Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2008-10-20, 20:30
Sport
Autor Wiadomość
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-13, 15:25   

Cytat:
Więc Twoim zdaniem można obrażać wszystkich dookoła, byleby wypowiadać to z ironią i wtedy nie będzie problemu? Zwróć uwagę również na to, że jest to namowa do napisania postu obraźliwego, który mógł zostać sformułowany już bez ironii...




Dziękuję za uwagę ;>.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-06-13, 15:27   

Yoda napisał/a:
SbobekH napisał/a:
Ty zwracasz się w tym poście do Suavka jakoby to co on napisał nie było ironią? Bo ten post tak właśnie zabrzmiał.

Więc Twoim zdaniem można obrażać wszystkich dookoła, byleby wypowiadać to z ironią i wtedy nie będzie problemu? Zwróć uwagę również na to, że jest to namowa do napisania postu obraźliwego, który mógł zostać sformułowany już bez ironii...


Yoda,spokojnie ja się nie obraziłem za tego posta Suavka bo nie miałem za co się obrazić.
On nie napisał nic obraźliwego w stosunku do mnie,przecież napisał że:"Oczywiście powyższe to ironia.".

Tak więc Yoda,dzięki że mnie bronisz ale nie ma sensu się bez potrzeby unosić. ;)
_________________

 
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-13, 15:31   

Zaratul napisał/a:
Tak więc Yoda,dzięki że mnie bronisz ale nie ma sensu się bez potrzeby unosić. ;)

Nie unoszę się, tylko ostrzegam... Ciekawe tylko ilu z was wie, że za to co piszą ludzie zarejestrowani na forum odpowiada administracja...

Z drugiej strony Suavek wiesz... Jesteś chyba osobą nie znającą prawidłowych zasad kulturalnej wymiany zdań, jeśli umiesz posługiwać się jedynie obrazkami, które napatoczyły Ci się na ślepia w internecie...
Oczywiście to ironia, więc nie bierzcie tego do siebie... Tak na poważnie, to nic do Ciebie nie mam...
_________________




 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-06-13, 15:33   

Yoda napisał/a:
Więc Twoim zdaniem można obrażać wszystkich dookoła, byleby wypowiadać to z ironią i wtedy nie będzie problemu? Zwróć uwagę również na to, że jest to namowa do napisania postu obraźliwego, który mógł zostać sformułowany już bez ironii...


Co Ty gadasz? Ironia w poście Suavka moim zdaniem jak już kpiła z tego jak ludzie przeżywają tą sprawę i jak głupie jest ich zachowanie gdy obrażają najgłupsze sprawy - byleby były związane w jakiś sposób z sędzią meczu Polska-Austria. Jeśli taki post namawia kogoś do tego aby napisał obraźliwą wiadomość skierowaną w sędziego to chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem albo nie rozumie słowa ''ironia''.
Zresztą skąd Ty wiesz, że to namowa do napisania obraźliwego posta? Czytasz w myślach Suavka? Bo on zapewne miał w ten sposób coś do przekazania i sądzę raczej, że wersja przedstawiona przeze mnie jest bardziej wiarygodna. ;)

Co do meczu. Jak na moje od początku mistrzostw za duża otoczka była w okół tego wszystkiego. Za często Polacy mówili jak to fajnie w zespole jest, jaką mają dobrą atmosferę itd. Mogli po prostu powiedzieć, że jest dobrze a nie liczą na wielkie sukcesy bo Niemcy to trudny przeciwnik. Jednakże dziennikarze itd. zrobili swoje.
Sprawa z podyktowaniem karnego jest moim zdaniem jednoznaczna. Nie można tego odebrać inaczej niż jako pomaganie gospodarzom.

A tak w ogóle komu poza tym kibicujecie? Jak myślicie kto zajmie czołowe miejsca w tym turnieju?
Ja cały czas oddany jestem reprezentacji Francji i jej kibicuję. Poza tym podobał mi się ostatnio mecz Szwajcarii z Turcją gdzie było widać tą zadziorność i walkę. Chciałbym żeby Rosja coś osiągnęła gdyż cenię ich obecnego trenera. ;) Co do obrońcy tytułu - Grecji. ''Grają swoje'' jak to się mówi. Czekają i czekają. Można by pobierać u nich nauki cierpliwości ;)

Edit: O'Blivion - nawet dzisiaj użyłem tego sformułowania tyle, że na innym forum. Też jedno z moich ulubionych co do tego typu sytuacji. ;)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
Ostatnio zmieniony przez SbobekH 2008-06-13, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ANTH 
Cockroach



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 61
Wysłany: 2008-06-13, 15:41   

Nie dyskutuj z głupim - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem.
To oczywiście nie odnosi się do nikogo konkretnego ;)
Amen bracia i siostry, zajmijcie się czymś praktycznym.
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-06-13, 15:48   

..
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-13, 15:49   

Według Słownika języka polskiego:
Kod:
ironia: drwina, złośliwość lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej


Yoda, naprawdę, czytanie ze zrozumieniem. Jakoś pozostali nie mieli z tym problemu. A i sam patrzę na to co napisałem i nigdy bym nie wpadł na taką interpretację jak Twoja ;>.
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-06-13, 15:56   

Mnie ominęła fala furii, polską piłką także się nie interesuję, więc powiem tylko tak:

Gdyby Webb wiedział, jak reagują Polacy cośtamcośtam w cośtamcośtam, przez cały mecz siedziałby cichutko jak myszka => gdyby Polak sfaulował Austriaka: "Austriak, wy3,14erdalaj z boiska".

Owszem, to była ch*jowa sytuacja, ale to znaczy że mamy toczyć z tego powodu spory między sobą? Bądź co bądź, akcja sędziego jest jednym z najlepszych dowodów, jak rozrywka staje się areną fanatyków i oszustów.
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-06-13, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-06-13, 16:50   

Co do wcześniejszych postów, proszę was o zachowanie się w sposób zgodny z regulaminem, i trzymanie się głównego toru tutejszej dyskusji :) Dziękuję!

PS na siłę: Yoda...ludzie mają rację, więc nie rób z siebie głupca, broniąc swojego zdania w sposób dość nieudolny.

Tak więc mamy offtopa za sobą xD

SbobekH napisał/a:
A tak w ogóle komu poza tym kibicujecie? Jak myślicie kto zajmie czołowe miejsca w tym turnieju?
Ja cały czas oddany jestem reprezentacji Francji i jej kibicuję.


Będziemy się bić, ponieważ jestem wielkim fanem włoskiej piłki, od prawie dekady. Co prawda, zostałem zasmucony sromotną porażką w meczu z Holandią, jednak wydaje mi się, że to właśnie Italia w parze z pomarańczowymi, wyjdzie zwycięsko z rywalizacji, która ma miejsce w grupie C.

Nawiązując do wczorajszego meczu z Austrią, pragnę powiedzieć, że mimo, iż dostaliśmy praktycznie bilet powrotny do domu, jestem zadowolony z postawy naszych, podczas turnieju. JA-NAS naprawdę widziałem na tych mistrzostwach :)
_________________

 
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-13, 17:20   

W porządku, już się do tego przyzwyczaiłem...
Ale tylko jeszcze jedno, już nic o nikim
Bersek napisał/a:
Yoda napisał/a:
Ciekawe tylko ilu z was wie, że za to co piszą ludzie zarejestrowani na forum odpowiada administracja...


Cytat:
21. Administracja oraz obsługa forum nie odpowiada za treść postów napisanych przez jego użytkowników.

Nie obchodzi mnie skąd macie zasady obowiązujące na forum. W świetle prawa to administrator jet odpowiedzialny za forum i do jego obowiązków należy dbanie o to, by nie było tu żadnych niedozwolonych rzeczy. Jeśli takowe znalazłyby się to administracja poniosłaby za to konsekwencje w razie jakiejś kontroli. Wiem, bo za parę dni dostanę świadectwo ukończenia drugiej klasy technikum informatycznego, a na lekcji mieliśmy sprawy związane z netykietą i zasadami obowiązującymi na forum. Jeśli teraz jeszcze spróbujecie podważyć moje zdanie, to podważycie zdanie moich nauczycieli w szkole, którzy chyba wiedzą o tym coś więcej niż nastolatkowie.
_________________




 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-06-13, 17:39   

http://www.youtube.com/wa...4iW8pDnft8&eurl Takie nawiązanie do wczorajszego meczu :\
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-06-13, 17:39   

Następne komentarze, zbaczające z tematu, będą karane warnem!

Ku przestrodze. Tak więc rozmawiamy o sporcie, a ewentualne spory proszę rozwiązywać indywidualnie na privie, bądź innych miejscach poza forum.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Carmash 2008-06-13, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-06-13, 20:45   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-06-19, 18:01   

Co do meczu z Austrią, od dawna nie wiedziałem tak j*bniętego sędziego. Mylił się co parę minut. Chociaż nie tylko on. Większość meczów w tegorocznych ME sędziowali ślepcy, a nie starannie dobrana elita.

Co do gry Polski, to z Niemcami zagrali bardzo dobrze, niestety Niemcy potrafili wykorzystać nasze nieliczne błędy.

Z Austrią zagrali gorzej. Pomógł im ewidentnie sędzie główny. Niestety Webb przyznał się do błędu po meczu... ale co do gola dla Polski. No cóż widać brak bezstronności i uparcie osła. Mam nadzieję, że dostanie polskie obywatelstwo, to nie będzie już sędziował w meczach z naszą reprezentacją.

O meczu z Chorwacją nie będę nic mówić, a raczej tych 20 minutach w której nasi grali w piłkę, potem to było coś... innego.

Co do naszej reprezentacji, to Boruc był definitywnie najlepszy. To co on robił w bramce to przechodzi ludzkie pojęcie. Po błędzie Cecha, który kosztował Czechy 3 punkty, Boruc jest chyba najlepszym bramkarzem mistrzostw (Van Der Saar, też jest w świetnej formie).
Roger, na drugim miejscu. Jako jedyny wie do czego służy piłka i co z nią robić. Lewandowski, Dudka i Bąk nie wiem po co jechali, a Krzynówek i Żurawski zagrali o wiele poniżej oczekiwań.

Co do kibicowanie innym drużynom, to kibicuję Holandii!

EDIT:

http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
niach-niach
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-11, 21:52   

Jako notoryczny chudzielec zapędziłem się po raz kolejny na siłownię - może tym razem uda mi się wytrwać w postanowieniu i przytyć te parę kilo ;D I to jedzenie 7 razy na dobę, uch ;D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-11-11, 21:54   

..
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-11, 22:03   

Poprzednim razem i jeszcze wcześniejszym (już chyba piąty raz zaczynam ;D ) czasami ich używałem (nawet jedną na 18kę dostałem), ale trochę chcę nerki i wątrobę pooszczędzać. Muszę sobie metabolizm spowolnić ;D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-11-11, 22:07   

..
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-11, 22:20   

Bersek napisał/a:
Nazar napisał/a:
ale trochę chcę nerki i wątrobę pooszczędzać


To co ty jadłeś? Ruski metanabol? XD Wiesz, są też różne tabletki, które w jakimś stopniu pomagają w oczyszczaniu nerek i wątroby oraz w ich ochronie.

Wiesz, nawet zwykłe białko samo w sobie bardzo wątrobę obciąża. Co do tych środków - będę musiał rodziców i brata zapytać, jak to z tym jest. Bo Actimel i Rutinoscorbin niby też chroni, a brat robił doświadczenia i nie działają ;D ;D ;D

Bersek napisał/a:
Cytat:
Muszę sobie metabolizm spowolnić ;D


Też ektomorfik? :D Jeść często i odpowiednio (najlepiej poprosić dietetyka o ułożenie diety) i będziesz się pasł jak świnia na prowicie xD

Tak, książkowy przykład, niestety ;D Muszę sobie właśnie dietę tuczącą załatwić i się jej trzymać - czuję się jak przeciwieństwo typowej kobiety ;) Do tego to błyskawiczne chudnięcie, gdy wracam do "normalnego" odżywiania - w miesiąc nawet 10kg bez sportu, porażka :/
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2009-11-11, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group