Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Dreams aka Sny
Autor Wiadomość
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-05-09, 11:54   

Dziś miałam dosc nietypowy sen, albowiem o... shp, a raczej niektórych jego użytkownikach.

Otóż byłam w Empiku i na dziale książek obcojęzycznych wyczaiłam 5 książek o Silent Hill; oczywiście nie omieszkałam kupic. Dalej, powędrowałam nad jezioro nad którym spotkałam Raqa, yuniku i Deva i pochwaliłam się zakupem. Jako, że wszyscy troje byli zachwyceni, dałam każdemu po książce i nagle spod wody wynurzył się MZet i oznajmił, że akurat uczy się nurkowania. Miał taką śmieszną rurkę do oddychania pod wodą. Też dostał książkę i w podziękowaniu nauczył mnie nurkowac x].

A potem standardowo śniły mi się chomiki, tym razem tylko dwa.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-05-09, 11:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-05-09, 15:48   

..
 
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2008-05-10, 15:28   

Śniło mi się, że do mojego pokoju nad ranem wdarła się cała chmara robali podobnych do Infection Formów z Halo. Całe szczęście na biurku zmaterializowała się strzelba i rozpoczęła się wesoła rzeź. (Dopóki mnie nie zeżarły.)
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-05-11, 03:43   

Nie zauważyłem tu tematu o bezsenności więc spytam się Was w tym temacie, czy kiedyś zdarzyło Wam się cierpieć na takową. Ja w wakacje '06 doprowadziłem siebie do zbliżonego stanu - tak rozregulowałem zegar biologiczny, że kładłem się spać o 13, budziłem o 20. I tak przez tydzień (uwzględniam także czas walki z tymże). I powiem Wam, że przywracanie zębatek do właściwych pozycji było czymś hm, niezbyt przyjemnym. Bywałem w stanach "zbyt zmęczony żeby zasnąć", w dodatku zdawało mi się, że cholernie duszno jest (mimo że tak naprawdę duchoty nie było), a gdy otwierałem okno by się nieco ochłodzić, to akurat ktoś musiał trzepać dywan/kierować przesypywaczem gruzu/drzeć ryja "Tomeeeeek, Tomeeeeek" itp.

Żeby nie było, w chwili obecnej nie cierpię na problemy z zaśnięciem, niedługo pójdę lulu ; P
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-05-23, 18:07   

O ile całego dzisiejszego snu nie pamiętam, podobała mi się jego końcówka - położyłem się we śnie spać, słodko zasypiałem i gdy już rozpoczęła się faza "hibernacji"... Obudziłem się ; D Nie to bym jakoś szczególnie jarał się tym motywem - imo po prostu taki... fajny był (to ostatnie zdanie zostało dopisane by post był dłuższy, to w nawiasie też, pora kończyć zanim przekroczę granicę między postem a spamem).

Ten post wyszedł mi taki... plaziowaty.
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-05-23, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ANTH 
Cockroach



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 61
Wysłany: 2008-05-24, 09:01   

Niedawno gdy nocowałem u znajomych śnił mi się interesujący sen.
Obudziłem się w łóżku. Poczułem, że jestem sparaliżowany. Nie mogłem ruszać kończynami, odezwać się. Jedynie oddychałem i ruszałem gałkami ocznymi. Pomyślałem, że jeśli czegoś nie zrobię, będę żył tak do swojego końca. Zamknąłem oczy i z całych sił starałem się zrobić cokolwiek, wydusić jakieś słowo, poruszyć nogą...
Obudziłem się. Jaka była ulga. Mogłem chodzić, mówić, biegać, skakać, krzyczeć...
_________________
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-05-24, 10:21   

Heh... tez mi sie zdarzaja takie sny... tzn po przebudzeniu chwile mysle... i ciesze sie ze jest inaczej niz przed chwila (w snie... normalnie jak matrix - czlowiek bierze to za rzeczywistosc)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Doktor Śmierć 
Cockroach


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-06-07, 19:00   

Niewiem czy to sen był czy jakaś wizja, ale przyjmijmy że tak.Więc tak mam 7 lat i jestem sam w domu, bawię sie zabawkami w dużym pokoju i nagle coś usłyszałem że jakby coś spadło z półki i poczułem zapach siarki zacząłem sie skradać pod zamknięte drzwi mojej sypialni. Przez dziurkę od klucza spojrzałem i zobaczyłem SZATANA który coś robi przy moim biurku (nie pamiętam już co).Ja ze strachu spojrzałem się w szafie I nagle nastąpiło trzęsienie ziemi, i coś spadło mi na głowę, i na tym koniec snu.Rano budzę sie i nie wiem czemu ale w miejscu gdzie stał SZATAN były zarysy czy coś w rodzaju odcisku......
 
 
Doktor Śmierć 
Cockroach


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-06-07, 19:20   

Był czerwony , mial końskie kopyta, skrzydła rodem z Devil Jina (z tekken 5), i to jego przeraźliwe parskanie coś jak koń ale to brzmiało strasznie i okropnie.
O i trzymał w ręku coś w rodzaju trójzęba (włoczna czy coś w tym stylu)...

EDIT :
Miałem wtedy 7 - 8 lat więc to też inne nerwy i poziom strachu.
Ostatnio zmieniony przez Doktor Śmierć 2008-06-07, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-06-09, 16:35   

Mike-L napisał/a:
Potem nagle się obudziłem i nie wiedziałem co się dzieje. Zapaliłem światło i zacząłem szukać czy aby na pewno jestem sam w pokoju, potem poszedłem do matki i ją obudziłem i zacząłem pytać co się dzieje (później mi opowiadała że wyglądałem jakbym ducha zobaczył). Do samego rana byłem zdezorientowany i wogóle to cud, że potem jeszcze zasnąłem.


Ja kiedyś miałam podobny sen... podobny, a raczej taki, który można włożyc do tej samej szuflady, co Twój. Mianowicie; leżę w łóżku, przykryta kocem, jest noc, panują absolutne ciemności. W pewnym momencie dostrzegam zarys postaci stojącej zaraz przed łóżkiem. Nie widzę twarzy, nie widzę kompletnie nic, postac wygląda, jakby była "cieniem". Po chwili czuję, że ściąga ze mnie koc, wiecie, tak jak to w horrorach czasem jest pokazane. Boję się jak nie wiem, spadam z łóżka, chcę uciekac, ale nie mogę, nie potrafię chodzic... nogi mam ciężkie jak z kamienia. Co wiem na pewno, za wszelką cenę muszę włączyc światło. Zaczynam się czołgac do włącznika, nie oglądam się za siebie, ale wiem, że postac szykuje się do ataku. Docieram do sciany, gdzie znajduje się włącznik, próbuję do niego dostac, ale nie potrafię, bo przecież nie mogę wstac. Ostatnie spojrzenie za siebie i widzę jak postac z przerażającą szybkoscią dobiega do mnie i... nastają ciemności.

Znaczy się, obudziłam się ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2008-06-09, 17:53   

Dobra, teraz jakiś wesoły sen.

W dzieciństwie śniło mi się, że w moim osiedlu grasowały Trzy Pajace (tak na to mówimy z kolegą, było to coś w rodzaju skrzyżowania skrzata Chałabały z Domisiami xP) które sprowadzały na wszystkich nieszczęście. Poruszały się w zabawny sposób, a mianowicie skacząc radośnie i trzymając się za ręce.

Razem z tatą mieliśmy wtedy jechać do miasta, jednakże zapomniał zabrać prawa jazdy, toteż przykazał, abym siedział grzecznie w samochodzie i wyszedł z garażu. Po pewnym czasie zjawiły się Pajace. Tańcowały i śpiewały, że od samego słuchania robiło się niedobrze. Przeparadowały szczęśliwe obok naszego domu i po chwili zauważyłem z przerażeniem, że hamulec magicznie się zwolnił! Auto staczało się coraz szybciej. Skończyło się na kraksie w garażu sąsiada. :P
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
Ana 
Cockroach
Ciamciaramciam



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-11, 11:50   

Trzy Pajace... ;]


Mi przynajmniej raz w miesiącu śnią się,o zgrozo, zombie. :eek: Fabuła snu różna: atakują miasto, po prostu sa w jakimś pomieszczeniu, różnie to bywa.
Zwykle jest tak, że sklep z bronią odnajduje się sam =D i jest rzeź. Zwykle Game Over [koniec snu] jest w momencie, kiedy zombie dobierze mi się do ręki/nogi.
Ba, raz nawet Nemezis pojawił się. ^^
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
Ostatnio zmieniony przez Ana 2008-06-11, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-06-11, 19:43   

_Ana_ napisał/a:
Mi przynajmniej raz w miesiącu śnią się,o zgrozo, zombie.

Poczytaj sobie moje wczesniejsze posty- myslę, że możemy sobie podac rękę, bo zombiaki, zaraz po wysypujących się zewsząd chomikach są najczęstszymi goścmi moich snów ;]. I również się budzę "w trakcie" rozdzierania/zjadania mnie.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-06-11, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-11, 19:45   

Miho napisał/a:
I również się budzę "w trakcie" rozdzierania/zjadania mnie.

Ehh... Jak ja wam zazdroszczę... Chciałbym znowu poczuć ten dreszczyk... Czy to po przebudzeniu z koszmaru, czy też grając w grę bądź oglądając film... Życie bez strachu jest jakieś... Szare...
_________________




 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-06-14, 13:48   

Umie ktoś z was wywołać świadomy sen ?
tzn.normalny sen tylko że my go w 100% kontrolujemy,możemy wszystko(tylko że trzeba to ćwiczyć troche,nie można odrazu np. zatrzymać czasu w śnie).
Ja przeczytałem kiedyś ebooka o właśnie tej tematyce i tam był tutorial jak wywołaś taki sen,utrzymywac go,być świadomym tego że śnimy i jak robić w nim kokretne rzeczy np.latać :D
praktycznie od czasu kiedy nauczyłem się to kontrolować nie ma nocy której bym nie śnił świadomie...to jest genialne :D obraz jest o wiele wiele ostrzejszy i wyraźniejszy niż w normalnym śnie i co najlepsze WSZYSTKO PAMIĘTAMY.
Teraz przeważnie bawie się w zatrzymywanie czasu.
A ogółem zawsze najbardziej lubilem jeździć samochodami w śnie(bista sprawa 8-) )
Ponoć doświadczeni ludzie którzy to umią i robią przez wiele wiele lat potrafią w śnie np.wziaść jakiś narkotyk,powiedzmy speed aka amfa.
I po celowym obudzeniu odczuć ich efekt !!!!!!!
Słyszałem też kiedyś że można celowo się zabić w śnie ale być całkowicie spokojnym i mieć świadomość że to sen(bardzo bardzo trudne) i zobaczyć co sie dzieje po śmierci !!!! :shock:
Tylko nie wolno z tym przesadzać,kumpel mi opowiadał prawdzią historie jak koleś był uzależniony od tego i myślał że to dalej śni..no to pewny wziął kluczyki do swojego auta i popierdzielał nim ostro i wkońcu złapała go policja,on dalej pewny myślał że jednym ruchem ręki załatwi policjantów...ee...wykręcili mu ręke i zawieźli na komisariat...koleś jest w więzieniu za napaść na policjantów :shock:
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-06-14, 13:56   

Undertaker długo to ćwiczyłeś? Ja mam zamiar wziąć się za to już w wakacje bo wiadomo, że wtedy człowiek nie jest zmuszany do wstawania i wcześnie rano itp. Mam nadzieję, że jeszcze przed rokiem szkolnym uda mi się w pełni uzyskiwać LD.

Undertaker napisał/a:
Ja przeczytałem kiedyś ebooka o właśnie tej tematyce i tam był tutorial jak wywołaś taki sen,utrzymywac go,być świadomym tego że śnimy i jak robić w nim kokretne rzeczy np.latać :D

Ja mam ebooka, ale nie ma tam raczej tutoriala jak uzyskać konkretne rzeczy np. latanie :grin2:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-06-14, 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-06-14, 14:05   

Hmm ja mam,pisze że dla początkujących najlepiej będzie wspiąć się na wysoki punkt np.dach i zeskakiwać aź do skutku gdy poczujemy się pewnie i uzyskamy lot,pisze że trzeba uważać żeby nie za szybko lecieć gdy jest się nisko bo można się rozbić i wtedy się obudzimy pod wpływem emocji (czym wyżej tym szybiciej) itd. szczerze mówiąc latanie mi chyba najłatwiej podeszło :grin2: Hmm,ćwiczyłem od początku zimy ^^.
Masz racje,wakacje to najlepszy okres na trening. 8-)
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Bakara_ 
Cockroach



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-06-14, 17:49   

Latanie lataniem, bardziej interesuje mnie te
"nie ma nocy której bym nie śnił świadomie".
Byłbym rad z poznania technik, którymi LD wywołujesz właśnie i czy (propo zapamiętywania) dzienniczek snów w Twoim przypadku wystarczył.
Ponoć pomaga na to zjedzenie godzine przed snem banana ; p
_________________
Żołnierzu mój pozostaw dom i serce swe, ona już wie, że nie spotkacie sie.
Lecz dusza jej i serce zawsze będą twe, radości brak gdy on daleko tak.
Kiedy nadzieji mój żołnierzu miły brak, ona już wie że nie powrócisz już.
Lecz dusza jej i serce zawsze będą twe, bo żołnierz twój na wojne ruszył w dal.
Ostatnio zmieniony przez Bakara_ 2008-06-14, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-06-14, 20:28   

Hmm o bananie nie słyszałem xD
Ja mam dzienniczek i naprawde pomaga,to jest przydatne.
Ja wywołuje ten sen techniką MILD...czasem ewentualnie Autosugestią ale rzadziej wychodzi
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Bakara_ 
Cockroach



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-06-14, 20:42   

pozwole sobie poczęstować Was ciekawą witryną;
http://spojrzenie.com.pl/...egory/5/17/210/
_________________
Żołnierzu mój pozostaw dom i serce swe, ona już wie, że nie spotkacie sie.
Lecz dusza jej i serce zawsze będą twe, radości brak gdy on daleko tak.
Kiedy nadzieji mój żołnierzu miły brak, ona już wie że nie powrócisz już.
Lecz dusza jej i serce zawsze będą twe, bo żołnierz twój na wojne ruszył w dal.
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-17, 13:52   

Dla mnie świadomy sen zadziała tylko wtedy gdy w niego się uwierzy przeciwnym wypadku całe to możesz se w d.. wsadzić.A ten link to trochę śmiechu warte.

Osobiście nie lubię świadomych snów .Z mojej definicji jest to uczucie jak twoja świadomość i podświadomość zlewają się w jedno ,czujesz jak neurony buzują z szybszą prędkością niż na jawie ,a twoja moc obliczeniowa rośnie xD ,jednak po takich snach nie czuje się wypoczęty.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-06-17, 13:57   

..
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-17, 14:18   

Raz miałem sen obrazując katalogowanie informacji w moim mózgu biorąc pod uwagę moje notatki z wykładów nie zdziwiłem się. xD
Powiem jedno tam nie ,żadnej logiki ,uporządkowany chaos.

A potem śnie naszła mnie myśl ,że gdyby ludzie przepisywali rzeczom wartości zero jeden byli by geniuszami i jak to by ułatwiło by prace.
Bersek napisał/a:
"wczytywaniem obiektów" i dostajesz disconecta?
Ostatni moje sny wyglądają jak komiks ,a nie ciągły obraz zupełnie jakby mój mózg nie nadążał z renderingiem. xD
Moje sny zwykle pokazują moją agresje więc być może ostatni trudno zdecydować co mam śnić i taki hiper slide show wychodzi.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-06-17, 14:20   

Bersek napisał/a:
A wiesz, że jak w świadomym śnie lecisz na niskim pułapie z bardzo dużą prędkością to Twój mózg nie nadąża z "wczytywaniem obiektów" i dostajesz disconecta?...serio :grin:


Dokładnie ;]
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-06-17, 14:31   

..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group