Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Manga & Anime - Temat ogólny
Autor Wiadomość
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-08, 11:18   

Cytat:
Problem z tym ze u nas z anime jest cienko szczególnie z jakąś szczególną różnorodnością czy naprawdę ciekawymi klasykami.


No ja tam na to nie narzekam, szczególnie, że 28 wychodzi moje ulubione anime, czyli Gankutsuou aka Hrabia Monte Christo (nie wiem, czy będą jakoś zmieniać nazwę, cy dodawać jej człony)^^ Oczywiście si zaopatrzę, ale nie w empiku. Coraz bardziej się przekonuje o tym ze nie warto.
Suavek, to jest Hellsing TV, czyli imo wersja o wiele gorsza od OAV. Krótko mówiąc, ja, mimo że jestem fanem Hellsinga, kasy na to wydawać nie będę.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-08, 11:42   

Puty napisał/a:
Też bym wziął Haibane Renmei.
I 7 epsów na 1 DVD? pewnie jeszcze na DVD5.... ja dziekuje....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-08, 12:12   

R4Zi3L napisał/a:
I 7 epsów na 1 DVD? pewnie jeszcze na DVD5.... ja dziekuje....

"Typ dysku: dwuwarstwowa, jednostronna"

Czytanie nie boli.

Tak, to wszystko są wydania Anime-Gate, w związku z czym jakość obrazu będzie średnia, ale takie narzekanie to przyprawia mnie o mdłości, szczególnie jeśli mamy do czynienia z tak okazyjną ceną. Bo przecież lepiej spiracić wszystko z Internetu i nie dać żadnemu wydawcy zarobić, co by w przyszłości pokusili się może o jakieś lepsze edycje anime na DVD w Polsce. A 19zł to akurat nie sądzę aby była szczególnie wygórowana cena jak na 13 odcinków całkiem dobrego anime, nawet jeśli w jakości gorszej niż to co można znaleźć w sieci.

Przy okazji, znalazłem jeszcze to - http://www.empik.com/samu...d5040057,film-p
To też nie najdroższe - http://www.empik.com/aqua...25040366,film-p
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-08, 12:36   

Suavek i Wendy,dzięki za linki.Jak zarobię to na pewno kupię Ergo Proxy i GitS Innocence.Oba są w naprawdę fajnych cenach.

Suavek napisał/a:
Tak, to wszystko są wydania Anime-Gate, w związku z czym jakość obrazu będzie średnia, ale takie narzekanie to przyprawia mnie o mdłości, szczególnie jeśli mamy do czynienia z tak okazyjną ceną.


QFT

Też mnie krew zalewa jak słyszę narzekania na wydawanie anime w Polsce.Pamiętam zwłaszcza tą sytuację kiedy zostało wydane GitS Stand Alone Complex to był straszny płacz na forach że to źle,tak niedobrze.Dzięki temu Kino Domowe nie wyda trzeciej serii. :( No chyba że się mylę.Ktoś wie więcej na ten temat?
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-06-08, 14:36   

Cytat:
Też mnie krew zalewa jak słyszę narzekania na wydawanie anime w Polsce.Pamiętam zwłaszcza tą sytuację kiedy zostało wydane GitS Stand Alone Complex to był straszny płacz na forach że to źle,tak niedobrze.Dzięki temu Kino Domowe nie wyda trzeciej serii. No chyba że się mylę.Ktoś wie więcej na ten temat?


Jakiej trzeciej serii? Jeśli mowa o SSS to jest to film.

Nic z powyższego nie zainteresowało. Tego hellsinga to kupiłem kilka lat temu i sprzedałem za ok. stówę na allegro swego czasu. Tv wersja nie umywa się do ova.

Jeszcze Samurai Champloo wydaje się byc godne, ale jak spobie przypomnę jak mnie nudziła druga połowa to też sobie odpuszczę.
Nic no, poluję na nowe evy.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-08, 14:49   

_Music napisał/a:
Jakiej trzeciej serii? Jeśli mowa o SSS to jest to film.


No sam Masamune Shirow powiedział kiedyś że możliwe że powstanie trzecia seria ale nie wiem czy to prawda.No trochę przesadziłem z tym wybieganiem w przyszłość kiedy mówiłem o tym wydawaniu trzeciej serii,sorry. :)
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-06-08, 15:27   

Aha :]

Jak dla mnie trzeci sezon może powstac- kiedyś jak usłyszałem o SAC to się skrzywiłem i uznawałem za żerowanie na genialnym pierwszym filmie.

Jak obejrzałem to masakra- na pewno najlepsze anime (zaraz za evą oczywiście) jakie widziałem, zwarte, przemyślane jakie widziałem. Do tego stopnia, że wolę już SAC'a, niż oryginalny film :]
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-08, 15:40   

_Music napisał/a:
Jak obejrzałem to masakra- na pewno najlepsze anime (zaraz za evą oczywiście)


No to że Evangelion jest najlepszy to rzecz oczywista o której wszyscy wiedzą więc nie ma sensu o niej wspominać. :D Ale jeśli chodzi o GiTS to jest na drugim miejscu u mnie zaraz przed Cowboy Bebop i zaraz za Evą.

_Music napisał/a:
Do tego stopnia, że wolę już SAC'a, niż oryginalny film :]


No jeśli mowa o filmie Mamoru Oshi to tak ale jeśli chodzi o rewelacyjny Innocense to już nie. :P Ten film według mnie the best z tych trzech części.Te rozważania filozoficzne i symbolika naprawdę mnie zachwyciły.
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-08, 18:05   

Zaratul napisał/a:
eż mnie krew zalewa jak słyszę narzekania na wydawanie anime w Polsce.Pamiętam zwłaszcza tą sytuację kiedy zostało wydane GitS Stand Alone Complex to był straszny płacz na forach że to źle,tak niedobrze
Mam SAC od IDG i wg mnie jest bardzo dobrze wydane
_Music napisał/a:
Do tego stopnia, że wolę już SAC'a, niż oryginalny film :]
Nie wiem czy jest co porównywać....
Zaratul napisał/a:
No jeśli mowa o filmie Mamoru Oshi to tak ale jeśli chodzi o rewelacyjny Innocense to już nie.
Oba filmy wyreżyserował Oshii.... osobiście wolę bardziej tradycyjna animację 1ki, ale raczej muszę jeszcze raz obejrzec 2kę....
Zaratul napisał/a:
Ten film według mnie the best z tych trzech części
Co masz na myśli mówiąc 3 część... serial?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-08, 20:41   

R4Zi3L napisał/a:
Co masz na myśli mówiąc 3 część... serial?


Są trzy pełnometrażówki:

GiTS z 1995
GiTS Innocence z 2004
GiTS Solid State Society z 2006

Ten ostatni robili twórcy serialu czyli ma taki sam klimat,bohaterów i grafikę jak SAC.
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-08, 21:42   

Well, prawdę powiedziawszy nie oglądałem SSS, ale wydaje mi sie ze to kontynuacja opowieści z serialu.
Nie wiem czy wiesz ale 2 pierwsze sezony tez otrzymaly filmy:

GITS Stand Alone Complex: The Laughing Man z 2005
GITS S.A.C. 2nd GIG: Individual Eleven z 2006

Seriale i filmy telewizyjne (ktorym jest tez SSS) maja raczej malo wspolnego z filmami kinowymi oprocz tego ze korzystaja ze wspolnego zrodla...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-08, 22:36   

Cytat:
Well, prawdę powiedziawszy nie oglądałem SSS, ale wydaje mi sie ze to kontynuacja opowieści z serialu.


Nope.To obobna historia która jest właśnie filmem kinowym nie telewizyjnym i właśnie te trzy filmy są wymieniane....no właśnie jako filmy. :)
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-08, 23:19   

http://anidb.net/perl-bin...=anime&aid=4414

TV Special, 1 episode
prequel Koukaku Kidoutai S.A.C. 2nd GIG

Cytat:
Directed by Kamiyama Kenji and with the participation of the same staff from the popular series, GitS: SAC, this full-length 105 minute feature premièred in Japan on the SKYPerfecTV! satellite television network on September 1st, and was successively released on DVD on November 24th


Nigga, pls....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-08, 23:25   

Możliwe że rację masz.Na moją obronę powiem tylę że sugerowałem się kilkoma nie potwierdzonymi źródłami i tym że nie siedzę w mandze\anime tak jak Ty. :)
No ale chyba można porównywać ze sobą te 3 filmy bo mimo że te filmy kinowe a te telewizyjne to dalej filmy. :)
_________________

 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-09, 14:30   

Odebrałem swoje anime dzisiaj. W sumie niepotrzebnie zamawiałem przez Internet, gdyż wszystko było na półkach oraz w kartonach na boku. Trochę się wkurzyłem, bo Appleseeda dostałem bez tekturowej kieszonki, podczas gdy na półkach leżała wersja z, ale już nie robiłem rabanu - i tak jest to edycja 2DVD. Pozostałe normalnie w tekturkach.

Wkurzające, że zanim DVD się w ogóle odpali to oglądać musimy oglądać stertę durnych reklam, których nie idzie przewinąć. I na co mi reklama jakiejś wody mineralnej? No na co?

Appleseed - dwa DVD, jakość znośna, choć bez rewelacji. Drażni brak napisów innych niż polskie. Miłe dodatki w postaci audio commentary czy też materiałów o tworzeniu animacji 3D. W cholerę reklam, szczególnie na pierwszym dysku. Poniżej parę screenów. Oczywiście występuje lekki przeplot, ale to jest normą w każdym PALowkim DVD raczej.



Vexille - miły dodatek w postaci paru stron z opisem filmu i pocztówki. Okładka "3D". Ponownie, brak napisów innych niż polskie. Mniej reklam niż w Appleseed. Jakość obrazu niezła - także lepsza niż Appleseed. Naturalnie obecny przeplot. Parę screenów:



Haibane Renmei - reklamy obecne, choć nie tak dużo jak w Appleseed. Troszkę mi się MPC wywala, gdyż muszę pokombinować zanim wejdzie mi łaskawie do Root Menu. Dodatki w postaci trailerów i opisów tekstowych samego anime oraz postaci. Znowu tylko polskie napisy. Miły bonus w postaci opisu serii oraz pocztówki. Jakość obrazu natomiast znośna, pomimo tego co mówią ludzie. Naturalnie przeplot, ale źle nie jest. Screeny:




Za taką cenę nie żałuję, bo wydania przyzwoite jak na polskie warunki a anime niezłe. W sumie jeszcze nad Karas się zastanawiałem, ale stwierdziłem, że dość pieniędzy już wydałem.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2010-06-09, 14:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-06-10, 12:17   

Oglądnąłem wczoraj evę 2.22
Potwierdza drugi film, że eva na zawsze pozostanie najlepszym anime stworzonym ludzką ręką :]

Kurczę, brak mi słów by to opisac. Na razie jestem w szoku jak wiele ważnych rzeczy zostało pozmienianych. Minimalne spoilery.

Zacznę jednak od tego co mnie gnębi- nie że cokolwiek było źle zrobione, ale czego zabrakło:
1. Zabrakło niestety mojej ulubionej walki w rytm muzyki (synchroniczna walka z Israfelem). Nawet nie tyle sama walka, ale całe przygotowanie do niej, które świetnie rozluźniało atmosferę, wprowadzało trochę lekkości do całości no i kontrast do przyszłych zdarzeń.

2. Chciałoby się więcej właśnie tych scen, gdzie główni bohaterzy nareszcie się nad sobą nie użalają i są w miarę szczęśliwi- jest to, ale mało (formuła filmu, serial mógł sobie pozwolic na więcej luzu w temacie), oraz bardzo szybko się to urywa uruchomieniem trzeciej evy. Wprowadzenie wyżej wymienionej walki by w sumie rozwiązało tą kwestię, bo jak wspomniałem to głównie trening i "docieranie" się Asuki i Shin'a było tym fajnym i lekkim elementem.

Jak wspomniałem różnice są ogromne miejscami- wielkie wtf gdy się okazuje, że to nie Touji siądzie za sterami trójki, oraz pojawienie się Mayi (chyba tak się nazywała). Ciężko mi też było uwierzyc że wszystko co na trailerze faktycznie się tu znajdzie (aż do 19 odc bodajże pokrywa 2.22), wiedząc że mają byc jeszcze dwa filmy, to czeka nas znacznie bogatsze zakończenie. Wydaje się też, że raczej nie będzie miejsca na seryjne evy z bateriami atomowymi.

Aha- żałuję że i tutaj nie zobaczyliśmy nawet fragmentu czwartej evy która wyglądała najbardziej kozacko, a nigdy się w sumie nie pojawiła i w anime i w mandze i tutaj.

Ogólnie tak- eva to eva, najlepsze anime ever dla mnie od lat i nic tego nie zmieni. Rebuildy są genialne, w sumie nie chciałbym oglądac po raz kolejny tej samej fabuły tylko w ładniejszej oprawie, więc dobrze się dzieje.

Anioły jak wcześniej pokazują swoje nowe możliwości, najbardziej zaskakuje chyba ten Gaghiel, pierwsza walka dwójki- w serialu był to raczej potwór morski (anioł ryb w końcu), tutaj chodzi po wodzie :]
Szkoda że nie dostaliśmy jeszcze Leliala, bo chciałbym zobaczyc jakie nowe pomysły by twórcy tu mieli.

Zeruel daje ponownie popis siły- eva druga jako bestia (stan podobny do berserkera), na końcu wręcz zębami rozdziera jego at, kilka razy też zmienia formę.

Wygląda i brzmi to wszystko fenomenalnie naturalnie, podobnie jak pierwszy film. Tak czy siak- z niecierpliwością czekam na trójeczkę i polecam You can (not) advance absolutnie każdemu :]
Ostatnio zmieniony przez _Music 2010-06-10, 12:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-13, 21:53   

Yay, widzę, Trivane, że Soul Eatera oglądasz? ^^ Kiedyś zaczęłam, ale w pewnym momencie z braku czasu rzuciłam. Muszę wrócić i obejrzeć to 42 eps.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-06-13, 22:03   

AlaV napisał/a:
Yay, widzę, Trivane, że Soul Eatera oglądasz? ^^ Kiedyś zaczęłam, ale w pewnym momencie z braku czasu rzuciłam. Muszę wrócić i obejrzeć to 42 eps.

Ja również oglądam :) . Ciekawe anime, bardzo rozrywkowe i nietypowe. Trochę przerażają mnie śmiejący się księżyc i słońce- są megapsychodeliczne, ale i klimatyczne ;) . Jak na razie, doszłam do połowy i zrobiłam sobie przerwę, gdyż ostatnio porzuciłam wszystkie anime na rzecz One Piece, które jest genialne i, co tu dużo mówić, jestem uzależniona.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-13, 22:14   

Mi się podoba jeden motyw muzyczny, nazywa się jakoś "In his mind, DB sways his shou" czy jakoś tak. Rozwala mnie. A księżyc i słońce są najlepsze XD
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-13, 22:32   

AlaV napisał/a:
Yay, widzę, Trivane, że Soul Eatera oglądasz? ^^ Kiedyś zaczęłam, ale w pewnym momencie z braku czasu rzuciłam. Muszę wrócić i obejrzeć to 42 eps.


Niestety, łyknąłem tylko 2 odcinki dzisiejsze na axn sci fi, czytam mangę na stronie: http://read.mangashare.com/Soul-Eater :) polecam wszystkim, bo czyta się na prawdę znakomicie! uwielbiam death the kidd - ta jego obsesja na punkcie symetrii mnie rozwala. Zdradziłbym kilka szczegółów, ale dam okazję Wam się również pośmiać :D

Kiedyś oglądnę to anime, jak nagram sobie na axn bądź mikołaj przyniesie mi lepszy net. Oczywiście nie obraziłbym się, gdyby ktoś mi go wysłał albo chciał się wymienić za stare odcinki FMA, Death Note bądź Naruto :P bywam wybredny i oglądam tylko po japońsku z polskimi subami.

EDIT
Gdyby ktoś szukał ciekawych gif'ów związanych z SE- http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=65749
Od koloru do wyboru, znakomita kolekcja niesamowitych avatarów i sygnatur!
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2010-06-13, 22:38, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-18, 21:01   

A muszą być polskie napisy? Z polskimi mam tylko pierwsze 50 odcinków One Piece, Wolf's Rain i Air. Z angielskimi mam kila serii na dysku, więc mógłbym Ci wysłać pocztą jeśli coś by Cię zainteresowało:
Arakawa under the bridge, Angel Beats, Canaan, Casshern Sins, Berserk, Basilisk, Trigun.
O, mam chyba jeszcze Ergo Proxy z lektorem.
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-18, 23:00   

Oglądałam Canaan, nie podobał mi się szczerze mówiąc. Na początku było nawet fajnie (Taxi Driver z głosem Nakaty wymiata XD), ale od połowy scenariusz składa się imo z samych patetycznych tekstów, a akcja też siadła w pewnym momencie.

Triguna zaczęłam oglądać wczoraj, jest niezły, bardzo fajny pomysł. A Vash czasem potrafi dobić. + w wersji englishowej Joe Romersa w roli Descartesa^^
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
Ostatnio zmieniony przez AlaV 2010-06-18, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-06-18, 23:24   

Trivane napisał/a:
AlaV napisał/a:
Yay, widzę, Trivane, że Soul Eatera oglądasz? ^^ Kiedyś zaczęłam, ale w pewnym momencie z braku czasu rzuciłam. Muszę wrócić i obejrzeć to 42 eps.


Niestety, łyknąłem tylko 2 odcinki dzisiejsze na axn sci fi, czytam mangę na stronie: http://read.mangashare.com/Soul-Eater :) polecam wszystkim, bo czyta się na prawdę znakomicie! uwielbiam death the kidd - ta jego obsesja na punkcie symetrii mnie rozwala. Zdradziłbym kilka szczegółów, ale dam okazję Wam się również pośmiać :D

Ajj...Soul Eater wymiata :D
Mnie bardziej rozwala spokój i teksty Shinigami-Sama [spoiler]Nawet kiedy Kishin został uwolniony on nie wyglądał na AŻ tak bardzo przejętego, heheh[/spoiler]
Obejrzałem odcinków około 23 a chapterów przeczytałem z 30 ale jakoś nie miałem ostatnio ochoty na to, a przed chwilą obejrzałem 2 pierwsze odcinki Death Note i nie powiem, wydaje się ciekawe :D
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-19, 11:49   

AlaV napisał/a:
Triguna zaczęłam oglądać wczoraj, jest niezły, bardzo fajny pomysł. A Vash czasem potrafi dobić. + w wersji englishowej Joe Romersa w roli Descartesa^
Początek wcale nie zapowiada tego jak ta seria bedzie wygladac pozniej ;) Polecam.
Cloud napisał/a:
a przed chwilą obejrzałem 2 pierwsze odcinki Death Note i nie powiem, wydaje się ciekawe
Jest bardzo ciekawe i wciagajace. Ma jeden z najlepszych soundtracków do serialu anime....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2010-06-19, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-19, 12:02   

Soundtrack ma fajny, to prawda. Ja poległam na 13 odc, choć anime rzeczywiście ładnie dopracowane, świetna kreska i w ogóle. Nie mogę się od ponad dwóch lat zabrać za dalsze odcinki. Przy mandze poległam na 10 tomie. Rewelacyjna kreska, bardzo szczegółowa, ale przez te tony tekstu trudno mi się było przebić.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group