Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza ulubiona postać

Twoja ulubiona postać
Cheryl
2%
 2%  [ 3 ]
Cybil
10%
 10%  [ 12 ]
Dahlia
3%
 3%  [ 4 ]
Kaufmann
8%
 8%  [ 9 ]
Alessa
11%
 11%  [ 13 ]
Lisa
27%
 27%  [ 31 ]
Harry
35%
 35%  [ 39 ]
Głosowań: 111
Wszystkich Głosów: 111

Autor Wiadomość
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-06-17, 16:24   

Moją ulubiona postacią jest Kaufmann, bo potrafi strzelać do ludzi i nie robić im tym samym krzywdy xD

A tak serio, to Harry. Jego poświęcenie i miłosć do córki jest godne podziwu. Poza tym to właśnie nim kierujemy podczas gry i to z nim najbardziej idzie się utożsamić (pomimo, że czasem ma problemy z wyrażeniem emocji odpowiednim tonem głosu xD ).
 
 
Uoo 
Cockroach


Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2009-08-12, 12:03   

Na pewno będzie to Alessa oraz Lisa, takie postacie pozostają w głowach :P
_________________
Up The Irons \m/
 
 
SuiKaede 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 125
Wysłany: 2009-09-22, 14:40   

Lisa, tylko i wylacznie.
Chociaz Cybil tez moglabym polubic, gdyby dac jej wiecej czasu . . .
Jakos wogole postacie w SH1 malo wyraziste sa, pewnie dlatego, ze zabraklo czasu na glebsze ich przedstawienie.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-12-31, 15:51   

Z takich "Serio" cz poważnych powodów to żadna. Jakoś ciężko mi się utożsamić z postaciami SH1. Ale wybieram... Harrego, no jakże by inaczej. Te pięknie wypowiedziane słowa, animacje biegu i tym podobne dostarczył mi więcej dawki śmiechu, dobrego samopoczucia i banana na twarzy, niż Charlie Chaplin! Teksty jak "LET MI BI ON TAJMM!<zero emocji mode off>" czy "DATS ASURD!" wryły się w moją psychikę na długi czas i dalej mnie zabijają. Naprawdę, jak bym miał wytypować najbardziej Silly-Character-Of-All-Time był by to Harry. A to wszystko przez dubbing i animacje.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-12, 11:57   

Cybil. Żaden inny funkcjonariusz policji nie dałby mi pistoletu :)
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-13, 16:32   

A tam pistolet :D rzadko kiedy się go używa, bo taki chlast z rurki robi o wiele lepsze wrażenie :P

Ostatnio przypadł mi do gustu Kaufmann. Nigdy nie darzyłem go jakimiś specjalnymi względami, ale uwielbiam po prostu tajemnicze postacie. Dahlia, Alessa i Kaufmann to moja trójka ulubionych w pierwszej odsłonie. Nagrodę na najlepszy VA wygrywa oczywiście Dahlia - the town is being devoured by darkness.. mistrzostwo.
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2010-01-13, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alyss 
Cockroach



Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Silent Hell
Wysłany: 2010-08-28, 12:11   

Zdecydowanie Alessa.Najbardziej tragiczna postać no i antagonista tej serii.Bardzo jej współczułam i wczułam się w jej dramatyczną historię, ile musiała przejść przez swoją chorą matkę,która była zaślepiona w swojej dziwacznej religii żeby doprowadzić do skrzywdzenia własnego dziecka ;(
_________________
I'm just a memory...
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-08-28, 12:44   

Alyss napisał/a:
antagonista tej serii.
Nie powiedziałbym.... antagonistą 1ki jest Dahlia.... 3ki Claudia... 4ce Walter... w reszcie bohaterowie zmierzają się z "własnymi demonami". Antagonistą ogólnie są demony zamieszkujące obszary SH.... jeśli potrakujemy SH jako realne miejsce.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-08-28, 13:34   

Zagłosowałam na Harry`ego z oczywistych względów. Nie każdy poszedłby szukać swojej córki po nawiedzonym miasteczku, a już napewno nie wtedy, kiedy na drodze stają potwory :grin2:
Moim drugim ulubionym bohaterem gry jest Lisa. Bez powodu ją polubiłam. Szkoda tylko, że spotkał ją tak okropny los.
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-09-11, 02:50   

Alessa - bo przecież nie była złym dzieckiem. Jej matka wstrętnie chciała ją wykorzystać, źle się o niej wyrażała... Alessa w jednej scenie powiedziała chyba, że chce być tylko ze swoją mamą i prosiła ją, by to zrozumiała. I co? Nic. Współczuję jej. Miała straszne życie. Oparzenia, życie utrzymywane przez Goda. Kto by chciał tak żyć?
Lisę jest przerażona i samotna. Właściwie to ją za to lubię. Jest wtedy naturalna. Wzruszyła mnie w scenie śmierci, czy też mutacji. Idzie ku Harry'emu, chwieje się i prawie upada, a krew spływa jej po twarzy - mimo to idzie dalej, próbując się prostować.

Nie wiem, czemu lubię bohaterów z tak nieprzyjemnym życiem.
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
Ostatnio zmieniony przez Apfers 2010-09-15, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-11, 19:47   

Apfers napisał/a:
Lisę jest przerażona i samotna. Właściwie to ja za to lubię
A mnie za TO nikt nie lubi, hmm....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2010-09-11, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-12, 16:41   

Jesteś przerażony i samotny?
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-12, 22:15   

Isnt it obvious?

Miho: Apeluję o zakończenie nic nie wnoszącego do tematu offtopu, inaczej będę zmuszona wystawić ostrzeżenie. Tyczy się to szczególnie R4Za, wydaje mi się, że powinieneś wiedzieć najlepiej, że za takie wiadomości lecą upomnienia. Puty, przedłużanie tego cyrku nie było konieczne, prawda?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
STRusz 
Mumbler
migoku



Wiek: 35
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 173
Skąd: Reda
Wysłany: 2010-11-03, 17:41   

Apfers napisał/a:

Nie wiem, czemu lubię bohaterów z tak nieprzyjemnym życiem.

Może chcesz być ukojeniem dla prawdziwie cierpiących?

Gdy rozpoczełem poszukiwanie Cheryl zadziałała empatia. Nie mam dziecka ale to że Harry nie wiedząc nic o tym co się dzieje w mieście biegał samotnie to sprawiło że się z nim zżyłem. Tylko ja poprzez niego doświadczałem czegoś dla mnie nienormalnego.
Do Lissy poczułem najwięcej ciepła i zarazem jej wielki wymiar strachu, (odczułem jak to jest być zwiazanym z miejscem w którym przebywała, tak jakby tam mieszkała a raczej była więziona). Właściwie to ona musiała zabrać wiele cierpienia Alessy na siebie.
I zobaczyłem jak bul wypełniał ją na tyle że tam dużo z człowieka nie zostało.
_________________
koncentryczna, unitarna kaleidosfera rzutująca treści katastrofy w nadfiolecie
 
 
 
Henry Townshend 
Cockroach


Wiek: 34
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-07-31, 20:14   

Moją ulubioną postacią jest Harry. Uwielbiam go za wytrwałość w dążeniu do odnalezienia córki.
_________________
"Gnijące na haku ścierwo wrzucamy na grill. Silent Night zamieniamy w Silent Hill."
 
 
ClawFinger 
Cockroach
Claw Finger



Wiek: 34
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 10
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2012-02-29, 21:53   

Harry,Cybil i Lisa.
Harry-niby zwyczajny pisarz a popatrzcie na jak wiele go stac ,by uratowac swoja ukochana corke..
Cybil-postac ktorej naprawde mozemy zaufac,lojalna i pomocna:)
Lisa-pielegniarka o zlotym sercu,mila sympatyczna,pomocna i zlekniona,najbardziej pozytywna ze wszystkich osob zamieszanych w sprawie Alessy
_________________
Claw Finger a co,misia nie widziałes?
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-29, 22:23   

Jak oglądałem gameplay SH to myślałem że Harry weźmie się za Liske :grin:

ClawFinger napisał/a:
Cybil-postac ktorej naprawde mozemy zaufac,lojalna i pomocna:)
szczególnie jak jest odpalona i chce nas zabić
_________________

 
 
ClawFinger 
Cockroach
Claw Finger



Wiek: 34
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 10
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2012-02-29, 22:44   

masz na mysli possesed Cybil? nie miala przeciez kontroli nad soba,pamietasz taki tekst: Look, Harry: I really don’t get what’s going on, but if there’s a chance we can save your daughter – I’m in. I’ll check out the amusement park, you go to the lighthouse.
_________________
Claw Finger a co,misia nie widziałes?
Ostatnio zmieniony przez ClawFinger 2012-02-29, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m4dm4x 
Cockroach
Naczelny wariat


Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 13
Wysłany: 2012-03-05, 17:56   

Alessa. Nie wiem, czy liczy się jako postać (z tej racji, że właściwie nie żyje), ale wg. mnie to najciekawsza i najbardziej intrygująca postać w całej serii. Historia tej małej dziewczynki może wstrząsnąć.
 
 
L 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 18
Skąd: Dębica
Wysłany: 2012-04-30, 20:24   

Harry. Pewnie dlatego, że sam lubię pisać. Głównie jednak imponowało mi jego dążenie do odnalezienia swojej adoptowanej córki. Przypadł mi do gustu również dlatego, że nie postradał zmysłów, gdy w szpitalu pojawiło się czwarte piętro :-> .
_________________

 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2012-05-01, 14:58   

Nie posiadał zmysłów gdyż to był myk z przełamywaniem czwartej ściany w grze, a jego reakcja na to zdarzenie wszystko by popsuła.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Koralina98 
Cockroach


Wiek: 26
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-05-01, 16:51   

Alessa.Bardzo polubiłam tą postać,może dlatego z powodu głównie jej smutnej historii.Poza tym była jak najbardziej tajemniczą postacią z gry.
 
 
Nattramn 
Cockroach



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-06, 11:15   

Ja osobiście najbardziej z pierwszej części polubiłem głównego bohatera za zachowanie zimnej krwi i jego miłość do córki. Ciekawa postać w moim odczuciu.
_________________
"Beyond mind is dream to be found ..."
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-03-09, 12:10   

Sama postać może nie jest jakoś specjalnie ciekawa, ale nie jest też jakaś dziwna. Powiedziałbym solidna.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
nensha 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2013-03-11, 21:15   

Kaufmann. Nie mam pojęcia dlaczego. Chyba lubię takich podejrzanych typków po prostu, co do których nie do końca wiadomo czy są po stronie dobrych, czy złych.
Natomiast nigdy nie rozumiałam i nie rozumiem dalej uwielbienia dla Lisy. Mnie to jej panikowanie raczej irytowało i zawsze mruczałam pod nosem "weź ty się kobieto ogarnij" ;)
_________________
I'm in flames cause I have touched the light
It pulls me so
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group