Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-05-23, 22:47
Seriale - Temat ogólny
Autor Wiadomość
mshm 
Cockroach
mashiach



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Lodz
Wysłany: 2008-04-28, 19:22   

a ja uwielbiam ogladac Comedy Central :D
pewnie jestem niezbyt wybredny pod wzgledem seriali, ale szczerze mowiac najbardziej podoba mi sie Scrubs oraz My Wife And Kids :)
swietne komedie; na poczatku w ogole mnie nie smieszyly, ale jak zrozumialem 'amerykanskie' poczucie humoru to nawet calkiem calkiem.. :)
_________________


 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-28, 20:05   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 23:49   

O, ostatnio był film, ale przypomniał mi się serial. Oglądał ktoś "Pierwszy milion"? Mnie się bardzo podobał ,oglądałem go kilka razy.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-05-06, 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-05-07, 22:04   

A oglądał ktoś polski serial "Odwróceni"? Bo obejrzałem 2 odcinki i muszę przyznać, że to jeden z lepszych seriali kryminalnych (niestety Pitbulla nie oglądałem), zjada na śniadanie "Oficera" i jest chyba nawet lepszy od "Gliny".
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-07-20, 20:47   

Ja będąc teraz w turcji korzystam z luksusów jedynego polskiego kanału jaki posiadam a konretnie polsatu2. W nagromadzeniu piętnastoletnich odcinków graczyków i kiepski leci serial moich młodych lat a konkretnie Zostać Miss. Serial leciał w czasach kiedy byłem w 3 klasie czyli akurat tak żeby sporo sporo pamiętać i musze powiedzieć że kiedyś podobał mi sie ten serial xD Teraz po 7 latach miałem okazje zrobić sobie małą powtórke i musze przyznać że jestem mile zaskoczony XD możecie sie śmiać ale mi ten serial naprawde sie podoba. Ładne dziewczyny, kryminalne intrygi i do tego klimat mazur... czego chcieć więcej xD I do tego najlepsza piosnka w historii polskich seriali "Kiss kiss kiss każda z nas może dziś zodtać miss" :lol: Czyli ogólnie nie wiem czy polecić bo wątpie by komuś oprócz mnie sie spodobało ale można obejrzeć i sie przekonać XD
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-07-23, 13:18   

Też oglądałem "Zostać miss" - obie serie i trzeba przyznać, że niektóre momenty na stałe wbiły mi się w pamięć (np. jak Bojarewicz rzuca butelką wódki w Nowickiego wrzeszcząc przy tym "Kurwa!" :lol: ).

No ale najlepszym/najśmieszniejszym polskim serialem komediowym są dla mnie Miodowe Lata - humor w tym serialu stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż w innym polskim serialu pt. "Świat wg. Kiepskich" - i to kilka poziomów wyżej moim zdaniem. Swój wkład mają w to świetnie odgrywający swe role Cezary Żak, oraz Artur Barciś, którzy w większości przypadków potrafią sprawić, że nie idzie wytrzymać ze śmiechu. ;)

------------------------------------------------------------

A tak z innej beczki, to coś dla fanów DEXTER'a:

Dexter: Season 3 Coming in September - nie mogę się doczekać. :)
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-23, 16:45   

http://youtube.com/watch?v=hXT_-258Kso

Powiem krótko - fu*k yeah ;>

Chociaż znając życie wątpię aby osiągnęło to większą popularność. Seriale sci-fi, w dodatku w których się nie strzelają się po prostu nie sprawdzają w dzisiejszych czasach.

Osobiście jednak czekam z niecierpliwością. Moore udowodnił, że potrafi wykonać kawał porządnego serialu, wykraczającego poza obecne standardy. Jeśli Caprica będzie choć w połowie tak dobra jak Battlestar Galactica to ja już zacieram rączki.

A tymczasem po raz n-ty zachęcam do obejrzenia Battlestar Galactica osoby, które go jeszcze nie widziały. To jest po prostu serial genialny, co potwierdzi wiele osób, nawet tych nie gustujących w sci-fi.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-07-23, 18:28   

MZet napisał/a:
Dextera się nie tykam i nawet nie chcę. Co za dużo seriali to nie zdrowo dla mnie.


Robisz duży błąd,Dexter jest jednym z najlepszych seriali ostatnich lat.
Obejżałem dwa sezony Dexa i nie moge się doczekać trzeciego. :)

Btw Obejrzałem pierwsze dwa odcinki nowego serialu Flashpoint.
Serial ten opowiada o grupie specjalnych oddiałów Policji.
W pierwszym odcinku było trochę za dużo życia osobistego członków teamu ale w drugim była przez cały czas akcja więc już było lepiej. :)
Serial mi się spodobał i będę wypatrywać następnych odcinków.
_________________

 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-07-23, 21:24   

MZet napisał/a:
właśnie dlatego omijam to z daleka.

Jakoś nie widzę w tym logiki ;]

Serial jest świetny, jak to Showtime ma w zwyczaju. Wszystko, co od nich widziałem, trzymało poziom.
Ostatnio wkręciłem się w Californication. Główny atut to mistrzowskie dialogi i świetna rola Duchovnego. No i <rozgląda się czy żona nie patrzy... ;) >cycki w prawie każdym odcinku :D
Poważnie, można się przednio ubawić przy tym serialu.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-23, 21:49   

PiK napisał/a:
MZet napisał/a:
właśnie dlatego omijam to z daleka.

Jakoś nie widzę w tym logiki ;]


Hmm, a ja widzę. Jeśli serial jest dobry, a widz zmuszony jest czekać na ciąg dalszy, to oglądanie wcale nie jest takie fajne. Sam jestem zmuszony czekać aż do roku 2009 na ostatnie 10 odcinków czwartego (ostatniego) sezonu BSG...

Wiem też jak to jest kiedy ogląda się serial za jednym zamachem, oraz kiedy czeka się co tydzień na odcinek.

Po prostu czasem jest lepiej poczekać na całość i potem oglądać.
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-07-24, 13:46   

MZet - człowiek czynu :D
Myślę, że tą godzinkę czy dwie wieczorem, można jednak wygospodarować na dobry serial. No, ale co kto lubi ;]
Suavek napisał/a:
Po prostu czasem jest lepiej poczekać na całość i potem oglądać.

Ja tak robię prawie zawsze. Czekam, aż skończy się sezon danego serialu i dopiero później oglądam. Gorzej jeśli sezon kończy się dobrym cliffhangerem ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-07-24, 14:13   

Cytat:
Ja tak robię prawie zawsze. Czekam, aż skończy się sezon danego serialu i dopiero później oglądam. Gorzej jeśli sezon kończy się dobrym cliffhangerem ;]
Tja, ciesz się, że Galactici nie oglądałeś w miarę emisji, gdyż jak dla mnie posiada ona najwredniejsze cliffhangery jakie widziałem ;>. W dodatku trafiały się one w środku sezonu, ze względu na przerwę w emisji. Teraz jest to samo - jakiś czas temu wyemitowano dziesięć odcinków czwartego sezonu, dano paskudny cliffhanger, a na ciąg dalszy muszę czekać aż do 2009r. Dobrze przynajmniej, że Caprica będzie w międzyczasie.


Tak sobie "do obiadu" włączyłem dla przypomnienia pierwszy odcinek Star Trek Deep Space Nine. Wspomnienia wracają, a przyznać muszę, że te są bardzo miłe. Star Treka lubić nie trzeba, większości ludziom się to kojarzy z "tym łysym na latającym talerzu". I o ile większość serii ST sprowadza się do prostych schematów oraz nie posiada żadnych większych, rozwijanych wątków, o tyle DS9 stanowi świetne odejście od standardów. Już w pierwszym odcinku prezentowany jest wątek, który ciągnąć się będzie aż do samego końca serialu. Na uwagę zasługuje także rozbudowa postaci, które są o niebo lepsze niż te z The Next Generation dla przykładu. Ogólnie serial prezentuje o niebo wyższy poziom niż pozostałe serie, z czym zgodzi się większość fanów Star Treka. Osobiście zachęcam do obejrzenia, szczególnie, że w większej części są to typowe adventure of the week - nie pozostawiające żadnego niedosytu czy zmuszające do dalszego oglądania.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-07-27, 21:17   

Devlock napisał/a:
"Zostać miss"


Czy ktoś tu napisał "Zostać Miss" czy mi się wydaje 8-)

Nic nowego nie mogę napisać ponieważ zostało to napisane przez Mukunia.
Devlock napisał/a:
niektóre momenty na stałe wbiły mi się w pamięć (np. jak Bojarewicz rzuca butelką wódki w Nowickiego wrzeszcząc przy tym "Kurwa!" :lol: ).
:lol: Myślałem że tylko ja to pamiętam. Serial naprawdę wciąga.Tak przełączając po tych marnych programach w TV natrafiłem na znany serial z dzieciństwa.Postanowiłem obejrzeć kawałek i przełączać dalej...Ale jak się wciągnąłem to obejrzałem dwa odcinki pod rząd :lol: Więc serial naprawdę wciąga jak bagno. Polecam :lol: (Głos z TV: Kurwa!)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-07-30, 12:29   

plazi napisał/a:
Zostać Miss


O raju! Ja uwielbiałam ten serial ^^, nie licząc miłosnego wątku głównej bohaterki, której sztucznosc i nadmiar słodyczy doprowadzał mnie do intensywnych skurczy żołądka ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-07-30, 12:48   

Wygląda na to, że tylko ja nie wiem o so chozi ^^"
Czy ten serial jest dobry w takim sensie jak np Pierwsza Miłość :P , bo tytuł nie brzmi zachęcająco.
Czytając wasze posty, czuje się jakbym przegapił jakieś przełomowe dzieło polskiej kinematografii :P
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-07-30, 12:52   

Wiem, że kiedyś oglądałem ten serial, ale nie utkwił w mojej pamięci jako dobry, a już na pewno nie jako
PiK napisał/a:
przełomowe dzieło polskiej kinematografii
xD
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-09-07, 23:56   

Pewnie wielu z was widziało na jururce filmiki z Panią Barbarą, ekscentryczną starszą panią, która ma problemy z sąsiadem i jego psem srającym do windy ;]
A wiecie skąd to się wzięło?
Znacie Klatkę B?
Otóż Klatka B to serial internetowy. Na początku myślałem, że to nic specjalnego, tylko filmiki o bluzgającej babci. Po obejrzeniu wszystkich do tej pory dostępnych odcinków pochłonęło mnie całkowicie.
Klimatem serial bardzo przypomina mi Twin Peaks, tyle że w realiach polskiego blokowiska. Bywa zabawnie (postać Pani Basi), lecz często też wyjątkowo mrocznie i psychodelicznie. Chory serial bez kitu.
Polecam szczególnie userom tego forum. Odcinki nie są długie 5-6 min. Obejrzyjcie najlepiej co najmniej 4-5, a się nie oderwiecie.
http://www.klatkab.tivi.pl/

Jak ktoś się skusi, napiszcie co o tym sądzicie, bo jestem ciekaw Waszych opini
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-09-08, 19:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-09-10, 21:40   

Okey i moje ulubione seriale to Świat według Bundych, Detektyw Monk i najbardziej ulubiony the X-Files, szkoda że filmy X-files nie są takie jak serial:-(
 
 
 
Cheryl Mason 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 2008-09-12, 17:31   

Wendigo napisał te seriale, które ja również lubię. Do tych trzech dorzucę również starego, ale jarego M.A.S.Ha :D No i jeszcze może Dr. House i wszystkie serie CSI.
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Mason 2008-09-12, 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-12, 19:06   

Kurde... rzeczywiscie... Simpsonowie na Plusie... kto by pomyslal... dzisiaj bede jeszce o 23... ja osobiscie jestem jeszcze na 3 sezonie... ale chetnie zobacze profanacje tego kultowego serialu :)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-09-12, 19:37   

no 3 sezon jest ok :D w ogóle od 2 już zaczyna sie zabawa, 1 jest bardziej obyczajowy niż komediowy....zabawa trwa tak do góra 16go...u mnie 15 jeszcze jest ok...potem już nieliczne odcinki only są dobre. 19go natomiast nie widziałem i 18 w całosci bo 18 padliniasty był a 19 ponoć wyszeł cąłkiem całkiem...musze nadrobic
_________________
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-09-13, 13:05   

Macie też tak, że zdejmują wasze ulubione seriale i zamiast tego puszczają jakieś gówno, albo powtórkę z równie gównianej imprezy?? Mnie osobiście wnerwia to zjawisko
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-09-13, 14:29   

Wendigo napisał/a:
Macie też tak, że zdejmują wasze ulubione seriale i zamiast tego puszczają jakieś gówno, albo powtórkę z równie gównianej imprezy?? Mnie osobiście wnerwia to zjawisko


To Ty jeszcze oglądasz seriale w telewizji?
Ja już dawno przestałem ponieważ jak mam oglądać serial przerywany co chwile blokiem reklamam po 15 minut to mnie krew zalewa.
Nie mówiąc już o tym że dużo dobrych seriali nie jest puszczanych w polskiej TV a jak już są to późno.
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-13, 18:11   

Zaratul napisał/a:
Ja już dawno przestałem ponieważ jak mam oglądać serial przerywany co chwile blokiem reklamam po 15 minut to mnie krew zalewa.
W Ameryce jest jeszcze gorzej... tam sa reklamy 5min co 10min... teraz wiem czemu tam sa popularne dvd...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-09-13, 21:23   

Cytat:
Ja już dawno przestałem ponieważ jak mam oglądać serial przerywany co chwile blokiem reklamam po 15 minut to mnie krew zalewa.
Nie mówiąc już o tym że dużo dobrych seriali nie jest puszczanych w polskiej TV a jak już są to późno.


Heh, mam podobne zdanie. Możliwe, że już gdzieś tutaj pisałem, lecz teraz już nie pamiętam, ale jednym z takich przykładów jest Miasteczko Twin Peaks. Serial wychwalany już przez wiele osób, które znam a ja do dzisiaj nie widziałem nawet 5 odcinków pod rząd. Dlaczego? Dlatego, że jak puszczali serial o 1.30 a ja miałem wstać o tej 6, 7 do szkoły to nie chciało mi się siedzieć. Codziennie niewyspanym nie jest za miło chodzić. ;>
Faktem jest, że wiele seriali godnych uwagi jest zwykle niezauważanych albo puszczanych o godzinach niedostępnych dla wielu ludzi.
A tak co do seriali.. Śledzi ktoś teraz kolejny sezon Lost'ów, Dr House'a? ;>
Bo ja jakoś ciągle zapominam o tych serialach a obecnie z tych puszczanych w tv to one są w mojej czołówce. ;)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group