Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza ulubiona postać

Twoja ulubiona postać
Heather
59%
 59%  [ 39 ]
Douglas
16%
 16%  [ 11 ]
Claudia
1%
 1%  [ 1 ]
Vincent
22%
 22%  [ 15 ]
Głosowań: 66
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
Douglas 
Cockroach



Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 30
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2010-10-20, 20:43   

Mi tam najbardziej podobała się Heather ale Douglas też jest dobry,zresztą najbardziej podobała mi się scena rozmowy bohaterki z detektywem:p
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-07, 22:04   

Oczywiście,że Heather. Ma charakterek i potrafi sobie poradzić w trudnych sytuacjach i jak już wspomniałam w innym temacie to ma sexy spódniczkę hehe
Vincenta lubię tak średnio bo sprawia wrażenie skur*syna a co do Claudii to jej najbardziej nie lubię, taka podła jest i zbyt oddana kultowi Order co do pana detektywa to jest go za mało w grze.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
drunkwolf 
Cockroach


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-28, 10:11   

Bersek napisał/a:
krytykg napisał/a:
Heather jest silna psychicznie. Widać to już przy bliskim spotkaniu z potworkiem w metrze, wtedy gdy podnosi pistolet z podłogi. Przez chwilę niby się waha a potem strzela, a na pewno nie przypadkiem.

Wydaje mi się, że byle ci*a by strzeliła w takiej sytuacji. Wychodzi na to, że w każdej części główni bohaterowie są silni psychicznie.


Ja również odaje swój głos na Heather, ale nie dla tego że "podnosi pistolet z podłogi". Żeby tego nie zrobiła głównej bohaterki mogło by nie być. Cenie ją za podejście do całej sytuacji. Heather może być również bardzo sarkastyczna i zabawna, takie jak jej "żart" do Douglas w normalnym zakończeniu. Za ten humor ją lubię.
_________________
alcon-systems.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group