Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Homecoming a Steam
Autor Wiadomość
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-22, 00:31   Homecoming a Steam

Devlock: Z głównego tematu wydzieliłem posty o Steamie - teraz nie będzie trzeba się przekopywać przez tony postów z informacjami o Homecoming, żeby się o tym czegoś dowiedzieć.

http://www.gram.pl/news_8...na_Steamie.html

Napisałem o tym w Shoucie ale nie wszyscy czytali więc wklejam.
SH5 będzie w sprzedaży poprzez Steama,jestem z tego powodu zadowolony ponieważ sprzedaż i download gier przez sieć staje się normą. :)
No i wersja PC ukaże się równocześnie z konsolowymi wersjami gry. :)
_________________

 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-23, 20:42   

http://www.gram.pl/news_8...pudelkowej.html

Potwierdzone zostało że SH5 nie będzie mieć wersji pudełkowej na PC.
Mi to rybka,i tak zamierzałem kupić grę przez Steama. :)
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-08-23, 20:45   

Zaratul napisał/a:
Potwierdzone zostało że SH5 nie będzie mieć wersji pudełkowej na PC.

No to kur pięknie. I co ja sobie nagram na płycie z kiosku i włożę do kolekcji? Mam nadzieje, że to jakiś ponury żart....Bez komentarza.
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-08-24, 11:22   

Zaratul napisał/a:
upić grę przez Steama. :)

Kur... nawet bez jakieś edycji kolekcjonerskiej.
Nie mówiąc ,że teraz będę przez trochę czasu czytał jak to się cholerstwo pobiera i jak mam dokonać płatności.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-08-24, 12:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-24, 15:40   

Cez napisał/a:
Nie mówiąc ,że teraz będę przez trochę czasu czytał jak to się cholerstwo pobiera i jak mam dokonać płatności.


OMG.....

Tak będziesz musiał przeczytać 400 stronicowy poradnik o Steamie~

http://www.steampowered.com/v/index.php
Ściągasz Steam z tej stronki,instalujesz go,zakładasz konto i tyle.
A jak chcesz coś kupić to wybierasz czy chcesz kupić przy pomocy samej karty kredytowej(jest wiele rodzai) czy przez paypala.
Jeśli samą kartą to wpisujesz dane swoje i karty.jeśli paypal to odsyła cię na jego stronę i po prostu się logujesz i robisz kontynuuj. :)
I SH5 już jest zakupione. :)

Sorry za offtop.
_________________

 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-08-24, 16:16   

Zaratul napisał/a:
OMG.....

A co śmieszne ,być może ,ja po prostu nie lubię fatygi ,a jak z resztą się domyślałem trzeba se te kartę kredytową wyczarować dla jednej transakcji.
Zaraz OMG nie masz kart.
Na jakim ziemi żyjesz.
Takie kompletny człowiek nie zrozumie moich narzekań.
I tak się zaraz okaże ,że czegoś mi nie powiedziałeś ,a ja wyjdę na idiotę.

Nie mówiąc ,że Polsce są jeszcze ludzie którzy nie mają internetu.
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie rewolucje.
Cytat:
I SH5 już jest zakupione.

Zbyt długi proces ja już się domyślam jaką wersje zbadam w pierwszej kolejności.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-24, 16:29   

Cez napisał/a:
trzeba se te kartę kredytową wyczarować dla jednej transakcji.


Ja kartę kredytową dostałem specjalnie po to żeby Orange Boxa kupić przez Steama.
Ale przecież karta kredytowa przyda ci się później,nie tylko do kupienia gier przez Steam.

Cez napisał/a:
Takie kompletny człowiek nie zrozumie moich narzekań.


Nie napisałem nic co by cię obraziło i nie wywyższam się w stosunku do ciebie.

Cez napisał/a:
Nie mówiąc ,że Polsce są jeszcze ludzie którzy nie mają internetu.
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie rewolucje.


Internet jest już w Polsce popularny,nie widzę powodu żeby ludzie nie kupowali gier przez Steama w Polsce.

Cez napisał/a:
Zbyt długi proces ja już się domyślam jaką wersje zbadam w pierwszej kolejności.


Jeśli 5 minut uważasz za zbyt długi proces to ja nie wiem już jaki jest krótki dla ciebie.
_________________

 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-08-24, 16:58   

Zaratul napisał/a:
Ja kartę kredytową dostałem specjalnie po to żeby Orange Boxa kupić przez Steama.

Ciekawe,dostałeś ,ale jak w prezencie dla tej transakcji czy jak ja mam to zrozumieć.
Raczej to na pewno nie to o czym myślę.
Zaratul napisał/a:
Nie napisałem nic co by cię obraziło i nie wywyższam się w stosunku do ciebie.

Luzik ,muszę więcej emot wstawiać by był bardziej oczywisty :grin:
,chodzi po prostu ,że ludzie tacy jak są przyzwyczajeni to ustalonych schematów. :? ,w oczach innych wyglądamy jak dzieci które się irytują gdy coś się zmienia.A ja sam się zirytowałem sobą. :lol:
Zaratul napisał/a:
Jeśli 5 minut uważasz
Mówiłem o wszystkich czynnościach które trzeba wykonać ,a ja musze zacząć od A.

Moim zdaniem ten zabieg ,to całkowite pudło ,a przynajmniej to jest zły moment .No koniec z kolekcjonowaniem okładek-pudełek dla Bersek-a teraz dostanie kilku gigowy materiał który nie ma żadnej wartości kolekcjonerskiej.Zapewne dla wszystkich firm które w tym siedzą to dobry pomysł na biznes .Jak już zakupisz SH5 to zaraz zakupisz cały pakiet Orange Box.

Po za tym pragnę podkreślić ,że wciąż rozmawiam o SH5 ,a ja zadanie pytania który być może ktoś chciałby znać odpowiedź ,ale boi się zapytać.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-08-24, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-24, 17:11   

Cez napisał/a:
Ciekawe,dostałeś ,ale jak w prezencie dla tej transakcji czy jak ja mam to zrozumieć.
Raczej to na pewno nie to o czym myślę.


OK,przyznaje się.Fail z mojej strony,źle to napisałem.
Chodziło mi o to że zadzwoniłem do Inteligo i po tygodniu przysłali mi kartę. :)

Cez napisał/a:
Mówiłem o wszystkich czynnościach które trzeba wykonać ,a ja musze zacząć od A.


Zacznij teraz to jak będzie premiera po od razu kupisz SH5,nie widzę problemu. :)
Cez napisał/a:
Po za tym pragnę podkreślić ,że wciąż rozmawiam o SH5 ,a ja zadanie pytania który być może ktoś chciałby znać odpowiedź ,ale boi się zapytać.


Nie bardzo rozumiem.WYtłumacz o co ci chodzi. :)
_________________

 
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-08-28, 12:50   

Mam takie pytanie, to w końcu SH V ma wyjść na PC, czy nie? Bo raz potwierdzają ten fakt, a kiedy indziej wręcz przeciwnie. A dla mnie to pytanie na poziomie "być albo nie być". :\
_________________
"Mother..."
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-08-28, 13:04   

http://www.psxzone.opalne...r=asc&start=475

9 post od gory...

a tak btw - od 2 dni proboje dojsc, czemu zdjecie Akiry z koncertu "Play!" jest #5 najwiekszym failem w temacie SH5, ale jakos nic nie moge wymyslic, ktos mnie oswieci?;d
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-08-28, 13:10   

Hmm.. nie znam się prawdę mówiąc na tym. Co to znaczy, że wyjdzie na PC, ale nie w wersji pudełkowej? To jest dla mnie nielogiczne. :razz:
_________________
"Mother..."
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-08-28, 13:19   

Tzn, ze (zakladam, ze reszte postow przeczytales, ale nie zrozumiales) nie kupisz tego w sklepie, tylko wylacznie przez internet zaplacisz haracz i w nagrode bedziesz mogl sciagnac gre.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-08-28, 13:26   

Ahaa, niezbyt to przyjemne. Zwłaszcza przy moim necie... A jest możliwość, aby tę ściągniętą grę nagrać na DVD w końcu? Sorry, że się tak dopytuję, ale naprawdę nic mi nie mówią te "Steamy" itp.
_________________
"Mother..."
 
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-08-28, 13:41   

OT ->

IMO Steam jest tylko dobry dla japońców co mają za grosze neta 30 mb/s
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-08-28, 13:41   

Jesli to bedzie tylko przez Steam, to nie. Po prostu dostaniesz info w swoim profilu na tym systemie, ze ta gra jest dla Ciebie mozliwa do zainstalowania i wtedy na kazdym kompie na ktorym sie zalogujesz na swoje konto steamowe mozesz instalowac taka gre i niestety odpalac ja tylko przez steam. nie mozna nic wypalic. no ale mozna liczyc na rosyjskich crackerow, ktorzy wypuszcza pewnie po miesiacu ripa pt. 'no steam' :)
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-28, 15:20   

Walter S. napisał/a:
A jest możliwość, aby tę ściągniętą grę nagrać na DVD w końcu?


Pewnie że tak.Po zainstalowaniu gry na Steamie klikasz na nazwę gry PPM i wybierasz "backup game files". :)

Amaterasu napisał/a:
IMO Steam jest tylko dobry dla japońców co mają za grosze neta 30 mb/s


Orl`y?Net już jest powszechny w całej Europie także Steam zaczyna być coraz popularniejszy.
Pls nie rób z Polski kraju trzeciego świata.

Iron Savior napisał/a:
nie mozna nic wypalic


Szanuję twoją wiedzę o SH ale jak nie masz pojęcia o Steamie to się o nim nie wypowiadaj.
_________________

 
 
 
Mee 
Mumbler


Wiek: 37
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 179
Wysłany: 2008-08-28, 20:33   

A ja niestety rozumiem obawy niektórych. W chwili obecnej nie mam możliwości skombinowania karty kredytowej, o lepszym necie nie wspomnę. Steam to fajna rzecz, ale jako OPCJA, a nie jedyny słuszny wybór. Brak wersji sklepowej na PC, to dla mnie ostateczny gwóźdź do trumny dla tej gry.

Konami chyba zrozumiało, że to taki shit, że nie opłaca się jej dystrybuować tradycyjnie na rynku PC :P
Ostatnio zmieniony przez Mee 2008-08-28, 20:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-08-29, 14:05   

Mysle, ze tu bardziej chodzi o to, ze jak 10 osob kupi gre przez steam za 20$ to bardziej sie oplaca niz jak 5 osob kupi gre za 30$ a reszta sobie ja przegra.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-08-29, 14:14   

Ja tam wole miec pudełko na półce i płytę którą mogę zabrać wszedzie...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-08-29, 14:43   

R4Zi3L napisał/a:
Ja tam wole miec pudełko na półce i płytę którą mogę zabrać wszedzie...

No to dokładnie tak jak ja. To jest chyba jakaś kpina. Będę musiał kupić grę na Steamie, przejść ją, a potem kupić jeszcze raz wersje na PS3, żeby wzbogacić kolekcje ;/
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-09-01, 00:01   

Bersek napisał/a:
Będę musiał kupić grę na Steamie, przejść ją, a potem kupić jeszcze raz wersje na PS3, żeby wzbogacić kolekcje ;/


Głupie pytanie ale... nie możesz kupić jej tylko raz, np. na PS3? Po co Ci w takim razie wersja na PC?
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-09-01, 09:27   

Wersja z steamu będzie po prostu do grania, a PS3 do kolekcji. Chyba jednak zrobię tak, że wersję PC zakupię na jakimś torrencie. Po co mam dwa razy płacić za to samo.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 16:02   

Kilka dni przed infem o ekskluzywności Steamowej gość zajmujący się PR KONAMI dość niefortunnie pisał o wersji PC-DVD.(wiem, ze to nie wykluczało sprzedaży tylko przez net, ale...)
http://voltagepr.com/release.asp?i=773
Btw. Jakbyście chcieli o coś spytać:
Cytat:
Silent Hill: Homecoming will be released for PLAYSTATION®3, Xbox 360 and PC-DVD in November. For more information, please contact Steve Merrett at Voltage PR on 020 7903 5122 or email steve@voltagepr.com.

www.konami-europe.com
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-01, 18:54   

Kod:
Konami Digital Entertainment GmbH is a wholly-owned subsidiary, responsible for popular franchises like Metal Gear Solid®, Silent Hill® and Pro Evolution Soccer™ amongst other top sellers
Jakos mi sie wydaje ze przestali być z SH odpowiedzialni... fuck... nawet gorsze gry z serii Biohazard robili japończycy... ale przynajmniej robili te "błędy" w spinoffach...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2008-09-01, 18:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group