Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Placz w toalecie
Autor Wiadomość
Silent Angel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-25, 23:39   

Wysłany: Sob Cze 25, 2005 8:57 am Temat postu:

Może Alessa była Miriam :D :D A tak serio, to może była poprostu tak zrozpaczona, że wogóle nie zwracała uwagi gdzie idzie i w końcu trafiła do męskiego kibla :)
 
 
Mishima
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-25, 23:59   

Wysłany: Pon Cze 27, 2005 7:06 pm Temat postu:

proste... była w męskim, bo w damskim były potworki i chciały ją zgwałcić :D heh...
ale ten płacz umilkł po pewnym czasie... może utopiła się? zrobiła dużą rzadką pewnie :D
teza, twierdząca, że chłopcy ją zamknęli, nie bardzo pasuje... zauważcie, że tam nie ma normalnych chłopców, a te duszki prędzej zabiły by ją niz zamknęły... a przecież jeśli nawet zamknęli ją normalni chłopcy, to nie siedziałaby tam parenaście godzin, czy nawet dni....

nie sądzę, żeby programiści Konami, tworzący Silent Hill'a, coś źle zrobili... napewno ma to jakiś sens. tylko jaki? wytłumaczyć to "humorystycznie/śmiesznie" czy "realistcznie/faktycznie" ? oto jest pytanie :D
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-26, 00:00   

Wysłany: Pon Cze 27, 2005 9:10 pm Temat postu:

mishima napisał:
Cytat:
wytłumaczyć to "humorystycznie/śmiesznie" czy "realistcznie/faktycznie" ? oto jest pytanie

moze lepiej wogole.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Mishima
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-26, 00:25   

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 7:18 pm Temat postu:

po prostu uciekła do szkoły, bo w mieście działy się dziwne rzeczy... a że były zombiaki, to wpakowała się do meśkiego - najbliższego...
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2007-11-26, 00:26   

Wysłany: Sro Cze 29, 2005 1:21 am Temat postu:

:? potworki zaczeły pokazywać się dopiero, kiedy Alessę zaczęto faszerować wchite claudią, czyli po porzarze, wtedy zaczeła fizycznie oddziaływać na miasteczko jej moc, więc jakim cudem mogła ganiać się z potworkami po ulica, a zwłaszcza chować się przed nimi po kiblach, potworki to interpretacja tego, czego boi się Alessa (w lost memories wszystko jest opisane) a meski kibel, to nie błąd programisty, jak zauwarzyłem, ale pomyłka kolesia który rysował mapy
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-26, 00:30   

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 9:34 pm Temat postu:

Mnie się wydaje, że poprostu była molestowana seksualnie przez nauczycieli (dzieci w tej szkole za małe były). W końcu nikt nie lubił Alessy. Mógł to też być płacz chłopca (w takim wieku w jakim tam się uczą dzieciaki, to nawet chłopcy mają babski głos), który był zupełnie nie związany z historią SH (ktoś go zamknął, albo dostał po nosie i skrył się tam, by się wypłakać), lub ktoś tam jest w tym kiblu (niewidzialny?). A może to była Alessa, ale siedziała w męskim kiblu, bo przecież nosiła w sobie demona, a on był samcem, zachciało mu się kupy, i poszła do męskiego kibla, bo demon jej zżędził. Mogła też lubić seks :) I dlatego w męskim z nauczycielami :) Tylko że dla niej to było za mocno i ją zabolało, więc zapłakała... To tyle z mojej strony.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-26, 00:31   

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 9:48 pm Temat postu:

boze.... pokarz go za te pierdoly....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Radzio
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-26, 00:41   

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 10:25 pm Temat postu:

No raczej nie bylo tak jak napisaleś......
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-26, 00:44   

Wysłany: Sro Lip 13, 2005 3:13 pm Temat postu:

R4Zi3L napisał:
Cytat:
boze.... pokarz go za te pierdoly....

Po pierwsze pisze się "Boże", a po drugie patrz swojego tyłka. Jak ty jakimś idiotycznym hasełkiem walniesz, to jest fajnie, co?

A ty Radzio wytłumacz mi, jak wg. Ciebie jest? Moja pierwsza teoria jest jak najbardziej prawdopodobna.
 
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2007-11-26, 00:45   

Wysłany: Sro Lip 13, 2005 3:25 pm Temat postu:

spokój dziewczynki ;) , bo bedzie lanie :evil:

Baal, Alessa uchodziła w mieście za czarownice, wątpie czy ktoś pokusił by się, żeby ją zgwałcić.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-26, 00:47   

Wysłany: Sro Lip 13, 2005 4:47 pm Temat postu:

Baal! napisał:
Cytat:
Po pierwsze pisze się "Boże", a po drugie patrz swojego tyłka. Jak ty jakimś idiotycznym hasełkiem walniesz, to jest fajnie, co?.

Ja tam nie bede pisał imie mojego boga nadaremno... a tak, jak walne jakies hasełko to jest wesoło....fool!
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-26, 00:49   

Wysłany: Sro Lip 13, 2005 11:28 pm Temat postu:

Baardzo wesoło. Śmiejmy się! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jak dziecko.... I właśnie wypowiedziałeś Jego imię na daremno ;)

Abaddonie, niektórzy mężczyźni są tacy, że im to różnicy nie robi :)
 
 
 
Rosemary 
Cockroach
Miss Pyramidhead



Wiek: 33
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Z Twoich Najgorszych Snów
Wysłany: 2008-04-13, 11:25   

A nikt nie pomyślał o tym, że to może Alessa zamknęła jakiegoś chłopca (ew. dziewczynkę) w toalecie za to, że się z niej śmiał/a? xP
W końcu brzydkiego Pana Nauczyciela Przyczajonego Potwora zamknęła ;)
No i jest to płacz tego potępionego dzieciątka, które teraz w alternatywnym SH pokutuje za krzywdy wyrządzone Alessie? xP
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-13, 13:00   

LOL a nikt z was nie pomyslal ze ona poprostu plakala w DAMSKIEJ tylko ze w MESKIEJ bylo slychac przez sciane >_>
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Rosemary 
Cockroach
Miss Pyramidhead



Wiek: 33
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Z Twoich Najgorszych Snów
Wysłany: 2008-04-14, 14:35   

Ale to wtedy czemu w damskiej nie było nic słychać?:P
 
 
 
RIKSIA 
Cockroach


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 15
Wysłany: 2008-06-23, 10:30   

A to dziecko co było w normalnej szkole nie było może tym ciałem w kiblu w zmienionej szkole ?
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-06-23, 11:36   

Baaly napisał/a:
A to dziecko co było w normalnej szkole nie było może tym ciałem w kiblu w zmienionej szkole ?


Mi to raczej na dziecko nie wygląda

http://www.psxzone.opalne...ta/hidden14.jpg
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-23, 16:42   

Nom.... bardziej przypomina... dum dum duuum.... Woźnego!!!11one... :roll:
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-30, 19:03   

Może nie będę zbyt odkrywczy, ale wydaję mi się, że płacz Alessy został umiejscowiony w kiblu przypadkowo, a wyrażać ma ból, jaki sprawiali jej koledzy i koleżanki z klasy oraz nauczyciele...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
kura205 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 40
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-06-30, 19:17   

Doxepine napisał/a:
Może nie będę zbyt odkrywczy, ale wydaję mi się, że płacz Alessy został umiejscowiony w kiblu przypadkowo,

Może i przypadkowo. Ale nie sądzicie ze kibel to typowe miejsce dla dziewczyny zeby sie schować i wypłakać ?? 8-)
_________________
Have you seen a little girl around here? Short, black hair. Seven years old. ^^
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-30, 20:32   

kura205 napisał/a:
Ale nie sądzicie ze kibel to typowe miejsce dla dziewczyny zeby sie schować i wypłakać ?? 8-)


Zgadza się, ale czy koniecznie musi to być męski kibel?
Teraz przyszła mi do głowy pewna myśl. Przypomniałem sobie moje czasy szkolne i z całym szacunkiem dla kobiet stwierdzam, że to jednak dziewczynki są bardziej złośliwe i zawistne... Więc może Alessa, chcąc uciec do kibla żeńskiego (po to, żeby się wypłakać lub żeby schronić się przed jej młodocianymi oprawcami), trafiła tam na grupkę dziewczynek, które zagrodziły jej drogę... Zmuszona więc została do ukrycia się w męskim kiblu, co może mieć również dodatkowe znaczenie - w jakiś sposób, bardziej symbolicznie, została upokorzona...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
sebashtin 
Cockroach
Savage


Wiek: 29
Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Wysłany: 2008-06-30, 21:35   

ja tez mam teorie

1) moze to wcale nie byla alessa :shock:
2)albo moze jak juz bylo ujawninoe w filmie sh1 zostala ona zgwalcona przez woznego i tam caly czas siedzi
_________________
Saw IV The game was Just Begun ...
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-30, 22:43   

sebashtin napisał/a:
2)albo moze jak juz bylo ujawninoe w filmie sh1 zostala ona zgwalcona przez woznego i tam caly czas siedzi


Mam pytanie... Czy Ty w ogóle grałeś w SH1? Jeśli tak, to powiedz mi, w którym miejscu gry masz choćby poszlakę wskazującą na to, że jakiśtam woźny zgwałcił Alessę?
Swoją drogą, film czerpie garściami z gry, co wcale nie oznacza, że jest wytłumaczeniem pewnych wątków gry... Potraktuj więc film jako historię luźno związaną z grą...

Pierwsza teoria ma sens... Może to wcale nie Alessa... Ale rodzi się pytanie: no więc kto to taki?
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
sebashtin 
Cockroach
Savage


Wiek: 29
Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Wysłany: 2008-06-30, 22:52   

no racja po calej szkole kreca sie te niewidzialne duchy dzieci czy cos (dawno temu gralem w sh1 na ps 1) i one duzo wydaj dzwiekow :?:
_________________
Saw IV The game was Just Begun ...
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-30, 22:55   

sebashtin napisał/a:
no racja po calej szkole kreca sie te niewidzialne duchy dzieci czy cos (dawno temu gralem w sh1 na ps 1) i one duzo wydaj dzwiekow :?:


Wiesz, akurat z tym wytłumaczeniem się nie zgodzę... Moim zdaniem to jest Alessa, a jej płacz w toalecie wyrażać ma krzywdy, jakie doznała w szkole...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group