Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2014-12-21, 17:48
Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room
Autor Wiadomość
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-28, 07:55   

Niestety ale z tego Nawiedzonego Domu wyjść nie mogę w korytarzu z czerwonym światłem, za często tam Heather ginie. Okropnie lamię w tym miejscu po prostu ale takie są uroki grania padem a z klawiaturą mam problem gdyż Shift mi przestał działać i nie pamiętam czy to na pewno tym przyciskiem się biega w grze.

Oho lecę oglądać bo się coraz ciekawiej robi.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2015-02-28, 12:04   

Jak nie wiesz jakim przyciskiem się biega, to sprawdź to w opcjach. Nie jestem pewna, ale chyba można sobie w tej grze ustawić inny przycisk do biegania.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-28, 12:42   

Ok, przy okazji się tym zajmę i dzięki za pomoc :) I na tym zakończę tą dyskusję bo mały spam się zrobił.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-02-28, 14:52   

O kurde, pamiętam ten "Nawiedzony dom". Podchodziłem do tego miejsca z czerwonym światełkiem kilka razy. Mam skuteczny i sprawdzony sposób na to. Możesz sobie ułatwić sprawę zdejmując kamizelkę Haether wtedy szybciej biega (jeśli się nie mylę) ;) Chyba że i tego próbowałaś i nic z tego nie wyszło - światełko zabijało. Btw. Na naszym forum tak dawno nie było spamu, że nic mu kilka postów nie na temat, nie zaszkodzi heh
_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-28, 15:23   

Tyle,że nie założyłam Heather kamizelki a i tak światełko protagonistkę zabija. W sumie dobry spam nie jest zły haha.

A teraz zmieniając temat to obejrzałam ten filmik o ofiarach Waltera, nawet ciekawe to było i nieco intrygujące. Ogólnie 4 cz ma nutkę tajemnicy co lubię.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-01, 01:17   

Bardzo dziwie czułem się montując ten filmik, wiem że to gra i w ogóle ofiary nie były prawdziwe. Ale podkładając odgłosy strzałów, płaczu itp... czułem ogromną pogardę do Waltera Sullivana, bo zdałem sobie sprawę jak wiele ludzi był w stanie zabić i w jaki sposób to zrobił. Jak i to, co musieli czuć ci ludzie w ostatnich sekundach swojego życia. Trudno było podłożyć krzyki pod ofiary 7 i 8, bo to były jeszcze dzieci. Fikcyjne, ale jednak. :/ Ale to tylko gra.

Co do zabójczego czerwonego światełka nic Ci nie poradzę, musisz to wykonać perfekcyjnie, bo inaczej dupa zbita (a raczej Heather) HueHue
_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-03-01, 20:57   

Przyznam ci, że też nieco miałam dziwne odczucia podczas oglądania tego filmiku.

Co do sprawy BHM to za jakiś czas znów się z tym pomęczę i może się w końcu uda bo póki co to odechciało mi się w to grać. I zdaję sobie sprawę, że żadne porady innych graczy mi w tym nie pomogą <so close>
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-02, 00:22   

Tak, ja tym bardziej dziwne, bo go stworzyłem. Film pozytywnie się przyjął (nikt jeszcze nie postanowił go "zminusować") przynajmniej na chwilę obecną, czyli trafił do osób które wiedzą o co chodzi. Gorzej jak zobaczy to jakaś przypadkowa osoba nie mająca specjalnie pojęcia o grze, wtedy raczej odbiór filmu stanie pod znakiem zapytania i niezrozumienia przekazu. Najwyżej go usunę gdy pojawią się jakieś oburzenia treścią, ale raczej prędko to nie nastąpi ponieważ mam bardzo malutką garstkę widzów ^^

Btw.
To powodzenia w SH3, mogę Ci powiedzieć, że jeszcze trochę gry przed Tobą, ten domek to tylko wstęp do "wesołego miasteczka" a po nim jeszcze jedna większa lokacja do przejścia. Warto pomęczyć się trochę dla fabuły i poznać losy Heather ;)
_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-03-02, 16:23   

Oby do tego nie doszło bo stworzyłeś kawał dobrej roboty, naprawdę masz za to u mnie plus.

I nie dziękuję za słowa otuchy żeby nie zapeszać :)
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-03, 17:25   

Zapraszam na piętnastą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Straszny dzień nadszedł dla Henry'ego. Mimo ogromnych starań morderca zawsze jest o krok przed nim. Jaki jest cel jego zabijania? Wychodzimy z lokacji apartamentów w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania które wciąż są owiane tajemnicą. Czy dziennikarz który pisze nam czerwone kartki informując nas w nich co się dzieje, zdąży przekazać całą swoją wiedzę na temat Walter'a Sulivan'a?



_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-04, 23:26   

Zapraszam na szesnastą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Krwawa łapka Eileen na ścianie ofiar za drzwiami jest bardzo niewyraźna. Czyżby morderca Walter źle wykonał swoja robotę? Henry ma nadzieję, że tak właśnie się stało. Pełni optymizmu ruszamy w poszukiwania sąsiadki w nowej lokacji którą jest "Szpital Św. Jerome'a". Henry spotyka również na swojej drodze nowe paskudne stworzenia które będą czyhać na jago życie...Czy Eileen żyje?


_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-10, 18:13   

Zapraszam na siedemnastą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Poszukiwania naszej sąsiadki trwają. Henry ma nadzieję, że ona przeżyła i znajduje się w chorej i niebezpiecznej lokacji jaką jest szpital. Musimy zabrać ją z tego miejsca do swojego pokoju. Czy to się uda? Nasz pokój zaczyna się zmieniać, już nas nie lubi i nie leczymy się podczas pobytu w nim. Mamy pierwsze "nawiedzenie" i usuniemy je!



_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-16, 00:09   

Zapraszam na osiemnastą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room


Mam na imię Henry, Henry Townshend. Od dwóch lat wynajmuję pokój nr.302 w mieście Ashfield. Dziennikarz który mieszkał tu wcześniej został zamordowany. On kontaktuje się ze mną w jakiś niewyjaśniony sposób za pomocą czerwonych kartek. Jestem pewien, że mnie zabije...on...Walter Sullivan. Pomóż mi, Boże.





_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-02, 11:24   

Zapraszam na dziewiętnastą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Uwięzieni we dwoje Henry i Eileen w świecie gdzie aby przeżyć trzeba walczyć. Oni nie mają już złudzeń, że Walter daruje im życie. Wiedzą że aby powstrzymać go muszą zejść na sam dół, aby poznać "prawdę" i zatrzymać rytuał z 21 ofiar. Seryjny morderca zaczyna swoje polowanie i jest blisko.



_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-04-02, 22:32   

Trochę szkoda, ale skoro siła wyższa to poczekam.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-03, 15:41   

Hej, Amy. Nie wiem kiedy mi naprawią internety, denerwuje mnie już to orange ciągle coś się u nich dzieje. Eh ale co zrobisz... Nie mogę dokładnie określić kiedy pojawi się SH #19 mam nadzieję że wkrótce. Pozdro ;)
_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-04-03, 17:51   

W porządku, jak już ci internet naprawią to daj znać. Trzymam kciuki aby się powiodło i też cię pozdrawiam :)
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-04, 19:29   

Jest nareszcie! Filmik SH #19 został wrzucony na serwery YT po wielu trudach. To było tak męczące dla mojego internetu, że zajęło pojawienie się filmu jakieś dobre 20 godzin. Obym już nigdy nie musiał przez to przechodzić :D Internety od orange to zło większe niż Walter Sullivan ;P
_________________

 
 
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2015-04-04, 19:46   

To przenieś się do Vectry.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-05, 00:20   

Pomysł dobry, ale realny dopiero za rok, gdy umowa z obecnym usługodawcą wygaśnie.
_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-12, 08:52   

Zapraszam na dwudziestą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Rytuał na który składają się zabójstwa 21 osób, nadal nie został ukończony. Walter Sullivan seryjny morderca który ma na swoim sumieniu 19 ofiar, pomimo samobójstwa w więziennej celi nadal zabija. Jak to jest możliwe? Eileen i Henry są na czarnej liście. Czy przeżyją? Tym razem trafiamy do lokacji nad jeziorem Toluca na ziemiach miasta Silent Hill.



_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-05-10, 17:00   

Zapraszam na dwudziestą pierwszą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Walter Sullivan seryjny morderca jest już tak blisko ukończenia rytuału 21 ofiar, czy Henry i Eileen uciekną z tego chorego świata? I czym tak naprawdę jest rytuał. Niedługo się dowiemy.


_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-07-11, 10:48   

Zapraszam na dwudziestą drugą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Przed nami kolejna wizyta w lesie Silent Hill jak i tajemniczym więzieniu. Nie będziemy tam sami. O nie! Można w tych lokacjach spotkać całą plejadę potworów i zaznać gościnności duchów. Zapowiada się wyśmienicie, ale jakby tego było mało, całość dopełnia ścigający nas seryjny morderca Walter Sullivan.


_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-07-21, 16:50   

Zapraszam na dwudziestą trzecią część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Poprzez rytuał Wniebowzięcia Świętego, udało mu się stworzyć swój własny świat. Świat ów znajduje się w przestrzeni odrębnej od świata Pana naszego. Jest to świat ciągłych, nieopisanych zmian. Świat nieoczekiwanych drzwi, ścian, ruchomych podłóg, dziwacznych stworzeń, uniwersum, nad którym kontrolę posiada tylko on. Każdy, kto zostanie przez świat ten pochłonięty, będzie w nim żył na wieki wieków, nieumarły. Będzie nawiedzać tę rzeczywistość jako duch.



_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-09-07, 14:22   

Zapraszam na dwudziestą czwartą część Zagrajmy w Silent Hill 4: The Room



Dziura w ścianie naszego pokoju przeniesie Henry'ego do świata budynków. Panuje w nim bardzo specyficzny klimat a także spotkamy tam kolejną ofiarę Sullivana.


_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group