Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2008-10-20, 20:30
Sport
Autor Wiadomość
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-05, 13:46   

http://sport.onet.pl/7431...,wiadomosc.html

Ku pokrzepieniu serc.
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 20:50   

Ja proponuję zakład:

Czy ManU straci bramkę w drodze po zwycięstwo w tegorocznej edycji LM?
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-05, 21:22   

Mówię to z wielkim żalem, ale chyba tak. Pewnie z Barceloną albo (mniej prawdopodobne) Arsenalem.
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 17:32   

Shoutbox napisał/a:
[Dzisiaj 16:17] Kilroy: Polska na 28 w rankingu Fifa
[Dzisiaj 16:21] Kilroy: >:O Wczoraj Arsenal przegrał, a dzisiaj jeszcze to...
x e [Dzisiaj 16:24] Puty: Kilroy: A czego chciałeś? Mecz z USA pokzazł, że w pierwszej 20ce byliśmy niezasłuzenie.
[Dzisiaj 16:25] Kilroy: wygraliśmy 4 mecze z rzędu bez utraty bramki, tylko z USA przegraliśmy, ale oni nas postraszyli pewnie, że jak wygramy, to wprowadzą u nas demokrację
[Dzisiaj 16:27] Kilroy: http://www.joemonster.org...rysta-samobojca
x e [Dzisiaj 16:28] Puty: Tylko zobacz na zdobyte przez nas bramki... większość z błędu przeciwnika - kiedy przychodzi do ataku pozycyjnego - leżymy. Mecz z USA dobitnie to pokazał.
[Dzisiaj 16:31] Kilroy: Ale pokazaliśmy, zę potrafimy je wykorzystać. Od 5 meczów, który 1 przegraliśmy polecieliśmy o 8 miejsc i teraz jesteśmy na 28 z jakąś Norwegią...
x e [Dzisiaj 16:32] Puty: Zwłaszcza gdy nie ma na boisku jedynego kreatywnego zawodnika, posiadajacego technikę na poziomie europejskim - Jakuba Błaszczykowskiego.
x e [Dzisiaj 16:33] Puty: Ale czy prócz Czechów pokonaliśmy jakiegoś wartościowego przeciwnika?
[Dzisiaj 16:34] Kilroy: mamy za to Smolarka, który potrafi pokazać swoje umiejętności i Krzynówka który jest obecnie ceniony za swoje strzały z odległosći. Nie mówiać o bramkarzach, którzy zaczynają być sławniejsi od Wałęsy
[Dzisiaj 16:35] Kilroy: np. Portugalię
[Dzisiaj 16:36] Kilroy: to, że dostaliśmy się na ME też coś znaczy
x e [Dzisiaj 16:38] Puty: Smolarek w lidze Hiszpańskiej strzelił 4 gole w 26 meczach... Jacka Krzynówka bardzo cenię, ale ciekawszym pomysłem jest jego gra na środku( to z tej strefy strzelił gola w rewanżu z Portugalią) - w klubie nie gra prawie w ogóle.
[Dzisiaj 16:40] Kilroy: no właśnie, nie patrz na ile goli strzelili, tylko na to jak grają. Rasiak jakoś strzela, a gra w reprezentacji... tak sobie
x e [Dzisiaj 16:40] Puty: Wiem, że coś znaczy - ale nasze miejsce jest w trzeciej dziesiątce - takie jest moje zdanie. Bo czy jesteśmy lepsi od Anglików którzy na Euro nie pojechali? W ostatnich konfrontacjach uleglismy tylko 1:2, choć na dobrą sprawę nasze gole były zarazem jedynymi strzałami w tym meczu ;]
x e [Dzisiaj 16:43] Puty: Rasiak strzela? Od czasów Southampton(choć i tam pod koniec się zablokował) jakoś mu się nie zdarzyło ;]
[Dzisiaj 16:43] Kilroy: rozumiem, ale jednak grając z taką Norwegą, z którą dzielimy 28. miejsce moglibyśmy spokojnie wygrać. Bo my przegraliśmy z USA 3:0, a oni za Mołdawią 3:1
x e [Dzisiaj 16:43] Puty: Zrobilismy sobie czit czat z Shoutboxa - lecę na pocztę, zaraz będę
[Dzisiaj 16:45] Kilroy: żegnaaj
[Dzisiaj 16:58] Kamuch: Jak Rasiaka nie będzie to i Euro nie będzie! ;-P
[Dzisiaj 16:59] Kamuch: http://www.euro2008.pl/news/55242
[Dzisiaj 17:03] Kilroy: kto jak kto, ale Leo wie co robi
[Dzisiaj 17:07] plazi: Ja i tak kibicuje Francji Ahh...Szkoda ze najlepszy oilkaz we wszechswiecie juz nie gra...Zidane
[Dzisiaj 17:07] Kamuch: Ja tam wierze w Leo, ale Janas też ponoć wiedział co robi
[Dzisiaj 17:08] plazi: Dlaczego wszyscy siedza na stronie gownej?
[Dzisiaj 17:10] Kamuch: Bo na niej jest najlepszy klimat
[Dzisiaj 17:10] Zaratul: Jak to dlaczego,wszyscy naparzają w przycisk odświerz czekając aż ktoś napisze posta.
[Dzisiaj 17:12] Kilroy: Zidane to legenda, ale Francji i tak nie lubie
[Dzisiaj 17:15] plazi: LOL gin!
[Dzisiaj 17:20] Kilroy: Brazylia pany!
[Dzisiaj 17:22] Kamuch: Polska mistrze! ;-P
[Dzisiaj 17:23] Kilroy: to też

Szkoda, zeby się zmarnowało ;) . Wracając do Norwegii - to właśni drużyna o podobnej klasie do nas - my przegraliśmy z Armenią - oni z Mołdawią. Czy my awansowalibyśmy z grupy gdybysmy mieli w niej Turcję zamiast Finów? Wątpię - zresztą - juz Ci drudzy nas postraszyli(nasz bilans z Finami: porazka i remis). Gdy stawiają nas w jednym szeregu z Norwegami nie czuję wstydu - jestem "realistem" ;].
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-09, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-09, 18:03   

Piłkarze w reprezentacji Norweskiej grają w dobrych klubach, ale brakuje im potencjału. Chociażby bramkarz. 3 mecze i 5 puszczonych szmat (a to między nogi, a to nie złapał, jego błędy dużo kosztują.)
Na miejscu trenera bym stawiał na młodych i próbował coś zmienić, jeżeli przegrali 4 ostatnie mecze. Ale skład się nie zmienił od dobrych 2 lat. Styl gry, również trochę się różni, od Polaków. Za bardzo są zapatrzeni na własne fryzury, niż na piłkę i dlatego grają jak grają.
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 18:09   

No u nas jest niewiele lepiej - potenacjału piłkarskiego brak, bramkarze - czołówka światowa. Wcale nie wiem czy wygralibyśmy z nimi łatwo. Zresztą - czekam do towarzyskiego meczu z Danią, która jest od nas piłkarsko lepsza. Z tatą mówimy, żeby (niczym poprzednicy przed ważnym turniejem)lepiej już dzwonili po Wyspy Owcze - wbiją kilka goli i zaraz samopoczucie wzrośnie ;].
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-09, 18:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-09, 18:22   

No i tu dochodzimy do problemu. O ile w Norwegii setki dzieciaków jest zauważanych, bo mają szansę się wybić, grać w klubach i każdy ma dostęp do dobrego boiska piłkarskiego.
W Polsce wielu nie ma takiej szansy. Grają jedynie na klatkach schodowych, bo nie mają możliwości dołączenia do drużyny młodzików. Dlatego Leo ma o wiele trudniejsze zadanie. A wystarczy popatrzeć wstecz, jakich kiedyś mieliśmy napastników.
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 18:31   

ALe czy my mamy w ogóle takich piłkarzy? Burkhardt, Brożek, Baszczyński.... tyle lat byli "młodymi talentami" a co pokazali? Dlatego z lękiem patrzę w przyszłość(dosć niedaleką) kiedy to reprezentacyjne trykoty zdejmą tacy piłkarze jak Krzynówek, Bąk, czy Żurawski. Moze dojść do tego, że jeszcze będziemy wspominać czasy trzeciej dziesiątki na świecie.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-09, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-09, 18:40   

Wypluj to... ;|
Nie bój się, mamy takich. Wystarczy przejść się na jakieś boisko. Chociaż wielu takich inteligencją nie grzeszy, to jestem pewien, że paru by się znalazło. Wystarczą pieniądze i dobrzy łowcy talentów, którzy według mnie, powinni codziennie szukać takie młode gwiazdy, jednak jak jest niestety nie wiem. Liczba "nowych" jest niestety bardzo niska, większość z nich to średniacy, a nie następcy Lato albo Bońka. Mam nadzieję, że jak ten cały chaos w Polsce trochę ostygnie, to jednak będziemy mieli nowych, młodych, dobrych reprezentantów. Niestety, to wszystko kosztuje.
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 18:44   

Dupa, dupa, dupa... od jakiegoś czasu jest tak, że Polska nie ma zawodników ale ma drużynę. A inne kraje np. Serbia, mają zawodników ale nie mają drużyny. Taka prawda. O Serbach najlepiej nie świadczy fakt, że Rasiak strzelał im gole. Dlatego, u nich wina leży raczej przy doborze selekcjonerów.
I na koniec: mówię, Wam! Najlepsze dni nasz piłki dopiero nadchodzą!! Buhahahahaa!
Kilroy napisał/a:
Wypluj to... ;|
Nie bój się, mamy takich. Wystarczy przejść się na jakieś boisko. Chociaż wielu takich inteligencją nie grzeszy, to jestem pewien, że paru by się znalazło. Wystarczą pieniądze i dobrzy łowcy talentów, którzy według mnie, powinni codziennie szukać takie młode gwiazdy, jednak jak jest niestety nie wiem. Liczba "nowych" jest niestety bardzo niska, większość z nich to średniacy, a nie następcy Lato albo Bońka. Mam nadzieję, że jak ten cały chaos w Polsce trochę ostygnie, to jednak będziemy mieli nowych, młodych, dobrych reprezentantów. Niestety, to wszystko kosztuje.

I wiele takich 'perełek' trenuje w klubach zagranicznych. Co z tego jak PZPN nie potrafi walczyć o swoje a później płacze, że w rep. Niemiec jest więcej Polaków niż Niemców.
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-09, 21:18   

Jeżeli wybudujemy te stadiony do 2012, to też sytuacja się zmieni. Społeczeństwo jeszcze bardziej zacznie interesować sie piłką i to może dużo dać. Patrząc na taki stadion Wisły i stadion 13. Molde jak niebo i ziemia. Nic dziwnego, że Polacy próbują szczęścia w innych reprezentacjach. Jednak jak już wcześniej powiedziałem, to wszystko zależy od pieniędzy :?
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-10, 16:37   

...
 
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-12, 12:36   

A propos młodych i utalentowanych :razz: , Roger w końcu trafił do reprezentacji Polski. :-]

http://sport.onet.pl/7445...,wiadomosc.html
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 19:49   

Powiem tak: nie jestem przeciwnikiem tego pomysłu. Jeśli jest on tym brakującym elementem układanki zwanej 'nasza reprezentacja', to czemu nie? Jeśli ma on polepszyć naszą grę to z przyjemnością zobaczę go w biało czerwonym trykocie.

Obecnie gra obcokrajowców w reprezentacji jest sprawą dosyć naturalną. Dlatego według mnie, kwestia gry Rogera nie powinna wzbudzać kontrowersji. Zważając na to, że mieliśmy już Olisadebe, który przez pewien czas był naszą największą gwiazdą. I któż wie - gdyby nie pokierował swoją karierą w lepszy sposób, może dzisiaj strzelałby gole dla Leo?
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 20:04   

Ja również nie jestem przeciwny. Z tego co mi wiadomo z pomysłu drwi Zbigniew Boniek. A co do "Alisabubu" - teraz gra w lidze... chińskiej(ostatnio strzelił 2 gole).
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-06-13, 00:39   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-06-13, 11:36   

United States Bureau Of Morality edited this post...
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-02, 12:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-06-13, 13:26   

Ja wiem że zaraz będzie flame ale co wy się tak uczepiliście tego sędziego?
Podyktował karnego,to prawda że źle zrobił ale czy jak nie uznał spalonego wtedy kiedy Roger strzelił gola to dobrze?

Proszę was,trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.
_________________

 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-13, 13:38   

Cytat:
Proszę was,trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.
No gdzie? Zeratul... Jak możesz podchodzić do tego tak bez emocji? Uważasz się w ogóle za patriotę? No zarzuć stertą wyzwisk obrażających sędziego, jego rodzinę, zwierzątko domowe i wszystko co z nimi związane i od razu będziesz bardziej "cool".!!!!1111oneonejedenaście

Oczywiście powyższe to ironia. Meczu nie oglądałem gdyż się piłką kompletnie nie interesuję, ale szczerze zaczyna mnie mocno drażnić co czytam na każdym kroku w Internecie. Pokrytykujcie sobie lepiej grę Polaków, bramkarza, że nie obronił, ofensywę bo tylko jednego gola strzelili itp. Ale nie, trzeba za tłumem ślepo narzekać na pojedynczą (jakkolwiek kontrowersyjną) sytuację... Tutaj wręcz wyjątkowo jakiś komentarz Jo-Jo by się przydał ;>.

I weźcie też pod uwagę, że takie rzeczy są całkowicie normalne w przypadku gospodarzy. Nie zdziwcie się gdy za cztery lata nam będą w ten sam sposób iść na rękę, co byśmy ostatni w grupie nie byli przypadkiem.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2008-06-13, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-06-13, 13:46   

Suavek napisał/a:
Pokrytykujcie sobie lepiej grę Polaków, bramkarza, że nie obronił, ofensywę bo tylko jednego gola strzelili itp.


Dokładnie.Polacy są sami sobie winni,gdybyśmy strzelili 2 gole to by problemu nie było i założę się że nikt by nie krytykował sędziego.

Suavek napisał/a:
I weźcie też pod uwagę, że takie rzeczy są całkowicie normalne w przypadku gospodarzy.


Tak samo było z Koreą.Pamiętam jak ludzie mówili że najlepiej od razu zakwalifikować Koreę do finału i niech pozostałe drużyny rywalizują o mecz finałowy z Koreą. :)
_________________

 
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-06-13, 13:47   

Zaratul napisał/a:
Ja wiem że zaraz będzie flame ale co wy się tak uczepiliście tego sędziego?
Podyktował karnego,to prawda że źle zrobił ale czy jak nie uznał spalonego wtedy kiedy Roger strzelił gola to dobrze?

Proszę was,trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.


Po pierwsze spalony to błąd sędziego liniowego, zresztą spalony był minimalny, ale to nieważne. W tych mistrzostwach padło już wiele bramek z takich spalonych, nawet 1 bramka dla Niemców w meczu z naszymi. Po drugie są to dwa nieporównywalne błędy. Karnego nie miało prawa być, został on wzięty znikąd byle tylko gospodarze mieli szansę na wyrównanie. Czegoś takiego się nie gwiżdże, a na pewno nie w 93 minucie przy stanie 1-0. Zresztą z tyłu Bąk też był faulowany, a to właśnie tam piłka była kierowana. A jeśli ktoś powie "ok, to jest 1-1 w błędach" to sam jest w błędzie. Sędzia nie ma naprawiać jednego błędu kolejnym. Ma za zadanie jak najsprawiedliwiej prowadzić mecz, a nie ustawiać go i korygować swoje poprzednie wpadki w taki sposób. Zresztą ostatnie kilka minut meczu to dosłowne gwizdanie pod gospodarzy. Jak my sami czegoś nie spieprzymy to nam to po prostu ukradną i wy****ają w dupę.

EDIT:
Zaratul napisał/a:
Dokładnie.Polacy są sami sobie winni,gdybyśmy strzelili 2 gole to by problemu nie było i założę się że nikt by nie krytykował sędziego.


<fiz1> Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie kraksa Hamiltona z Raikkonenem to Robert byłby w najlepszym przypadku trzeci
<qwerty> A gdyby twoj ojciec poszedl do kuchni zamiast do sypialni bylbys nalesnikiem

Taka mała dygresja z basha. Noł offence oczywiście :P
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
Ostatnio zmieniony przez Robak 2008-06-13, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-13, 15:13   

Suavek napisał/a:
No gdzie? Zeratul... Jak możesz podchodzić do tego tak bez emocji? Uważasz się w ogóle za patriotę? No zarzuć stertą wyzwisk obrażających sędziego, jego rodzinę, zwierzątko domowe i wszystko co z nimi związane i od razu będziesz bardziej "cool".!!!!1111oneonejedenaście

To się nazywa fanatyzm i brak wychowania Szanowny Panie... Forum nie służy do tego by kogoś obrażać, gdyż nie wiem czy się orientujesz, ale coś takiego jest karalne... W świetle prawa oczywiście
Zaratul napisał/a:
Ja wiem że zaraz będzie flame ale co wy się tak uczepiliście tego sędziego?
Podyktował karnego,to prawda że źle zrobił ale czy jak nie uznał spalonego wtedy kiedy Roger strzelił gola to dobrze?

Zgadzam się w 100%
_________________




 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-06-13, 15:19   

Yoda napisał/a:
To się nazywa fanatyzm i brak wychowania Szanowny Panie... Forum nie służy do tego by kogoś obrażać, gdyż nie wiem czy się orientujesz, ale coś takiego jest karalne... W świetle prawa oczywiście


Ty zwracasz się w tym poście do Suavka jakoby to co on napisał nie było ironią? Bo ten post tak właśnie zabrzmiał.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-13, 15:22   

SbobekH napisał/a:
Ty zwracasz się w tym poście do Suavka jakoby to co on napisał nie było ironią? Bo ten post tak właśnie zabrzmiał.

Więc Twoim zdaniem można obrażać wszystkich dookoła, byleby wypowiadać to z ironią i wtedy nie będzie problemu? Zwróć uwagę również na to, że jest to namowa do napisania postu obraźliwego, który mógł zostać sformułowany już bez ironii...
_________________




 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-06-13, 15:24   

Taa czytanie postów w całości i ze zrozumieniem się kłania ;]

Muszę przyznać, że kibic ze mnie żaden, ale oglądając wczoraj mecz wkur*iłem się niemiłosiernie. Przekręt ogromny i dowód na to, że w dzisiejszej piłce nożnej liczą się przede wszystkim układy.
Przekonałem się, że niewiele tracę nie interesując się piłką.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-06-13, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group