Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Manga & Anime - Temat ogólny
Autor Wiadomość
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-03-02, 16:08   

@Suavek - umm, mam jednak folder w którym jest zwykły Seed i właśnie Destiny xD myślałem, że to jest G.S.D z dwoma seriami, ale widać mam trochę wymieszane pliki. Razem 100 epów..
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2011-03-02, 16:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-03-02, 16:13   

Tak, obie serie mają po 50 odcinków. Destiny jest powstałym kilka lat później sequelem Seeda. Wystarczy, że obejrzysz pierwszą serię. Jeśli pod jej koniec będziesz miał nadal pozytywną opinię, to obawiam się, że Destiny mocno Cię rozczaruje.
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-03-09, 10:05   

Ja na dniach zabieram się za (werszcie) za Evangelion i Gundam 00, będę się więc mogła nieco odnieść do opinii, które padły tu wcześniej, skończyłam za to oglądać anime p.t. Highschool of the Dead. Jako, że lubię produkcje, w których główną "atrakcją" są żywe trupy, zdecydowałam się sięgnąć po ten tytuł, spotkało mnie jednak rozczarowanie, gdyż główne skrzypce, zamiast zombie grają (kolokwialnie mówiąc) cycki, pupy i majtki. Trochę się pośmiałam (głównie z absurdalności niektórych pomysłów) i to by było na tyle ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-03-09, 10:24   

Miho napisał/a:
cycki, pupy i majtki
Innymi słowy, typowe Anime XXI wieku ;) .

 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-03-09, 10:48   

No właśnie ostatni screen (z tą różowowłosą dziunią) to z HOTD.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-09, 10:51   

Madhouse - W pre moe erze - Akagi - jakie to było zajebiste anime... Wybitna jednostka, która wcale nie musi być over the top jak w Death Note czy Code Gayass.
Gdy oglądałem Evangeliona po każdym epku czytałem jego summary z Wikipedii na wypadek gdybym coś ominął(pierwszy raz tak robiłem mając na uwadze "megawybitność" z jaką się sytkam). Wczoraj natknąłem się na to:
http://spoonyexperiment.c...sis-evangelion/
Tu gość też streszcza każdy epek. Jakbym czytał siebie. Podczas sesji z Evangelionem cały czas we łbie miałem: So what? :hmm:
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-03-16, 23:56   

Skończyłem właśnie Evangeliona, zakończenie z dupy wzięte, że tak powiem :/ od razu wiedziałem, że będzie pewnie dziwne, ale tutaj go po prostu nie było - jakby mi gdzieś uciekło z kilka odcinków, wiele niesprecyzowanych kwestii. Jutro się zajmę EoE i zobaczymy jak to wyjdzie w podsumowaniu.

To zakończenie w sumie durne nie było aż tak, bo nawet pozytywne. Chodzi o to, że urwane od głównego wątku. Pod względem całości wyśmienite, czuć było ciężkość robotów, nie latały one jakby ważyły z kilka kilogramów ;p (wiem, mam na ich punkcie świra), tak czy inaczej jestem pozytywnie zaskoczony. Czas dokończyć Gundama!
_________________
Last.Fm
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-03-17, 00:10   

Trivane napisał/a:
Chodzi o to, że urwane od głównego wątku


Że co? Przecież zakończenie jak najbardziej pasuje bo pokazuje third impact i swoisty sąd ostateczny Shinjiego.A ze jest kameralne to dlatego że Gainax już nie miało budżetu żeby zrobić efektowniejszą wersję tego.Naprawili to w End of Evangelion który pokazuje alternatywną wersję dwóch ostatnich odcinków.Tak więc te zakończenie jest daleko od "z dupy wziętego".
_________________

 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-04-26, 18:48   

O hai



http://www.p4a.jp/
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-27, 11:52   

O masz, zapomniałem o tym. Jak forum nie żyło to miałem to wkleić. No to jeszcze newsik, że potwierdzono powstanie filmu animowanego(acz nie wiem czy anime czy raczej CGI) Mass Effect.
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-04-28, 14:21   

Jestem świeżo po skończeniu Gungrave'a. Anime bardzo mi się spodobało. Seria jest o dwóch(dwojgu?) byłych przyjaciołach, którzy w tym momencie są śmiertelnymi wrogami. Jeden chce zabić drugiego, a ten drugi pierwszego. Mają swojego powody, ale nie będę spoilerował. Powiem tylko, że pierwsza połowa anime przenosi nas do wspomnień głównego bohatera(Brandon Heat/Beyond The Grave), gdzie to on i jego przyjaciel(Harry MacDowell) pnęli się w górę mafijnej hierachii. Druga połowa ukazuje już czasy teraźniejsze, gdzie nasz bohater idzie i rozwala prawie wszystko co stanie mu na drodze.
Fajna produkcja i w sumie niedługa - 26 odcinków, więc w 1 dzień spokojnie można obejrzeć.
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-28, 21:40   

LaMuertePL napisał/a:
Fajna produkcja i w sumie niedługa - 26 odcinków, więc w 1 dzień spokojnie można obejrzeć.


26 odc teraz łapie się na miano niedługiego?

P4- jeśli uchwyci klimat SMT, a zapowiada się że tak będzie, to jestem kupiony.

Tak w ogóle- jak się nazywało to anime, co Miho kiedyś zachwalała, co się akcja działa w Tokio na początku XX wieku, że tramwaje jeździły?
 
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-04-28, 22:05   

_Music napisał/a:
26 odc teraz łapie się na miano niedługiego?

No jak się siądzie o 10 rano to się kończy oglądać o 2 w nocy. Porównując do innych serii, które mają po 200+ to raczej nie jest to długie, ale też nigdzie nie nazwałem tego krótkim. ;)
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-05-10, 07:04   

Anime lato 2011 -> http://mangaweekend.files..._anime_2011.jpg

Sporo syfu (oceniając na pierwszy rzut oka, wiem, nieładnie czynię), ale są też kontynuacje Natsume Youjin-Chou (moje ulubione anime ever) i Appleseed. Ciekawie wyglądają też Sacred Seven, Usagi Drop i No. 6, pewnie rzucę na nie okiem. Pojawi się też kolejne OVA Hellsing Ultimate.
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2011-05-10, 09:19   

Yeah, ile można było czekać na tego Hellsinga, ostatni ep był z 1,5 roku temu. Mam nadzieje, ze poziom będzie taki, ze nie pozaluje, ze czekalam^^ Będzie nowa cześć Blooda? Hm... Nie wiem, co o tym myśleć, może nie byc złe, liczę, ze muzykę będzie nadal pisał Mark Mancina
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
Ostatnio zmieniony przez AlaV 2011-05-10, 09:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-10, 15:11   

Valkyria Chronicles 3? Jeśli 3, to pewnie i 2 wyszła a nic o tym nie wiem- to powinno byc bardzo fajne.



Uploaded with ImageShack.us

WTF...
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2011-05-10, 16:31   

Nigdy nie staraj się zrozumieć Japończyków - mówi stare internetowe porzekadło...
_________________

 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-05-10, 17:09   

Cycki, lolitki i szkolne haremy. Typowe współczesne anime. Zawołajcie mnie jak wyjdzie coś naprawdę wartego uwagi. Na przykład Persona 4 The Animation. A w międzyczasie obejrzyjcie Gurren Lagann, kto jeszcze nie widział.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-10, 22:30   

Ile można doić Higurashi? x/ Przykre to. Już te wcześniejsze dodatki pod dwóch seriach były ubogie. U, nowa kinóweczka FMA? Interesujące.
Alav napisał/a:
Yeah, ile można było czekać na tego Hellsinga, ostatni ep był z 1,5 roku temu.

Nie, żebym był złośliwy, ale mniej więcej tak wygląda Twoje tempo oglądania anime, więc...
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2011-05-11, 05:11   

Zacząłem oglądać Berserka. Jak na razie zapowiada się całkiem nieźle, cieszy krótka ilość odcinków i pomysł na przedstawienie światka rycerskiego. Muzyka - :-]

I nie da się ukryć, że w tym samym czasie moja miłość do One Piece nie maleje. Kocham tego tasiemca.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
Ostatnio zmieniony przez SbobekH 2011-05-11, 05:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2011-05-11, 06:59   

Jeez, Puty, czepiasz się mnie już któryś raz. Czy naprawdę trzeba oglądać wszystko co możliwe po kilkanaście odcinków na raz, żeby nie moc czekać na kolejny odcinek jednej ze swoich ulubionych serii? Oglądam, co mi się podoba i gdy nie mam nic lepszego akurat do roboty i tyle. Hellsinga akurat bardzo lubię, tak samo jak Gankutsuou i wracam ciagle do tych serii, co nie znaczy, ze oglądam wszystko, co się tylko nawinie. Over
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-11, 11:04   

Alav - Po prostu znajduję dziwnym, że narzekasz na coś, co u Ciebie jest normalnym cyklem. Także, "czepiam" się znowu widząc, że moja wcześniejsza humorystyczna prognoza o skończeniu Triguna w 3 lata wydaje mi się teraz nader optymistyczna. Hellsing to anime wręcz stworzone dla Ciebie. ;]
Btw. Ja też nie oglądam "wszystkiego co się nawinie" - ale tu już wchodzimy w dyskusję o byciu "tru".
Suavek napisał/a:
A w międzyczasie obejrzyjcie Gurren Lagann, kto jeszcze nie widział.
Zdajesz sobie sprawę, że dla osób, którym mechy średnio "robią" to anime będzie jedynie bardzo dobre? ;]
SbobekH napisał/a:
Zacząłem oglądać Berserka. Jak na razie zapowiada się całkiem nieźle, cieszy krótka ilość odcinków i pomysł na przedstawienie światka rycerskiego. Muzyka - :-]
Zapowiedzieli nową serię. Ta którą oglądasz kończy się nie rozwiązując niczego(bardziej zawiązując) - w międzyczasie manga wydawana była przez ponad dekadę - czyli sporo materiału do kreskówki.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2011-05-11, 11:07, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-05-11, 11:20   

SbobekH napisał/a:
I nie da się ukryć, że w tym samym czasie moja miłość do One Piece nie maleje. Kocham tego tasiemca.

High five! Nie wiedziałam, że oprócz mnie i Putego są tu jacyś OPowi fani :) . Ja zdecydowanie jestem uzależniona.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-05-11, 11:56   

Ja za namową Miho zacząłem kiedyś czytać mangę One Piece.Niestety chyba za stary jestem na to,wyrosłem z takich rzeczy i wolę coś poważniejszego. :P
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-05-11, 12:03   

Zaratul napisał/a:
Niestety chyba za stary jestem na to,wyrosłem z takich rzeczy i wolę coś poważniejszego. :P

No to chyba jednak nie zależy od wieku, skoro ja jestem tylko rok młodsza od Ciebie, a sondaże Japonii wskazują, że ok. 90% czytelników tejże mangi to osoby dorosłe: klik. Jadąc Tokijskim metro nieraz widziałam na oko 50-cioletnich (czyli pewnie byli ok. 70-tki xD) mężczyzn z tomikiem One Piece :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group