Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-05-23, 22:47
Seriale - Temat ogólny
Autor Wiadomość
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-26, 22:41   

W PB demoralizuje niesamowity zbieg okoliczności i to że dobrego bohatera kule, śrubokręty i wszystko inne się nie imają, ilekolwiek by tego nie było.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-26, 22:43   

Z uwagi na strajki scenarzystów nie wiadomo konkretnie kiedy...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-27, 07:56   

porostu... konstrukcja PB nie nadaje sie na kilka sezonów... bo staje sie nudne i oklepane...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-11-27, 10:40   

_Music napisał/a:
niesamowity zbieg okoliczności i to że dobrego bohatera kule,

W odcinku chyba 5 ,3 sezonu jest coś takiego .Skofild patrzy przez kraty ,po czym jeden z strażników odaje strzał... dymdry... przerwa reklamowa...po przerwie znowu strzał i Skofild upada a kula zatrzymuje się gdzieś między kratami lub pada na ścianę...Matrix.....Jeżeli w momencie strzału Skofild patrzył przez kraty nie ma bata by pod wpływem n.p hałasu zdążył uniknąć kuli.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-27, 12:09   

Inżynierowie tak już mają :]
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-28, 11:42   

Cez napisał/a:
W odcinku chyba 5 ,3 sezonu jest coś takiego .Skofild patrzy przez kraty ,po czym jeden z strażników odaje strzał... dymdry... przerwa reklamowa...po przerwie znowu strzał i Skofild upada a kula zatrzymuje się gdzieś między kratami lub pada na ścianę...Matrix.....Jeżeli w momencie strzału Skofild patrzył przez kraty nie ma bata by pod wpływem n.p hałasu zdążył uniknąć kuli.


Może to tylko strzał ostrzegawczy... z resztą Majkel ma Godmode i dostaje non stop bonusy od scenarzystów
_________________
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 08:07   

A czy znane są już oficjalne konsekwencje strajków? Bo słyszałem różne wersje...
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-12-04, 08:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2007-12-05, 18:46   

Dexter - Kopia z SHTC.

R4Zi3L napisał/a:
a tak wogole to w obecnej sytuacji wolalbym zeby nie ciagneli tego w nieskonczonosc...

No jakby teraz zakończyli, to i tak możnaby powiedzieć, że to najlepszy serial ever - przynajmniej w moim wypadku. Nie jest on zbyt popularny, ale to właśnie w nim jest najlepsze - brak komerchy = brak idiotycznych wątków napisanych dla zbicia fortuny na ludziach oglądających to... Moim zdaniem wszystko w tym serialu jest dopracowane i autorom za to należą się fanfary. Bo wciągająca historia to klucz do sukcesu, a przecież w Dexterze oprócz tego mamy jeszcze wiele innych wspaniałych aspektów. Zaczynając od klimatu miasta Miami poprzez dopracowane postacie aż do świetnych sytuacji. W pierwszej serii miałem wrażenie, że każdy odcinek opowiada inną historię, a i tak wciągał niczym trąba powietrzna.

Straciłeś cierpliwość do PB? Uważasz że Archiwum X jest bardziej wiarygodne od Losta? Nudzą Cie Heroes'y? Lubisz wciągające i klimatyczne kryminalne opowieści, które (wberw pozorom!) są też opatrzone dużą dawką humoru? Sięgnij po Dextera! Nie zawiedziesz się!

OK, a teraz coś na temat 10 odcinka 2 serii. Uwaga na SPOILERY!!



:

Ten odcinek mnie po prostu zmiótł - tym razem autorzy postanwili być bardziej poważni i na końcu przywalili z grubej rury - szkoda mi w tym momencie było Doakes'a. W ogóle w tym odcinku bardzo fajne okazały się rozmowy Doakes'a z Dexterem... Wreszcie mogli sobie nawrzucać bez tajemnic i ukrywania prawdy. W każdym odcinku szkoda mi Debry, która nie może pogadać z Dexterem jak z człowiekiem... Ciekawe jaka byłaby jej reakcja, gdyby się dowiedziała - w końcu to jej ojciec sprawił, że Dexter jest tym kim jest. Podsumowując - odcinek doskonały i oczywiście czekam na kolejne niczym na wakacje czy też święta.



EDIT:

Dostępne są już 2 ostatnie odcinki! Wspaniały prezent na mikołaja.
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-12-05, 19:31   

Devlock... Ale mi radochę sprawiłeś tą informacją. Nie zrzucałem 10 odc, bo bałem się, że mnie krew zaleje jak będę miał znowu tydzień czekać (9 mnie ostro nakręcił :) ), a tu taka wiadomość. Zaraz się chyba biorę do roboty ;)

A ze swojej strony powiem o "Heroes" parę słów. Drugi sezon stanowił dla mnie rozczarowanie. Wlókł się, wątki miłosne były prowadzone tak ubogo, że mnie to bolało, ale... Finał - dla mnie miodzio. Szybki, sprawny, obyło się bez "wszyscy na jednego", tylko akcja rozstrzelona była w kilku miejscach i w każdym wydarzyło się coś istotnego. Ale bez splatania wszystkich na siłę. Serialowi strajk wyszedł na dobre. Ale mam nadzieję, że reszta odcinków pojawi się w miarę niedługo :)
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-06, 02:41   

Cytat:
Nie jest on zbyt popularny, ale to właśnie w nim jest najlepsze - brak komerchy = brak idiotycznych wątków napisanych dla zbicia fortuny na ludziach oglądających to...
Wszystko w swoim czasie - "n" już reklamuje swoją cyfrową platformę hasłem "najnowsze seriale" z Dexterem migającym w tle właśnie - produkcja ta już doczekała się artykułu w Świecie Seriali(siostra kupuje :roll: ) - więc możemy niedługo oczekiwać boomu na Dextera(bo wbrew pozorom ta produkcja nie była popularna tylko u nas - Herosi w TVP1 również mieli słabą oglądalność - możliwe, że nie zobaczymy drugiej serii w publicznej. U nas wszystko ląduje z opóźnieniem z przyczyn oczywistych - taniej(tak jak mecze puszczane 5 minut po rozpoczęciu, bo taką transmisje traktuje się już jak retransmisję :/ ).
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-12-06, 12:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-12-06, 20:09   

Wszystkie to znaczy ile ich jest?? Bo ja jeśli chodzi o gotowe to ide razem z polsatem bo jakbym oglądał wcześniej z netu to bym potem nie miał co robić w niedzielne wieczory :)
 
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2007-12-08, 09:33   

Wczoraj obejrzałam wreszcie ostatni odcinek Twin Peaks i jednak żal, że nie zrobiono kolejnej serii. Denerwuje mnie pozostawienie fabuły bez rozwiązania. Mówiono chyba jakiś czas temu o możliwości nakręcenia reszty, ale pomysł padł, co zresztą nie dziwi, zważywszy czas, jaki minął i aktorów, którym się do tej pory zmarło.
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-12-08, 16:38   

Jak to: nie ma rozwiązania? Mi odpowiada sposób w jaki się kończy "Twin Peaks". Gdyby był ciąg dalszy - jasne, miło by było, ale i bez niego odpowiada mi sposób w jaki zamknięto sprawę Coopa.
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2007-12-13, 15:50   

A może słowa Laury Palmer ("zobaczymy się ponownie za 25 lat"), należy rozumieć dosłownie :)
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2007-12-14, 13:54   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-28, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-12-15, 13:36   

Oglądałem "The Lost Room" parę miesięcy temu i szczerze mówiąc nie dostrzegłem tam żadnych nawiązań do SH.

A z innych seriali - wczoraj oglądałem nowy odcinek "Supernatural". Ograniczę się do jednego słowa: bieda. Dziękuję za uwagę :)
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-23, 03:06   

Ten temat również trza ożywić ;]: Oto świeżutki screen z gry opartej na serialu Lost. Po więcej zaprszam tutaj: http://games.tiscali.cz/c...sp?id=12252&a=1
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-12-23, 03:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-12-23, 15:22   

W ramach ożywiania... ;)

Do tej pory nie wypowiedziałem się o końcu 2. sezonu "Dextera". Brak mi słów xD Poziom utrzymany, ten serial nie zawodzi :) Wątek poprowadzony jak należy, bez niepotrzebnego rozciągania na nie wiadomo ile odcinków. Finał sezonu był - moim zdaniem - wart tego, żeby na niego czekać. Nie żałuję ani chwili spędzonej z panem Morganem. No i serial jest zdecydowanie lepszy niż literacki pierwowzór - rzadkość, miło się z taką sytuacją spotkać :) Polecam każdemu, świetna zabawa.
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
James 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 44
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-07, 23:04   

Czeka ktoś na prison breaka??? albo losta??
Juz nie długo ...!!!! xD

Dexter hyh takie bajki oglądacie..:D???

Bloo

Też oglądałem lost room napoczątku mi się spodobał ,ale
Zawiódł mnie koniec. Bez sensu się skończył.
Bardzo przyjemny serial … ale do losta i prison breaka się nie umywa
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-07, 23:22   

Cytat:
Dexter hyh takie bajki oglądacie..:D???
Cytat:
Czeka ktoś na prison breaka??? albo losta??
:roll:


Chrystepanie, nikt tu nie oglądał Battlestar Galactica naprawdę? Nie macie pojęcia co tracicie (no chyba, że serial za ambitny jest dla co niektórych ;) ).
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-08, 18:55   

James napisał/a:
Czeka ktoś na prison breaka??? albo losta??
Ja czekam na LOSTa... na PB nieszczególnie..
James napisał/a:
Też oglądałem lost room napoczątku mi się spodobał ,ale
Zawiódł mnie koniec. Bez sensu się skończył.
Mam takie same odczucia...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
James 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 44
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-08, 20:44   

Battlestar Galactica hmm za ambitny wątpie...
W ogóle o nim nie słyszałem może obadam go nie długo jak mówisz ze taki fajny.
Btw nie mam kablówki może dlatego o nim nie słyszałem, skoro jest taki dobry .

dużo sezonów wyszło tego??? mam nadzieje ze nie 10 xD
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-08, 21:00   

James napisał/a:
Btw nie mam kablówki może dlatego o nim nie słyszałem, skoro jest taki dobry .
Jeśli mnie pamięć nie myli to któraś wersja leciała na TVP2...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-01-09, 09:22   

James napisał/a:
Czeka ktoś na prison breaka???

Nikt przy zdrowych zmysłach nie czeka na Prison Break'a po tym co pokazała 3 seria...
 
 
James 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 44
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-09, 19:39   

Devlock
huh dzięki...
:

a co tak przeżyłeś śmierć Sary???


hyh ...

Mi się sezon trzeci podobał...
:evil:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group