Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill !LIVE czyli Polskie Ciche Wzgórza
Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-02-24, 20:06   

Skjoldsvar napisał/a:
wielkiej epidemii w tym rejonie.

Zupełnie jak w 18 wieku w Silent Hill xD
 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-02-24, 20:12   

Dlatego piszę o tym tutaj :)
Kapliczka powstała PO zarazie w 17 wieku. Niegdyś była tam pustelnia - dziś rozebrana a sama kapliczka została przekształcona w swego rodzaju muzeum niefunkcjonujące obecnie. Ciekawi mnie czy faktycznie są tam podziemia.
_________________
Pay or Flee!
 
 
Rodzynka:) 
Cockroach



Dołączyła: 19 Lut 2008
Posty: 36
Wysłany: 2008-02-25, 17:25   

Heh, to ja w takim miejscu mieszkam przez większość część roku. Raz po raz pojawiają się, Bóg wie skąd, całe umazane krwią sanitariaty, porastające grzybem prysznice, dzikie wrzaski, które nasilają się w nocy i różne takie. Szkoda, że nie mam lepszego aparatu jak w komórce, wtedy powklejałabym tu takie "smaczki". Za to, jak jeżdżę na różne ekspedycje mojego uniwerku, to zdarza mi się wejść w miejsca, które mają dostęp zamknięty, lub w miejsca, w których nie było człowieka od setek, lub nawet tysiąca lat. Mogą być zdjęcia z "takich wypadów?"
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-02-25, 17:34   

Rodzynka:) napisał/a:
Mogą być zdjęcia z "takich wypadów?"

No dawaj byleby przypominały miejscówki z SH, albo w ogóle, żeby były "straszne" :razz:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-02-25, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rodzynka:) 
Cockroach



Dołączyła: 19 Lut 2008
Posty: 36
Wysłany: 2008-02-25, 17:58   

No to straszne, czy miejscówki z SH? Bo to różnica.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-02-25, 18:01   

A miejscówki z SH nie są straszne? xD
nvm
Takie w stylu zdjęć Mzeta, takie które nie pasują do tematu "Fotografia" :grin2:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-02-25, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rodzynka:) 
Cockroach



Dołączyła: 19 Lut 2008
Posty: 36
Wysłany: 2008-02-25, 18:08   

No w sumie nie są... tzn mam świadomość, że to nie prawda i nie straszą mnie, zresztą- jestem blondynką i nie załapałam jeszcze co to takiego :P

A tak na poważkę, to Ok, postaram się tu chały nie słać, choć ostrzegam, że dysponuje tylko aparatem z komórki, więc jakość będzie do d...y
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-02-25, 18:58   

Rodzynka:) napisał/a:
więc jakość będzie do d...y


ale ważne ze cokolwiek będzie
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Qwicol 
Cockroach


Wiek: 35
Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2008-04-06, 21:50   

Zamieszkuję w Sosnowcu, i tak jak sobie poczytuje co tu piszecie to automatycznie kojarzę że nieopodal centrum miasta, na uboczu, w otoczeniu starych kamienic, chaszczy i rzeki znajduje się ciekawa lokacja, a mianowicie Instytut Farmacji, a w zasadzie to niedoszły instytut farmacji, poniewarz budynek nie został nigdy ukończony, z zewnątrz obłożony jest żółtą blachą, ma wprawione okna, a przynajmniej miał. Cały budynek ma mniej więcej 10 pięter, wstęp jest oczywiście zabroniony i swego czasu budynek był dobrze zabezpieczony przed intruzami, jednak złomiarze szybko pokonali płoty i blaszane drzwi, za pomocą których budynek był zamknięty. Czasami przechadzam się tamtędy i muszę przyznać że budynek robi wrażenie, z jednej strony zapuszczona część parku, stare kamienice, drzewa i smiecie, a ponad tym wszystkim wisi w ciszy dziesięciopiętrowa zjawa. Jeśli jakieś zdjęcia zrobię lub znajdę to podam linki.
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-04-06, 21:54   

Qwicol napisał/a:
Jeśli jakieś zdjęcia zrobię lub znajdę to podam linki.


jasne, zapodaj fotki, bo chętnie zobacze jak to wygląda.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Qwicol 
Cockroach


Wiek: 35
Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2008-04-06, 22:08   

szukam szukam, jak nie znajdę to do końca tygodnia sam jakieś zrobię. A w międzczasie podeślę linki:
http://images22.fotosik.p...e57b313ce0d.jpg
http://images21.fotosik.pl/58/2eae3bd685e35fce.jpg
Na zdjęciu widnieje Fabryka Schoena, przędzalnia która miała by obecnie około 120 lat, niestety genialny plan rozwoju mojego miasta założył wyburzenie fabryki, i założenie wcielił w życie....

oh, mamy jeszcze w mieście opuszczone budynki po kopalni węgla kamiennego, nie mówię o szybach i sztolniach:
http://www.infomag.com.pl.../klimontow2.jpg
http://www.infomag.com.pl.../klimontow1.jpg

Następny Edit, i chyba nie ostatni:
rzeczony budynek ma 14 pięter i dwa poziomy podziemne, jest w stanie surowym, stoi pusty od 1993r. Jednak po przewierceniu internetu muszę stwierdzić że nie odnalazłem ani pół zdjęcia owego obiektu, widać miasto usilnie dba o swój wizerunek ;)

Znalazłem jeszcze jedną ciekawostkę: opuszczone kino
http://sosnowiecfoto.blox.../Metalowiec.jpg
nie wiem jak wygląda z bliska, może w tygodniu się tam wybiorę i zrobię zwiad ;)
Ostatnio zmieniony przez Qwicol 2008-04-06, 22:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-04-07, 11:29   

Qwicol napisał/a:
Sosnowcu

Ha, Sosnowieckie Silent Hill :) . To ja w takim razie się za niedługo podłączę i zapodam Dąbrowę Górniczą ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
jarq 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 48
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2008-04-07, 11:36   

To ja wezmę latarkę, siekierkę i kilka innych akcesoriów i przyjadę do Ciebie do Sosnowca pobiegać sobie po tych lokacjach :lol: W nocy oczywiście :roll: Super fotki, czekam na kolejne :grin2:
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-05-05, 17:36   

Nie wiedziałem gdzie takie coś mogę wrzucić, więc wrzuciłem tutaj, bo w pewnym stopniu pasuje do tematu.

Dziś po piątej rano po nieprzespanej nocy, wybrałem się na spacer po Łazienkach. I muszę Wam powiedzieć, że o ile za dnia miejsce to jest uroczym parkiem pełnym ludzi, z samego rana, w porach gdy nikogo nie ma, jest miejscem iście... Niech no ja znajdę dobre słowo... Nie, nie mogę znaleźć adekwatnego przymiotnika by opisać klimat jaki tam panował. "Magiczny" zaleci jakąś reklamą rumiankowych podpasek gdzie główną rolę gra zgraja młodych uśmiechniętych kretynek. "Cudowny" jest słowem zbyt wyświechtanym. "Wspaniały" zalatuje epickością. Powiem tylko, że podczas tejże przechadzki byłem bliski czemuś co nazywa się "szczęście", jakkolwiek naciąganie i pseudo-poetycko może to zabrzmieć.

Gdy nie ma ludzi, mogę naprawdę zacząć zachwycać się często przegapianymi urokami natury. I zachwyt ten nie jest wtedy psuty przez obściskującą się parę gotową wygryźć sobie języki, 15-osobowye rodziny, idiotki mające wywiającą nibynóżkami amebę zamiast mózgu... I tak dalej.

Podczas spaceru towarzyszył mi "poranny" ambient, idealnie komponujący się ze śpiewem ptaków - to był jeden z tych momentów kiedy naprawdę cieszyłem się, że znam taką muzykę. A widoki rzędów pustych ławek skąpanych w słońcu, polanki skąpanej w rosie i mgle, pustej ścieżki oświetlanej przebijającymi się przez liście promieniami słońca, bądź pustego placu pałacu przy wodzie... Bezcenne : )

Jeśli macie takie zacięcie by wstać o/nie spać do piątej rano i macie gdzieś w pobliżu ładną, wartą spaceru miejscówkę, na serio polecam. Wolny krok, nastrojowa muzyka i zatrzymywanie się od czasu do czasu także wskazane. Gdybym miał cyfrówkę, na pewno strzeliłbym nieco zdjęć. Obiecuję, że gdy takową dostanę, na pewno wykorzystam na podobnym wypadzie ; D
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-05-05, 19:14, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-05-06, 12:14   

Świetna sprawa stary. W takich chwilach człowiek się czuje jakby pierwszy raz otworzył oczy i widzi rzeczy których nigdy wcześniej nie dostrzegał. Nikt dupy nie zawraca, nic nie rozprasza, można sobie spokojnie pobyć samemu ze sobą i otaczającą przyrodą.
Pyramid Head napisał/a:
Jeśli macie takie zacięcie by wstać o/nie spać do piątej rano i macie gdzieś w pobliżu ładną, wartą spaceru miejscówkę, na serio polecam.
Pomimo tego że pierwszą myślą będzie "bez sensu" to mimo wszystko warto się przełamać, szczególnie kiedy rano jest mgła. NA pewno nikt nie pożałuje.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-05-09, 18:51   

Ooo, człowieku zachęciłeś mnie teraz do takiego porannego wypadu do parku :grin2: . Ja osobiście UWIELBIAM i czuję coś na wzór opisanego przez Ciebie "szczęścia" przy wschodzie słońca na plaży, kiedy żywej duszy wokół nie ma, jesteś tylko ty, twoje myśli (no i twoja ukochana ofkoz :grin2: ) i szum fal. Ta pomarańczowa łuna światła leniwie wyłaniająca się zza horyzontu połączona ze spokojnym szumem fal sprawia, że aż chce się żyć. Lekka bryza znad morza i to świerze powietrze napawa mnie taki spokojem... Eh coś czuje, że w tym roku także kroi się nocka na plaży:). Dobrze, że mam tak blisko do morza :lol: .
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-05-11, 14:46   

udałem się dziosiaj na mały wypad rowerkiem na stare torowisko. Zrobiłem kilka zdjęć, króre za chwile Wam pokaże.



w sumie nie wiem co to jest (ani czym było kiedyś) ale wygląda troche dziwnie. Z drógiej strony budynek jest ogrodzony stalowym ogrodzeniem i drutem kolczastym.



stare tory


przeżarty rdzą na wylot stary most kolejowy prowadzący do lokacji w której się znajduję.



nie wiem co to jest, ale zauważyłem, że jest tam na wpół zamurowane wejście czyli teoretycznie da się tam wejśc. Może kiedyś się tam wybiore.



po drodze natknąłem sie na jeszcze jeden ciekawy budynek. Wszystkie drzwi i okna są w nim zamurowane czerwoną cegłą. Hmmm ciekawe co tam jest :razz:



opuszczony peron kolejowy



widać tam dużo zamurowanych przejść.



na koniec wejście do tegoż budynku. Duże, rozsówane, zardzewiałe drzwi. Prawie jak u rzeźnika :shock:

_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2008-06-08, 14:11   

Dobra,to ja wam napstrykam fotek z pobliskiej,opuszczonej wiochy.Są tam trzy domki po cztery-pięć pokoi.Obok jest studnia,obecnie pusta.A wszystko znajduje się w malowniczej głębi lasu :) Raz tam byłem z kuzynkiem i gadaliśmy sobie o SH.No i co?Zaatakowały nas psy,które należały kiedyś do właścicieli tych chatek.Ale poradziliśmy sobie.Znaczy miałem pistolet na kulki,ale uwierzcie mi-Te niewruszone reakcje boheterów naszej ulubionej gry to kit.Ja pobiłem moją życiówkę na 100 metrów :) .Ale do rzeczy-Nikt w mieście moim nie wie co się stało z mieszkańcami chatek.Obiecuję,że pokaże jakieś fotki.
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
ANTH 
Cockroach



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 61
Wysłany: 2008-06-08, 16:22   

wawmaster napisał/a:

nie wiem co to jest, ale zauważyłem, że jest tam na wpół zamurowane wejście czyli teoretycznie da się tam wejśc. Może kiedyś się tam wybiore.

Dla mnie to wygląda na zwykłą wieżę ciśnień, więc rewelacji bym się nie spodziewał ;)
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-06-09, 03:24   

A ja bym nie marudził że zamurowane tylko się wbił :P Poziom strzeżenia takich obiektów w Polsce mnie śmieszy i rozbraja. Praktycznie wszędzie można się wbić bez problemu. Albo nie ma w ogóle ochrony albo siedzi jakiś dziadek w kantorku a reszta pusta.
Jeśli to jest wieża ciśnień to i tak może wyglądać ciekawie w środku.
Zapodałbym coś od siebie ale już widzieliście na filmikach (mam nadzieję ;) ) więc nie ma większego sensu.
Teraz moim kolejnym celem jest szpital West Park w Epsom. Na razie jestem na etapie zbierania informacji. Gra jest warta świeczki. Zabezpieczenia: Laserowe ogrodzenie (kierujące kamery w miejscę przerwania wiązki, CCTV, czujniki PIR i panowie ochroniarze z psami 24/7. Phi :lol:
Główna atrakcja: urocza izolatka niczym z SH2 oraz maaasa innych ciekawych rzeczy.
http://www.28dayslater.co...ead.php?t=28737 dobre ujęcia izolatki.

"Cała" reszta innego stuffu.
http://www.28dayslater.co...ead.php?t=31472
http://www.28dayslater.co...ead.php?t=31472
http://www.28dayslater.co...ead.php?t=28080
 
 
ANTH 
Cockroach



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 61
Wysłany: 2008-06-09, 09:27   

MZet napisał/a:
Poziom strzeżenia takich obiektów w Polsce mnie śmieszy i rozbraja. Praktycznie wszędzie można się wbić bez problemu. Albo nie ma w ogóle ochrony albo siedzi jakiś dziadek w kantorku a reszta pusta.

Prawda. Sam wbijałem się do dwóch takich budynków. Na jednym było tylko ostrzeżenie "Wejście surowo wzbronione" czy coś takiego. Bez większych problemów. Drugi był pilnowany stróżówką z jednej strony, więc poszedłem od drugiej, wszedłem przez spróchniałe okno i chodząc po pomieszczeniach unikałem pokazywania się w oknach od strony ciecia.
Ostatnio zmieniony przez ANTH 2008-06-09, 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-06-09, 16:17   

MZet, na zdjęciach które pokazałeś najbardziej poruszył mnie widok ścian. Tak fajnie poobdzierane i złuszczające się, jak w SH podczas przemiany w alternatywny świat.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-06-09, 20:52   

Zaraz na początku wakacji wybieram się z kumplem w to oto miejsce:
http://www.opuszczone.com...trkow/index.php
Gdy oglądam te zdjęcia mam nieodparte wrażenie, że już gdzieś to widziałem :razz:
Ostro się napaliłem na tą miejscówkę :grin2:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-06-10, 07:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-06-09, 21:38   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-06-09, 21:44   

...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group