Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-09-02, 15:43
Historia
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 19:25   

Już działa - mam nadzieję, że jego kuzyn znowu nie rozwali nam forum przez to ;]. PiK - thx za wyjaśnienia.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-12-31, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-12-31, 19:33   

Raziel pokazał twarz nie wierze.
Tyle było o tym ,że nikt na forum nie wie jak wygląda.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-31, 19:40   

Cytat:
R4Zi3L: http://images33.fotosik.pl/93/ea08fce3bf960b1a.jpg

Ja mało co na tym zdjęciu widzę...słaba jakość :)
MZetowi fajnie w tej fryzurce xD
Pik przypomina mojego kolegę z osiedla. (zdjęcie z cygarem)
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-05-31, 10:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-01-01, 10:40   

Bersek napisał/a:
Ja mało co na tym zdjęciu widzę...słaba jakość

Ha ha dokładnie jak w wersji south parkowej.
Więc.....
Oj dużo się działo przez ten rok.
Nie żałuję się ,że się zarejestrowałem to już ROK.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-01, 22:17   

Cez napisał/a:
Raziel pokazał twarz nie wierze.
lol... to zdjęcie ma 2 lata :D Jeśli się chce to można znaleźć w necie moje świeższe fotki...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-01, 22:58   

już znalazłem ;) i juz mam na hdd :D
_________________
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 00:21   

Pierwszy ban w historii odrodzonego SHP - laureat - Jo-Jo.
http://www.psxzone.opalne...php?p=9431#9431 - szczegóły.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-02-04, 00:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-02-07, 18:06   


Rewolucjia na formu .
Hysz,Cez zmienia płeć za pomocą młota,Raq gwałci,i wiele innych atrakcji klikinj.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-02-07, 18:31   

Jak wiesz "jak" i "to" udostępniać innym to dlaczego nie. ^_^
Z resztą na razie robie cokolwiek jeśli chodzi o archiwizowanie.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-02-07, 21:09   

apropos shoutów:

07.11.2007
----------------------------------------------------------------------------------

[Dzisiaj 20:16] Carmash: Ty prócz "Renii Rączkowskiej" nie znasz nikogo ze świata zewnętrznęgo
[Dzisiaj 20:22] MZet: HAHAHAHA
[Dzisiaj 20:34] Raq: no ok ale ja przynajmniej z kakaowym oczkiem przed snem nie rozmawiam

----------------------------------------------------------------------------------

18.11.2007
-----------------------------------------------------------------------------------

[Dzisiaj 19:18] Crazy Mara: Co tam ;p Steel Pipe jest mą "miłością" xD
[Dzisiaj 19:19] Puty:
[Dzisiaj 19:19] Bersek: Lubisz długie, twarde rury?
[Dzisiaj 19:20] Puty: Możliwe, ja odkąd pamiętam mogłem edytować ankiety, tak więc mozliwe ze masz rację
[Dzisiaj 19:20] Puty: Czy nikt nie zna odpowiedzi w Jaka to gra?
[Dzisiaj 19:23] mukunio: Cez, zarzuciłbyś jeszcze raz linkiem do New Generation??
[Dzisiaj 19:25] Crazy Mara: @Puty: za trudna ta zagadka :p zapodaj podpowiedź :]
[Dzisiaj 19:25] Raq: Puty lubi długie twrde ruły xD
[Dzisiaj 19:26] Carmash: Długie...hmmm....twarde...arghhh...rury....dzizas!
[Dzisiaj 19:27] Puty: Dobra, podpowiedź - zagadajcie do mnie na gg, Raq - ja wolę Hammera ;](ach ta czerwień ;])
[Dzisiaj 19:30] Puty: Hint: Tu nie chodzi o to by gadać ze mną na gg tylko...(no, kurde, juz bardziej nie mogę)
[Dzisiaj 19:33] Carmash: Raq....chciałbym ci coś powiedziec...
[Dzisiaj 19:37] Puty: Czy wyjdziesz za niego?:D
[Dzisiaj 19:38] Raq: co mi chcesz powiedzieć? xD Puty chce czyjąś rułę i sie wstydzi zapytać tu xD
[Dzisiaj 19:43] Carmash: Ciśnij Skwara Raq xD Puty chcesz dobrą, wysłużoną rułę?
[Dzisiaj 19:45] Raq: Karmasz kulo ciompy
[Dzisiaj 19:48] Bersek: To jak już jesteśmy w temacie... http://img219.imageshack....un21ul9vgf7.jpg
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-16, 20:33   

Tego lata jeden user postanowił zrobić coś nie możliwego.
Był nim Cez.
Chciał pokazać Jo-jo ,że się myli. :shock:
Czy mu się uda.
ONE MAN
ONE SOLUTION
AND ONE SB TALK.
Stawka jest większa niż kiedy kolwiek.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Cheryl Mason 
Cockroach


Wiek: 27
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 2008-06-25, 13:29   

Wczorajsza akcja z Tabletami ;D

Wtorek, 24 Czerwca 2008r, godzina 17:10.

Cheryl Mason: ludzie, za ile sa tablety?
Crazy Mara: tablety to drogi biznes ;]
Cheryl Mason: a tak mniej wiecej ile?
plazi: Zaratul, na kiedy umawiamy się na partyjkę w TF2 ? :grin2:
plazi: Cheryl, taki całkie niezły 250 złych.
Cheryl Mason: aha, dziex za informacje :)
plazi: Cheryl, przestań tymi slangami pisać bo Ja stary i głupi xD
Mike-L: Tablety? Rety, zawsze jest inne wyjście niźli ćpać... xD
R4Zi3L: lepszy klej... albo inne takie..
bloo: Cheryl, jak w wieku 12 lat chcesz się bawić w dragi to lepiej od razu sięgnij po meskalinę albo eter, metaamfę. Albo właściwie od razu podetnij sobie żyły- efekt będzie taki sam. Paranoja.
Miho: Cheryl, to może od razu papiera pod oko, większa jazda ;] ?
plazi: Może niech lepiej odrazu wciągnię 5 kilo metabolu/koksu i zamieni się w Pudziana xD
bloo: Cheryl, teraz tak serio, bez ironii: zdajesz sobie sprawę, że dragi u każdego wywołują złe efekty a co dopiero w organiźmie który się rozwija? Pobudzony (naćpany) mózg wytwarza nadmierne ilości "egoztycznych" sterydów wpływając na nieprawidłowy rozwój. W jaki sposób? Zaczynając z twardymi dragami w tym wieku w najlepszym wypadku anomalie w mógu sprawią, że będziesz miała w przyszłości problemy z koncentracją. Ale nie licz na to. Ćpając od 12 roku życia możesz spokojnie liczyć na zły rozwój cdn.
Cheryl Mason: Mi chodziło o taki tablet do rysowania... :/
bloo: narządów płciowych (zapomnij o dzieciach w przyszłości), poważne degradacje w mózgu (witajcie symptomy kompulsyjno-obsesyjne!) i masę jeszcze gorszych UPOŚLEDZEŃ. Tak, upośledzeń, bo tu już nie ma mowy o chorobach. Organizm rozwijając się nieprawidłowo stymulowany złymi sterydami stopniowo zamiast nadbudowywać to będzie upośledzał organy wewnętrzne. Mam do Ciebie pytanie.
bloo: kurrrrrr xD Czyli to my wyszliśmy na debili xD
Cheryl Mason: A dragów i innego g**na to ja nigdy nie tkne.
bloo: No, teraz to dobrze gadasz ;P
bloo: Kurde, ale obciach ;P Jak się nie wyśpię (dwa dni z rzędu pobudka o 6tej :/ ) to trochę za wolno myślę xD
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Mason 2008-06-25, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-06-25, 15:10   

HAHAHA mocna rzecz. Najlepsze jak ona mówi że chodzi o tablety do rysowania a bloo dalej jedzie z kazaniem :lol:
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-06-25, 15:47   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-24, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-08-19, 13:23   

Rozmowy w shoucie: ROUND 7 (czyli kolejny dowód na spaczenie userów na tle seksualnym, ban kanali i nie tylko)


_____________________________________________________________________________________
[Nie 13:02] Suavek: Nie, też się naucz polskiego.
[Nie 13:09] Cheryl Mason: Dobrze, że ja od czasu do czasu przeglądam sobie słownik ortograficzny xD
[Nie 13:17] Cez: Suavek powidziałeś jedno słowo za dużo(ale co tam lubie jak ludzie biją gdzie mnie boli ) ,smutne ,ale powoli czuje ,że forum już się zmieniło :fack-off:
[Nie 13:20] Suavek: Które słowo dokładnie? ;>. Ja zawsze wychodziłem z założenia, że w Internecie pisze się dla innych, nie dla siebie, a po wczorajszych shoutach widzę, że nie tylko ja mam problemy ze zrozumieniem tego co Ty piszesz.
[Nie 13:24] Suavek: Jak podstawy ortografii i stylistyki mogą nie być zależne od Ciebie? Przyjmujesz postawę dziecka z podstawówki, z którymi miałem często do czynienia na praktykach - mówi takie "Ja nie umiem", ale nauczyć się, tudzież chociaż popracować w tej sprawie to nawet nie myśli. A wybacz, ja mam ciekawsze rzeczy do robienia niż rozszyfrowywanie "co autor miał na myśli". EDIT: I nie usuwaj shoutów, i tak wszystko widziałem ;>.
[Nie 13:24] Cez: Dobra ja się odnosisz do tego z wczoraj to OK
[Nie 13:29] Cez: Skasowałem bo było nie aktaualne....dobra.."stylistyki mogą nie być zależne od Ciebie" Suavek ,akurat gdy pisze w pośpiechu tak nie jest ,z resztą ,ja komuś urwiesz ręce to trudno ,żeby pisał ,(taki prosty przykład)...Inna sprawa ,że taka sprawa jak ortografia wiąże się z czymś co mnie boli najbardziej...z moją największą udręką. No i plugin z FF nie działa w SB
[Nie 14:14] Pyramid Head: Może i się przypieprzam, ale po co z małej chmurki robić ulewę? Przecież wykłócanie się o pierdoły kończy się zazwyczaj czymś w rodzaju "argh i na co mi to było". Ponadto są bardzo dobrym gniazdem dla niepotrzebnych napięć między userami.
[Nie 14:15] Zaratul: Dawno nie było dramy na forum.Z chęcią popatrze na e-nienawiść. :)
[Nie 14:16] Cez: ze mną tak zawsze podstawowe prawo psychologi na temat agresji która szuka ujścia ,ale na szczęście zalecenia Devlocka o rzucaniu krzesłem przez okno zanim coś napisze działa xD
[Nie 14:19] Pyramid Head: Sam nie mówię żem stoik, ale czy gupoty takie jak ortografia muszą przeradzać się w spory? : P Po kij, jest tysiące lepszych, nie mniej pierdołowatych powodów by zacząć spór.
[Nie 14:37] Pyramid Head: A, jeszcze co do filmiku z arabskim piłkarzem - roz3,14erdoliła mnie ta cała otoczka, znaczy się anioł śmierci, straszna muzyka i ta głupia plotka, że piłkarz niby zmarł. Nie ma to jak niepotrzebny dramatyzm, po zdemaskowaniu okazujący się totalnym kretynizmem.
[Nie 14:38] Pyramid Head: Sam piłkarz po kopniaku dostał "tylko" drgawek, nie każdy kto pada na glebę musi żegnać się ze światem.
[Nie 14:45] plazi: Jo sem nietoperek. Jo sem moju pukafku. puf puf.
[Nie 14:48] Cez: Nie zaczynaj tego od nowa
[Nie 15:11] Światłocień: <bierze kredensik (taki pod telewizor) i rzuca w Miho> xD xD xD
[Nie 16:05] plazi: <Bierze zakrętke od wody mineralnej niegazowanej i rzuca nią w Wicia> xD xD xD
[Nie 19:51] Światłocień: <Bierze słońce i biorąc przykład z bohaterów FF i innych japońskich RPG-ów rzuca w plaziego zabierając 99999999999999 hp>
[Nie 19:57] Cez: <Cez widząć godnego przeciwnika rzuca "Forever Zero" wyniku czaru cały wszechświat się kurczy ,a potem imploduje>
[Nie 20:03] Zaratul: <Przychodzi na zlot SHP z MG-42 i po chwili ma killing spree> :D
[Nie 20:11] Światłocień: <przychodzi na zlot SHP z zapiekanką z dworca Łódź Fabryczna. Wszyscy uciekają z krzykiem>
[Nie 20:22] MZet: <Przychodzi na zlot SHP ale jest sam bo reszta to lapsy> :P
[Nie 20:25] Światłocień: <Przychodzi do baru w Szczecinie i wyzywa MZeta na solówę. Wiedząc że nie przetrwa pierwszego lepszego uderzenia pięścią profilaktycznie przygniata go Merkurym i ucieka, uprzednio prosząc świadków żeby nic nie mówili jego mamie> xD
[Nie 20:31] MZet: <Nie znajduje MZet'a w barze ale za to zostaje skrojony z butów w alejce. Mama na pewno zauważy>
[Nie 21:07] Raq: <wchodzi do brau w western'owym stylu i rzuca gromkie ' ku**a! kto zaparkował na moim miejscu', po czym spogląda na MZeta który w rogu obmacuje sie ze Światłocieniem i wychodzi pocichu>
[Nie 21:48] MZet: <i wychodzi po cichu do kibla na pamięciówę>
[Nie 22:18] Pyramid Head: Hmm a może by tak założyć jakiś temat gdzie taka improwizacja miałaby szansę przerodzić się w poważniejszy (?!) projekt? ; P Jakby co mogę taki topic założyć
[Wczoraj 0:00] Suavek: http://spoonyexperiment.b...are-review.html I lol'd
[Wczoraj 0:05] Raq: <MZet wbija z okrzykiwm 'na twarz dawaaaaaj'> :P
[Wczoraj 1:12] bloo: światłocień, weź xD Raz jak na fabrycznym kupiłem hamburgera to się musiałem zastanawiać, czy go posypali koperkiem czy łonówkami. Tak czy inaczej hamburger poleciał do kosza ;)
[Wczoraj 1:38] Zaratul: <Zaratul z okrzykiem "tfuj homig" na ustach rzuca na Raq`a Seed of Corruption a potem castuje Shadowbolta który crituje za 5000 dmg.Raq ginie na miejscu> :D
[Wczoraj 1:43] Raq: <Raq nie ginie tylko opuszcza w politowaniu głowę i odchodzi szeptajac 'no life...ehh...fucking no-life...'> :D
[Wczoraj 9:25] plazi: <Plazi ginie złysząc również "Plazi, Odpalaj!!!1">
[Wczoraj 9:50] MZet: <MZet za to żyje i ma się dobrze. Opuszcza głowę razem z Raq'iem>
[Wczoraj 9:58] Raq: kurwać, porzyczyłem od kuzyna X360 na czas jego wypadu do niemiec i sie zrobily te 3czerwone diody! fuck fuck fuck!
[Wczoraj 10:37] Devlock: 3 czerwone diody śmierci? To chyba objaw przegrzania.
[Wczoraj 10:41] Raq: nie mozliwe, grałem chwile, wyłączyłem (całkowicie z pradu) leżał tak całą noc, cały dzień i potem (wczoraj między 2 a 3 w nocy) chciałem zagrać i dupa
[Wczoraj 10:44] Devlock: Sprawdź to: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic852318.html
[Wczoraj 10:45] Raq: cholera zadziałał! wyłączyłem go i dziś go odwioze ;d to będzie moja mała tajemnica :D
[Wczoraj 10:49] Devlock: Ale jak się dowie, to będziesz miał "I Know What You Did Last Summer" w wersji live. ;)
[Wczoraj 10:53] Raq: tzn powiem ze sie zrobiło coś ale nei wiem co ;d
[Wczoraj 12:17] bloo: Łoo dopiero terazz zauważyłem, że szamet wyhaczył banana o-O Kiedy i za co? o_O
[Wczoraj 12:20] plazi: http://patrz.pl/mp3/lubjem-ponczki-desu Pure Epic. Jak mam zły humor to przesłucham se raz i jestem Happy :)
[Wczoraj 12:26] SbobekH: No właśnie mnie też ciekawi za co ten ban bo trochę mnie tutaj nie było. ;)
[Wczoraj 12:29] Cez: ten ban jest za pisownie ( przynajmniej tak mi się wydaje cytując powód "Takim zachowaniem tylko robisz z siebie debila - i za to dostajesz bana.") problem polega ,że dowód nie istnieje ,a raczej jego miejsce .Ja zauważyłem to jakieś 3 dni temu ,ale jakoś bałem się spytać.
[Wczoraj 12:59] plazi: http://allegro.pl/show_item.php?item=415642301 hahahahhaha
[Wczoraj 13:00] bloo: Cez, nie sądzę. Za pisownie nie dostałby podwójnego OSTa. Szametu jest jednym z forumowiczów o najdłuższym stazu na SHP, więc Dev musiał mieć naprawdę poważny powód, żeby go zbanować.
[Wczoraj 13:14] Wendigo: Cholera, nie mam neta zasrana pogoda, zasrani goście od netu, pisze od kumpla za 2 dni dopiero net będzie
[Wczoraj 13:18] plazi: Życie. Każdy czasami ma takie jazdy z netem
[Wczoraj 13:18] Cez: Widać jego prowokacja musiała mieć niezły wymiar ,albo coś
[Wczoraj 13:33] Raq: no ja tam jestem przeciwny banowi szametu, fakt że pisał nieskładnie ale....
[Wczoraj 13:48] Dawid xD: mam problem z instalacja SH 4 :(
[Wczoraj 13:49] Dawid xD: szkoda bo podobno fajna gierka xD
[Wczoraj 13:51] Raq: pograj lepiej w 1 albo 2
[Wczoraj 13:55] plazi: Co racja, to racja. Btw. Można zrobić petycje na odbanowanie Szameta EDIT: Przecież to był sarkazm xD
[Wczoraj 18:36] MZet: A ja jestem za tym banem. Należał mu się już od dawna. Jeśli nie widzicie powodów dla których go dostał to albo jesteście ślepi albo częściej czytacie shouta niż posty albo nie przeszkadza wam ciągłe opluwanie. A za co ja dostałem osta?
[Wczoraj 18:49] Zaratul: Co ja mogę napisać,zgadzam się z MZetem.
[Wczoraj 18:51] Raq: ja nie mówie ze był bez winy co to to nie, ale mimo wszystko myślae ze nei an bana, a ze z MZetem nie zył w zgodzi to mi wiadomo :P
[Wczoraj 19:02] MZet: Przesadził. Nie chciałem robic rabanu więc napisałem priva, on na to czy możesz już do mnie nie pisać żałosny człowiecze, ja na to nic a on zaczął w co drugim poście sadzić do mnie jakieś głupkowate aluzje na które i tak przymykałem oko aż wreszcie przegiął pałę i go pojechałem w "Filmy" Kto zdążył przeczytać ten wie
[Wczoraj 19:03] Zaratul: Ten flame został skasowany czy jeszcze jest?
[Wczoraj 19:08] MZet: nie ma bo się nie nadawał do publikacji. Za to parę kwiatków się znajdzie w jego starych postach, szczegónie jeden w stylu Rydzyka gdzie Szamet nazywa forum szambem a siebie jedyną godną uwagi osobą. Najśmieszniejsze jest to że chyba tylko ja to wszystko zauważyłem. Jest gdzieś w "Filmach" Zresztą nie pierwsze i nie ostatnie forum które go zbanowało za to samo
[Wczoraj 19:13] PiK: wniosek z tego taki, że nikt nie czytał jego niezrozumiałych postów ;]
[Wczoraj 19:22] Zaratul: Pewnie dostał też bana m.in za jego niezrozumiałe posty.
[Wczoraj 19:25] Raq: ja tam czytam ale poprostu nic mnie MOCNO nie zraziło, ale nie powiem pewnie cos przeoczyłem tez ;)
[Wczoraj 19:28] Devlock: Co prawda wystawione ostrzeżenie nie jest zbyt szczegółowe, ale gdybym chciał opisać dokładniej powód wystawienia bana, to chyba by mi miejsca tam brakło. ;)
[Wczoraj 19:35] Zaratul: Devlock,nie musisz,wszyscy wiemy za co został zbanowany Szametu.
[Wczoraj 19:37] Devlock: Szczerze mówiąc nawet nie widzę powodu, dla którego Szametu miałby dalej egzystować na tym forum. Ostatnimi czasy nie wnosił tu zupełnie nic, poza falą bezpodstawnej krytyki gustów innych użytkowników, czyż nie?
[Wczoraj 19:48] bloo: MZet, bynajmniej nie byłeś jedynym ;) Też nie trawiłem szametu odkąd wróciłem na SHP. Zresztą przecież w "Psychologii" też zaczęliśmy sobie skakać do gardeł. No przykry człowiek, kiedyś był normalny, ale teraz coś mu do łba strzeliło i nabawił się syndromu Raskolnikowa ("ja ponad wszystkimi").
[Wczoraj 19:49] bloo: o bana się pytałem, bo byłem ciekaw powodu dla którego został zbanowany. Nie ukrywam, że gdzieś tam głęboko mnie nawet ten ban trochę ucieszył ;P
[Wczoraj 19:57] Devlock: No główne powody to: przeniesienie na forum spraw, które powinno się załatwiać na PW - nawet w pewnym momencie zacytował zdanie z PW MZeta, co osobiście uważam za chamstwo. W tym odpowiedzi na posty nowych użytkowników, w których wypisywał różne aluzje do MZeta. Drugi powód, to danie mi do zrozumienia, że i tak się nie zmieni - czyli totalne olewanie zasad na forum. A co do tego stażu na forum, to świadczy on tylko o tym, że Szametu zachowywał się w miarę normalnie (lub był tolerowany), a ostatnimi czasy zaczęło mu odbijać...
[Wczoraj 20:02] Devlock: Nie ukrywajmy, że ten użytkownik i tak prędzej czy później zostałby zbanowany. A i tak zignorowana została wymiana zdań z bloo, w której Szametu dyskutował, pisząc w zrozumiałym chyba tylko dla siebie stylu.
[Wczoraj 20:04] Zaratul: Devlock,dobrze że jesteś z tych adminów którzy patrzą na zachowanie usera a nie na date rejestracji. :)
[Wczoraj 20:11] Raq: ok w sumie po przeczytaniu tego co DEV napisał tam gdzie to napisał to mogę się zgodzić z banem, aczkolwiek napewno podchodzę do tego nie tak ostro :)
[Wczoraj 20:12] Devlock: Zawsze byłem przeciwny jakiemukolwiek dzieleniu użytkowników. ;)
[Wczoraj 20:25] Raq: no może poza tych lepszych i gorszych :P
[Wczoraj 20:27] Devlock: Nie... Jak już, to Raq i reszta. ;D
[Wczoraj 20:30] Raq: no to mówie przeciez xD
[Wczoraj 20:30] Devlock: Albo wielcy przedwieczni i mniejsi odwieczni. :lol:
[Wczoraj 20:33] Devlock: BTW: Raq osiwiałeś? <me patrzy na fotkę z nowego avatara> :razz:
[Wczoraj 20:37] Raq: hehe nie to flesz chyba był albo jakie swiatło ;d
x e [Wczoraj 21:03] Stuntman_Mike-L: Hmm... co tu się dzieje, że tak spytam? Szametu to ten typ co ciągle ksywki zmieniał i ogólnie jego ortografia była na poziomie 0 a i sama jego persona wzbudzała u mnie pulsowanie żyły na karku?
[Wczoraj 21:06] Cheryl Mason: tak, chodzi o tego typa, ktory mial kiedys nicki "kanalia", "de bijacz" itp.
[Wczoraj 21:33] Raq: szametu ;d czyli nie kto inny a mateusz ;d
[Wczoraj 21:41] mukunio: ej, a czy on kiedyś dawno temu nie miał nicka matek?? bo coś mi sie majaczy takiego XD
[Wczoraj 21:48] Cez: Leave Hysz alone...bum bum... NIE
[Wczoraj 21:50] Raq: nie nie nie Matek a szametu to 2 rózne osoby
[Wczoraj 21:53] mukunio: mhm, to mi sie coś pomyliło XD
x e [Wczoraj 21:54] Stuntman_Mike-L: no ja dodam od siebie że zasłużył goś na banana bo juz od jakiegos czasu tez mnie draznil swoimi głupawymi, narcystycznymi i chamskimi tekstami
[Wczoraj 22:15] Pyramid Head: Ja powiem tak - gdyby nie ta ortografia i postawa o której mówicie, nie byłoby tak źle. Tak samo jak "Wilczy szaniec" byłby dobrą grą gdyby nie to, że jest tak zajebiście zabugowana.
[Wczoraj 22:45] Suavek: Gdyby babcia miała kółka to by była wózkiem.
[Wczoraj 22:49] Cez: No tak dopiero za trzecim przeczytaniem załapałem xD
[Wczoraj 22:50] Zaratul: Robiła babcia na drutach,przejechał tramwaj i spadła. :D
[Dzisiaj 0:22] MZet: Wow ile ludzi. Improwizujcie bom ciekaw co z tego wyjdzie
[Dzisiaj 0:26] MZet: Gra kolesia który odtwarzał rolę Jokera, urzekła mnie do granic
[Dzisiaj 0:28] bloo: MZet, oglądałeś w kinie czy w domu?
[Dzisiaj 0:35] MZet: W kinie. Myślałem że mi dupsko odpadnie. Nie lubię siedzieć w kinie na takich długich filmach
[Dzisiaj 1:24] bloo: Heheh, ja tam tym razem nawet nie odczułem, że to takie długie. Z filmu rozbroiła mnie scena Jokera jak wychodził ze szpitala- te jego podrygi xD
[Dzisiaj 1:38] Zaratul: Ja jeszcze dark knighta nie oglądałem więc prosze mi tu nie spoilerować. :)
x e [Dzisiaj 1:39] Stuntman_Mike-L: ten koleś to Heath Ledger - p[onoc chca mu przyznac posmiertnie oscara za role Jockera
[Dzisiaj 1:42] bloo: Zaratul, spoko, uważałem na dobór słów, tak, żeby nie zdradzić nic z fabuły ;) Tak samo zresztą jak w recce w temacie filmy ;)
__________________________________________________________________________________
 
 
Church 
Cockroach
Lord Lizaczek



Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 27
Wysłany: 2008-08-30, 22:41   Re: Historia Forum

PiK napisał/a:
Warto pamiętać, że forum SHP nie zaczęło się od dzisiaj. Tutaj wspominamy stare, nie zawsze dobre czasy.


Jeżeli już wspominamy to wypadałoby też cofnąć się ździebko wcześniej chłopcy:

http://members.lycos.co.u...f401348e836ac22

PiK napisał/a:
Ta pierwsza to na bank Church ;]


To nie ja! Ale zdjęcie i tak możecie spalić, zakopać i zasadzić na nim marchewkę.
_________________

 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-08-30, 23:18   

http://members.lycos.co.u...8a4af0caa37b181 - brakuje mi tego....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-08-31, 02:00   

Mam pytanie... Co się właściwie stało się z poprzednim forum?
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-08-31, 16:37   

Doxepine napisał/a:
z poprzednim forum

Z którym "poprzednim" po jeśli umiem dobrze liczyć ,forum się rozpadało 3 razy.
Ja przynajmniej wiem co było przed 3 ,uh-hu. :-]
R4Zi3L napisał/a:
brakuje mi tego....

i tych 2100 twoich postów.

Cytat:
ANTH kiedyś napisał
Chłopak wychodzi z załozenia, że Mary i Maria to ta sama osoba i dlatego używa obu imion

Fajne czasy ,niestety ja wyskoczyłem pod koniec ery Aish czy coś takiego.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2012-12-11, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-08-31, 16:52   

Cez napisał/a:
ery Aish
Ciii.... to jest Ta-której-imienia-się-nie-wypowiada...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-08-31, 17:47   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-20, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-08-31, 20:35   

Sorry za offtop, ale Goya mawiał Gdy rozum śpi, budzą się demony... i to na chwilę obecną bardziej mi pasuje jako nazwa powyższej konwersacji xD.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Church 
Cockroach
Lord Lizaczek



Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 27
Wysłany: 2008-09-01, 08:39   

R4Zi3L napisał/a:
Cez napisał/a:
ery Aish
Ciii.... to jest Ta-której-imienia-się-nie-wypowiada...


Swoją drogą, nie wiecie co się z nią stało? Zaczynam powoli tęsknić lol2
_________________

 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-09-01, 11:18   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-20, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Church 
Cockroach
Lord Lizaczek



Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 27
Wysłany: 2008-09-01, 11:25   

hehe, to się pośmialiśmy.

Ale pytam serio, bez Aiszy to forum jest ździebko nudne ;>
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group