Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-09-02, 16:43
Zmiany w kadrze
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-05-28, 09:23   Zmiany w kadrze

Ladies and Gentlemen, chciałem oficjalnie poinformować, że podjąłem decyzję o dodaniu do teamu moderatorskiego dwóch nowych użytkowników. Pewnie wielu z Was w tym momencie powie "ale po co nowi modzi? przecież jest 3 + admin...". Zapewniam, że dodatkowa pomoc na pewno się przyda, zwłaszcza w nadchodzącym okresie wakacji (wiadomo o co chodzi). A poza tym z mojego punktu widzenia, to wygląda nieco inaczej, bo pomimo tego, że jest nas 4, to moderatorzy nie zawsze mają czas siedzieć i sprawdzić wszystkie posty, jakie się pojawiają na forum.

Jeśli chodzi o nowych modów, to tym razem postanowiłem postawić na osoby młodsze, bo takie mają znacznie więcej wolnego czasu i czytają niemalże wszystkie posty. Co tu dużo mówić, nowymi moderatorami zostają SbobekH oraz Bersek. Na moją decyzję miał wpływ staż na forum, jego znajomość, doświadczenie jako mod/admin, stosowanie się do regulaminu, liczba godzin/wizyt na forum itd. Kończąc wypowiedź dodam jeszcze, że wierzę, iż nowi modzi świetnie sobie poradzą, przez co forum będzie funkcjonowało jeszcze lepiej niż dotychczas. Bersek, SbobekH - may the force be with you. ;)
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-05-29, 09:17   

Wielkie dzięki Mzet :grin2: Postaram się nie zawieść oczekiwań userów i będę sprawdzał się w roli moda jak najlepiej tylko potrafię.
Devlock napisał/a:
Zapewniam, że dodatkowa pomoc na pewno się przyda, zwłaszcza w nadchodzącym okresie wakacji (wiadomo o co chodzi)

Wiadomo, raczej nie będę się nudził ;]
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-05-29, 18:11   

No ja wiadomo miałęm ine typy ale nie powiem że ersek w nich się nei pojawia ;)
W kazdym razie, mam nadzieję że bedzie ok,
Devlock napisał/a:
Zapewniam, że dodatkowa pomoc na pewno się przyda, zwłaszcza w nadchodzącym okresie wakacji (wiadomo o co chodzi).
i sesji :D
_________________
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-05-30, 12:16   

Gratuluję nowym moderatorom. Niech przykładają się jak najlepiej do swoich obowiązków ;]
Korzystając z okazji, sam chciałem zrezygnować ze stanowiska. Już od jakiegoś czasu z braku czasu (a nawet chęci) nie czytam wszystkich postów i zaglądam właściwie tylko do LAP i OSP. Zresztą nie wiem czy będę mógł wchodzić na forum tak często jak dotychczas. Wychodzę z założenia, że jak się nie może robić czegoś dobrze, to lepiej nie robić tego wcale.
Ja w tym momencie na moda się nie nadaję, dlatego usuwam się w cień zanim pojawią się głosy krytyki, że nic nie robię ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-09-17, 14:09   

Dniem dzisiejszym SbobekH zrzekł się uprawnień moderatora na forum. Dziękuję za współpracę - niezbyt długą, ale jednak. ;)
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-17, 22:33   

Ja także dziękuję za współpracę Bobkowi. Rally Ho :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Carmash 2008-09-17, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-09-18, 18:10   

Jak już dwie osoby mi podziękowały to nie wypada mi nie odpisać. ;)
Ja też dziękuję - miło się z Wami przez ten krótki czas ''pracowało'' ;p
Może jeszcze kiedyś będzie ku temu okazja ;)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-09-18, 18:52   

No i ja podziękuje, dobra z ciebie dziecina :D
_________________
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-10-04, 18:02   

Nie wiedziałem gdzie mam to zrobić, więc napiszę to tutaj. Z dniem dzisiejszym zrzekam się funkcji moderatora, oddalając się jednocześnie od forum na dłuższy okres. Moja decyzja spowodowana jest wieloma czynnikami, jednak nie chcę wchodzić tutaj w większe szczegóły. Przez ostatni rok (w sumie, to przez ostatnie 5 lat) było mi tutaj prawdziwie dobrze i chciałbym podziękować całej kadrze oraz userom za współpracę, mając w pamięci wiele zabawnych chwil, których mogłem być tutaj świadkiem. Cóż dodać więcej, co by w absurd nie popadać? Do następnego posta w przyszłym roku :) Bywajcie!
_________________

 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-10-04, 18:04   

buc buc buc buc ! :P ...żartuje pozostaje mi powiedzieć , wielkie dizeki za ten czas brat! I czekam na comeback :) oby wszystko toczyło się jak tego chcesz :*
_________________
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-10-04, 21:36   

No cóż, pozostaje mi podziękować za współpracę i czas poświęcony na pilnowanie porządku na forum.

See ya soon. ;)
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-11-01, 21:10   

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, do ekipy dołączył Zaratul. Pomimo kilku "wpadek" myślę, że jak najbardziej zasłużył na funkcję moderatora i liczę na to, że będzie solidnie wykonywał swe obowiązki. ;)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-01, 21:17   

Chce podziękować Devlockowi że dał mi doda a także Bersekowi który się za mną wstawił. :)
Te nowe topici w działach SH2 i SH3 to nie koniec,chcę zrobić coś więcej,coś nowego żeby forum odżyło i było więcej aktywnych użytkowników. :)
_________________

 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-11-12, 19:06   

Pozostaje mi pogratulować objętej przez Zaratula funkcji. Swoją drogą pytanie osobiste w kierunku mojego przedmówcy: Kiedy warniak dla mnie? :D
_________________

 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-12, 20:38   

to i ja na wynos , bo Dzieci głodne trza co do dom przynieśc :D gratz Zarek
_________________
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-12, 21:30   

Carmash napisał/a:
Pozostaje mi pogratulować objętej przez Zaratula funkcji. Swoją drogą pytanie osobiste w kierunku mojego przedmówcy: Kiedy warniak dla mnie? :D


No proszę cię. :) Ja tam zawsze traktuje wszystkich równo,nie patrze na liczbe postów czy date rejestracji a na to jak dany użytkownik się zachowuje na forum.
Bana? Tobie? Nieee. :D

Raq napisał/a:
to i ja na wynos , bo Dzieci głodne trza co do dom przynieśc :D gratz Zarek


No dzięki,autograf ci wyślę pocztą. :lol:
_________________

 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-07-31, 13:18   

Dziękuję Devlock'owi za cichą nominację na moderatora działu o projekcie :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2009-08-08, 00:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2010-02-12, 06:51   

Chciałbym podziękować Devlockowi za nominację :) . Jako nowy członek załogi dołożę starań o porządek i wykorzystam moje przebiegłe umiejętności na korzyść forum :lol: . Razem jako społeczność pokierujemy forum ku swej chwale. :->
_________________
:



 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2010-02-12, 07:50   

O, Żelazko :D Tam w rogu leży łopata i banhammer, zresztą połapiesz się co i jak.
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-12, 09:55   

Cytat:
Chciałbym podziękować Devlockowi za nominację :) . Jako nowy członek załogi dołożę starań o porządek i wykorzystam moje przebiegłe umiejętności na korzyść forum :lol: . Razem jako społeczność pokierujemy forum ku swej chwale. :->


Nie zawiedź tatusia! Najszczersze gratulacje i powodzenia :)

[ Komentarz dodany przez: Żelazko: 2010-02-12, 15:08 ]
Dzięki Car :)
_________________

 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-02-12, 16:46   

Gratz Ironman
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-02-12, 16:58   

O paczcie. Witamy po drugiej stronie płotu, Żelazko. xD Mam tylko nadzieję, że Twoje doświadczenie jako tajny agent wywiadu nie odbije się negatywnie na nas, kadrze administracynej. :-]

[ Komentarz dodany przez: Żelazko: 2010-02-12, 17:19 ]
Dzięki Raq i MikeL :) .

StuntmanMikeL napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że Twoje doświadczenie jako tajny agent wywiadu nie odbije się negatywnie na nas, kadrze administracynej.


Spoko, nie umieszczam nikogo na czarnej liście :D . Swoje przebiegłe umiejętności wykorzystam na korzyść forum, tzn. niech przyszli posiadacze multikont uważają, bo lubię sprawdzać każdy zakamarek na tym forum. ;)

Mike: Dobra, panie, ale do moich postów nie musisz się tak rozwięźle dopisywać.
Bo zaraz warna wystawię.
xD
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-02-13, 09:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-02-13, 04:09   

Łooo!Żelazko modem.Nie no,full congrats ode mnie. :) Zaskoczyło mnie to trochę.Nie żebym miał coś przeciwko o nie.W pełni się z tym zgadzam. :)
_________________

 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-02-13, 15:44   

Szczerze mówiąc, mnie nieźle zaskoczył fakt, że Żelazko został modem. Oczywiście zaskoczyłem się pozytywnie, mimo wszystko i tak się tego nie spodziewałem. No to gratulacje i ode mnie :P
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-02-27, 13:32   

Jeśli się nikt nie zorientował, Żelazko został nominowany w ramach zamachu na mą skromną, wspaniałomyślną, dobroduszną i... wspaniałą osobę. Zobaczycie, Żelazko będzie po cichu zbierał kompromitujące informacje dotyczące forumowego board of administration, by później przeprowadzić rewolucję i przejąć władzę... Cieszcie się póki możecie, bo później będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów!!! Aaaaaaaaaaa!!!
xD

Zresztą, jak mawia Żelazko, wróbel tkwi na dachu... :D
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group