Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2008-10-26, 12:39
Komunikatory internetowe
Autor Wiadomość
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-03-06, 17:06   

Ja tam nie widziałem dotąd jakiegoś użytecznego pluginu do Tlena... aktualnie u mnie tlen zajmuje 27MB... ale jak w coś gram to poprostu go wyłaczam...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-03-10, 16:08   

Moim zdaniem Miranda IM rządzi na całej linii. Nie tak dawno zmieniłem GG na ten komunikator i zastanawiam się czemu tak długo męczyłem się z tym shitem (lenistwo?). Miranda IM posiada możliwość obsługi dowolnego protokołu i to od użytkownika zależy, co będzie miał na pokładzie (np. Jabber, GG, Tlen), co najważniejsze użytkownik sam może dopasować cały komunikator do swoich potrzeb - ilość dostępnych pluginów niejednego przyprawi o zawrót głowy, a zatrzęsienie opcji w samym komunikatorze może na początku zdezorientować - w necie są dostępne tutoriale, a nawet gotowe wersje Mirandy IM do pobrania, jeśli kogoś to odstrasza. Ja bynajmniej polecam się przesiąść, bo GG, to straszna lipa jednak jest (chociaż mnie akurat nie sprawiał problemów za często).
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-03-10, 17:35   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-03-10, 18:36   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-03-13, 09:41   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-12, 16:38   

Nie wiem gdzie się podział temat ze skypem, więc tutaj to piszę- update sprzętu- mam kamerkę (yeah!) więc zapraszam na wideo konferencje :grin:
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-04-12, 19:02   

Moja mama planuje zakup mikrofonu do skype'a :P i akurat mi zleciła jej zakup.. ma być dobry i tani - kupię w przyszłym tygodniu ^^ więc jak już będę miał to odezwę się do Was ;)
_________________
Last.Fm
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 17:31   

LOL, jakis błąd w gg,czy tylko ja tak mam? Nie odpala się w ogóle, a przy próbie włączenia wyskakuje jakiś error.
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-04-15, 18:23   

Ano, mi też nie kontaktuje. W ogóle nie łączy.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2008-04-15, 20:17   

Wypróbujcie Palringo
Używam go od kilku tyg. gł. ze względu na znajomą ze Słowenii gdzie MSN niestety żondzi
Co to za komunikatorek, co ma a czego nie i dlaczego jeszcze tak mało (na to odp. prosta - wciąż rozwijana wersja beta), to dowiecie się na stronce programu i jego forum (gdzie i nasi mają swoje 3 grosze zawsze do wtrącenia)
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-04-15, 21:53   

Ja używam komunikatora AQQ i póki co nie mam szczególnych powodów do zmartwień. Program jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, więc nie powinien nikomu nastręczyć kłopotów. Osobiście mogę zaopatrzyć go w etykietkę "Polecam"!
_________________

 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-04-16, 06:03   

A ja przyłączę się do Devlocka. Faktycznie Miranda posiada zatrzęsienie opcji i chyba żadnego innego komunikatora nie byłem w stanie aż tak pod siebie ustawić :) polecam gorąco bo wtyczek i opcji jest ogromna ilość. Gg zaczęło mnie irytować. Komp działa, internet działa i to szybko, tylko gg nie chodzi bo nie można na dostępny no to ja z tekstem "Now you see me ... [odinstal] Now you're dead!"
_________________
Pay or Flee!
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-16, 07:19   

Cytat:
A ja przyłączę się do Devlocka. Faktycznie Miranda posiada zatrzęsienie opcji i chyba żadnego innego komunikatora nie byłem w stanie aż tak pod siebie ustawić :) polecam gorąco bo wtyczek i opcji jest ogromna ilość.

Też od wczoraj siedzę na Mirandzie...czemu wcześniej nie słyszałem o tym komunikatorze. Imo zjada gg na śniadanie.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 14:07   

Cytat:
Podoba mi się w Tlenie ikona na której widać czy rozmówca pisze na klawiaturze.
Jest to jeszcze w czymś innym?

W Skajpowym czacie.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-17, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-17, 14:11   

W AQQ tez jest, fajna sprawa, w ogóle jak pisze Car AQQ dobrym programem jest
_________________
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-04-17, 14:34   

Bo ja wiem czy ta ikona taka dobra? A co jeśli wystarczy wpisać byle literkę w oknie rozmowy, żeby u rozmówcy "uaktwywniła się"? ;)

Ja wciąż korzystam z Mirandy IM zamiast GG i jestem zadowolony. Co prawda archiwum GG przepada, ale nic nie szkodzi. Jest też w Mirandzie kilka nieistotnych minusów, ale to nie zmienia mojej pozytywnej opinii o tym komunikatorze. Szkoda tylko, że tak mało osób z tego korzysta, przez co nie rozwija on skrzydeł w pełni, cóż... ;P
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-04-17, 14:46   

MZet napisał/a:
Podoba mi się w Tlenie ikona na której widać czy rozmówca pisze na klawiaturze.
Jest to jeszcze w czymś innym?


W Xfire także.A co do moich komunikatorów to używam AQQ i Xfire`a.
AQQ jest świetny bo jest stabilny w przeciwieństwie do GG i móżesz rozmawiać z osobami które mają GG,Tlena i ICQ.
AQQ zawsze wyłączam jak włączam jakąś gierkę a Xfire`a mam zawsze włączonego.
Xfire ma tą fajną właściwość że możesz rozmawiać z osobą bez wyłączania gry i alt tabowania.
Po prostu naciskasz scrollock-x i wyskakuje menu z okienkami rozmów i opcjami.
Xfire ma także opcję voice chatu który bardzo dobrze działa i niedawno dodaną opcję nagrywania folmów z gier ala Fraps.
No i Xfire pokazuje innym graczom w co aktualnie grasz,jest opcja natychmiastowego dołączenia do serwera na którym gra znajomy.
Bez Xfire`a to jak bez ręki,w każdym razie według mnie.Polecam. ;)
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-04-18, 16:26   

Cóż, ja właśnie wczoraj za namową Zaratula przesiadłam się z gg na aQQ i muszę powiedziec, że nie wiem, co ja tyle lat robiłam na tym ...tym..."pisofszit" ^^". W każdym razie, bardzom zadowolona z nowego komunikatora.

A co do tego skajpa i głosowych konferencji, w których od dłuższego czasu nie mogłam uczestniczyc to wyczytałam dziś, że ten sam problem ma większosc użytkowników blueconnecta z ery -szajs ma tak słaby zasięg. Basta, idę dziś na poszukiwania lepszego netu.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-04-18, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 16:49   

A ja obecnie jestem trzeci dzień bez jakiegokolwiek komunikatora ;]. Żyć nie umierać ;]. Chyba przerzucę się na czat WP ;].
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-04-18, 18:59   

aqq ? a owszem wszem i w wobec. ale jesli juz mowa o nowej wersji ... powiedzmy, ze przy obciazeniu prcka powyzej 20 % program wlacza sie niemilosiernie ;]
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-05-17, 14:34   

Mój skype : theundertaker1993
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-23, 09:44   

Puty napisał/a:
A ja obecnie jestem trzeci dzień bez jakiegokolwiek komunikatora ;]

Wczoraj chciałem z korzystać z GG ,a tu się okazało ,że mi całkiem padł(pewnie już od miesiąca) i nie akceptuje mojego hasła.
Odinstalowałem.
Przydał by się jakiś lepszy komunikator.

Edit:
Chyba usunęli mi konto bo nie korzystałem z GG od 5 miesięcy.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-05-23, 10:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-05-23, 14:02   

LOL... xD Jakbys miał emaila na o2.pl to oczywiście Tlen... a tak możesz spróbować np. AQQ...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-05-23, 15:00   

@ cez ... z tego co wiem, to usuwaja po 6 miesiacach. chyba ze zmienili ;p

@ raz ... jesli mowa o nowym, opartym na jabberze, to radze poczekac z uzywaniem. pomimo faktu, ze jest juz wersja stabilna, bledow od zatrzesienia. dlatego pozostaje przy starym.

swoja droga, konnekt wydawal sie ciekawy. jednak nie tyle ilosc opcji i pluginow, co raczej zle ulozone to wszystko jest. NIEERGONOMICZNIE jak dla mnie, aby mozna bylo uzywac z taka swoboda jak to ma aqq
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-05-25, 17:03   

szametu ... to tak na przyszlosc cobys wiedzial, z kim masz do czynienia ;)
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group