Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
Final Fantasy
Autor Wiadomość
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-28, 16:46   

Type 0 mnie nie interesuje zbytnio ponieważ jest na psp- a zapoznam się z nim bliżej jeśli wyjdzie na psn'ie dopiero.

Jednak z galerii i trailerów co widziałem design nareszcie jest jakiś ludzki, przypomina raczej versusa na którego czekam i doczekac się nie mogę.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-09-14, 11:05   

http://www.siliconera.com...ion-3-and-vita/

http://nooooooooooooooo.com

 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2011-09-14, 14:34   

Good game SquEnix, good game.

>moja reakcja kiedy
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-09-14, 23:34   

Miałem napisac że czekam na reakcję Suavka, ale uprzedził mnie.

Daje to jednak nadzieję na wersję hd FFXII, co brzmi już nieźle.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-09-15, 00:11   

_Music napisał/a:
Daje to jednak nadzieję na wersję hd FFXII, co brzmi już nieźle.
Brzmi nieźle, a w praktyce i tak jest jedną wielką ściemą.

Zdajecie sobie bowiem sprawę, że jest to nic innego jak ta sama gra w wyższej rozdzielczości sprzedawana raz jeszcze za znacznie większe pieniądze?

O ile jestem skłonny jeszcze zrozumieć inwestycje w coś w stylu MGS Collection (pakiet kilku gier [+ achievementy], z których część jest trudno dostępna, a jedna stanowi port z handhelda), tak cała reszta tych tworów z podbitą rozdziałką to w moich oczach jawne oszustwo. Ten sam efekt osiągniemy uruchamiając grę PS2 na emulatorze. Tym samym o ile taki potencjalny FFXII nie będzie oferował nic więcej oprócz lepszej grafiki względem wersji PS2, to osobiście nawet przez moment nie rozważę zakupu.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-09-15, 00:41   

Nie każdy chce używac emulatora, a także nie posiada już ps2.

Aha- czekam też na jakiegoś fajnego vloga z reakcją Spoony'ego.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-09-15, 00:46   

_Music napisał/a:
a także nie posiada już ps2.
Reedycja gry na PS3 to średnio 150zł w przeliczeniu. W najlepszym przypadku ~100zł jeśli mówimy o imporcie z UK.

Zakup używanego PS2 to około 200zł. Nówki nawet za 300zł można już dorwać.

Do the math.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-09-15, 08:48   

W newsie podanym przez Suavka nie ma konkretnych informacji o tym, że jest to tylko hd, może jednak SE się postara i zrobi coś naprawdę fajnego?
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-09-15, 10:15   

Wendigo napisał/a:
może jednak SE się postara i zrobi coś naprawdę fajnego?
:lol:

Nie. Ma to być HD tylko.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-09-15, 11:57   

Nie mam nawet miejsca na tak małą konsolkę jak ps2. Zresztą nie wyobrażam sobie plątaniny kabli na powrót- dodatkowo po podpięciu do lcd spodziewam się słabego obrazu.

Po kilku miesiącach FFhd będzie latało po kilkadziesiąt zł, więc poczekam. Na XII oczywiście.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-10-09, 21:13   

Czy ktoś grał albo testował Final Fantasy XI ?

Choć obiecywałem sobie, że nie będę już ulegał promocjom typu "prawie darmo, żal nie wziąć", to oferta Muve.pl trochę mnie kusi. Otóż jest tam między innymi Final Fantasy XI Complete, zawierający grę oraz wszystkie cztery dodatki, a także 30 dni abonamentu. Całość za... 5zł. Toż to wysyłka wyjdzie drożej. Niemniej jednak nawet gdyby miał to być tylko miesiąc, to się zastanawiam czy nie przetestować tej gierki, szczególnie, że podobno jest znacznie lepsza od porażki zwanej FFXIV.

Jakieś opinie? A może ktoś z forum byłby chętny wspólnie przetestować gierkę przez miesiąc? Niekoniecznie teraz, gdyż sam mogę mieć mało czasu, ale w jakimś przyszłym terminie. Nawet z wysyłką jest to tylko 15zł. Dłużej chyba nie opłaca się grać, gdyż abonament naturalnie jest koszmarnie drogi. Wręcz myślałem czy nie wziąć dwóch sztuk gry, to nawet na nowym koncie by można było raz jeszcze zagrać przez miesiąc za 5zł, gdyby mnie naszła kiedyś ochota.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2012-08-11, 15:43   

http://finalfantasyviipc.com/en Niedługo wyjdzie nowa wersja Final Fantasy VII na pc, dostępna na początku tylko w sklepie SE.
 
 
 
nensha 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2012-12-18, 19:30   

To może czas na moje odczucia z FF...

Z serią spotkałam się wieeeki temu, gdy kolega zachwycał się tą serią, szczególnie FF7. Wiedziałam wcześniej, że istnieje taka seria i ma mrowie fanów, ale jakoś nigdy mnie nie wciągnęła, zresztą gracz ze mnie był jak wiadomo co z czego ;) Zawsze mnie ten fanatyzm śmieszył.
W końcu, będąc już na studiach, namówił mnie do spróbowania przyjaciel, oddany fan siódemki, pierwszy raz grał w nią na czuja jak w ogóle jeszcze nie znał języka i już wtedy się zachwycił ;)
Ja się z tych biednych fanów wzywających imienia Sephirotha wciąż śmiałam w głos... dopóki sama nie zagrałam. Męczyłam siódemkę przez ostatnie wakacje, a jak już skończyła się scenka z endingu, odłożyłam pada i sama do siebie powiedziałam że to było świetne - choć troszkę niecenzuralnie ;) Potem specjalnie odkładałam zarobioną w wakacje kasę na PSP, które kupiłam dla zagrania w Crisis Core i Dissidię i też się spodobało, choć nie tak jak FF7.

Nie mogę powiedzieć, że jestem znawcą serii, bo obecnie męczę dopiero FFVIII, ale zdecydowanie mogę powiedzieć, że rozumiem ten szał ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group