Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza stycznosc z grą Silent Hill
Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2010-06-14, 21:50   

Juveninho zaczynasz podobnie jak ja za dawnych czasów. Wkręcaj się chłopie bo warto.

StuntmanMikeL napisał/a:
Nawet lepiej - NIC jeszcze nie widziałeś. xD Zdecydowanie trójka to w parze z jedynką największe mindfuckery serii.


:thumbup:

Juveninho napisał/a:
starannie omijając SPOILERY i powoli się wkręcam


Posłuchaj mojej dobrej rady i w dział poświęcony SH2 nawet nie wchodź :D
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-14, 21:57   

Juveninho napisał/a:
grałem tylko w demko trójki


Zacząłeś dokładnie tak samo jak ja. :) Stare dobre czasy kiedy człowiek nic o SH nie wiedział i cholernie się bał jak pierwszy raz przechodził grę.Zazdroszczę Ci,też bym chciał żeby było tak jak dawniej ale niestety się nie da. :)

StuntmanMikeL napisał/a:
Zdecydowanie trójka to w parze z jedynką największe mindfuckery serii.


QFT

Trójeczka to było coś.Miło że też doceniasz tę część. :)

Juveninho,witamy na forum. :)
_________________

 
 
 
Juveninho 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-06-14, 22:27   

póki co najbardziej banie ryły mi podcasty ;) Brawo Bersek, choć Twój był mniej sugestywny od tego Raq'a ;-)
_________________

 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2010-06-19, 12:23   




Żelazko: Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten post, a sama wiadomość posta została ukryta, bo łamała regulamin.
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-07-24, 10:15   

Juveninho napisał/a:
póki co najbardziej banie ryły mi podcasty Brawo Bersek, choć Twój był mniej sugestywny od tego Raq'a ;-)
Dopiero teraz przeczytałem tego posta xD wypada podziękować , szkoda, ze jakoś zapał opadł
_________________
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-24, 13:10   

Też zazdroszczę tym ludziom którzy dopiero zaczynają styczność z serią pamiętam jak jakieś 5 lat temu po raz pierwszy przechodziłem część trzecią i specjalnie czekałem na noc żeby się po poschizować bo wydawało mi się, że nie będe się zachowywać jak wtedy gdy miałem 8 lat i grałem z kumplami w jedynkę i graliśmy po 15 minut bo schiza była, że się potem do domu bałem wracać :D

No ale cóż zasiadłem przed trójką za pierwszym razem doszedłem do końca SPOILER(centrum Handlowego)END OF SPOILER była około 3:00 w nocy, tak się bałem, że przez pół godziny siedziałem przed kompem i bałem się pójść do toalety i w ogóle ruszyć się by iść spać :D wtedy to Silent Hill 3 stał się moją ulubioną częścią :D taki totalny "Mindfuck" tylko mi się jeszcze raz przydarzył jak kiedyś miałem paraliż senny :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-07-24, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-24, 13:17   

Ja zetknęłam się dzięki filmikom na YT. Najpierw SH3. Wciagnęło mnie. Bardzo. Wręcz to pokochałam, zwłaszcza, że właściwie nie gram w gry, a prawie od razu trafiłam na tak świetną. Potem zaczęłam iść inna drogą - soundtrack, nuty, recenzje... to forum.
Prawdę mówiąc to rzadko pamiętam początek czegoś. Nie wiem jak traciłam więc na to na youtube. Pewnie był na liście po prawej. Ale jestem pewna, że bez SH i tego, co niego wyniknęło życie bym miała nudniejsze ;]
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
 
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-07-06, 10:38   

Moja styczność z tą grą zaczęła się niedawno i kiedyś na starym lapku miałam 1cz ale w nią nie zagrałam a dopiero od zeszłego roku pykam w 3.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group