Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza ulubiona postać

Twoja ulubiona postać
Heather
59%
 59%  [ 39 ]
Douglas
16%
 16%  [ 11 ]
Claudia
1%
 1%  [ 1 ]
Vincent
22%
 22%  [ 15 ]
Głosowań: 66
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-21, 17:16   

Cytat:
Co świadczy o tym że jest zwykłym gościem którego te dziecka patroszą jak karpia.
Rozumiem, ze skoro Heather tak nie trzyma to dedukujesz, że jest po przeszkoleniu wojskowym ^^" .
 
 
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-01-22, 19:50   

Do Bloo
Dla twojej informacji: Byłem w wojsku, więc wiem jak obchodzić się z bronią. Gnębili nas tym tak długo póki się tego nie nauczyliśmy. Ponadto wiem jak konserwować broń, znam jej części składowe i wierz mi że wiem jak ją trzymać.
_________________
gxg
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2008-04-16, 14:15   

Zagłosowałem na Vincenta, za ten jego wredny dwulicowy charakter.
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-04-21, 17:22   

Głos oddałam na Douglasa. wahałam sie między vincentem i claudią, ale co tam...chyba najlepszy voice acting w całej serii (hm czuję sie jakbym jus pisała ten post :/ ) plus charyzma, powiedziałabym nawet jedyna normalna osoba haha.
 
 
Doktor Śmierć 
Cockroach


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-06-07, 15:42   

Głosuje na Douglas'a ponieważ ma stanowczy charakter .
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-18, 23:45   

Vincent.
Manipulator, materialista i hedonista. Nie udaje, że chodzi mu o zbawienie świata, czynienie dobra itp. itd. Jest sobą - złym, wyrachowanym sukinkotem, którego egoizm i sztuka manipulowania innymi zaskakuje mnie niesamowicie...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-06-18, 23:56   

Heather to najfajniejsza postać w tej grze.Jest ze wszystkich głównych bohaterów SH postacią najbardziej wiarygodną(nie mówię tu o jej umiejętnościach walki).
Jest osobą typu jak to sie mówi na zachodzie girl next door . :)
Nie mówiąc już o tym że jest bardzo seksowna. :oops:
_________________

 
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2009-04-07, 23:46   

Cytat:
jest bardzo seksowna. :oops:

ta jej spódniczka doprowadza mnie do szaleństwa! Oczywiście, głos na Heather. Niby zwykła, szara dziewczyna, jednak potrafi być twarda i stanowcza. Zachowuje trzeźwy umysł przy tak obleśnych i strasznych sytuacjach (ja to bym na starcie strzelił sobie w łeb). Poza tym, jest bardzo ładna, ma wory pod oczami, piegi i wypaczone poczucie humoru. Wahałem się nad zagłosowaniem na Claudię, ponieważ także jest wspaniałą postacią (surowa, fanatyczna, bezduszna [zauważcie że brwi nie posiada]).
 
 
Sullivan 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 44
Skąd: Poland
Wysłany: 2009-04-10, 22:25   

oczywiście głoś na Heather za to ze jest extra laska, oraz za jej stanowczy i twardy charakter ;)
_________________
Ranek przychodzi zawsze jest banalny jednakże prawdziwy
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-04-21, 11:28   

A ja myślę, że to Douglas był najlepszą postacią z trójki. Jako jedyny nie ględził ciągle o tej popapranej religii czy Bogu, elementy które to najbardziej mnie irytowały w trójce i przez które fabuła nieco mnie nudziła już pod koniec.
Było mi go najbardziej szkoda, gdyż był smutnym człowiekiem z nieciekawą przeszłością (chodzi mi tu o jego syna i to co mu się przytrafiło), który przypadkowo wplątał się w ten koszmar. Jednak pomimo tego, że to nie był jego koszmar, to postanowił pomóc Heather. Może z poczucia winy, że ją odnalazł przez co wpakował ją w tarapaty, a może dlatego, że przypominała mu jego syna i nie chciał, żeby spotkało ją to samo. Nie wiem, jakiekolwiek były jego intencje, to właśnie do niego mam największy szacunek.
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-04-21, 15:04   

Mi najbardziej do gustu przypadła Heather.
Twardo stąpa po ziemi i naprawdę, ona ma jaja.
Cokolwiek miałoby to znaczyć.
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-05-01, 20:40   

Mam mały dylemat pomiędzy Heather i Douglasem, obie postacie bardzo lubię. Heather za to, że jest główną bohaterką i najbardziej się z nią zżyłem(no i ładna jest :) ), a Douglasa za to, że nie trzyma z tymi popaprańcami i jest w porządku. Anyway głos na Heather :)
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2009-05-01, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-06-17, 15:22   

Wybieram Heather. Zżyłem się z nią bardziej niż z resztą bohaterów: Douglasem i Vincentem. Co do Claudii, to bez komentarza...
Ostatnio zmieniony przez Alex 2009-11-19, 08:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Uoo 
Cockroach


Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2009-08-12, 11:27   

No bez wątpienia Heather :) ), jak juz w innym poście wspomniałem chyba Bossowie, mam słabość do ładnych buzi :) dlatego Heather była jest i będzie No 1 :)
 
 
SuiKaede 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 125
Wysłany: 2009-10-21, 16:18   

Heather, Heather, TYLKO HEATHER!
Najlepszy protagonista w swiecie SH.(Na drugim miejscu IMHO- James. Forma meska w przypadku Heather celowa, bo co za sztuka byc najlepsza protagonistka, gdy ma sie za konkurencje jedynie Marie i to tez od biedy?;))
Dziewczyna urocza, z poczuciem humoru, niesamowicie ciekawa, ale tez... naturalna.
jest sliczna, ale tworcy nie zrobili z niej cyfrowej lali - te podkrazone oczy , piegi podkreslaja jej urok.
No i to poczucie humoru.. Nie mowiac juz o jej poprzednim wcieleniu ;)
Dla niej chcialam grac dalej w SH.
Vincent - Typowy religiowy cwaniak, ktory zbija kase na niedostatkach zyciowych, naiwnosci i fantyzmie innych ;) smieszny gosc, szkoda, ze tak niesmiesznie skonczyl.
Moral z tej bajki "Nigdy nie denerwuj fanatykow religijnych - ZWLASZCZA stojac do nich plecami".
W porzadku postac, podobnie , jak Douglas. Naprawde mi go bylo miejscami zal..
No i Claudia -bije dla mnie postac-prostoplaste na glowe. Dahlia nie ma do niej startu.
Biedna, zalosna, samotna dziewczyna...
Ostatnio zmieniony przez SuiKaede 2009-10-21, 16:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2009-11-29, 14:52   

Vincent. Rewelacyjna postać, u mnie na drugim miejscu wśród postaci Silentowych (zaraz za Walterem). Wiecznie ironiczny, tajemniczy.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
majonez 
Cockroach


Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 12
Wysłany: 2009-11-29, 16:57   

Oczywiście że Heather!!! Tak jak napisała SuiKaede jest to najlepsza protagonistka w całej serii, po za tym jest prześliczna :oops: i bardzo dobrze że nie zrobili z niej jakiejś cytatej sex bomby jak to zwykle bywa w grach.
 
 
ALAkazam47 
Cockroach



Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-05-18, 20:48   

Jak dla mnie jest to Vincent - ponieważ właściwie nic o nim nie wiemy , ale aż fajnie się patrzy na sceny z jego udziałem

btw. 17-sto letnia cycata sex bomba .... :grin:
_________________

 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-05-18, 20:51   

ALAkazam47 napisał/a:
btw. 17-sto letnia cycata sex bomba ....
Bywaja i takie.... nawet w realu.... mi by tam nie przeszkadzalo jakby Heater miala czym oddychac i naczym siedziec... ;)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Turysta 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Wysłany: 2010-05-18, 22:00   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

kto wie co chowa w tych wielkich kieszeniach:P
 
 
 
ALAkazam47 
Cockroach



Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-05-19, 07:23   

..Turysta.. napisał/a:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

kto wie co chowa w tych wielkich kieszeniach:P


Może po prostu się wyluzowała po całej przygodzie ... ^_^

Miho: Koledzy forumowicze: offtop, spam i jednozdaniowe posty. Może by tak rozmawiać na temat, i nieco obszerniej, a temat kieszeni protagonistki SH3 poruszyć w shoutboxie?
_________________

 
 
Vizitado 
Cockroach


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-06-03, 11:28   

Douglasa prawie nie poznajemy, Claudia to jakaś porażka, Vincent... Hmmm... Ciekawa postać, inteligentna, ale jednak polubiłem przez tę całą grę naszą Heather, dlatego właśnie na nią głosuję. ^^
 
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-05, 03:50   

Oczywiście, że Vincent. Jest to chyba najbardziej zagadkowa postać w SH:3, w dodatku ze świetnym charakterkiem (taki z pozoru zmanierowany klecha, ale jednocześnie sprawiający wrażenie niezbyt stabilnego emocjonalnie). Tajemniczości temu gostkowi dodaje fakt, że tak naprawdę do samego końca nie wiadomo po czyjej stronie stoi.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-06, 00:17   

Vincent jest po swojej stronie... stronie pieniądza...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-06, 21:00   

Tak, jasne, ale o tym dowiadujemy się właśnie dopiero pod sam koniec gry. Przez większość czasu koleś stara się udawać sprzymierzeńca Heather, ale jednocześnie wydaje się trzymać stronę Claudii. Ostatecznie jednak wychodzi szydło z worka i...dostaje to na co zasłużyło.

W sumie świetna postać, jedna z moich ulubionych w serii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group