Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2009-01-27, 18:48
Videos by Cez
Autor Wiadomość
Dewotka 
Bann'd

Dołączyła: 20 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Sanok
Wysłany: 2008-09-24, 23:35   

Cez chyba popadł w depresje :( Ja ci mówię - nie poddawaj się!
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-09-25, 00:36   

Cez, myślę, że Twoje produkcje w większości są kierowane do niezwykle wąskiego grona odbiorców. Dużo w nich chaosu i pozornej losowości. Ale, podobnie jak koleżanka Dewotka, myślę, że w tym szaleństwie jest metoda :D
Ja obejrzałem z przyjemnością, chociaż nie ukrywam, że najbardziej czekam na pełną wersję animacji.
Btw. Nie zniechęcaj się tylko pierdol system i rób swoje ;] (a trzepaczkę niepotrzebnie wyrzuciłeś ;/)
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-09-25, 19:37   

Tyle zamieszania o nic ,mój nastrój emocjonalny szybko regeneruje się .

Tak czy siak niedługo pokaże wam co do tej pory zrobiłem ,będzie to trochę nie na miejscu ,ale nie możecie już mi wierzyć w ciemno ,na razie jeszcze postaram się dokończyć parę scen.
Wczoraj zrobiłem 40 sekund dziś nie zrobiłem nic ,dlaczego ,problem z tłem ,problem z podkładaniu głosu ,myślenie 6 godzin czym ma być "!" bym w miarę możliwość zrobił sobie furtkę na każdą ewentualność.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 09:00   

ANIMJACIA.wmv
Powiem oglądajcie na własną odpowiedzialność ,nie miałem czasu zbytnio , więc wkleiłem wszystkie sceny jakie do tej pory zrobiłem ,niektóre mogą być ciche niektóre za głośne.
Mimo to dobrze by było usłyszeć coś dobrego ,a póki jeszcze tego nie skończyłem , całość może być tylko lepsza.

A DEV jesteś w animacji (run cez run ) ,lepiej później niż w cale.
Ale nie martw się po za jednym nisko poziomowy dowcipem ,nie masz co się martwić.
A teraz sobie pójdę.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-08, 09:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-10-08, 12:20   

Cez, powiem tyle, zazwyczaj nie rozumiem choć części Twoich prac, tej również nie zrozumiałam tak bardzo, jak bym chciała, ale zdecydowanie jest to Twoje największe i najlepsze dzieło. Od tego filmiku na kilometr bije, jak wiele pracy w nie włożyłeś, natomiast w niektórych momentach naprawdę, masz u mnie ukłon za pomysł i inwencję twórczą.
Fajnie wykorzystałeś muzykę nie tylko z samego SH, ale i Hellsinga, Death Note, Pokemonów, starych gier na amigę i nie mniej chyba starszego anime z Polonii 1 ;) .

Mam tylko pytanie: Kim jest postać, która przejawiała się obok Putego i miała za zadanie znaleść znak wykrzyknienia ;] ? Nie mogę skojarzyć z żadnym userem.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 12:33   

Miho napisał/a:
która przejawiała się obok Putego

To Bersek...
Ja bym się najbardziej czepiał ,że za często nie wyrażnie mówie ,i słychać jakiś bełkot.
Po za tym w animacji pojawia się z 1000 motywów i sam się dziwę ,że trzyma się to kupy.(dla mnie xD)
Chociaż co to jest "!" to sam nie wiem i co ma być na balkonie Bersek-a też nie.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-08, 12:37   

Jestem w szoku. Masz u mnie wielki szacunek za to mimo że w ogóle nie wiem o co chodzi (jak zwykle :lmao: )
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 12:53   

MZet napisał/a:
. Masz u mnie wielki szacunek za to mimo że w ogóle nie wiem o co chodzi

Masz prawo ,bo w końcu nie jest ona kompletna.
Tak samo o co chodzi z punktami fabularnymi oraz ze śmiesznym punktem i punktem krzyczcie niestety nie wyjaśniłem jeszcze.
Scena śmierci Kośmina nie istnieje i jest dziura.

I tak animacja naprawdę ma fabułę.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-08, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dewotka 
Bann'd

Dołączyła: 20 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Sanok
Wysłany: 2008-10-08, 12:57   

O kurde, normalnie super :) Bardzo mi się podobało. Naprawde fajnie technicznie no i te nawiązania do gier seriali i anime :P Masz talent chłopie. Szkoda że nie jest ukończone, ale na 30min to bardzo dobre :) Czekam na finalna wersję. Aha, może podać pełną tracklistę bo niektóre utwory gdzieś słyszałam ale nie wiem gdzie.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-10-08, 14:06   

To było świetne.:) Mimo iż tak jak wszyscy nie wiem o co chodzi,jest tam wątek skasowania wszystkich postów SHP,wędrówka po SH i inne dziwne rzeczy. :)
Z chęcią zobaczę finalną wersję. :)
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-08, 14:24   

Nie mam słów po prostu. Widać, że musiałeś naprawdę się namęczyć przy tej pracy, a efekt końcowy jest po prostu boski :D Kupa śmiechu, dziesiątki nawiązań, masa genialnych pomysłów no i te Twoje teorie spiskowe...no coś wspaniałego ;] Powiem Ci, że nawet chyba zrozumiałem o co chodzi. Anyway moja rola totalnie mnie rozwaliła, a motyw z moim snem to już totalne przegięcie :lmao: Nie wiem co tu mogę jeszcze przysłodzić, ale w każdym bądź razie z niecierpliwością czekam na pełną wersję.
Good work! :thumbup:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-08, 14:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-10-08, 16:22   

Stworzyłeś coś bez wątpienia zajebistego.
Tą animacją udowodniłeś, że potrafisz zręcznie żonglować popkulturowymi motywami, wplatając w to wszystko elementy z życia forum i jego userów. Wyłapywanie tego wszystkiego było najciekawsze.

Oczywiście nie obyło się bez typowego dla Twoich dzieł chaosu i psychodelii, ale to w końcu Twój znak rozpoznawczy. Duży, ogromny szacunek za włożoną w to wszystko pracę. Te wszystkie tła, animacje...musiało to pochłonąć mnóstwo czasu.

Dla mnie filmik był całkiem spójny i stanowił zamkniętą całość z otwartą furtą na kontynuacje.
Jednak bez znajomości np. Death Note czy Resident Evil 1 można sporo starcić Może brakowało niektórych scen, ale wszystko można sobie bezproblemowo dopowiedzieć.

Ok wychwaliłem Cię pod niebiosa teraz trochę (konstruktywnej) krytyki.
Moim zdaniem zabrakło kilku dość istotnych dla życia forum postaci (MIHO!, Raq, Carmash, Pyramid Head), a rola kilku została trochę zmarginalizowana. (myślałem, że będę miał jeszcze jakąś rolę, oprócz sceny śmierci :P ) Ale z drugiej strony rozumiem, że gdyby nawrzucać mnóstwo postaci, to całość by na tym straciła. Po prostu ja może dobrałbym trochę innych userów do tej animacji.

Druga sprawa to dubbing, który bywa bardzo niewyraźny i czasem trzeba się nieźle wsłuchać, żeby wyłapać co mówią. Chociaż jak na robotę jednej osoby i tak jest ok, tym bardziej, że się w ogóle kwestii mówionych nie spodziewałem.

Wkradło się trochę błędów ortograficznych, stylistycznych i gramatycznych. Czasami rozminięcia tekstu pisanego z dubbingiem, czasem postacie poruszały ustami, a nie było głosu, mimo, że pasowałaby tam kwestia mówiona. Nie wiem czy to celowe, czy to wersja beta i nie zdążyłeś wszystkiego nagrać ;]

Czekałem na tą animację tyle czasu, dlatego się trochę rozpisałem, a mógłbym pisać jeszcze więcej i analizować każdą scenę z osobna.
Pewnie gdyby nie mój słomiany zapał i brak umiejętności tworzenia animacji, chciałbym, żeby podobnie wyglądał projekt Loudly Hill, którego kiedyś się z Miho podjęliśmy.
A, że dość swobodnie operuję słowem pisanym, to zdecydowałem się na taką formę. Szkoda, że przeze mnie go nie rozwinęliśmy.
No ale schodzę z tematu....

W każdym razie SZACUNEK WIELKI
Porycie pozytywne pełną gębą :D
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-10-08, 16:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 16:39   

PiK napisał/a:
się trochę błędów ortograficznych, stylistycznych i gramatycznych

Oj daj spokój mój ulubiony to ,jak "zła" mówi o jedno NIE za dużo niż jest na ekranie ,po za tym czy sam sobie nie zaprzeczyłem :?: ,oraz pierwotnie miało być "w gronie braci i sióstr którzy mnie zrozumieli" ,teraz wywaliłem słowo braci i wszystko brzmi.... xD
BTW ktoś zauważył ,że tytuł się zmienia się ,raz jest "New generaction" a raz "Next Generation" HAHAH :lmao:
Tak samo kolejny easter egg to koleś który ginie na początku ,tylko z listy można wyczytać kto to był.
PiK napisał/a:
było głosu, mimo, że pasowałaby tam kwestia mówiona.

Nie chciało mi się robi scen "Mukunio uciekaj" albo jak duchy mówią "pomoż mi".
Z drugiej strony robi się jeszcze większy chaos ,jakby co jeszcze sceny jak Kośmin ginie nie zrobiłem.
Cytat:
myślałem, że będę miał jeszcze jakąś rolę, oprócz sceny śmierci

No n.p Pico nic nie mówi ,u nas go nie ma ,ale jest na SH:TC
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-08, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-10-08, 16:55   

Cez napisał/a:
Tak samo kolejny easter egg to koleś który ginie na początku ,tylko z listy można wyczytać kto to był.

Nawet z tego co mówi można się domyśleć, że to Malo ;]
Ja tylko dwóch postaci nie wyłapałem:
Kim jest koneser piwa w koszulce Toweliego?
Kto umarł na atak serca ?
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-10-08, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-10-08, 17:29   

PiK napisał/a:
Loudly Hill, którego kiedyś się z Miho podjęliśmy

Ehh, to były czasy :( .

Anyways, Cez, bełkot, nie bełkot- zawsze można poprawić, dla mnie 85% dubbingu było zrozumiałe.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 17:37   

PiK napisał/a:
Kim jest koneser piwa w koszulce Toweliego?

To Dexter on będzie miał scenę śmierci ,ale dużo nie powie.
Cytat:
Kto umarł na atak serca ?
Pachu ,raz tu był ,i się chwalił filmem "The Wall" wykorzystałem nawet fragment ,ale tak przerobiłem by nie można był jego twarzy ustalić.

Piszcie śmiało ,możecie nawet rozpisywać każdą scenę na czynniki pierwsze.
Miho napisał/a:
zawsze można poprawić, dla mnie 85% dubbingu było zrozumia
Dla mnie większość jest dobra ,po za sceną jak ZEC mówi nienableble(nienawiść) ,ona jest krytyczna.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-08, 17:49   

A kim jest ten łysawy w czarnej koszulce z napisem Hurley?
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 17:56   

To Robak ,no tak ponieważ nie skończyłem pewnych scen to tu w sumie pojawia się 2 razy.

A Bersek właśnie dlatego dałem ci brwi by można było łatwo odróżnić obie te postacie.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-08, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-10-08, 17:57   

Cez, gratulacje i szacun wielki XD Filmik naprawde zajebisty tylko nie do końca ogarnąłem o co chodzi. Szczególnie końcówka jest zagmatwana więc jakbyś mógł wyjaśnić co i jak to byłbym wdzięczny. I dodatku nie umarłem... xD
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-08, 17:58   

Cez napisał/a:
A Bersek właśnie dlatego dałem ci brwi by można było łatwo odróżnić obie te postacie.

Ja tam rozróżniam :D Acha i kim jest ten koleś z w 24: 37?

mukunio dobrze prawi. Mógłbyś wyjaśnić te bardziej skomplikowane motywy :)
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-08, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 18:27   

Nie chce mi się pisać o całej fabule ,ale co nie co mogę.

Forum SHP jest podłączone do generatora materii pozytywnej dzięki czemu grupka specjalnych ludzi (to jest właśnie też powód dlaczego to jakieś forum o SHP ratuje świat ,a nie Fotka.pl) ,przywraca równowagę światu ,w animacji jest też powiedziane ,że ktoś 2 lata temu zakrzywił naturalny system sieci więc świat musi umrzeć ,tą osobą jest Cez ,ale to odrębna historyjka która być może zobaczy światło kiedyś.


Zec nie jest manifestacją Cez ,on jest....hymmm...Dobra wole nie mówić moich pomysłów ,ale coś tam zawsze mogę.
Zec to alternatywna wersja Cez-a z innego wszechświata ,tyle ,że obecnie ten wszechświat zapadł się w czarną dziurę ,a Zec istnieje tylko dzięki Sferze Zespolonej z którą też jest związana pewna historyjka która dzieje się po tych wydarzeniach w animacji.
Zec jest jak liczba zespolona ,on nie istnieje ,ale jak on sam by powiedział ,to ,że coś nie istnieje wcale nie znaczy ,że tego nie ma.
Już nawet w drugiej części pojawi się moty jak SH3 ,że Cez nie może teoretycznie umrzeć.
A sama sfera zespolona została zrodzona z nieświadomej woli Cez-a.

Magiczna Trzepaczka jest to urządzenie z niebios które pod postacią trzepaczki trafiło na ziemie ,wyniku wydarzeń z roku 2006 (rok przed animacją) trzepaczka wróciła na swoje miejsce ,a Cez stracił pamięć o swojej przygodzie życia.

Bersek będzie podróżował w czasie i w drugiej części będzie wyjaśniał Cez-owi swoją teorie "Y" ,że obecnie pochodzi on z przeszłej przyszłości i świat został już w teorii uratowany.

Hysz zostaje bossem mafi i kręci interesy z sektą ,oczywiście zostaje oszukany i planuje zemstę.

W ostatniej części tego wielkiego projektu będzie miała dwa zakończenia.
-Paradoks dziadka
-Paradoks Predestynacji
A i w zakończeniu Bad ,Cez wyjaśni ,że nie może umrzeć i będzie powielał te 108 godzin ,aż znajdzie rozwiązanie.
Cytat:
Acha i kim jest ten koleś z w 24: 37?

To Światłocień.

Jak zrobię całą animacje wyjaśnie każdą scenę i tak będzie najlepiej moje pomysły są jeszcze takie nie dopracowane.
Dla was to i tak totalna abstrakcja.

Cytat:
Szczególnie końcówka jest zagmatwana więc jakbyś mógł wyjaśnić co i jak to byłbym wdzięczny.

Świat umarł więc Bersek w statku kosmicznym dokonuje podróży w czasie ,w Niebie anioły się naradzają czy nie zesłać magicznej Trzepaczki ,Zec patrzy na Cez-a jak na idiotę ,Hysz kręci interesy z sektą ,tajemnicza osoba skasowała forum i ma na celu przywłaszczenia sobie generatora materii pozytywnej ,w Eszpadzie ludzi się naradzają i oczekują nadejścia wielojedności ,tymczasem wyrocznia mówi tylko pewnej osobie ,że w wypadku gdy wielojedność się nie odrodzi, kluczem do uratowania świata będą te dwie istoty, na końcu napisy mówią ,że nieskończoność rzuca wyzwanie niemożliwemu.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-08, 19:02, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-10-08, 19:04   

Szczerze. Dla mnie, to jest genialne. Już gdzieś w tym temacie napisałem, że mam podobne odpały jeśli chodzi o poziom absurdu.Nie żałowałem pół godziny życia co nie często się zdarza.Wszystkie te Ester Egg'i i to poczucie humoru.Wszystko to było genialne. Każdy w tym co zrobił na forum i napisał miał jakiś wkład w tą animacje. (21:13 gdybym nie napisał post podkład muzyczny był by prawdo podobnie inny.Tak samo w 28:32 jak i Truskawka City.Mam racje czy sobie wkręcam jazdę :lol: ? ) Czekam z niecierpliwością na Wersję DC oraz Vol.2 Mam nadzieję, że w Vol.2 Wystąpią osoby wymienione + Ja :)

Btw. Rola Berseka, Putego i R4Za mnie zabiła :D Wiem, że się powtarzam, ale... G-E-N-I-A-L-N-E Btw2. Scena z Reklamami w TVN i Polsacie mnie $@$%@#$@$ tak samo scena jak 4um poszło się kochać i muzyczka z MGS :lol:
Btw.3 Szacunek...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-10-08, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-10-08, 19:17   

plazi napisał/a:
Każdy w tym co zrobił na forum i napisał miał jakiś wkład w tą animacje. (21:13 gdybym nie napisał post podkład muzyczny był by prawdo podobnie inny.Tak samo w 28:32 jak i Truskawka City.Mam racje czy sobie wkręcam jazdę :lol: ? )

Dobrze ,że to z czaiłeś ,bo Bersek nie napisał ,że aktualnie on miał sen z..
Bersek napisał/a:
Skoro mowa o snach z użytkownikami SHP w roli głównej to miałem krótki epizod z Cezem. (Był ubrany dokładnie tak samo jak na filmiku o magicznej trzepaczce :grin: ) Pamiętam jak przez mgłę, ale biegał pod moim blokiem od strony balkonu. Była noc, a ten wyraźnie czegoś szukał, czy coś gonił już nie pamiętam, ale przyłączyłem się do niego...nie wiedzieć czemu, ale pomyślałem, że przyda się do tego wielki spinacz do papieru (taki 1,5m), który zresztą pojawił się w moich rękach. Wiem...powalone xD

Tak samo Raq podsuną mi pomysł z "We cum".
Edit:
No może nie tak samo. xD
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-10-08, 19:28, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dewotka 
Bann'd

Dołączyła: 20 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Sanok
Wysłany: 2008-10-08, 19:25   

Całość przypomina mi Donnie Darko xD Naprawdę świetnie zarysowana fabuła.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-08, 19:26   

Sorry Cez, ale ja chyba jestem za głupi, żeby zrozumieć tą historię. Muszę chyba sobie to w paincie rozrysować, może to coś da xD

Chociaż spróbuję jeszcze raz (chyba z 10 ) obejrzeć Twoje dzieło i rozkmninić wszystko od nowa, mając na uwadze to co wyjaśniłeś powyżej.

PS. Taką historię mogłeś wymyślić tylko ty :D

EDIT: Po kilkukrotnym obejrzeniu wszystko stało się jasne, także czekam na full wersję :)
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-09, 08:47, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group