Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-02-22, 14:59
Kolekcje
Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-07-24, 19:55   Kolekcje

Cytat:
założę osobny temat do "zwykłych" kolekcji, a Ci co dawali zdjęcia czegoś innego niż kolekcji SH niech wytną to ze swoich postów i wrzucą do nowego tematu.


plazi, Zaratul..do roboty :razz:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-07-24, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-07-24, 19:59   

Filmy i Gry

Gry 1

Gry 2

Filmy

Filmy UMD
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-07-24, 20:04   

To moje gry(nie wszystkie).
http://img183.imageshack..../img0932bk3.jpg

To moja kolekcja mang. :)
http://img155.imageshack..../img0933bn5.jpg

A to moje edycje kolekcjonerskie,z nich jestem najbardziej dumny. :)
http://img178.imageshack..../img0934zr8.jpg
http://img178.imageshack..../img0935gh0.jpg
_________________

 
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-07-24, 20:04   

A tu muszą być koniecznie tylko zdjęcia czy opisy też pasują?
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-07-24, 22:12   

Zaratul, zajebiście wydany Wiedźmin. Sam mam zamiar nabyć wersję kolekcjonerską rozszerzonej edycji (o ile taka będzie).

Pokaże coś ze swoich skromnych bo skromnych, ale własnych kolekcji, kupionych za własne ciężko zarobione pieniądze ;]
Większość filmów to edycje z gazet.
http://img511.imageshack....dsc02856uh0.jpg

Kilka oryginalnych gier (dopiero od niedawna zdarzy mi się jakąś kupić)
http://img225.imageshack....dsc02858cc4.jpg

No i monotematyczna kolekcja, z której jestem dumny najbardziej.
http://img102.imageshack....dsc02861ld1.jpg

Reszta komiksów jest w innym pokoju w pudełkach, kiedyś może zrobię foty ;]
Sorry za jakość, ale ciemno już i musiałem zrobić z lampą.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-07-24, 22:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-07-24, 22:22   

:shock: Zajefajna kolekcja filmów jak i Sin City. Aj lajk it.

A GitS (Ghost in the Shell) to ma chyba każdy :lol:
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-07-24, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-24, 22:34   

Zbiór gier PSX, PS2 i PSP

Zbiór gier PC 1
Zbiór gier PC 2

Na Swapzilli indywidualne zdjęcia + to co się na powyższe nie załapało.

A tu bonusik ;) : Pierwszy i drugi.

Gry zbieram tylko te, które uważam za naprawdę dobre, tudzież jestem przekonany, że jeszcze do nich wrócę. Nie idę na ilość ale jakość ogólnie. Staram się także w przypadku gier na konsole unikać wydań platynowych. Na PC już nie wybrzydzam, gdyż pierwsze wydania starszych gier to dzisiaj rzadkość.

Trzymam także różne pozycje związane ze Star Trek oraz Gundam. Z tego drugiego posiadam jeszcze parę mang i jednego Official Guide'a, ale zdjęć nie posiadam.

W chwili obecnej natomiast czekam na paczuszkę z limitowaną edycją Super Robot Wars OG Gaiden, którą udało mi się zdobyć za 1/3 oryginalnej ceny ;>. Jak już dostanę (i gdy dorwę jakiś aparat...) to wrzucę zdjęcia.

Po bracie, co się wyprowadził, został mi także niemały zbiór książek Terry'ego Pratcheta oraz Tolkiena, ale to kiedy indziej pokażę.

Ech, teraz gdyby tylko pieniędzy było więcej a gry taniały...


Cytat:
A tu muszą być koniecznie tylko zdjęcia czy opisy też pasują?
Też mogą być, ale nie ukrywajmy, że zdjęcia robią po prostu lepsze wrażenie ;>.

EDIT:

A pokażę, co tam ;>



Edycja limitowana, japońska.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2008-07-30, 20:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-03-24, 22:34   

No to i ja się pochwalę kolekcją gier.









Tak, żeby było łatwiej przejrzeć ;)

Na wszystko co tu mam sam zarobiłem i jestem z tego dumny :D Jak wiadomo facet to gadżeciaż ;) Najbardziej jednak dumą mnie napawa Uniwersum Dawn of War, którego wydanie jest wręcz idealne, a dałem za nie niecałą stówkę. Kolekcjonerskich wydań nie mam w zwyczaju kupywać, bo srogo kosztują, a na to raczej mnie ni stać. Chociaż ostatnio kusi mnie wydanie kolekcjonerskie Mass Effect...

Suavek! Nerke oddam za tego Homeworlda 2! xD Wydanie premierowe, gad demit, czemu wtedy nie miałem kasy.
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-03-24, 23:00   

Niezła kolekcja MikeL, szczególnie, że dużo tam nowości w ładnych wydaniach.

StuntmanMikeL napisał/a:
Suavek! Nerke oddam za tego Homeworlda 2! xD Wydanie premierowe, gad demit, czemu wtedy nie miałem kasy.
A na co mi Twoja nerka? ;p
A tak poważnie to grę dostałem parę lat temu od brata, co ją za jakieś 10zł kupił w sklepie na wyprzedaży.
Ale nie ma co zazdrościć - polska wersja jest niestety bardzo, ale to bardzo kiepska.

Od ostatniego czasu gdy dawałem fotki moja kolekcja dość mocno się powiększyła, ale niestety nie posiadam możliwości zrobienia dobrego zdjęcia. Fotki poszczególnych tytułów są na Swapzilli - można wyświetlać w kolejności dodawania.

A z tych ciekawszych nabytków ostatnich miesięcy mogę pochwalić się tym:




Jakość zdjęć wybaczcie, jedyne co posiadam to komórka.

Do kompletu na PS2 brakuje mi jeszcze SRW Impact i SRW Z. Pierwszą miałem zamiar kupić ale niestety złoty się stoczył. Druga natomiast jest dosyć nowa przez co i droga - może kiedyś.

Ale na chwilę obecną się hamuję z grami. Mam kilka pozycji, którymi chcę zbiór uzupełnić ale na tym koniec - grać w co mam, a czasu niestety coraz mniej. Sama Persona 4 mi pewnie starczy na parę miesięcy przy takim tempie.
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-09-03, 18:52   

Temat coś mało popularny. Nikt nic nie zbiera czy się chwalić nie chcecie? ;>

Dam mały update gier. Na początek moja duma ;>



PSP i PSX:


MGS jest razem ze Special Missions. Było w pudełku zamiast dema Silent Hill ;>.

PS2 (Nie chciało mi się rozkładać):


Na PS2 zebrałem właściwie już wszystko co mnie bardziej interesowało. Gdy będzie okazja to jeszcze Devil Summoner 2 oraz Xenosaga Episode III trzeba będzie nabyć, a gdy stanieją (tja...) Ar Tonelico i parę innych RPG. Pozbyć się tylko chcę Star Treków i Gran Turismo, gdyż w to raczej grać już nie będę.

PC:


Było jeszcze parę pudeł (Saga Fallout, Morrowind GOTY itp.) ale już nie fotografowałem.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-09-03, 19:13   

Jak zwykle robi wrażenie- wiesz że gdybyś to sprzedał to masz jakiś dobry używany samochodzik? :]

Ja postanowiłem sobie nie sprzedawać ps2, mam na to SH2-4, dwie persony i Nocturne i tyle mi chyba wystarczy.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-09-03, 19:33   

Suavek napisał/a:
Temat coś mało popularny. Nikt nic nie zbiera czy się chwalić nie chcecie? ;>


Ja za chwilę wrzucę zdjęcia swojej kolekcji. Stay tuned.
 
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 35
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-09-03, 19:33   

ja bym pokazał, ale jeszcze policja by pomyślała, że u mnie fabryka piratów jest xd
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-09-03, 19:45   

Moja kolekcja survival horrorów:



A, zapomniałem o Rule of Rose:



Reszta gier:



Wszystkie razem:



Na zdjęciu dosyć sporo coverów od CDA (będzie tego spokojnie około 80 gier)
Widok z boku:



Nie chciało mi się tego układać Bóg wie jak to pierdzielnąłem to na podłogę, tak na szybko.

Mam na liście jeszcze kilka pozycji, głównie starsze tytuły na PC jak i również nowości, które mają ukazać się w tym roku. Co do PS2 to już dawno straciłem wiarę, że oprócz tego znajdę jeszcze coś ciekawego.

PS. Brakło sagi gothica, pożyczyłem komuś i mi jeszcze nie oddał.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-09-04, 06:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-09-03, 21:17   

Do mnie od ostatniej sesji doszedł mały stosik tytułów, ale w sumie jakoś nie myślałem jeszcze, zeby się nimi chwalić xD Poza tym mam skromną gromadkę płyt audio, no a w razie gdybym naprawdę nie miał się już czym chwalić to mogę sprezentować moje dzieci: Epiphone SG i Washburn WR120, oraz piecem do nich Ibanez Tone Blaster X 30R. Później może zrobię jakieś zdjęcia, teraz juz trochę za późno, żeby się rozkładać ze wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-09-03, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-10-12, 21:59   

No to zapodaje moja kolekcja plejaków - zbierz je wszystkie xD

Prawda, że ładne? A teraz wybaczcie,musze je nakarmić i położyć spać... xD
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-10-12, 22:04   

O, MikeL, nie wiedziałem prawdę mówiąc, że masz konsole. Myślałem, że należysz do stuprocentowych pecetowców ;) . Szkoda tylko, że PS2 trochę brudnawe.

PS. Fajna lampa ;p.

PS2. No i w sumie PSP Ci brakuje do kompletu :) .
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2009-10-12, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-10-12, 22:23   

Cóż rzec... lubię grać, a każdy sprzęt ma swoje mocne pozycje, które nie mogą mnie wprost ominąć. Niedługo pokażę też moje stanowisko pracy przy piecu, bo tam też mam się czym pochwalić. :)

Suavek napisał/a:
Szkoda tylko, że PS2 trochę brudnawe.

Oblepiona była naklejkami od cen. I tak wzglednie do porządku ją doprowadziłem, nie robiac przy tym rys.

Cytat:
PS2. No i w sumie PSP Ci brakuje do kompletu.

HA! I tu Cię zaskoczę, bo PSP też mam xD Uno momento, w sumie mogę je sfotografować xD

EDIT:

Prosz...
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-10-12, 22:33   

No to pogratulować. Sam swego czasu przymierzałem się do zakupu jakiejś konsoli nowej generacji, ale stwierdziłem, że mam wystarczająco zaległości na starsze platformy aby zawracać sobie głowę. W dodatku PS3 wychodzi nieco na prostą, przez co nie mogę się zdecydować czy lepiej brać X360 czy Soniaka. Myślę, że platforma docelowa kolejnego Shin Megami Tensei będzie tutaj wyznacznikiem. Na chwilę obecną jednak coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem NDS, typowo do podróży i paru ekskluzywnych tytułów. Niestety, ale PSP zbyt wygodne nie jest na użytkowanie poza domem (waga, ekran, uchwyt).

Niemniej jednak z grami daję sobie trochę na wstrzymanie. Wystarczy, że z promocji z empiku wziąłem oba Star Ocean po 49zł sztuka. A i Puzzle Quest na PC w wydaniu pudełkowym kupiłem za 2zł ;p. Poza tym od ponad dwóch tygodni czekam na przesyłkę z Personą z US. Mam nadzieję, że nigdzie nie zaginęła bo cholerstwo z wysyłką koszmarnie drogie wyszło :| (złodzieje z eStarland jeszcze chcieli dopłaty za przesyłkę...).
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-02-07, 16:32   

Moja kolekcja: METAL GEAR SOLID


Metal Gear Solid (wersja niemiecka)
Metal Gear Solid (Platinum)
Metal Gear Solid Special Missions
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
Metal Gear Solid 2: Substance
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Metal Gear Solid 3: Snake Eater (Metalowe pudełko)
Metal Gear Solid 3: Subsistence
Metal Gear Solid: Portable Ops
Metal Gear Solid: Portable Ops +
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Metal Gear Solid: Peace Walker
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
Ostatnio zmieniony przez OldSnake 2011-02-07, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2011-02-07, 16:59   

Booże, ale chciałbym zagrać w "Guns of The Patriots" :roll:

Ale posiadam tylko Xbox'a 360 i PS2
Aparat na wyczerpaniu baterii, więc jak przyjedzie nowy aparat to wstawię fotkę moich gier na X'a, niezbyt duża kolekcja bo tylko 8 gier w tym jedną pożyczyłem kuzynowi :

Assassin's Creed II
Assassin's Creed : Brotherhood
Mass Effect
Mass Effect 2
Naruto : Ninja Storm 2
Final Fantasy XIII
NBA 2K10
Devil May Cry 4 ( to tą pożyczyłem )

A PS2 ? w sumie mojego brata, i ma tylko Gran Turismo 3,4 , Crash Bandicoot jakąś część i coś tam jeszcze ;)
_________________

 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-02-07, 18:51   

Ja bym zagrał w Metal Gear Solid The Twin Snakes, ale cóż posiadam tylko gry do których mam konsole, a więc nie ma WII(GC) to nie ma MGSa TTS w mej kolekcji(ale kiedyś będzie).
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-05-08, 23:32   

Nudzi mi się (czyt. szukam byle jakiego pretekstu by odwlec pisanie pracy...), więc się pochwalę ciekawszym dobytkiem:

"Fanboy" zone:


Całość:


Pierwsze zdjęcie trochę nie wyszło, więc jeśli nie widać tytułów PSP to tu zbliżenie - http://img827.imageshack....07/13134093.jpg

Steam i GoG:



Lekki nieład, gdyż lubię trzymać tego typu rzeczy w jednym miejscu, ale kończy się powoli miejsce, aby układać wszystko tematycznie. Większość gier konsolowych, szczególnie na PS2, to takie moje "perełki", których się raczej pozbywać nie planuję, z różnych względów (bo takiego FFX akurat sobie nie cenię, trzymam raczej dla zasady ;p). PC nie komentuję, gdyż wiele tytułów kupowanych było "bo tanio", podczas gdy inne to prezenty lub jakieś nagrody (np. Transformers - nawet z folii nie wyjąłem).

Cicho liczę, że niedługo do zbioru dołączą też Persona 2 i Devil Survivor 2, o ile Atlus USA zdecyduje się te tytuły zlokalizować.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-09, 17:07   

Zafoliowany Fallout? Ouc....

Gdybyś kiedyś chciał się tego pozbyc, to rezerwuję sobie SMT :]
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2011-05-10, 00:47   

A ja w dalszym ciągu chciałbym położyć swoje włochate łapska na tym Homeworld 2. Just name your price...;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group