Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak byłem mały to...
Autor Wiadomość
kul 
Cockroach
a retarded monkey



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 21
Wysłany: 2008-02-03, 17:41   

Bersek napisał/a:
A ja prawie zabiłem brata podczas zabawy.

O Jezu frasobliwy... Pójdziesz za to tam, gdzie odchodzą źli Murzyni.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-03, 18:44   

kul napisał/a:
Bersek napisał/a:
A ja prawie zabiłem brata podczas zabawy.

O Jezu frasobliwy... Pójdziesz za to tam, gdzie odchodzą źli Murzyni.


Do pracy?
 
 
 
Iskariota 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 47
Wysłany: 2008-02-03, 18:45   

Jak byłem mały to:


-Ubierałem się w sukienke (nie chce o tym gadać ok ? :roll: )

-Zjadłem 50 cm uszczelki

-Zbierałem z ziemi włosy i jadłem

-Wsadziłem palec do zastrugiwaczki i kręciłem

-Jadłem tylko w łazience siedząc na uruchomionej pralce.
Ostatnio zmieniony przez Iskariota 2008-02-03, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-02-03, 19:27   

Pewnego dnia razem z kolegami ścigaliśmy się na rowerach po takim stromym wyasfaltowanym zjeździe, po jeździe z górki droga nagle zakręcała i dalej był mur. Jako że dosiadałem wtedy 30 letniego Flaminga, który miał spowalniacze zamiast hamulców i musiałem hamować przed metą. Wymiśliłem, że nie będę hamował i mur mnie zatrzyma. Ciąg dalszy sobie wyobraźcie.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-04, 20:09   

Iskariota napisał/a:
Jak byłem mały to:


-Ubierałem się w sukienke (nie chce o tym gadać ok ? :roll: )

-Zjadłem 50 cm uszczelki

-Zbierałem z ziemi włosy i jadłem

-Wsadziłem palec do zastrugiwaczki i kręciłem

-Jadłem tylko w łazience siedząc na uruchomionej pralce.
You WIN!.....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-04, 23:07   

GordonCommodore napisał/a:
Pewnego dnia razem z kolegami ścigaliśmy się na rowerach po takim stromym wyasfaltowanym zjeździe, po jeździe z górki droga nagle zakręcała i dalej był mur. Jako że dosiadałem wtedy 30 letniego Flaminga, który miał spowalniacze zamiast hamulców i musiałem hamować przed metą. Wymiśliłem, że nie będę hamował i mur mnie zatrzyma. Ciąg dalszy sobie wyobraźcie.



O- podobna przygoda.
Wygrałem jakiś wyścig rowerowy na osiedlu i tak się rozpędziłem, że nie zdołałem zahamować przed dość solidną siatką- walnąłem i zrobiłem kozła w powietrzu.

Innym razem tak zjeżdżałem na sankach, że zrobiłem śnieżny crash jak w burnoucie.
A miałem wtedy z 8 lat może.
Z tego ostatniego mam szramę na górnej wardze do końca swych dni :]
Ostatnio zmieniony przez _Music 2008-02-04, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-04, 23:40   

Huh, jak już mowa o siatce... chciałam kiedyś "za czasów młodości ;) " przez taką przejsc, ale miałam spódniczkę i koledzy wymyślili, że mnie przerzucą na drugą stronę, po której stał inny kolega i koleżanka. Wylądowałam na siatce, zamiast poza nią.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-02-05, 11:01   

...
 
 
 
Iskariota 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 47
Wysłany: 2008-02-05, 12:43   

R4Zi3L napisał/a:
You WIN!.....


Dodam że miałem też inne głupie pomysły typu, sikanie ojcu do butów, do torby dziadka i na jego łóżko, większe potrzeby załatwiałem owinięty w firanke albo zasłone (tylko wtedy mogłem sie skupić). Miałem jeszcze pare idiotycznych zachowań ale to już tak masaktyczne ze na forum sie nie nadaje ;)
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-06, 12:49   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-06, 13:25   

lubilem wchodzic w poszewke koludry i tam sie bawic... plakalem gdy ojciec wywalil mi "rozbieranego" Tetrisa (czy Arkanoida) bo to byla jedyna gra w tamtym momencie na kompie... miałem kota którego lubilem maltretowac i przez to caly dzien chowal sie do wersalki... (potem go wywiezli przez to na wies, gdzie zginal od widel)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-02-12, 15:11   

Jak to wszystko przeczytałem to mi się humor poprawił :grin:

No więc:
- dusiłem kurczaki, jeżeli gdzieś były w pobliżu
- uwielbiałem straszyć gęsi (potem one bawiły się ze mną w ganianego)
- bałem się oczywiście Buki i tych świecących prezerwatyw z Muminków.
- uparłem się, mając 3 lata, że mogę sam schodzić ze schodów. Musieli mi zszywać to coś miedzy zębami i wargą :\
- wchodząc na drzewo nie miałem problemu, dopiero schodząc, tak się bałem, że zawsze zamykałem oczy. :eek:
Ostatnio zmieniony przez Kilroy 2008-02-15, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rodzynka:) 
Cockroach



Dołączyła: 19 Lut 2008
Posty: 36
Wysłany: 2008-02-24, 01:42   

Heh, ja pamiętam, że długo nie mogłam zasnąć. Bałam się, że będe umierać i że będe wtedy całkiem sama. Bałam się też przykładać głowy do poduszki, bo wtedy słyszałam, jak bije mi serce i bałam się, że usłysze, jak przestaje... Ale za to nie bałam się ciemności, ani tego czegoś pod szafą, zbierałam pająki i inne takie, straszyłam starszego brata ślimakami i żabami. No i zawsze mu groziłam, że wsadze mu pająka za koszule :P
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-02-24, 07:09   

A ja w zasadzie niewiele w dzieciństwie robiłem:

-dosyć szybko dostałem grę telewizyjną, następnie Amigę, N64, PS i w koncu komputer także byłem skupiony raczej na grach niż wariowaniu.
- nauczyłem króliczka warczeć (dodam, ze pił TYLKO mleko)
- asymilowałem się z przyrodą wcinając badyle w lesie
- lubiłem chować sie za drzwiami ... potem trochę śmierdziało :D
- lubiłem babrać wszystko w koło Bobofrutem
_________________
Pay or Flee!
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-26, 13:30   

Cytat:
- lubiłem chować sie za drzwiami ... potem trochę śmierdziało :D
Ja za fotelami...
Nie pamiętam tego ale rodzice jak mieli pierwszego psa to powiedziali mi ze skrecilem mu kark gdy sie z nim bawilem... potem byl kot ktory chowal sie przezemnie do tapczanu... potem żółw wodny który gdzies wylazl ze stoczka i tyle go widziano... a w miedzy czasie jamnik terenowy jakies 7 lat temu... jeszcze żyje...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-26, 15:50   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-03-02, 11:00   

bylem kiedys w pewnym miejscu i zachcialo mi sie delikatnie mowiac kupy. a los to jednak zlosiwy jest jak zwykle i dane mi bylo zobaczyc, za sa tylko pisuary - co wtedy za moich czasow bylo nowoscia - zadnych jedbakch toalet z prawdziwa muszla i woda i te pe. juz juz mialem zrobit TO do pisuaru ale cos mnie postrzymalo.

teraz bedac w obcym kraju na wygnaniu wlasnowolnym, chec zemszczenia sie na losie i pokazania 'hu is de bijacz nał' jest coraz bardziej kuszaca ... kto wie, czy nie dokoncze tego, co jako maly dzieciak ni zrobilem
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 12:53   

Hardkor:
W gimnazjum ubrałem przez pomyłkę spodnie młodszej siostry - zauważyłem to, gdy jak usiadłem w ławce odsłaniały mi kostki, dodatkowo, jakoś tak opinały się na tyłku. Nie wiem czy ktoś zauważył ^^" . Jak byłem jeszcze młodszy to założyłem spodnie tyłem do przodu - stojąc w kolejce w sklepie szukając pieniędzy (i kieszeni) spostrzegłem, że ani jednego i drugiego nie ma.

Jak byłem jeszcze młodszy to bardzo szybko miałem ogólnie pojęcie jak pani z panem... No, "ogólne" to dobre słowo, ponieważ zawsze myślałem, że mężczyzna musi w końcowej fazie... nasikać :? .
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-17, 12:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2008-04-19, 23:14   

Mike-L napisał/a:
Jedni kolesie ukrzyżowali kota.

Coooooo? Jak to? Tak po prostu wzięli gwoździe i przybili go do... no, czegoś?

A jak ja byłem mały to:
- Biegnąc sobie w wieku 5 lat asfaltową drogą potknąłem się i wyrżnąłem szczeką o ziemię.
- Gadałem do siebie (dalej to robię)
- Rozdupcyłem swojego Pegasusa następując na niego całym swoim ciężarem (zawiesił się ^^)
- Udawałem Scorpiona z Mortal Kombat wypuszczając z ręki na tatę węża ogrodowego.
- W zimie bawiłem się w ten sposób, że lepiłem różne postaci ze śniegu i wyobrażałem sobie ze to jakiś film a la Conan (odrąbywanie głów, przebijanie, przecinanie na pół, nawet sok porzeczkowy jako juchę miałem, ale na to żeby zaimprowizować flaki, nie znalazłem sposobu)
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
Rosemary 
Cockroach
Miss Pyramidhead



Wiek: 33
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Z Twoich Najgorszych Snów
Wysłany: 2008-04-19, 23:41   

:hihi:
Świetny temat w ogóle :)
Ja jak byłam mała (chyba poniżej 5 lat xD) lubiłam oglądac reklamy. A wtedy w TV leciała taka piękna reklama maszynki do golenia gdzie taki ładny pan śpiewał o tym że, kiedy był małym chłopcem to bardzo chciał się golić a teraz ma nowa maszynkę i golenie idzie mu gładko...
A mieszkał wtedy z nami jeszcze mój starszy brat. I on miał tę cudowną maszynkę Taką Jak Na Reklamie. No i pewnego pięknego dnia jak byłam w łazience stwierdziłam, ze w prawdzie nie jestem małym chłopcem, ale może mogłabym tez spróbować ogolić sobie brodę...(xD)
Efekt był taki że masakrycznie rozcięłam sobie podbródek xD
:hihi:
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-19, 23:49   

Cytat:
Ja jak byłam mała (chyba poniżej 5 lat xD ) lubiłam oglądac reklamy.

O właśnie... ja umiałem na pamięć całą ofertę TV Marketu z Polsatu. Nie przeszkadzało mi to w oglądaniu tych reklam po raz kolejny(zwłaszcza w wakacje).
 
 
Rosemary 
Cockroach
Miss Pyramidhead



Wiek: 33
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Z Twoich Najgorszych Snów
Wysłany: 2008-04-20, 00:05   

Pff... TV Market z Polsatu...
Wolałam Telezakupy Mango xD Pamiętam że tam mieli takie fajne świecące w ciemności klocki i zawsze je chciałam mieć a mama nie chciała mi kupić :cry:
TV Market mnie wkurzał xP
Ale lubiłam wszelkiej maści teleturnieje - pamiętacie Idź Na Całość? XD
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 00:15   

Rosemary napisał/a:
Pff... TV Market z Polsatu...
Wolałam Telezakupy Mango

Ja TVN mam dopiero od kilku lat( a i tak śnieży).
Cytat:
Ale lubiłam wszelkiej maści teleturnieje - pamiętacie Idź Na Całość? XD

Przestałem oglądać jak Chajzer już nie prowadził ;]. Jak byłem mały to wolałem oglądac VaBank(pewnie źle napisałem) - i jak Kazimierz Kaczor mówił w końcówce: "Do zobaczenia" i tak charakterystycznie machał ręką.
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-04-20, 00:17   

A któż mógłby zapomnieć sceny takie jak wybór bramki czy motyw muzyczny po znalezieniu zonka? : P Kiedyś, jak się było małym, to dopiero były teleturnieje. Ale wraz z kolejnymi latkami na karku jakoś traciły na jakości ; )

Co do oglądania reklam - też lubiłem, denerwowało mnie że takie nudne filmy przerywają takie fajne reklamy : P

A co do mojego dzieciństwa:
- gdzieś do 11-12 roku życia uważałem seks za coś zbereźnego i zboczonego
- w wieku 9-10 odlewałem się przez balkon na podwórko sąsiadów, dopóki ojciec nie zobaczył z dołu co porabiam. Dosyć brutalnie mi wyperswadował, że to co czynię jest nieprawe ; P
- w wieku 5 lat marzyłem o ujeżdżaniu wielorybów by zaimponować dziewczynom
- sam wyrywałem sobie mleczne zęby, cholernie bałem się dentysty
- wyrwałem przypadkowo znajomu jednemu ząb - miałem dać mu w pysk, ale zamiast tego wsadziłem palucha, wyjmując wyrwałem przy okazji zęba

No i oddzielny akapit na dramatyczną historię...

Pewnego razu jak zwykle napieprzałem się z kimś. Rzuciłem go na schody, ten w zamian wkręcił mnie wraz z kumplami, że ma złamany kręgosłup, choć mógł poruszać się spokojnie. Cholernie się tym stresowałem, a dodatkowo zestresował mnie szkolny ksiądz. By mnie jeszcze bardziej wkręcić, straszono mnie poprawczakiem. Gdzieś przed ostatnią lekcją idę, patrzę, przede mną ksiądz który mnie opieprzył. Nie wytrzymałem i zwyczajnie obrzygałem... przepraszam, zwymiotowałem na wszystko co było przede mną. Poza oczywistością, że klecha przyjął najwięcej, kolega przechodzący z boku miał ubrudzony rękaw. No, ale wraz z zawartością żołądka, stres też jakoś uleciał... : )
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-20, 11:32   

Rosemary napisał/a:
Pff... TV Market z Polsatu...
Wolałam Telezakupy Mango xD Pamiętam że tam mieli takie fajne świecące w ciemności klocki i zawsze je chciałam mieć a mama nie chciała mi kupić

Wędka która mieści się wszędzie ,mop który ma dożywotnią gwarancie i wchłania wszystko ,wosk który sprawia ,że nawet laser nie zniszczy ci samochodu.. xD
To tak ja oglądałem telezakupy na Polonii 1 by potem po 5 godzina obejrzeć Yatamana,Daimosa,Zorro,Gigi....I wiele innych. xD
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group