Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniam Mniam... Nasze przysmaki

Lubisz próbować nowego stuffu?
Tak! 100% cokolwiek by nie było spróbuję jesli się da!
32%
 32%  [ 10 ]
Nie! Kapusta i kotlet i ziemniaki! Tradycyjnie nie tkę nic czego nie znam!
3%
 3%  [ 1 ]
Zazwyczaj tak ale mam niekiedy opory/są rzeczy które ciężko przeszły by przez gardło
51%
 51%  [ 16 ]
Raczej nie chociaż mozliwe ze na cos tam bym się skusił/a
12%
 12%  [ 4 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-28, 18:51   

Mike-L napisał/a:
I z cebulą!


Kurczę... aż mi się przypomniała pizza, którą ostatnio jadłam... teksańska...z czerwoną cebulą, kurczakiem, serkiem a wszystko to na sosie barbecue... :sweet:
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-28, 18:56   

Cytat:
teksańska...z czerwoną cebulą, kurczakiem, serkiem a wszystko to na sosie barbecue...
_________________


WOOF! ;P . Naprawdę musisz spróbować w takim razie MOJEJ pizzy :grin2: .
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-03-01, 13:05   

kanapki ? subway albo greg.

teraz przerabiam krewetki. jakiekolwiek z czymkolwiek, aby byly krewetki. nie wiem, co mnie w robalach ciagnie - zooofilia jakas ? - ale po prostu lubie sobie czasami zjesc cos innego. a do tego sos i po prostu f pyte.

bo zarcie z mikrofalowki ? w zyciu i w ogole. nie potrafie polknac tego. bo naprawde jak czegos nie widze jak jest zrobione - nie stoluje sie w restauracjach - albo sam nie zrobie, to prawdopodobnie nie zjem.

moze i dziwny jestem w zachowaniach, ale to co ja jem, zalezy odemnie i tylko to ja sam bede mial to w sobie.
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-13, 22:47   

McDonald's ukarany za wiertło w kanapce

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html
Ja nie miałem jakichś szczególnych przygód w żadnej restauracji, a Wy? Znaleźliście kiedys jakiś gadżet w jakimś daniu?
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-03-13, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-03-13, 23:14   

Jak ja pracowałem w MacDonaldzie na nocce sprzątającej to przez przypadek mi się wlało trochę płynu do mycia grilli do oleju w którym się smażą frytki.Mój instruktor który to zauważył powiedział żebym się nie przejmował.
Powiedział że ten płyn od razu wyparowuje w tłuszczu.Podobno. :->
Nie mówię już o tym że kiedyś przypadkowo wlałem Cif`a do...yyyy możemy uznać że nic nie mówiłem. :oops: :lol:
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-13, 23:18   

Dziecko z podstawówki, w której pracuje mama koleżanki, na wycieczce szkolnej, w trakcie której wstąpili na przekąskę do MC Donalda znalazło w hamburgerku pazur... najprawdopodobniej szczura ;].

"Big Rat" ?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-03-13, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-03-13, 23:24   

Miho napisał/a:
Dziecko z podstawówki, w której pracuje mama koleżanki, na wycieczce szkolnej, w trakcie której wstąpili na przekąskę do MC Donalda znalazło w hamburgerku pazur... najprawdopodobniej szczura ;].

"Big Rat" ?


Wiem coś o tym.Podczas sprzątania w Mac`u znalazłem kilka szczurów...
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-13, 23:41   

A odstrasza Cię to od jedzenia w MC (jeśli jadasz tam, oczywiście)?

Bo mnie nie :razz: .
Nawet "Supersize Me" nie pomógł.
Nie jestem stałym bywalcem, szczerze, nawet nie przepadam za tymi wszystkimi big macami (kfc rox xD), ale czasem, jak z ową koleżanką wracamy późno ze szkoły, zdarza nam się wstąpic po hamburgera za 3 zł "na drogę XP.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-03-13, 23:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-14, 00:05   

Ja jem w Mc Donaldzie tylko w drodze na konwenty bądź inne tym podobne imprezy ( 20 cheesebugerów na 2-3 dni wystarcza :) )
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-14, 18:23   

Cytat:
A same tosty to moje codzienne danie ;]


Moge powiedzieć że tosty (te z opiekaczy, nie tosterów) przejadły mi się na nastepne 10 lat :]

Cytat:
Nawet "Supersize Me" nie pomógł.
Nie jestem stałym bywalcem, szczerze, nawet nie przepadam za tymi wszystkimi big macami (kfc rox ), ale czasem, jak z ową koleżanką wracamy późno ze szkoły, zdarza nam się wstąpic po hamburgera za 3 zł "na drogę .


Problem w tym że tych hamburgerów trzeba wpierniczyć 5 by nie czuć głodu, a już po dwóch robi się niedobrze.

Z fastfoodów faktycznie jedynie KFC mi podchodzi (tak- wiem że chodują te kurczaki na dopalaczach), szczególnie qurrito (ta meksykańska potrawa- świetne).


Ostatnio koleżanka nuczyła mnie robić makaron z kurczakiem, smietaną i ziołami- pychota!
A w najbliższej przyszłości (może i ten weekend?) przymierzam się do czegoś ambitnego- takie 10/10 w skali trudności dla faceta- a mianowicie lasagne :]
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-03-14, 21:03   

_Music napisał/a:
Ostatnio koleżanka nuczyła mnie robić makaron z kurczakiem, smietaną i ziołami- pychota!
Przepis! dawaj bo takie własnie szamanie uwielbiam! w ogole makaron i mięcho to kurczaczek :D
_________________
 
 
 
Wosiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-17, 14:56   

Witam mam pytanie

Czemu w ankiecie nie ma opcji "wszystko" ?:P brakuje mi jej :P
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-18, 16:31   

Cytat:
Witam mam pytanie

Czemu w ankiecie nie ma opcji "wszystko" ?:P brakuje mi jej :P

Dobrze gada. To jest dyskryminacja puszystych i ludzi wszystkożernych!!!!1111 :<

A jadł ktoś jajecznice z cynamonem? Albo frytki z cukrem? Syf, że ja pier...
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-03-20, 11:49   

Kamuch napisał/a:
A jadł ktoś jajecznice z cynamonem? Albo frytki z cukrem? Syf, że ja pier...


Nie wiem gdzie takie coś serwują ale Chef musiał być pijany :grin: . To tak jakbym miał posolić herbatę. Blee...
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-20, 17:27   

Mike-L napisał/a:
Nie wiem gdzie takie coś serwują ale Chef musiał być pijany :grin: . To tak jakbym miał posolić herbatę. Blee...

Raczej to były "Podróże Kulinarne Kamuszka Naćpanego" x}
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-08, 20:24   

...
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-08, 20:46   

mimo ze bananów nie lubię to bym opchnął raczej.
Macie dobry PROSTY I TANI przepis na jakieś warzywa? uwielbiam zieleninę (kolorową :P ) więc bardzo chętnie szczególnie jako dodatek ale oczywiście i sama :)
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-04-08, 20:52   

Bersek napisał/a:
Stestujcie taki motyw: kroisz banana wzdłuż na plasterki


Znam ten przepis:). Nazywa się profesjonalnie: "płonące banany". Zboczona nazwa ale co tam :lmao:
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-25, 18:31   

dobra panie i panowie
tortilla
placki ok, mam składniki i pojęcie mneij wiecej jak zrobic ale farsz
polecicie coś smacznego niedrogiego?? mam pomidor w puszcce, pierś z kurczaka pare przypraw, cos dokupię ale byle nie dużo, sałata ogórek itp (ogórki w formach kiszony konserwowy mam)...tak ze ajkieś propozycje? i sos of course jakiś, najlepiej jasny delikatny jakis na zimno dobrze by było
Raq znów jutro gotuje :D
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-04-26, 15:54   

Raq napisał/a:
jasny delikatny jakis na zimno dobrze by było


Czosnkowy byłby jak ulał:) ale własnej roboty (taki lekko słodkawy, ale tyci tyci:), nie taki ze słoika:) Chcesz to podam Ci mój pomysł na sos czosnkowy.
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-04-26, 16:07   

dawaj, co prawda juz jestem po i zrobiłem swój (najprostrzy jaki się dało) ale chetnie looknę...no i jednak niech ktoś poda jak robi ciasto bo skończyło na tym ze jem w zwykłym naleśniku bo to ciulstwo z mąki kukurydzianej jest okropne do zrobienia xD
_________________
 
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-04-26, 16:18   

Raq napisał/a:
dobra panie i panowie
tortilla
placki ok, mam składniki i pojęcie mneij wiecej jak zrobic ale farsz
polecicie coś smacznego niedrogiego?? mam pomidor w puszcce, pierś z kurczaka pare przypraw, cos dokupię ale byle nie dużo, sałata ogórek itp (ogórki w formach kiszony konserwowy mam)...tak ze ajkieś propozycje? i sos of course jakiś, najlepiej jasny delikatny jakis na zimno dobrze by było
Raq znów jutro gotuje :D


to moze ogolnie wraperry ? bo tortilla to raczej z miesem mielonym ;]

ja to bym raczej proponowal z salatka i kurczakiem. kurczak wedle uznania. goowany lub smazony na grilu na lekko. poznie jsalatka. rozna jak to klubi. moze i byc kapusta. do tego majonez - za ktorym nie przepadam, jak za oralem, ale to wkestia gustu - delikatny. moze byc i jogurt. mieszasz i masz. ew. papryka i ogorek normalny pokrojoiny wedle uznania

calosc mieszasz aby nie pogniesc salatki/kapusty z majonezem i kurczakiem. i zawijasz w koperte. lub jak nalesnika

smacznego
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-04-26, 16:19   

Ja zawsze kupuje gotowe placki, bo nie należę do osób cierpliwych ;]
Sos to najczęściej pomidorowy (czosnek, pomidory, oliwa z oliwek, bazylia) lub chilli cebula, czerwona papryka, chilli, czosnek, oliwa z oliwek) do dodaję pierś z kurczaka (ewentualnie czerwoną fasolę w wersji wege) i kukurydzę.
Całość pakuję w tortillę (zawijam w kopertę, która mi się czesto rozwala) i do pieca ;]
Yum yum :sweet:
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-04-26, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szametu 
Bann'd


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 146
Skąd: z reklamy Plusa ;P
Wysłany: 2008-04-26, 16:24   

najlepiej smakuje na zimno ... bo jesli juz na cieplo, to od rwzu zrobione i z sosem/dodatkiem i do gardelka ;]
_________________
Powód bana: trolling użytkowników SHP i toksyczność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
///Żelazko
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-04-26, 16:29   

Ślina cieknie podczas lektury tego tematu :D Zainspirowaliście mnie do chociażby spróbowania kulinarnego eksperymentu o nazwie "Project Tortilla" :D
Osobiście uwielbiam robić naleśniki! Mniaaam :D
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group