Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2008-10-26, 12:39
Wasz ideał!
Autor Wiadomość
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-05-25, 15:41   

Miho napisał/a:
Tak od siebie dodam, że mnie bardzo podoba się uroda Vanessy Ferlito [http://img263.imageshack....erlito03yi0.jpg]. Pewnie większosc osób przyczepi się do jej nosa, ale, sama nie wiem, po prostu uważam ją za naj ;].

Masz jej zdjęcie en face? Uroda ciekawa, nietypowa, za to figura patrząc w kategorii naj pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim zbyt szeroki rozstaw biustu i zbyt mały stosunek talia biodra.
 
 
Delishia 
Cockroach
Fanka sh2



Dołączyła: 01 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-17, 21:56   

Miho napisał/a:
Teufel.86 napisał/a:
Delishia napisał/a:
Ideał : Johnny Depp [szczególnie jak zagrał Jacka Sparrowa.]

Popieram, popieram :grin: Na film poszłam głównie dla jego postaci ^^"


Aaaa, ja tak samo xD. Dżeki is soł seksi :sweet: ....
Zazwyczaj nie ślinię się do aktorów, ale ten stanowi mocny, niepodważalny wyjątek :grin: !

tak ogolnie to przeszło mi z Johnnym D. teraz wolę Gerarda Waya [wokalista MCR] i Shia Labeofa xD aahhh :sweet:
 
 
 
Vincent 
Cockroach
PH



Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2008-10-18, 18:37   

Cristina Scabbia ^^" jak dla mnie ideał :P P:PP
Bersek: Pierwsze i ostatnie słowne upomnienie. Sprawdz 8 punkt regulaminu.

Wybacz bersek ale niemiałem zamiaru sobie postów nabijac :) pisałem na szybko bo sie spieszyłem i przeoczyłem kilka drobnostek
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-10-18, 20:06   

PiK napisał/a:
Jeszcze tak dodam do tematu, że idealna partnerka powinna być powinna być damą w towarzystwie, kucharką w kuchni i ku*wą w łóżku.
Niestety w dzisiejszych czasach wszystko się pomieszało i przeważnie jest kucharką w łóżku, damą w kuchni i ku*wą w towarzystwie.;]
Co wrażliwsze osoby przepraszam za szczyptę seksizmu ;)


Nic dodać, nic ująć. Ja tam nie mam ideału. Jak ja to mówię: ,,Książka z wiekiem może stracić na jakości okładki, ale jej treść będzie ta sama" Wiem... jakże to poetyckie :lol:

Co do Johny'ego Depp'a... The sexiest man in the earth... Chciał bym wyglądać jak on ;(
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-10-18, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vincent 
Cockroach
PH



Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2008-10-19, 08:56   

http://strefa.rockmetal.a...ina-scabbia.jpg


To jest Cristina :) tam ta to nawet niepodobne XD

Jakby ktos nie wiedział Cristina to wokalistka Lacuna Coil : ) polecam
Ostatnio zmieniony przez Vincent 2008-10-19, 10:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Vincent 
Cockroach
PH



Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2008-10-19, 12:40   

dobra haha ;p wkreciłem sie ale tan facet wygląda jak Kobita ;p xD
 
 
 
Turysta 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Wysłany: 2008-10-19, 22:38   

Ostatnio przeczytałem coś takiego, że piękności Hollywood dzielą się na sexbomby i takie "dziewczyny z sąsiedztwa". Te pierwsze mają wielkie boobs i generalnie emanują sexem, natomiast te drugie są sympatyczne, inteligentne, mają łagodne rysy. Chyba coś w tym jest. Dla mnie ideałem jest Natalie Portman- piękna, inteligenta, wykształcona, urocza- w skrócie nie znasz jej osobiście, ale tylko oglądając kreowane przez nią role możesz się zakochać;) W ogóle wyróżnia się spośród innych gwiazd. Po Leonie była zasypywana rolami i Hollywood stanął dla niej otwarty jednak zdecydowała się pójść na Harvard i ukończyć psychologię.
Inny ideał wprost z telewizora (chociaż już nie tak idealny;))- Evangeline Lilly znana z Lostów. Też nie pasuje do miana sexbomby ale ma jakąś taką urzekającą urodę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group