiąc) ankieta i jej rezultat na stronie QDC.
Jakie ankiety:
-Jaką postać chciałbyś zobaczyć znowu.
-Jak dowiedziałeś się o SH.
-Zaraz wychodzi SH5 co zrobisz.
-Jak myślisz dlaczego SH2/SH1 jest uznawany za najlepszy
-Najbardziej wkurzająca rzecz w SH4.
-Co myślisz o Jamesie.
-Co myślisz o nowym bohaterze SH5.
-Pewnego dnia widzisz mgłe nad swoim miastem co myślisz
-Jaki dział najbardziej ci się podoba.
-SH5 czy już go skończyłeś.
-Gdybyś pojawił się w Sh kogo byś najbardziej przypominał.
-Jakie easter egg-i chciałbyś zobaczyć w SH5

Z umiarem można wymyśleć dość ciekawe ankiety.
Cytat:
No każdy ma swoją opinię.

Ja jestem na nie.Kiedyś byłem na tak ,ale wtedy bałem się ,że powtórzy się syf a la NG.

W teorii mogę wygrzebać Sieniala i Pachu przez YT ,ale boje się ,że oni wejdą wyjdą.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-10-26, 15:56   

Jeszcze się tutaj nie wypowiedziałem.Hmm..nie wiem czy jako użytkownik z krótkim stażem mogę.
Dobrze że PH napisał,trzeba to forum ożywić.
W pełni się zgadzam z wami że na kilka dni zamknie się forum i zrobi się porządek z topicami.
Jeśli chodzi o aktywność w topicach o Silent Hill to ja będę na pewno w nich pisać. :)

Co do działu SH5 to przestałem w nim pisać bo się zrobił w nim flame.
Gdyby można było na spokojnie porozmawiać o nim(nawet jeśli ktoś jest przeciwnikiem SH5 to niech napisze argumenty bez docinek)to mogę zacząć w nim pisać bo na SH5 mam hype`a.

Jeśli chodzi o połączenie for to nie mam zdania.
Z jednej strony to dobrze a z drugiej nie,sam nie wiem.
_________________

 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-26, 16:03   

-Jaką postać chciałbyś zobaczyć znowu.
Jamesa
-Jak dowiedziałeś się o SH.
Od kumpla
-Zaraz wychodzi SH5 co zrobisz.
Nic
-Jak myślisz dlaczego SH2/SH1 jest uznawany za najlepszy.
Fabuła
-Najbardziej wkurzająca rzecz w SH4.
2 razy to samo
-Co myślisz o Jamesie.
Spoko
-Co myślisz o nowym bohaterze SH5.
Pajac
-Pewnego dnia widzisz mgłe nad swoim miastem co myślisz.
Hmm, mgła.
-Jaki dział najbardziej ci się podoba.
Indian runner. Szkoda że pusty
-SH5 czy już go skończyłeś.
Nie
-Gdybyś pojawił się w Sh kogo byś najbardziej przypominał.
Manekina
-Jakie easter egg-i chciałbyś zobaczyć w SH5.
PH walącego manekiny po krzakach

No faktycznie Cez toż to będzie istna rewolucja.

Jestem jak najbardziej za połączeniem for.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-26, 16:06   

Bobek jesteś większą szychą na TC, zapytaj ich jak oni na to patrzą, co sądzą o scaleniu i co im nie pasuje(jeśli, jest coś takiego)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group