Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza ulubiona postać

Twoja ulubiona postać
Cheryl
2%
 2%  [ 3 ]
Cybil
10%
 10%  [ 12 ]
Dahlia
3%
 3%  [ 4 ]
Kaufmann
8%
 8%  [ 9 ]
Alessa
11%
 11%  [ 13 ]
Lisa
27%
 27%  [ 31 ]
Harry
35%
 35%  [ 39 ]
Głosowań: 111
Wszystkich Głosów: 111

Autor Wiadomość
Alien_XIII
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 01:45   

Wysłany: Sro Sie 10, 2005 7:25 pm Temat postu:

A wracając do tematu to ...jasne że Harry.
Jak juz pisałem o Harrym jest jedyną osobą wśród galerii zagubionych w SH który choć trochę kuma co tam sie dzieje nie zwalając jak Cybil na halucynacje itp
Harry rox tylko czemu on umiera 16 lat później? ;(
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-29, 01:46   

Wysłany: Sro Sie 10, 2005 7:29 pm Temat postu:

Ja go nie zjechałem... To była "ironia"... Poza tym jak ja mam się nie czepiać innych, choćby żartobliwie, skoro inni czepiają się mnie?

PS: lol posty znikaja

PPS: Wracając do tematu: Umiera, bo tak jest chyba ciekawiej, a poza tym pewnie by jej pomagał w SH, ukrył ją gdzieś etc., i gra byłaby... Eee nie byłoby jej :]
 
 
 
Vi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 01:48   

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 4:53 pm Temat postu:

Cytat:
ANTH napisał:
A ulubioną postacią z tej części jest chyba ten dureń bez szkoły Harry

STRusz napisał:
Ey no co ty chcesz od Harry`ego (...) No i na dodatek jest taki opanowany Rolling Eyes .

Alien_XIII napisał:
A wracając do tematu to ...jasne że Harry.
(...) jest jedyną osobą wśród galerii zagubionych w SH który choć trochę kuma co tam sie dzieje nie zwalając jak Cybil na halucynacje itp
Harry rox

Mason wymiata;
a zwlaszcza na jednej z krotkich wstawek filmowych z Nowhere,tej na ktorej widac go z tylu jak klucz wykręca z kranu.
 
 
Pietrus_paN
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 01:48   

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 9:59 pm Temat postu:

Dahlia :roll:
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-11-29, 01:50   

Wysłany: Wto Sie 23, 2005 10:42 pm Temat postu:

Lisa egzekfo (ladna ortografia?) z Alessa.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
R3DRUM
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 01:52   

Wysłany: Pią Sie 26, 2005 10:20 pm Temat postu:

Moje ulubione postaci to:
Nie ustraszony Harry Mason
Ukochana przezemnie LISA
No i troche lubiłem Cybil, bo chciała poświęcić sie dla sprawy idąc do Lake Side Amusment Park
 
 
Tralfaz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 01:54   

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 10:58 am Temat postu:

Swoj głos oddałem na Lise... Najbardziej mnie urzekła jej historia z Kaufmanem i Alessą... No i oczywiscie za sceny z nią w Nowhere... Potem lubie też Alesse i Harrego
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-04, 20:05   

Alessa (ta jej magiczna tajemniczosc xD) oraz Kaufmann (walizeczka mafiosa :P ). Zawsze mialem slabosc do glownych bohaterow ale Harry nie jest juz tak interesujacy jak James z SH2...
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-12-11, 10:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2007-12-06, 19:40   

Zagłosowałam na Cybil. Lubię mundury :P A na poważnie, po prostu ta postać najbardziej mi się spodobała, jest najsilniejszą kobietą w tej części. No, z tymi mundurami to w sumie nie całkiem niepoważne było ;)
 
 
pacha z zebami 
Cockroach



Wiek: 38
Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 28
Wysłany: 2008-01-10, 21:11   

zagłosowałem na lise ah ta słabość do służby zdrowia :grin2:
a tak na powarznie za to że była właśnie taka zakrecona ,bezbrona itp
a za cybil przepadam za to że biedna lisa nieprzeżyła a ta kur.. tak :evil:
_________________
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-01-11, 19:26   

pacha z zebami napisał/a:
a za cybil przepadam za to że biedna lisa nieprzeżyła a ta kur.. tak :evil:


Jak Lisa miała przeżyc skoro
:!: wiem, że wszyscy to wiedzą, ale mimo wszystko [SPOILER], bo ktoś jednak mógł nie grac w SH1: :!:

była martwa od samego początku? :O
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-01-11, 19:35, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Mullen 
Cockroach


Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-11, 20:53   

Podoba mi się scenka z Lisą w szpitalu, jak ją zamykamy w pokoju (sorry za nieścisłości jak są, ale grałem w Silent Hilla z 5 lat temu).
Ostatnio zmieniony przez Mullen 2008-01-11, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2008-01-15, 17:30   

Nomen omen moją ulubioną postacią jest... Harry a jakże :grin2: Najbardziej się z nim zżyłam i oczywiście był to bohater pierwszego Sh w jakiego grałam :D
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-01-25, 22:42   

Głosuję na Cybil Bennet. Mało jej w grze w sumie, ale fajniutka. Podobała mi się rozmowa zaraz po śnie Harrego na początku gry. Nigdy jakoś nie mogłem jej zabić przy tej karuzeli, chyba mam do niej słabość.
_________________
gxg
 
 
pico 
Cockroach
Valtiel



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 33
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2008-03-16, 18:19   

Zdecydowanie Lisa. Dla mnie decyduje o tym fakt jedna wstawka filmowa, kiedy to Harry ostatni raz rozmawia z Lisą.
 
 
matej23 
Cockroach
Witam


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 13
Skąd: kluczbork
Wysłany: 2008-04-04, 02:08   

Zgadzam się z wami wszystkimi,mi te same postacie przypadły do gustu jednak dla mnie najbardziej tajemniczą osobą była Allesa,najpierw jej postać pokazująca się Harremu w postaci ducha i to nie raz no i ten tajem,niczy pokój Allessy w szpitalu,nie wiem czemu ale czułem tam czyjąś obecnośćl;/ aż mnie ciarki przechodzą,w SH3 miałem to samo;/
_________________
Witam Wszystkich fanów SH! Kto by miał jakieś pytania na teamt SH,albo ogólnie chciałby o nim porozmawiać,to proszę pisać na mój nr gg pozdrawiam:)
 
 
 
Alessa/Cheryl 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2008
Posty: 10
Wysłany: 2008-06-13, 17:41   

Ja głosuję na Alesse,ponieważ...to chyba ona najbardziej cierpiała w całej grze ;(
_________________
W moich niespokojnych snach,widzę to miasto.Silent Hill.Obiecałeś,że zabierzesz mnie Tam z powrotem pewnego dnia.Ale nigdy tego nie zrobiłeś.Więc,teraz jestem tam sama...W naszym "specjalnym miejscu"...Czekając na Ciebie...
 
 
kura205 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 40
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-06-13, 18:18   

Alessa i Lisa oby dwie postacie są tak zagatkowe ze cięzko mi sie z nimi połapać. mysle ze właśnie ta tajemniczośc daje cichemu wzgórzu cały urok. :grin2:
_________________
Have you seen a little girl around here? Short, black hair. Seven years old. ^^
 
 
 
Maestro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 23:45   

Lisa. Zawsze miałem słabość do pielęgniarek (ale nie o fantazjach tu piszemy :grin: ), ale nie to zadecydowało, lecz współczucie dla tej postaci. Uderzająca scena, kiedy widzimy, kim, a raczej czym naprawdę jest ta kobieta... :\
Ostatnio zmieniony przez Maestro 2008-07-18, 23:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-08-17, 04:10   

Dlaczego Dahlia? Ano dlatego że jest to postać tajemnicza. Podczas całej przygody spotykamy ją tylko parokrotnie. Daje nam niezrozumiałe wskazówki. Wiemy że poświęciła własną córkę jako ofiarę. I ten jej wygląd - zimny, przerażający brrr...Nadal mam przed oczyma scenę w której biegnie przez kościół...
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
STRusz 
Mumbler
migoku



Wiek: 35
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 173
Skąd: Reda
Wysłany: 2008-08-17, 11:46   

Jasne ze Harry, najbardziej wiało od niego tajemnicą, takim niedomówieniem, wydawał się upowy, ale z rozmó wiele sie nie dowiadujemy, pozostaje towarzyszyć mu w milczeniu i napięciu rzędu tysiąca volt przez całą grę.
Troche wiecej można stwierdzić w SH3 ze to był poczciwy człowiek.

Lisa byłą prze***sko tajemnicza, pozatym pielęgniarka to u mnie wywołuje dodatkowe uczucia między innymi odrazy. Ale bardzo wspulczułem tej postaci.
_________________
koncentryczna, unitarna kaleidosfera rzutująca treści katastrofy w nadfiolecie
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-11-30, 23:15   

Ja zagłosowałem na Cybil, daje nam guna, jest chyba najładniejszą postacią z gry, no i mam słabość do kobiet w mundurach, później zagłosowałbym na Lise, filmik z Not Tomorrow w tle to moja ulubiona scenka z pierwszej części Silent Hill.
 
 
 
rafell 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-12-01, 07:59   

Hary, Hary, Hary!! Mój ulubiony bohater całej serii. Na początku w Silent Hill jest taki bezradny. Potem po zdobyciu broni można go wcielić do grup komandosów. Bo facet który tyle przeszedł i nie załamał się całkiem nie mogąc znaleźć córki (czyt. nie wziął broni Cybil i nie palnął sobie w łeb). Podziwiam go. Poza tym tekst: "What's going on with that radio?" to już klasyka :)
_________________
Zabrakło tuszu na sensowniejszy podpis :)
 
 
 
HoochMaster 
Wall Man



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 212
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-17, 17:02   

Moją ulubioną postacią jest Lisa, a raczej jej kreacja (bo prawdziwej Lisy, tej która fizycznie żyła wcześniej w SH w grze nie spotykamy). Jej status ontologiczny ( :nerd: ) jest bardzo podobny do Marii z SH2 - tak jak ona jest świadomą istotą posiadającą pamięć kogoś innego. Mimo że jest ograniczona przez swój los/przeznaczenie (nie może opuścić szpitala), często postępuje samowolnie. Tak samo jak Maria jest niezwykle tragiczną postacią.

Z początku zastanawiałem się nad oddaniem głosu na Harry'ego, ale to właśnie scenka z przemianą Lisy mnie od tego powstrzymała. Odtrącił ją w chwili kiedy najbardziej potrzebowała zrozumienia, współczucia i pocieszenia. Potem żyła już tylko chęcią zemsty na Kaufmannie. Gdyby Harry okazał jej wtedy ciepło i uczucie, być może wszystko potoczyłoby się inaczej.

Od dawna twierdzę, że seria SH próbuje m.in. przekazać, jak wielka jest potęga miłości - na tyle duża, że może przełamać ograniczenia jakie nałożono na istoty stworzone za pośrednictwem mocy SH. Sprawia, że mogą żyć własnym życiem, ponieważ mają dla kogo. Vide Maria w 'Maria Ending' oraz Cheryl/Heather.
_________________
Do you really love her? In sickness and in health? If you truly love her, then you must act.
It all depends on how hard you fight for her. Whatever happens, don't give up.
And if it comes to it, you must be willing to protect her with your very life.
After all, true love means a willingness to sacrifice.
Be true to your heart and with luck, things will work out in the end.
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-06-17, 12:39   

Jakby można było oddać głos na dwie postacie, to zagłosowałbym na Alessę i Lisę. Zastanawiałem się którą z nich mam wybrać i doszedłem do wniosku, że to Alessa jest bardziej tragiczną postacią. Oddaję swój głos właśnie na nią - na dziecko, które przeżyło w swoim krótkim życiu więcej niż niejeden człowiek.
Ostatnio zmieniony przez Alex 2009-06-17, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group