Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniam Mniam... Nasze przysmaki

Lubisz próbować nowego stuffu?
Tak! 100% cokolwiek by nie było spróbuję jesli się da!
32%
 32%  [ 10 ]
Nie! Kapusta i kotlet i ziemniaki! Tradycyjnie nie tkę nic czego nie znam!
3%
 3%  [ 1 ]
Zazwyczaj tak ale mam niekiedy opory/są rzeczy które ciężko przeszły by przez gardło
51%
 51%  [ 16 ]
Raczej nie chociaż mozliwe ze na cos tam bym się skusił/a
12%
 12%  [ 4 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-31, 14:33   

Warnów byście nei chcieli za te posty :P ? Ja obecnie jestem po 3...czekaja 4...ale już nie chce słodkiego
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-31, 14:52   

...
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-01-31, 14:56   

Pączki?To jakieś święto jest dzisiaj?Aaaa wielki czwartek dzisiaj. :)
Pączków nigdy nie jem bo nie lubię.Ja nie lubię w ogóle słodkiego(żadnych czekolad,cukierków i innych takich). :lol:
A co do ankiety to oczywiście herbata,żadnej kawy.Jestem herbacianym nerdem,potrafię wypić kilkadziesiąt herbat dziennie. :razz:
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 15:38   

Cytat:
Pączków nigdy nie jem bo nie lubię.Ja nie lubię w ogóle słodkiego(żadnych czekolad,cukierków i innych takich).
To dotyczy wszystkich frykasów? A chipsy 8-) ^_^ ?
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-31, 15:50   

Chipsy sux....ostatnio mnie wzięło i kupiłem te trójkątne do dip'ów...never again...po raz kolejny wyrzuciłem kasę w błoto..nie lubię i tyle

Za to dzis obiadek, ziemniaki posypane koperkiem, pierś z kurczaka w panierce, i sałatka z pomidora ogórka zielonego i cebuli z tzw dresingiem :D ...smak wiosny na całego :D mówie wam coś wspaniałego mimo ze to ja robiłem xD
_________________
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 15:58   

Cytat:
Chipsy sux....
Tej, bluźnierco a warna chciołeś? ;]
Cytat:
kupiłem te trójkątne
Sam za nimi nie przepadam. To się tortilla chips chyba zwie ;].
Cytat:
Za to dzis obiadek
Ja mam moją ulubioną fasolkę po bretońsku :-] . Tyle, że po niej radzę nie podchodzić na bliżej niż 5 metrów :grin: .
Co do pączków - ja właśnie wchłaniam 3 pierwsze :) .
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-31, 16:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-31, 16:03   

...
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-01-31, 16:08   

Puty napisał/a:
Cytat:
Pączków nigdy nie jem bo nie lubię.Ja nie lubię w ogóle słodkiego(żadnych czekolad,cukierków i innych takich).
To dotyczy wszystkich frykasów? A chipsy 8-) ^_^ ?


Chipsy uwielbiam. :) Obojętnie czy jetem najedzony,czy jadłem obiad czy nie,na chipsy ZAWSZE mam ochotę.Nawet jeśli mój brzuch pęka z przejedzenia. :razz:

A co do owoców(pewnie mnie wyśmiejecie)nie lubię żadnych. :oops:
_________________

 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-31, 16:19   

Puty napisał/a:
Tej, bluźnierco a warna chciołeś? ;]
szczera prawda a normalne ze w tym kraju się karze za mówienie prawdy Kaczuszko :P
Puty napisał/a:
Sam za nimi nie przepadam. To się tortilla chips chyba zwie ;].
za wszystkimi rodzajami nie przepadam
Puty napisał/a:
Ja mam moją ulubioną fasolkę po bretońsku
już nie pamiętam kiedy jadłem, mama nie lubi i nie robi a ja niestety nie bardzo umiem a i czasu nie chce mi sie poświęcać
Puty napisał/a:
Co do pączków - ja właśnie wchłaniam 3 pierwsze .
zaraz jem czwartego :D w ogole z czym jecie?? nadzienie
Bersek napisał/a:
A dzisiaj zrobiłem sobie ryż z bitą śmietaną + starte jabłka z cynamonem i cukrem. Pycha, a jakie syte...
staryyy...autentycznie zrobiło mi sie niedobrze jak to przeczytałem...chyba najgorsza kombinacja jaką mogę sobie wymyślec...
Zaratul napisał/a:
A co do owoców(pewnie mnie wyśmiejecie)nie lubię żadnych.
uwielbiam owoce...wczoraj machnałem 1/2 ananas'a i aż mnie palił jęzor xD...ogólnie baaaardzo lubię prócz bananów...cytrusy i wszystko co ma dużo soku :D
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-31, 16:27   

...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 16:47   

Nosz... :evil: za te banany to ban powinien być, ja z Wami zwariuję :madman: xD.
Pączki z czym? Powidła. Ale kupne lubię jeszcze z toffi. Zaratul - Hell yeah - swój ziom :sugoi: .
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-31, 16:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-31, 17:00   

Bersek napisał/a:
Zawsze możesz kupić gotowe..też dobre.
niby tak ale za 5zł to ja mam u nas hamburgera wielkości duzego talerza...a po słoiku takiej fasolki to jeszcze musze zjeść conieco zeby sie najeść
Bersek napisał/a:
Ja tego nie wymyślam. Przecież nie walę wszystkiego co mam pod ręką do garnka. Może to na "papierze" źle wygląda, ale w rzeczywistości jest pyszne.
ja nie mówie ze wymyślasz, ja poprostu nienawidze czegos takiego, ry ogólnie jest mi obojętny z małym minusem...w połączeniu z mlekiem i pochodnymi to w ogole masakra już...do tego cynamon którego niecierpię...chyba ze odrobina w jabłecznku...ogólnie ta kombinacja jest dla mnei nie do przełknięcia
Bersek napisał/a:
To tak jak ja. Nie lubię bananów w każdej formie, a już szczególnie "Kubusiów" i "Pysiów" o smaku banana. Nie wiem czy już o tym nie wspominałem
tzn ja zjem ale nie lubię...jako dodatek gdzies tam to machnę ale bez entuzjazmu...ostatnio nawet kupiłem i zjadłem jednego..sams ie dziwie..ale faktycznie gestych soków z bananem raczej niet...za to z malinami itp to mmm...
Puty napisał/a:

Nosz... za te banany to ban powinien być, ja z Wami zwariuję
ssij drąga :P
Puty napisał/a:
Powidła. Ale kupne lubię jeszcze z toffi
uuu z toffi nie probowałem a samo toffi bardzo lubię :D ...ja lubię te ze śmietana, ostatnio jadłem z makiem i musze powiedzieć ze był suuuuper no i advocat również dobry :D ...za to niecierpie tych kawaków pomarańczowych/cytrynowych którymi niekiedy sa posypane kreple
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-31, 17:05   

...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 17:41   

Raq napisał/a:
ssij drąga
Chciałbyś :p, zamiast tego zostało Ci:
Raq napisał/a:
ostatnio nawet kupiłem i zjadłem jednego..sams ie dziwie..
Wychodzą Twe pragnienia. Lecz musisz objśc się smakiem(czyt. bananami :P )
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-01-31, 18:13   

Ty lubisz banany a to taki homoseksualny owoc :P ja nie lubie bo to papka taka, ja lubie soczyste owoce
Puty: oj no nie oszukuj sie, ze kupiłeś go wbrew sobie. Może teraz zabrzmi to homoseksualnie, ale: To w Tobie siedzi :D
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-01, 13:11   

Pringles wróciły do sklepów :shock: !!!!
Teraz już na pewno będę grubsza niż dłuższa ^^"!
Nawet ostatnio zjadłam o smaku fety (!), kurka dobre to to, ale i tak nie przebija Original.

Tortillę lubię, ale tylko z ciepłym sosem serowym (dają taki w Cinema City :sweet: ). Banany też lubię (bez sosu).
Za to nienawidzę jabłek... jedyny rodzaj króry mi podchodzi to te twarde, zieloniutkie i na maxa słodkie. Inne-fuj.

A ryżowe danie Berseka wcale nie wywołuje u mnie odruchów wymiotnych, wręcz przeciwnie, z chęcią bym takie zjadła.

Zgłodniałam, idę po sałatkę z tuńczyka xD.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-02-01, 13:17   

Ja znów obiad :D sałata z kapusty pekińskiej i świerzych warzyw , ziemniaki z patelni i skromne jajo sadzone do tego :d kocham takie obiady :D
_________________
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-01, 18:16   

U mnie ostatni domowy obiad- wracam do Kraka jutro.

I do almy obok mnie rzucili pringelsy- teraz mam dylematy moralne za każdym razem kiedy tam jestem.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 03:40   

Dopiero teraz zauwazyłem nową ankietę... ja gdybym nie musiał nie jadłbym obiadu. To jest jedyny posiłek, który odbywa się u mnie w domu regularnie, reszty, nie ma. Acz z "brunch" spotykam się po raz pierwszy O_o.
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-02-07, 03:47   

Brunch akurat by mi odpowiadał aczkolwiek ja chyba najbardziej obiado kolację...czyli obiad w godzinach wieczornych, to do mnie przemawia, z racji tego ze jadam dość póxno a lubie ciepłe jedzenie a zimne mnie nie kreci...nawet kanapki itp
_________________
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-07, 13:13   

Obiado- kolacja, późna i sycąca- idealne zakończenie dnia.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-07, 16:27   

Również obiado-kolacja... nie ma to jak zjeśc pod wieczór coś ciepłego ^_^.

A jeszcze tak wracając do supersłodkiego dania Berseka; wczoraj babcia zrobiła naleśniki, a ja, znudzona dżemem pokroiłam sobie do nich brzoskwini z puszki, natomiast babcia ubiła śmietanę. Przez połówę naleśnika było pysznie, potem jednak było coraz bardziej mdło i koniec z końcem zrobiło mi się niedobrze ^^"... nie ma to jak nawalic sobie kilo bitej śmietany na brzoskwinie i zawinąc w naleśnik :razz: .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-02-07, 16:58   

nie ma jak zjeść porcję ruskich kilkukrotnie przekraczajacą mozliwosci :D od wczoraj wieczora do teraz mi xle :P ...a dobry pomysł chyba jutro zakupię brzoskwinie w puszce ubiję śmietanę i posypię odrobiną kakao :D wspaniałe żarcie :D
_________________
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-02-07, 21:19   

Śniadanie - Chyba najgorszy posiłek dnia, rano nie mam apetytu a i tak mam czas tylko na jakieś płatki albo bułke.
Brunch - Druga przerwa w szkole, ide po bułke z brzoskwinią i red bulla... już troche lepiej.
Lunch - W sumie nie praktykuje.
Obiad - No i właśnie. Najlepszy posiłek dnia. Czy to gdzieś na mieście czy w domu to popołudniu mam nareszcie czas żeby spokojnie i bez pośpiechu zjeść ciepły syty posiłek.
Kolacja - U mnie kolacji mam kilka. Pierwsza tak ok. 20, następna przed 23 i mała przekąska tuż przed snem ok. 1-2. Najczęściej coś małego na zimno. Parówki, jogurt, czekolada, sucharki... do wyboru do koloru xD
 
 
 
małe i piskliwe 
Cockroach


Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 29
Wysłany: 2008-02-08, 15:04   

śniadanie- po przebudzeniu nie czuję głodu, ale godzinę później kanapka staje się zbawieniem
brunch- nie jem
lunch- nie jem
obiad- czekam na to cały dzień, to chyba najprzyjemniejsza chwila (chyba że za dużo zjem).
kolacja- nie jem, chyba że mnie zmuszą, najwyżej jogurt lub owoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group